2005.gada 12.marta pašvaldību vēlēšanas
dome

deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Npk
Nr.
pirms
vēlēš.
Vārds,Uzvārds
(54)
Saraksts Punkti Negroz.
zīmes
Svītro
jumi
Plusi Nr.
pēc
vēlēš.
Deputāti
( 11 )
1
1
MĀRIS AINĀRS CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2124
264
28
726
1
Ievēlēts
2
2
JURIS ANDERSONS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
267
159
22
23
6
3
5
JURIS ANTONOVS ZEMGALES PARTIJA
142
84
30
20
3
4
7
GUNTA ASME JAUNAIS LAIKS
165
71
11
14
7
5
2
ROLANDS BARANOVSKIS ZEMGALES PARTIJA
239
21
13
100
1
Ievēlēts
6
11
RITA BARONA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
251
163
28
13
10
7
3
ANDRIS BEĶERIS JAUNAIS LAIKS
181
69
4
23
3
8
5
INGA BĒRZIŅA JAUNAIS LAIKS
171
67
10
19
6
9
1
ANITA BĪBERE JAUNAIS LAIKS
188
50
10
36
1
Ievēlēts
10
11
MUDĪTE BRĪVNIECE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
203
126
24
16
6
11
8
EGILS DREISMANIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
208
99
35
32
4
12
1
JĀNIS DUĻBINSKIS ZEMGALES PARTIJA
124
70
46
18
4
13
2
ANDRIS EKMANIS JAUNAIS LAIKS
183
59
8
29
2
14
9
ZIGMUNDS ĒRMIŅŠ CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1351
677
208
133
10
15
1
ZIGRĪDA FREIBERGA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
197
96
42
28
10
16
3
MĒRIJA GRAVA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
248
152
35
17
11
17
4
ANITA GULBE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
251
163
28
13
8
18
8
JĀNIS JURĢIS JAUNAIS LAIKS
160
74
12
10
9
19
10
IGORS KAULIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
189
130
29
7
12
20
5
AGRIS KLĀVIŅŠ LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
287
157
13
34
3
21
8
ASTRĪDA KROĢERE CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1344
698
201
119
11
22
10
MARITA KRŪSKOPA CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1368
822
127
69
9
23
5
ILGVARS LECIS CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1503
763
89
166
6
Ievēlēts
24
6
JĀNIS LIEPIŅŠ JAUNAIS LAIKS
173
73
6
17
4
25
3
GEORGIJS LUKJĀNOVS SPORTA PARTIJA
113
74
6
12
4
26
12
MĀRIS MASAĻSKIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
198
111
34
21
9
27
1
SANDRIS MIĻŪNS SPORTA PARTIJA
190
7
1
84
1
28
7
VAIRA MOCEBEKERE CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1417
749
139
130
7
Ievēlēts
29
3
AIGARS NOLBERGS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
212
111
27
28
3
30
2
ZENTA OSIPOVA SPORTA PARTIJA
115
78
3
11
2
31
4
AIVARS OSIPOVS SPORTA PARTIJA
114
79
3
10
3
32
6
ILGA PAPIRATE-PFAFRATE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
251
169
25
10
9
33
3
ALFRĒDS PURIŅŠ CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1516
790
69
159
4
Ievēlēts
34
6
JĀZEPS RIMEICĀNS ZEMGALES PARTIJA
166
66
27
41
2
35
9
ULDIS RIPA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
217
118
21
27
2
36
2
GUNTIS ROZĪTIS CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1561
719
82
217
2
Ievēlēts
37
3
MAREKS RUNKULIS ZEMGALES PARTIJA
123
85
39
10
5
38
9
MAIJA SERGEJEVA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
257
155
29
20
7
39
6
MARUTA SERŽĀNE CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1557
713
87
218
3
Ievēlēts
40
4
ILZE SILAMIĶELE JAUNAIS LAIKS
171
69
9
18
5
41
4
ZELTĪTE SKRABE CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1515
761
84
173
5
Ievēlēts
42
2
RASMA SKRUĻA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
306
55
8
103
1
Ievēlēts
43
1
IMANTS STEPĒNS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
380
74
8
122
1
Ievēlēts
44
7
OSVALDS STRAZDS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
207
116
27
23
5
45
12
IRINA STRUMPE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
268
152
25
27
5
46
6
GUNTA MARGRIETA TETERE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
196
135
23
8
11
47
5
AIGA TRŪPA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
199
120
29
17
8
48
4
INTS VALAINIS ZEMGALES PARTIJA
119
87
40
7
6
49
11
JĀNIS VALERTS CENTRISKĀ PARTIJA" LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1398
814
116
88
8
50
8
PĒTERIS VEĻECKIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
289
139
21
44
2
51
7
AIJA VĒRNIECE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
270
156
22
26
4
52
9
INGA ZAHARE JAUNAIS LAIKS
163
63
16
17
8
53
4
ANDREJS ZALCMANIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
200
127
25
14
7
54
10
PJOTRS ŽUKOVS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
247
153
35
16
12