2005.gada 12.marta pašvaldību vēlēšanas
dome

deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Npk
Nr.
pirms
vēlēš.
Vārds,Uzvārds
(48)
Saraksts Punkti Negroz.
zīmes
Svītro
jumi
Plusi Nr.
pēc
vēlēš.
Deputāti
( 11 )
1
4
IVARS AMSONS JAUNAIS LAIKS
113
38
8
9
5
2
9
ĀRIJA ANCĀNE "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
998
485
104
153
5
Ievēlēts
3
1
DĀGS AUZULEJA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
102
27
6
22
1
4
3
AGNESE BAUMERTE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
83
38
10
7
4
5
5
JURIS BRIGMANIS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
566
268
45
84
4
6
2
ALDIS BULS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
570
238
58
101
3
Ievēlēts
7
7
ANDIS BUNKŠIS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
545
291
44
62
5
8
11
VOLDEMĀRS BUNKŠIS "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
860
465
183
94
11
9
4
ANDREJS BURKA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
97
26
9
20
2
10
7
INĀRA CELMIŅA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
1023
516
76
150
3
Ievēlēts
11
2
JĀNIS DZELZKALĒJS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
86
30
29
11
6
12
3
AIGARS DZIĻUMS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
528
312
42
43
8
13
14
SVETLANA GAUJA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
497
279
74
44
14
14
14
ŽANIS GAUJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
901
548
121
73
10
15
12
EGONS GRĀVĪTIS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
511
305
54
38
10
16
5
ARMANDS IGOVIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
86
33
11
11
3
17
2
INĀRA JANIČENOKA JAUNAIS LAIKS
114
29
12
14
4
18
11
GUNTIS KALNIŅŠ ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
504
302
59
36
13
19
3
BIRUTA KĀRKLIŅA JAUNAIS LAIKS
106
33
14
8
8
20
13
JURIS KĀRKLIŅŠ "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
851
532
154
56
13
21
7
VALIJA KEIRIŠA JAUNAIS LAIKS
109
28
15
12
6
22
5
GUNTA KOKINA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
118
40
8
22
2
23
1
ERVĪNS KRONBERGS JAUNAIS LAIKS
127
28
6
21
1
Ievēlēts
24
9
ZANDA KRUTĀNE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
508
316
50
31
12
25
2
AIJA KUNCIŅA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
78
39
12
4
5
26
4
INESE LAGZDIŅA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
939
576
88
78
7
27
3
DZINTRA LAMBERTE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
101
39
17
14
3
28
4
INESE LĀCE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
521
291
56
50
9
29
8
INGA LEDIŅA JAUNAIS LAIKS
109
36
11
8
7
30
13
DACE LIEPA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
537
303
42
52
6
31
6
ANTONS LOGINS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
616
238
35
124
2
Ievēlēts
32
1
MALDA MEIJERE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
144
20
5
45
1
Ievēlēts
33
2
TĀLIVALDIS MUZIKANTS "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
932
477
141
124
8
34
10
AINA PILMANE "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
1019
512
80
150
4
Ievēlēts
35
6
MĀRIS PUĶĪTIS JAUNAIS LAIKS
121
36
5
14
3
36
10
VIESTURS PUNDIŅŠ ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
534
306
42
49
7
37
1
KARINA PUTNIŅA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
1299
206
93
443
1
Ievēlēts
38
7
JĀNIS ROBEŽNIEKS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
85
43
23
4
7
39
8
MĀRIS RUPEIKS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
509
277
69
51
11
40
6
VELGA RUŠIŅA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
98
38
19
13
4
41
1
ARTURS SIKLE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
728
158
19
220
1
Ievēlēts
42
3
MĀRA SKUJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
775
414
251
77
14
43
12
DACE SLOKA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
913
550
114
78
9
44
5
AINA VIČA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
958
531
101
110
6
Ievēlēts
45
6
ANDRIS VIDŽIS "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
1048
501
71
170
2
Ievēlēts
46
8
JOLANTA VISOCKA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA" , CENTRISKĀ PARTIJA "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" , DARBA PARTIJA , TAUTAS PARTIJA
852
519
160
63
12
47
4
ARNOLDS ZIEMELIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
93
45
18
7
5
48
5
GUNTIS ZILBERTS JAUNAIS LAIKS
124
33
5
17
2