Cēsu novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(105)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
4
Ludmila Aļeksejeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" kvalitātes vaditāja vidējā
2
12
Sandra Baglā
"Jaunais laiks" hidroaerobikas un peldēšanas trenere augstākā
3
5
Jurijs Baidaks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktora virtnieks saimniecīska darba augstākā
4
3
Sarmīte Balode
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
5
4
Tālis Banga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs vidējā
6
10
Jānis Bāliņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes loceklis augstākā
7
16
Dzintars Bebris
"Jaunais laiks"   vidējā
8
5
Gunta Bērziņa
"Tautas partija" Direktore augstākā
9
12
Ģirts Bērziņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" traumatologs - ortopēds augstākā
10
11
Reinis Bērziņš
"Tautas partija" Parlamentārais sekretārs augstākā
11
12
Ojārs Bicāns
"Tautas partija" Direktors augstākā
12
15
Māris Bielis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktors vidējā
13
13
Aleksandrs Bimbirulis
"Tautas partija" Cēsu filiāles un Vidzemes reģiona pārvaldnieks augstākā
14
7
Kristaps Blaus
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis vidējā
15
14
Mārtiņš Blaus
"Tautas partija" Finanšu departamenta Finanšu stratēģijas nodaļas vecākais referents augstākā
16
4
Ravita Blaževica
"Pilsoniskā savienība" Cēsu filiāles vadītāja augstākā
17
3
Imants Bumbiers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs augstākā
18
5
Reinis Cercins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" mežsargs augstākā
19
1
Māris Cīrulis
"Jaunais laiks" Administratīvais vadītājs augstākā
20
8
Vineta Dišlere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētāja vidējā
21
8
Marija Dzalbe
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" skolotāja augstākā
22
3
Normunds Eglītis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
23
2
Dace Endele
"Pilsoniskā savienība" speciālo priekšmetu skolotāja augstākā
24
10
Pārsla Golberga
"Jaunais laiks" pārvaldniece augstākā
25
9
Stefānija Goļikova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" grāmatvede vidējā
26
1
Igors Gormaļovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors augstākā
27
1
Guntis Grosbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK struktūrvienības vadītājs augstākā
28
15
Andris Gulbis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pārdošanas menedžeris vidējā
29
13
Sandra Ģeida
"Jaunais laiks" projektu vadītāja augstākā
30
11
Jānis Igaunis
"Jaunais laiks" mērnieks augstākā
31
12
Vita Ivanova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 1188 operatore vidējā
32
9
Jurijs Ivanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
33
16
Roberts Ivanovskis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" būvuzraugs augstākā
34
18
Andris Jakovļevs
"Jaunais laiks" pasniedzējs augstākā
35
7
Gita Janševica
"Jaunais laiks" Cēsu filiāles vadītāja augstākā
36
6
Raitis Jermolajevs
"Pilsoniskā savienība" kontroles daļas vecākais referents augstākā
37
5
Guna Kalniņa-Priede
"Jaunais laiks" administrācijas vadītāja augstākā
38
11
Andis Kalniņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Pildīšanas līnijas regulators vidējā
39
2
Ģirts Kaļķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
40
11
Vadims Kameņevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" darbinieks vidējā
41
17
Edgars Krūmiņš
"Jaunais laiks" tehniskais konsultants augstākā
42
13
Dagnija Kupče
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" lietišķās mākslas meisteru koordinatore Cēsu rajonā vidējā
43
6
Olga Kuruce
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
44
13
Andris Kuzmans
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" galdnieks vidējā
45
16
Edgars Kuzmans
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Gids, grupu vadītājs vidējā
46
4
Aigars Ķerpe
"Tautas partija" Attīstības plānotājs vidējā
47
3
Lauma Landratova
Partija "LPP/LC" Sociālais pedagogs augstākā
48
14
Viesturis Lauga
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes loceklis augstākā
49
11
Ludmila Leimane
"Pilsoniskā savienība" Galvenā grāmatvede, valdes locekle augstākā
50
1
Mārtiņš Malcenieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis augstākā
51
9
Anda Martinova
