11.Saeimā ievēlētie deputāti


N.p.k. Vārds, uzvārds Saraksts
sakārtot
Apgabals
sakārtot
1
Valērijs Agešins Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Kurzemes
2
Uldis Augulis Zaļo un Zemnieku savienība Zemgales
3
Dzintars Ābiķis VIENOTĪBA Vidzemes
4
Solvita Āboltiņa VIENOTĪBA Kurzemes
5
Jānis Ādamsons Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vidzemes
6
Aija Barča Zaļo un Zemnieku savienība Kurzemes
7
Andris Bērziņš Zaļo un Zemnieku savienība Zemgales
8
Gaidis Bērziņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kurzemes
9
Guntars Bilsēns "Zatlera Reformu partija" Vidzemes
10
Inita Bišofa "Zatlera Reformu partija" Kurzemes
11
Inga Bite "Zatlera Reformu partija" Rīgas
12
Augusts Brigmanis Zaļo un Zemnieku savienība Zemgales
13
Andris Buiķis VIENOTĪBA Rīgas
14
Boriss Cilevičs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
15
Einārs Cilinskis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas
16
Irina Cvetkova Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
17
Ilma Čepāne VIENOTĪBA Vidzemes
18
Edmunds Demiters "Zatlera Reformu partija" Kurzemes
19
Sergejs Dolgopolovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vidzemes
20
Jānis Dombrava Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzemes
21
Valdis Dombrovskis VIENOTĪBA Vidzemes
22
Vjačeslavs Dombrovskis "Zatlera Reformu partija" Rīgas
23
Ina Druviete VIENOTĪBA Vidzemes
24
Jānis Dūklavs Zaļo un Zemnieku savienība Vidzemes
25
Raivis Dzintars Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzemes
26
Rihards Eigims Zaļo un Zemnieku savienība Latgales
27
Andrejs Elksniņš Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Kurzemes
28
Kārlis Eņģelis "Zatlera Reformu partija" Rīgas
29
Iveta Grigule Zaļo un Zemnieku savienība Vidzemes
30
Gunārs Igaunis "Zatlera Reformu partija" Latgales
31
Marjana Ivanova-Jevsejeva Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
32
Aleksandrs Jakimovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
33
Viktors Jakovļevs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vidzemes
34
Andrejs Judins VIENOTĪBA Rīgas
35
Jānis Junkurs "Zatlera Reformu partija" Kurzemes
36
Nikolajs Kabanovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
37
Zanda Kalniņa-Lukaševica "Zatlera Reformu partija" Vidzemes
38
Ojārs Ēriks Kalniņš VIENOTĪBA Rīgas
39
Jānis Klaužs Zaļo un Zemnieku savienība Latgales
40
Andrejs Klementjevs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
41
Ivans Klementjevs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vidzemes
42
Kārlis Krēsliņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzemes
43
Dzintars Kudums Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kurzemes
44
Janīna Kursīte-Pakule VIENOTĪBA Kurzemes
45
Inese Laizāne Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Latgales
46
Ainars Latkovskis VIENOTĪBA Vidzemes
47
Ilmārs Latkovskis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas
48
Jeļena Lazareva Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
49
Jānis Lāčplēsis VIENOTĪBA Latgales
50
Atis Lejiņš VIENOTĪBA Zemgales
51
Valdis Liepiņš "Zatlera Reformu partija" Rīgas
52
Inese Lībiņa-Egnere "Zatlera Reformu partija" Kurzemes
53
Ingmārs Līdaka Zaļo un Zemnieku savienība Vidzemes
54
Aleksejs Loskutovs VIENOTĪBA Latgales
55
Igors Meļņikovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
56
Sergejs Mirskis Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
57
Ināra Mūrniece Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzemes
58
Romāns Naudiņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzemes
59
Vladimirs Nikonovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
60
Ņikita Ņikiforovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
61
Klāvs Olšteins "Zatlera Reformu partija" Zemgales
62
Vitālijs Orlovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zemgales
63
Jānis Ozoliņš "Zatlera Reformu partija" Zemgales
64
Artis Pabriks VIENOTĪBA Vidzemes
65
Imants Parādnieks Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Zemgales
66
Igors Pimenovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
67
Vineta Poriņa Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Zemgales
68
Sergejs Potapkins Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
69
Dzintars Rasnačs Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas
70
Romualds Ražuks "Zatlera Reformu partija" Vidzemes
71
Jānis Reirs VIENOTĪBA Zemgales
72
Dana Reizniece-Ozola Zaļo un Zemnieku savienība Kurzemes
73
Vladimirs Reskājs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zemgales
74
Ivans Ribakovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
75
Inguna Rībena VIENOTĪBA Rīgas
76
Dmitrijs Rodionovs Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
77
Artūrs Rubiks Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rīgas
78
Raimonds Rubiks Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales
79
Gunārs Rusiņš "Zatlera Reformu partija" Vidzemes
80
Aleksandrs Sakovskis Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vidzemes
81
Kārlis Seržants Zaļo un Zemnieku savienība Rīgas
82
Elīna Siliņa "Zatlera Reformu partija" Vidzemes