Rīgas Dome
LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
deputātu kandidātu saraksts
13.iecirknis - KURZEMES NAMU APSAIMNIEKOTĀJS NAMU APSAIMNIEKOŠANAS NODAĻA PRIEDES


Nr Vārds,Uzvārds
(63)
Dzimis Pamatdarbs Amats Nav
nekādu
atzīmju
atzīmes
"+"
Svītro
jumi
1
JURIS LUJĀNS
1971
Latvijas Pirmā partija Priekšsēdētājs
11
42
1
2
ANDRIS AMERIKS
1961
Rīgas dome Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs
39
12
3
3
ALEKSANDRS BRANDAVS
1970
Rīgas domes Kultūras pārvalde, Rīgas pareizticīgais kamerkoris "Blagovest" Diriģents
43
8
3
4
JURIS RADZEVIČS
1969
Latvijas Pirmā partija Valdes priekšsēdētājs
47
5
2
5
IRINA VINNIKA
1948
Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts Mazākumtautību lietu departamenta direktore
45
7
2
6
PĀVELS SEĻIVANOVS
1952
Rīgas dome Deputāts
45
6
3
7
IRINA PĒTERSONE
1953
SIA "Komplimenti" Valdes locekle
48
5
1
8
ALMERS LUDVIKS
1956
LR Bērnu un ģimenes lietu ministrija Parlamentārais sekretārs
48
4
2
9
JĀNIS ZARŽECKIS
1961
SIA "Zaržecka privātprakse" Virsārsts
46
4
4
10
ROMĀNS MEŽECKIS
1964
A/S Latvenergo Padomes priekšsēdētāja vietnieks
47
5
2
11
AUSMA CIMDIŅA
1950
Latvijas Universitāte Profesore, Baltu filoloģijas nodaļas vadītāja p.i.
48
4
2
12
GUNTARS VIZIŅŠ
1968
LR Saeimas kanceleja Saeimas sekretāra palīgs
51
1
2
13
VITOLDS ZAHARS
1942
Latvijas Policijas akadēmijas krimināltiesību katedra Asociētais profesors
49
3
2
14
GUNTARS GRĪNVALDS
1973
Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra Direktora vietnieks
50
2
2
15
GAĻINA ALIJEVA
1938
SIA Apdrošināšanas Aģentūra "Latgarants" Valdes priekšsēdētāja
50
1
3
16
ILMĀRS BIŠERS
1930
Zvērinātu advokātu birojs "Bišers un partneri" zvērināts advokāts, biroja vadītāja vietnieks
49
3
2
17
MAIJA VIMBA
1966
Ekonomikas ministrija Enerģētikas departaments, Naftas un gāzes nodaļas vadītāja
50
2
2
18
AIJA DZIEDĀTĀJA
1960
Rīgas domes Kultūras pārvalde, Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" Direktore
51
1
2
19
DZINTARS OSEMĻJAKS
1964
SIA "Amber Būve" Direktors
50
2
2
20
GUNTA KELLE
1961
Jaunatnes Kristīgās Savienības Latvijas Draudze Izpilddirektore
50
2
2
21
INNA JAGŅUKA
1970
"Park MV", Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, Reģ.Nr. 000349162 Debetu menedžere
51
2
1
22
JURIS KOKINS
1954
VSIA "Latvijas Standarts" Valdes loceklis
50
2
2
23
OSKARS ŠVĀNS
1955
SIA "Tekstiliana" Valdes priekšsēdētājs
49
3
2
24
VJAČESLAVS STAROSTINS
1946
Rīgas domes centra rajona izpilddirekcija Izpilddirektors
48
1
5
25
IVETA BERKOLDE
1963
Nodibinājums "Latvijas Evanģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs" Valdes locekle
49
3
2
26
MĀRTIŅŠ ARTIŅŠ
1959
SIA Tirdzniecības nams "Kurši" Valdes priekšsēdētājs
50
2
2
27
BORISS KUROVS
1943
Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola Rektors
49
3
2
28
SILVIJA UMBRAŠKO
1952
Rīgas Stradiņa universitāte Lektore
50
2
2
29
JĀNIS BĒRZIŅŠ
1938
Latvijas Jūras akadēmija Studiju prorektors
50
2
2
30
SERGEJS ZINOVATNIJS
1970
SIA "Eumar Latvia" Reģionālais menedžeris
49
2
3
31
LEONS AMOLIŅŠ
1937
Jāzepa Vītola Latvijas Valsts Mūzikas akadēmija Docents
50
2
2