"Jaunais laiks" galvenā speciāliste augstākā
52
2
Andris Mihaļovs
"Tautas partija" Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
53
15
Edgars Missa
"Jaunais laiks" Autoatsledznieks vidējā
54
5
Vincents Naglis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktors augstākā
55
1
Māris Niklass
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" izpilddirektors augstākā
56
6
Anda Nordena
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Dizaina darbnīcas vadītāja vidējā
57
13
Aivars Ostrovskis
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētājs vidējā
58
2
Ineta Ozoliņa
Partija "LPP/LC"   vidējā
59
4
Inga Gunta Paegle
"Jaunais laiks" Direktore augstākā
60
2
Laima Pērkone
"Jaunais laiks" metodiķe, latviešu valodas un literatūras skolotāja augstākā
61
2
Natālija Praliča
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Sociālās rehabilitācijas daļas vecāka inspektore augstākā
62
1
Liene Punāne
Partija "LPP/LC" Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem augstākā
63
8
Jeļena Puncule
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
64
7
Māris Pūpe
"Pilsoniskā savienība" Meistars augstākā
65
8
Evita Raituma
"Pilsoniskā savienība" Soliste augstākā
66
9
Edgars Raitums
"Pilsoniskā savienība" Vadītājs vidējā
67
10
Artis Rasmanis
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs vidējā
68
3
Ēro Rass
"Jaunais laiks" zīmēšanas, kompozīcijas un praktisko darbu pasniedzējs augstākā
69
15
Aleksandrs Raubiško
"Tautas partija" Direktors vidējā
70
5
Andris Riekstiņš
"Pilsoniskā savienība" skolotājs augstākā
71
3
Jānis Rozenbergs
"Tautas partija" Izpilddirektors augstākā
72
17
Zane Rozīte
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" trenere augstākā
73
16
Uldis Rudmiezis
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
74
4
Maija Rudzīte
Partija "LPP/LC" konsultants vidējā
75
17
Gvido Sabulis
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs vidējā
76
4
Jolanta Sausiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktore augstākā
77
12
Laimonis Seļakovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" būvmeistara palīgs vidējā
78
1
Raitis Sijāts
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētājs augstākā
79
9
Lauris Sildniks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktors vidējā
80
6
Aija Sīmane
"Tautas partija" Direktore augstākā
81
15
Anda Skrastiņa
"Pilsoniskā savienība" Nodaļas vadītāja augstākā
82
6
Marika Slotina-Brante
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" skolotāja,diriģente augstākā
83
14
Deins Sniķers
"Pilsoniskā savienība" students pamata
84
8
Juris Spilners
"Jaunais laiks"   augstākā
85
13
Gatis Strazdiņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" bezdarbnieks vidējā
86
8
Inese Suija-Markova
"Tautas partija" Attīstības direktore augstākā
87
4
Arkādijs Suškins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
88
1
Gints Šķenders
"Tautas partija" Priekšsēdētājs augstākā
89
7
Ilga Šķestere
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
90
6
Ģertrūde Šulmeistere
"Jaunais laiks" Sociālo un veselības aprūpes jautājumu daļas vadītāja vidējā
91
12
Laima Tērauda
"Pilsoniskā savienība" Pensionāre vidējā
92
18
Imants Timermanis
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
93
3
Guna Uldriķe
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Klientu apkalpošanas daļas vadītāja augstākā
94
7
Voldemārs Vaivods
"Tautas partija" Ķirurģijas nodaļas vadītājs augstākā
95
2
Alvis Valainis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
96
3
Daumants Vasmanis
"Pilsoniskā savienība" Skolotājs augstākā
97
10
Iveta Veldre
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" tiesnieša palīgs augstākā
98
14
Ieva Vijupa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 1188 operatore augstākā
99
14
Ilga Vītiņa
"Jaunais laiks" inspektore augstākā
100
7
Natālija Volkova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
101
2
Valda Zaļaiskalna
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" priekšsēdētāja augstākā
102
11
Viesturs Zaļaiskalns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" autoservisa vadītājs augstākā
103
10
Anda Ziemele
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Grāmatvedības sistēmu analītiķe augstākā
104
10
Viviāna Zipa
"Pilsoniskā savienība" Pārvaldniece augstākā
105
9
Juris Žagars
"Tautas partija" Direktors augstākā