Jaunjelgavas novada dome
Deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Nr.p.k.
Nr.
kandi-
dējot
Vārds, uzvārds
(91)
Dzimis
Saraksts Pamatdarbs Amats Punkti Negroz.
zīmes
Plusi Svītro-
jumi
Nr.
sarakstā
pēc
vēlēšanām
Deputāti
( 15 )
1
2
INGA ALBIŅA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
804
580
45
209
15
2
6
DINA AĻEIŅIKOVA
PARTIJA "LPP/LC"
205
116
28
46
6
3
12
DZINTRA ARPA
"JAUNAIS LAIKS"
487
265
52
98
11
4
5
AIVA ĀBOLIŅA
PARTIJA "LPP/LC"
180
131
8
51
10
5
16
EDVĪNS ĀBOLIŅŠ
"TAUTAS PARTIJA"
203
152
8
59
17
6
1
ILONA BARTKEVIČA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
198
59
60
22
1
Ievēlēts
7
13
ANDRIS BARTKEVIČS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
162
97
23
21
3
8
3
BEVERĪNS BAUMANIS-BAUMS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
153
96
19
26
5
9
13
EDGARS BERŅA
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
186
125
16
36
9
10
4
ZENTA BONDARE
"JAUNAIS LAIKS"
486
316
26
73
12
11
11
RUTA ČUBARE
"TAUTAS PARTIJA"
212
149
14
56
15
12
8
VALERIJS DAĻČAŅINS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
134
107
4
30
13
13
6
EVERITA DĀVE
"TAUTAS PARTIJA"
211
148
14
57
16
14
3
LIGITA DIKA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
810
540
68
226
14
15
4
LARISA DINVALDE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
857
547
88
199
10
16
5
JURIS DRIĶIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
825
575
58
201
13
17
4
VIJA DUDENIČA
PARTIJA "LPP/LC"
180
127
10
53
9
18
7
ARMANDS DUDENIČS
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
180
131
10
36
12
19
8
NORMUNDS DUDENIČS
PARTIJA "LPP/LC"
179
126
10
54
11
20
7
ANITA EIHENTĀLE
PARTIJA "LPP/LC"
199
120
23
47
7
21
3
EVIJA ELKSNE
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
219
100
45
32
3
22
12
ELIZABETE FEDOROVIČA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
139
108
6
27
11
23
17
MAIRIS GABRĀNS
"TAUTAS PARTIJA"
203
136
16
67
18
24
2
SOLVEIGA GAIGALNIECE
"JAUNAIS LAIKS"
504
310
38
67
8
25
5
INĀRA GALVANAUSKA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
156
109
14
18
4
26
10
VITAUTS GALVANAUSKS
"TAUTAS PARTIJA"
228
151
21
47
14
27
3
JĀNIS GERHARDS
"JAUNAIS LAIKS"
512
298
48
69
7
28
6
VINETA GERŠEBEKA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
848
534
90
210
11
29
4
GUNITA GRĀVĪTE
POLITISKĀ PARTIJA "SPĒKS VIENOTĪBĀ"
38
13
11
1
1
30
1
KRISTĪNE GRIŅOKA
POLITISKĀ PARTIJA "SPĒKS VIENOTĪBĀ"
37
12
11
2
2
31
4
ANTA GROZĪTE
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
152
103
15
23
8
32
10
ZIGRĪDA MAIJA GULBE
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
190
99
31
47
6
33
7
ILMĀRS GŪTMANIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
927
521
136
177
4
Ievēlēts
34
11
GATIS GŪTMANIS
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
183
110
22
45
11
35
7
ARTA IVANOVA
"JAUNAIS LAIKS"
528
282
64
69
4
Ievēlēts
36
14
SARMĪTE JANKOVSKA
"TAUTAS PARTIJA"
242
149
29
41
9
37
2
GUNTIS JANKOVSKIS
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
235
96
55
26
1
Ievēlēts
38
5
JĀNIS JUBASS
"TAUTAS PARTIJA"
229
140
27
52
13
39
18
ULDIS KAKTIŅŠ
"TAUTAS PARTIJA"
236
149
26
44
11
40
6
LAURIS KAULIŅŠ
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
188
123
18
36
7
41
2
LIUDMILA KORBUTA
POLITISKĀ PARTIJA "SPĒKS VIENOTĪBĀ"
30
17
5
3
5
42
8
ALVIS KREIZA
"JAUNAIS LAIKS"
479
265
48
102
15
43
6
ASTRA KRIVTEŽA
"JAUNAIS LAIKS"
486
320
24
71
13
44
10
PĀRSLA KURSĪTE
"JAUNAIS LAIKS"
550
250
91
74
3
Ievēlēts
