2009.gada 6.jūnija Rīgas Domes vēlēšanas
Partija "Jaunlatvija"
Deputātu kandidātu saraksts

 Piezīme.
Ziņas publicētas saraksta iesniedzēju sniegtajā redakcijā.
 Ziņas atbilst stāvoklim kandidātu saraksta iesniegšanas dienā.


Programma
 
Nr Vārds, Uzvārds(26) Dzimis Darba vieta Amats Izglītība Dzīves vieta
1
 Didzis Šmits
1975
 Biedrība "Latvijas Zivrūpnieku Savienība"  Prezidents  augstākā  Rīga
2
 Jānis Palkovs
1979
 SIA "NMS Grupa"  direktors  augstākā  Rīga
3
 Justs Dzedons
1975
 SIA "Experiential"  klientu piesaistes menedžeris  augstākā  Rojas novads
4
 Kristīne Drēviņa
1975
 Tieslietu ministrijas Eiropas Kopienu Tiesas departaments  Direktore, LR pārstāvis Eiropas Kopienu Tiesā  augstākā  Rīga
5
 Edgars Mustaps
1967
 SIA "BTT"  valdes loceklis  vidējā  Rīga
6
 Zandis Klebais
1966
 SIA"Kluba restorāns"  Valdes loceklis  augstākā  Talsu novads
7
 Oskars Lakšēvics
1983
 Pašnodarbinātais  Sabiedrisko attiecību konsultants  augstākā  Rīga
8
 Guntars Senkāns
1970
 SIA "Expotrans"  valdes priekšsēdētājs  augstākā  Babītes novads
9
 Edgards Ivanovs
1979
 AS"GE Money Bank"  Nodaļas vadītājs  augstākā  Rīga
10
 Diāna Kļimčenko
1986
 SIA "Ābolu Šovs"  valdes locekle  vidējā  Rīga
11
 Ansis Straupmanis
1963
 Rīgas Valsts 1.Ģimnāzija  Direktora vietnieks ārpusklases un audzināšanas darbā  augstākā  Rīga
12
 Kaspars Lakševics
1979
 SIA "Lattelecom Technology", programmatūras risinājumu dienests   Daļas vadītājs  augstākā  Rīga
13
 Olga Veļikanova
1980
 SIA "Chemiehandele"  Projektu vadītāja  augstākā  Rīga
14
 Haralds Lučkovskis
1974
 VM Katastrofu Medicīnas centrs  Galvenais speciālists pirmās palīdzības jautājumos  augstākā  Rīga
15
 Olga Piļipoveca
1973
 SIA"Svētku akadēmija"  Valdes loceklis  augstākā  Rīga
16
 Guntis Bērziņš
1979
 SIA"Aurum Consulting"  Valdes loceklis  augstākā  Rīga
17
 Ilze Vecvagare
1975
 SIA"Biroja preču tirdzniecība Ūpis"  Valdes locekle  augstākā  Mārupes novads
18
 Valentīns Rubulis
1984
 SIA "Sētas un žogi"  direktors  augstākā  Rīga
19
 Bruno Briedis
1975
 Pašnodarbinātais     augstākā  Rīga
20
 Kristaps Bokums
1987
 Rīgas ātrā medicīniskā palīdzība  Sanitārs  vidējā  Rīga
21
 Konstantins Pudovskis
1978
 SIA "Rapido"  projektu vadītājs  augstākā  Rīga
22
 Andrejs Kazakovs
1989
 Students     vidējā  Rīga
23
 Vladimirs Ozoliņš
1984
 Rīgas domes īpašumu departaments, līgumu izpildes kontroles un maksājumu piedziņas nodaļa  Galvenais speciālists- jurists  augstākā  Priekuļu novads
24
 Raivis Bernhards
1983
 Rīgas domes īpašumu departaments, līgumu izpildes kontroles un maksājumu piedziņas nodaļa  Galvenais speciālists- ekonomists  augstākā  Bauskas novads
25
 Jānis Endele
1969
 SIA "Karavela"  Mārketinga direktors  augstākā  Rīga
26
 Aleksandrs Tralmaks
1975
 "Catella Corporate Finance"  Valdes priekšsēdētājs  augstākā  Rīga