2005.gada 12.marta pašvaldību vēlēšanas
dome

deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Npk
Nr.
pirms
vēlēš.
Vārds,Uzvārds
(134)
Saraksts Punkti Negroz.
zīmes
Svītro
jumi
Plusi Nr.
pēc
vēlēš.
Deputāti
( 11 )
1
7
TAMĀRA AIZSTRAUTA KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
130
62
10
23
2
2
6
RIHARDS AKIMOVS JAUNAIS LAIKS
1056
620
54
81
6
3
11
VLADIMIRS AKIMOVS KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
122
70
10
15
3
4
7
IVARS AMOLIŅŠ LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
249
124
24
32
4
5
3
LŪCIJA ANCĀNE KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
109
75
14
6
9
6
6
ANDREJS ANTONS KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
114
70
14
11
7
7
8
JEVGEŅIJA ARENSBURGA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
157
131
64
5
10
8
12
ĢIRTS AUSTRUMS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
282
152
20
15
13
9
2
VIJA AVOTIŅA SOCIĀLDEMOKRĀTU SAVIENĪBA-SDS
74
32
7
16
2
10
5
MĀRTIŅŠ BARKĀNS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
104
56
3
16
5
11
7
INGA BAUMANE SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
97
69
0
6
8
12
1
AGRIS BAUMANIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
336
55
15
110
1
Ievēlēts
13
3
ANATOLIJS BEREZOVSKIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
289
83
22
95
1
14
4
SANITA BĒRZE SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
87
63
8
4
10
15
5
JURIS BOGUŽS JAUNAIS LAIKS
1289
399
48
308
2
Ievēlēts
16
9
ANDRIS BONDARS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
197
123
23
12
9
17
8
ANTRA BRAUNA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
285
147
21
19
12
18
5
GUNTARS BRAUNS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
298
138
19
30
8
19
5
DAIGA BUDREIKA KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
111
75
13
7
8
20
12
INĀRA BUKA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
196
122
24
12
12
21
1
RUTA CELITĀNE TAUTAS PARTIJA
562
76
43
198
1
Ievēlēts
22
10
ALEKSANDRA ČERNIŠOVA PARTIJA "MŪSU ZEME"
142
112
33
8
10
23
10
TOMS ČEŽE "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2811
2044
257
160
10
24
12
JĀNIS DZENIS TAUTAS PARTIJA
391
255
39
23
12
25
4
ULDIS EGLĪTIS JAUNAIS LAIKS
1054
568
81
106
7
26
9
UĢIS FIRSTS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
89
59
9
7
9
27
2
AIGARS FREIBERGS TAUTAS PARTIJA
401
249
37
31
9
28
9
ANDRA FREIMANE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
251
144
13
23
3
29
5
LINDA FRIŠENBRŪDERE TAUTAS PARTIJA
408
224
46
47
7
30
2
AINĀRS GINTERS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
244
135
21
24
5
31
9
PĒTERIS GOBA TAUTAS PARTIJA
392
258
37
22
11
32
14
KASPARS GRIBUSTS TAUTAS PARTIJA
434
236
27
54
4
33
14
VJAČESLAVS GRIGORJEVS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
155
129
66
5
13
34
12
ARTJOMS GRUDCINS JAUNAIS LAIKS
992
590
101
64
11
35
4
RAITS GRŪBE POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
90
55
11
8
6
36
13
RASA HOHMANNE TAUTAS PARTIJA
412
246
33
38
5
37
2
DZINTRA IVANČIKA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
164
112
70
18
8
38
3
AIGA IVANOVIENE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
244
143
17
20
6
39
7
LELDE JAKUPĀNE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
196
122
24
12
11
40
7
JURIS JAKUŠENOKS POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
96
37
17
20
4
41
6
VILNIS JENČS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
204
116
23
19
6
42
11
JĀNIS JĒGERS PARTIJA "MŪSU ZEME"
153
113
27
13
6
43
11
ĻENA JĒKABSONE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
240
153
14
13
9
44
10