32
ULDIS BĀRBALIS
1960
Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Centra apsaimniekotājs" Valdes priekšsēdētājs
50
2
2
33
NATAĻJA ĻEBEDEVA
1959
Latvijas ukraiņu avīze "Vysnyk" Galvenā redaktore
50
2
2
34
OKSANA ČERKASOVA
1966
Rīgas Skolēnu pils Diriģente
49
3
2
35
VLADIMIRS EIHENBAUMS
1951
Latvijas Televīzija Kultūrprojekta "Ielas garumā" autors
49
3
2
36
RAILĪ ORRAVA
1970
SIA "Rezidents R" Direktore
51
1
2
37
ILVA DUĻEVSKA
1949
Rīgas Stradiņa universitāte, Anatomijas un atropoloģijas institūts Anatomijas studiju nodaļas docente
50
2
2
38
GUNTIS TOMSONS
1942
Latvijas Republikas Pieaugušo un profesionālās izglītības asociācija Valdes priekšsēdētājs
48
4
2
39
VITOLDS SUKSIS
1966
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbilldību Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions" Valdes priekšsēdētājs
51
1
2
40
TAMĀRA KĻIMKO
1949
Latvijas Nacionālā opera Kora vokāliste
48
4
2
41
IGORS KUDRJAVCEVS
1960
Rīgas Stradiņu universitāte, Integratīvās medicīnas laboratorija Vadītājs
48
4
2
42
ELITA VIŠŅEVSKA
1964
SIA "Nepa Nami" Grāmatvede
51
1
2
43
EDUARDS MIHAĻEVIČS
1952
Akciju Sabiedrība "STA Grupa" Viceprezidents, padomes priekšsēdētāja vietnieks
49
3
2
44
ILGA FRIDENŠTEINA
1957
Kalnciems NG BODZĪKS Grāmatvede
50
2
2
45
VALDA KALNIŅA
1941
Rīgas domes Pašvaldība SIA "Sarkandaugava" Direktore tehniskajos jautājumos
51
1
2
46
INESE SARMĪTE GIRSKA
1948
Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības skola mācību un pētnieciskā daļa Speciāliste sociālajā darbā
50
2
2
47
GUNDEGA ULME
1976
Rīgas 95. Vidusskola Pedagogs-treneris
50
2
2
48
MAIJA KRAVINSKA
1937
Rīgas Tehniskā koledža pedagoģe
51
1
2
49
JĀNIS ŽELINSKIS
1964
A/S Falck Apsargs Fiziskās apsardzes nodaļas vadītājs
50
3
1
50
AGNIS BĒRZIŅŠ
1973
SIA Tirdzniecības nams "Kurši" Iepirkuma daļas vadītājs
50
2
2
51
IRINA SENŅIKOVA
1963
Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola Prorektore
49
3
2
52
BAIBA GULBE
1976
LR Vides ministrija Projektu sagatavošanas departamenta ūdensaimniecības projektu nodaļas vecākā referente
50
2
2
53
BAIBA STŪRĪTE
1953
ZAB "Broks un partneri" Zvērināta advokāte
50
2
2
54
LAIMA SIRMĀ
1959
SIA "SGB Latvia" Izpilddirektore
51
1
2
55
JĀNIS ULMIS
1974
SIA "AKG un Ko" Sporta preču veikala vadītājs
50
2
2
56
GITA PABĒRZA
1966
Valsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi" Nekustamo īpašumu ekspluatācijas nodaļas namu pārvaldniece
50
2
2
57
BRUNO ZAĶIS
1961
SIA "Aksels Fruit" Rīkotājdirektors
50
2
2
58
AINA KRŪKLE
1958
Rīgas domes Komunālā departamenta Dzīvokļu pārvalde Galvenā speciāliste
45
7
2
59
UĢIS MAGONIS
1965
VAS "Latvijas Dzelzceļš" Padomes priekšsēdētājs
49
3
2
60
MARIKA KŪLA
1980
Rīgas Domes Centra rajona izpilddirekcijas Juridiskā nodaļa Vadītājas vietniece
51
1
2
61
VLADIMIRS NOVIKOVS
1970
Latvijas Dzelzceļnieku arodbiedrība Darba koordinētājs
48
3
3
62
ANDRIS BĒRZIŅŠ
1972
Rīgas domes Labklājības departaments Tehniskās nodaļas galvenais speciālists
49
3
2
63
RUDĪTE LEITENA
1941
Rīgas Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Pilsētas lombards" Padomes locekle
51
1
2