2005.gada 12.marta pašvaldību vēlēšanas
dome

deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Npk
Nr.
pirms
vēlēš.
Vārds,Uzvārds
(100)
Saraksts Punkti Negroz.
zīmes
Svītro
jumi
Plusi Nr.
pēc
vēlēš.
Deputāti
( 13 )
1
12
UĢIS ADATA JAUNAIS LAIKS
832
352
53
82
8
2
8
ANDRIS AIZSILNIEKS TAUTAS PARTIJA
5084
2882
343
332
9
3
11
SANDIS AMOLIŅŠ TAUTAS PARTIJA
4986
2874
396
287
12
4
9
ANITA APINE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1192
690
58
103
9
5
15
ILZE ĀBOLA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1151
719
64
68
11
6
3
ILGVARS ĀBOLS JAUNAIS LAIKS
857
375
29
83
3
7
14
VIJA BAŠKO JAUNAIS LAIKS
789
363
69
55
13
8
9
AIVARS BAUROVSKIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1318
790
149
158
6
9
6
OJĀRS BĀLIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1203
695
50
106
7
10
6
VENTIS BEĶERIS JAUNAIS LAIKS
880
312
49
126
2
11
11
UĢIS BEZDELĪGA JAUNAIS LAIKS
780
390
60
37
14
12
8
EDĪTE BĒRZIŅA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1230
832
172
93
9
13
3
GUNTARS BILSĒNS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1389
741
138
218
2
Ievēlēts
14
14
JURIS BISTRAKOVS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1098
714
93
44
15
15
4
INESE BLAŽEVIČA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
426
219
40
37
6
16
4
IVETA BLŪMA JAUNAIS LAIKS
848
370
36
81
4
17
1
INESIS BOĶIS TAUTAS PARTIJA
7570
838
122
2597
1
Ievēlēts
18
1
IVARS BRIEDIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1628
222
74
555
1
Ievēlēts
19
4
LINDA BRĪDIŅA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1141
741
58
52
13
20
2
JURIS BUKUMS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
204
88
35
31
4
21
4
AIJA BUNDULE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1180
840
193
64
15
22
10
GUNTA DANCE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
369
161
27
25
8
23
1
VIKTORS DANCIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
442
84
29
100
1
24
11
AGRITA DEMITERE APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1118
758
61
32
14
25
4
MĀRIS DRONE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
368
168
24
21
9
26
7
VAIRA DUNDURE TAUTAS PARTIJA
5723
2345
292
920
4
Ievēlēts
27
11
JĀNIS EIDUKS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
375
171
19
23
4
28
6
HARIJS GACKIS TAUTAS PARTIJA
5083
2273
648
636
10
29
3
MĀRA RUDĪTE GAILĪTE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
367
165
26
22
11
30
2
RIČARDS GAILUMS TAUTAS PARTIJA
5883
2397
186
974
2
Ievēlēts
31
6
TAIGA GALEJA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
419
234
36
26
9
32
12
ANDREJS GLUHOVS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1343
785
139
173
4
33
4
INTA GRABE DARBA PARTIJA
104
22
7
14
4
34
15
EDGARS GRAUDIŅŠ LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1206
912
144
41
14
35
8
JURĢIS GRĀVĪTIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1161
733
52
66
10
36
2
KĀRLIS GREIŠKALNS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1822
238
173
686
1
Ievēlēts
37
2
ROMĀNS IBRAGIMOVS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1290
550
79
222
5
38
16
AIGA IEVIŅA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1142
722
67
62
12
39
16
INA ILMASTE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1209
845
176
76
13
40
3
JURIS JAKOVINS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
273
47
21
86
1
41
3
ULDIS JANSONS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1335
585
39
227
3
42
10
RIMMA JĒKABSONE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1216
872
159
66
12
43
6
KĀRLIS JURISONS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
182
116
32
6
8
44
11
INGA JURKA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1307
841
129
127
8
45
1
ANDRIS KABRAKS JAUNAIS LAIKS
915
281
47
159
1
Ievēlēts
46
9
DAILIS KANDERS TAUTAS PARTIJA
4879
3031
371
155
14
47
1
SOLVITA KAUPUŽA DARBA PARTIJA
113
17
5
21
1
48
13
GUNDARS KLEINBERGS TAUTAS PARTIJA
5021
3099
266
192
11
49
2
IVARS KOKENBERGS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