VLADIMIRS KASPARJOSTS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
197
121
24
13
10
45
10
SOLVITA KAZAKA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
239
154
14
12
10
46
7
MARIJA KAZAKOVA TAUTAS PARTIJA
383
249
46
22
14
47
1
ILMĀRS KĀLIS PARTIJA "MŪSU ZEME"
203
45
36
72
1
48
5
OSKARS KISEĻEVS POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
90
59
9
6
7
49
8
ASTRĪDA KNĒTA "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2872
2071
213
177
5
Ievēlēts
50
5
INESE KOLODJAŽNAJA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
166
120
65
15
6
51
11
INTA KONRADE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
294
144
18
25
10
52
1
JĀNIS KOTĀNS KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
163
35
7
53
1
53
6
JURIS KOVAĻONOKS PARTIJA "MŪSU ZEME"
141
119
30
4
11
54
11
RUDĪTE KRIPA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
169
121
63
16
5
55
8
RUTA KRUPINSKA KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
109
75
14
6
10
56
9
GUNDARS KŪLA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
301
143
15
29
5
57
9
ZIEDONIS ĶIĢELIS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2768
2135
233
93
11
58
3
GUNTARS ĶIRĶIS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
208
86
36
36
3
59
2
DZINTARS LAIVENIEKS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
106
54
3
18
3
60
7
PĒTERIS LAIVENIEKS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2728
1935
353
173
12
61
8
ILZE LASMANE PARTIJA "MŪSU ZEME"
147
119
27
7
9
62
3
VLADIMIRS LAVRINOVIČS POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
115
44
4
26
2
63
9
VIKTORS LEDAKS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
164
122
65
13
9
64
5
JĀNIS LIELMANIS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2646
1913
405
143
13
65
3
KASPARS LIEPA SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
102
52
6
17
6
66
3
MODRIS LIEPIŅŠ TAUTAS PARTIJA
442
228
27
62
2
67
7
ANDRA LOCĀNE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
170
126
60
14
4
68
6
ĒRIKS LUKMANS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2977
1994
199
268
3
Ievēlēts
69
8
JURIS LUŠČENOKS JAUNAIS LAIKS
1020
600
82
73
8
70
1
JURIS LŪSIS SOCIĀLDEMOKRĀTU SAVIENĪBA-SDS
105
15
0
40
1
71
10
LAILA MAJORE JAUNAIS LAIKS
981
601
101
53
12
72
6
AĪDA MAKAREVIČA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
244
131
23
26
8
73
3
ĢIRTS MAMIS PARTIJA "MŪSU ZEME"
164
112
22
19
4
74
10
AIJA MIEZĪTE SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
113
43
5
27
1
75
2
ANDRIS MIEZĪTIS KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
106
56
25
14
11
76
6
RENĀRS MILEIKA SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
106
52
4
19
4
77
7
INDRA MUCENIECE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
286
154
17
16
11
78
10
VELTA NEIMANE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
157
133
63
4
11
79
6
ARVIS OZOLIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
300
144
15
28
7
80
4
JURIS OZOLIŅŠ ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
205
109
26
23
4
81
12
JĀNIS OZOLS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2856
2079
217
165
6
Ievēlēts
82
9
ANDIS OŽETS JAUNAIS LAIKS
1072
544
84
127
5
83
13
JĀNIS PALKAVNIEKS JAUNAIS LAIKS
1005
623
78
54
9
84
13
UĢIS PALLO LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
186
104
63
33
2
85
12
ANDIS PELCIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
180
104
66
30
3
86
8
DITA PELĒCE SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
98
64
2
9
7
87
2
RAITIS PENKEVICS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
222
104
20
34
2
88
4