45
8
VOLDEMĀRS KURTIŠS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
897
529
117
188
6
Ievēlēts
46
1
AINA ĶĪSE
PARTIJA "LPP/LC"
342
39
135
16
1
Ievēlēts
47
15
ANDRA LAIVIŅA
"TAUTAS PARTIJA"
248
131
41
47
6
48
10
LIGITA LEJIŅA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
153
106
14
21
7
49
1
GUNTIS LIBEKS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
901
435
166
233
5
Ievēlēts
50
7
ZANE LIEPIŅA
"TAUTAS PARTIJA"
237
146
28
45
10
51
9
IVETA LOČMELE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
866
570
81
183
9
52
2
GUNĀRS LOČMELIS
PARTIJA "LPP/LC"
319
64
111
15
2
53
9
ZINAĪDA MAHOTKINA
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
175
122
12
43
14
54
5
SARMĪTE MARTINOVA
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
183
122
16
39
10
55
4
MĀRIS MĀSĀNS
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
187
124
17
36
8
56
9
LĀSMA MENCENDORFA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
153
110
12
19
6
57
10
ARNIS MENCENDORFS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
875
567
87
180
8
58
7
VALTS MIŠINS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
151
106
13
22
9
59
5
LAUMA MĪLĪGA
"JAUNAIS LAIKS"
671
197
178
40
2
Ievēlēts
60
1
RUDĪTE NAGLE
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
228
63
68
46
2
61
11
MĀRA NĀBURGA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
835
573
64
197
12
62
12
GUNTIS OZOLIŅŠ
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
1199
423
321
90
1
Ievēlēts
63
11
JĀNIS OZOLIŅŠ
PARTIJA "LPP/LC"
227
110
42
38
4
64
14
TATJANA PADOMA
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
176
99
24
54
13
65
1
VALDIS PUIDA
"TAUTAS PARTIJA"
316
85
98
36
1
Ievēlēts
66
3
VANDA RAMIŅA
PARTIJA "LPP/LC"
221
128
30
32
5
67
11
INESE RIBAKOVA
"JAUNAIS LAIKS"
485
311
28
76
14
68
6
IRĒNA ROMANOVSKA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
141
110
6
25
10
69
12
UĢIS RUBENIS
"TAUTAS PARTIJA"
257
130
46
43
5
70
13
GUNTA RUPENHEITE
"JAUNAIS LAIKS"
526
296
56
63
5
71
9
EDVĪNS SAMULIS
PARTIJA "LPP/LC"
184
123
14
53
8
72
2
ALEKSANDRS SIVAKS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
173
72
41
28
2
73
13
GATIS SPŪLIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
883
533
108
193
7
74
1
GUNDARS STAHOVSKIS
"JAUNAIS LAIKS"
699
101
240
74
1
Ievēlēts
75
8
GUNDARS STĀMURS
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
196
121
23
33
5
76
14
AIVARS STRAZDIŅŠ
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
1158
420
302
112
2
Ievēlēts
77
3
SARMA STUGLE
"TAUTAS PARTIJA"
245
130
40
49
7
78
13
AIGARS STUGLIS
"TAUTAS PARTIJA"
275
122
59
38
4
79
5
IVETA SUVAIZDE
POLITISKĀ PARTIJA "SPĒKS VIENOTĪBĀ"
35
12
10
3
3
80
11
JĀNIS ŠMUKSTS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
136
109
4
28
12
81
9
AIJA TUKIŠA
"TAUTAS PARTIJA"
244
129
40
50
8
82
14
SOLVITA VANAGA
"JAUNAIS LAIKS"
519
303
49
63
6
83
12
RITA VAŠA
"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"
202
121
26
30
4
84
4
MAIJA VEGNERE
"TAUTAS PARTIJA"
230
141
27
51
12
85
2
GUNDEGA VĒVERE
"TAUTAS PARTIJA"
289
116
69
34
2
Ievēlēts
86
15
PĒTERIS VINDULS
"JAUNAIS LAIKS"
488
324
23
68
10
87
15
INĀRA VĪTOLA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
988
482
186
166
3
Ievēlēts
88
3
ZIGMUNDS ZANDAVS
POLITISKĀ PARTIJA "SPĒKS VIENOTĪBĀ"
31
16
6
3
4
89
8
ALBERTS ZARĀNS
"TAUTAS PARTIJA"
277
132
55
32
3
90
10
EDĪTE ZEMEŠA
PARTIJA "LPP/LC"
241
102
53
35
3
91
9
KĀRLIS ZEMEŠS
"JAUNAIS LAIKS"
504
306
40
69
9