403
137
22
54
2
50
5
VOLDEMĀRS KOKOREVIČS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
191
113
29
12
7
51
1
VALTERS KORĀLIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1370
446
295
356
3
52
15
GVIDO VILNIS KRŪMIŅŠ TAUTAS PARTIJA
4958
3024
335
198
13
53
9
ULVIS LAPETROVS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
196
90
38
26
5
54
4
GINTS LAPIŅŠ TAUTAS PARTIJA
5585
2545
261
751
6
Ievēlēts
55
1
KALVIS LATSONS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
232
76
27
51
2
56
7
ARNOLDS VALDIS LAUFMANIS JAUNAIS LAIKS
836
370
42
75
6
57
10
INĀRA LEINIŠA JAUNAIS LAIKS
795
409
43
35
12
58
6
IEVA LEITLANDE DARBA PARTIJA
103
31
3
9
5
59
5
SANTA LĪRMANE DARBA PARTIJA
102
30
4
9
6
60
12
JĀNIS LOČMELIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
374
170
20
23
5
61
12
LĪGA MANIKA TAUTAS PARTIJA
4810
2884
479
194
16
62
7
JURIS MEMĻUKS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1311
759
168
170
7
63
6
DZINTRA MIĶELSONE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1333
791
141
165
5
64
3
VELTA OZOLA DARBA PARTIJA
106
16
9
18
2
65
5
AINARS OZOLIŅŠ JAUNAIS LAIKS
848
368
37
82
5
66
2
MĀRIS OZOLS DARBA PARTIJA
104
18
9
16
3
67
11
JURIS PALKAVNIEKS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
430
207
44
45
5
68
4
ARVIS PIZIKS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
194
108
30
16
6
69
10
SANITA PRANKA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1097
759
71
21
16
70
14
MARINA RADVILIENE LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1230
840
168
89
10
71
7
ANDRIS REINFELDS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
400
223
51
22
11
72
8
ILZE RELIŅA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
425
222
39
35
7
73
9
ULDIS REŅĢE JAUNAIS LAIKS
798
358
67
62
11
74
5
DAIGA ROKPELNE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
422
221
41
34
8
75
13
IRINA RUDIŅA LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1225
861
160
76
11
76
9
ILVARS RULLIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
372
166
23
24
6
77
7
ANITA RUMBIŅA APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1196
676
63
112
8
78
13
RONALDS RUSMANIS JAUNAIS LAIKS
833
399
29
59
7
79
8
GATIS SIJĀTS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
179
107
38
9
9
80
9
DAIGA SILIŅA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
405
236
42
18
10
81
5
JĀNIS SILIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1448
458
46
347
2
Ievēlēts
82
6
TAHIRS SĪMANIS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
388
124
36
53
3
83
16
JĀNIS SKRASTIŅŠ TAUTAS PARTIJA
5829
2419
202
936
3
Ievēlēts
84
2
JURIS SLEŅĢIS JAUNAIS LAIKS
830
252
104
131
9
85
5
IEVA STIĢE TAUTAS PARTIJA
5452
2594
303
660
7
Ievēlēts
86
3
VALDIS STIĢIS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
467
190
34
72
3
87
2
PĒTERIS STREĻČS ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
509
140
38
118
2
88
1
ELMĀRS ŠVĒDE ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
582
95
24
177
1
Ievēlēts
89
8
NORMUNDS TAIMS JAUNAIS LAIKS
806
396
44
47
10
90
14
DAINIS TRĒZIŅŠ TAUTAS PARTIJA
5221
2859
286
412
8
91
10
LĪGA VEIDEMANE TAUTAS PARTIJA
4850
3046
378
133
15
92
5
VALERIJS VILČINSKIS LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA, "VIDZEMES APVIENĪBA"
1151
713
271
113
16
93
7
ĢIRTS VILIMS SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"
205
89
34
31
3
94
8
INGA VIRSE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
353
163
34
16
12
95
10
IVETA VĪTIŅA ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
465
186
37
73
4
96
13
ĢIRTS ZĀLĪTIS APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1316
592
45
214
4
97
7
AIVARS ZEIĻA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
368
176
20
17
10
98
3
JĀNIS ZEMĻICKIS TAUTAS PARTIJA
5657
2019
488
1050
5
Ievēlēts
99
12
EGONS TĀLIVALDIS ZIEDIŅŠ APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK"
1229
645
62
144
6
100
5
INGRĪDA ZĪRIŅA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
369
169
23
21
7