INESE PETROVA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
309
109
28
50
4
89
6
ANDRIS PĒTERSONS TAUTAS PARTIJA
409
257
29
31
6
90
3
JĀNIS PĒTERSONS SOCIĀLDEMOKRĀTU SAVIENĪBA-SDS
68
30
11
14
3
91
1
JĀNIS PLATACIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
151
89
88
23
14
92
1
KĀRLIS PLŪMIŅŠ LATVIJAS SOCIĀLISTISKĀ PARTIJA
76
0
1
28
1
93
1
JURIS POGA SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
106
42
9
24
2
94
2
ANDIS POLIS POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
91
54
11
9
5
95
2
DZINTRA RABKEVIČA PARTIJA "MŪSU ZEME"
164
70
43
40
3
96
2
LUDMILA REIMATE "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
3299
1768
151
542
2
Ievēlēts
97
7
ALDA REVINA JAUNAIS LAIKS
1004
626
77
52
10
98
11
AGNESE RITENE TAUTAS PARTIJA
402
258
32
27
8
99
5
DZINTRA RĪBENA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
204
118
22
18
5
100
6
ANDRIS ROMANOVSKIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
156
130
65
5
12
101
4
GUNITA ROSICKA TAUTAS PARTIJA
434
226
32
59
3
102
10
ALDIS ROZE TAUTAS PARTIJA
401
261
31
25
10
103
11
JURIS ROZENBERGS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2955
1998
208
255
4
Ievēlēts
104
1
MAKSIS ROZENBERGS JAUNAIS LAIKS
1302
370
56
329
1
Ievēlēts
105
4
INĀRA ROZENVALDE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA
165
121
65
14
7
106
4
INĀRA RUBENE PARTIJA "MŪSU ZEME"
154
106
30
17
5
107
8
ANDRIVS RUČEVSKIS TAUTAS PARTIJA
388
254
41
22
13
108
2
MĀRIS RUDAUS-RUDOVSKIS JAUNAIS LAIKS
1114
370
150
235
4
109
11
ILVA RUĶERE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
204
122
20
16
7
110
9
DACE RUNDĀNE KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
118
72
11
12
5
111
8
GVIDO SALIŅŠ LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
238
139
22
19
11
112
10
JEVGENIJS SILIŅŠ KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
118
74
10
11
6
113
1
ZELMA SIRMĀ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
313
125
18
44
3
114
5
DAIGA SLAVINSKA PARTIJA "MŪSU ZEME"
149
117
27
9
7
115
6
IRINA SMELOVA POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
104
51
6
17
3
116
4
VIKTORS STEPANOVS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
244
125
26
29
7
117
1
ALEKSANDRS STOĻAROVS POLITISKĀ ORGANIZĀCIJA "SPORTA UN VESELĪBAS PARTIJA"
122
37
4
33
1
118
13
ULDIS SVILPE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
335
117
11
59
1
Ievēlēts
119
8
IVARS ŠTEINS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
199
117
25
16
8
120
4
ANDRIS ŠTROMANIS KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
121
73
9
13
4
121
1
JURIS ŠULCS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
5176
139
27
2295
1
Ievēlēts
122
10
ILMĀRS TALLE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
296
142
18
27
9
123
14
AINA TEBERNIECE JAUNAIS LAIKS
926
576
141
38
14
124
1
SARMA UPESLEJA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
250
62
27
69
1
125
3
ARNIS UPMANIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
329
111
17
59
2
126
3
AINĀRS VAHTELIS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2842
1989
269
203
7
127
3
RASMA VALDMANE JAUNAIS LAIKS
1143
487
77
191
3
128
13
KASPARS VALDMANIS "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2816
2069
242
150
9
129
9
INTA VEISA PARTIJA "MŪSU ZEME"
149
105
33
15
8
130
11
JURIS VĪKSNA JAUNAIS LAIKS
979
663
71
21
13
131
7
INĀRA VĪTOLA PARTIJA "MŪSU ZEME"
172
112
18
23
2
132
5
ARNIS ZAŅĢIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
267
106
24
50
2
133
4
INDULIS ZARIŅŠ "TUKUMA PILSĒTAI UN NOVADAM"
2840
2087
221
153
8
134
2
VIJA ZVAIGZNESKALNE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
300
128
23
36
6