2005.gada 12.marta pašvaldību vēlēšanas
padome

deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Npk
Nr.
pirms
vēlēš.
Vārds,Uzvārds
(37)
Saraksts Punkti Negroz.
zīmes
Svītro
jumi
Plusi Nr.
pēc
vēlēš.
Deputāti
( 9 )
1
6
DACE ĀBOLIŅA JAUNAIS LAIKS
114
65
7
12
7
2
5
SANTA BIŠOFA LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
148
77
8
17
6
3
5
IVARS BIŠOFS "SAVAM PAGASTAM"
729
418
64
51
8
4
1
AIVARS BUKOVSKIS JAUNAIS LAIKS
137
36
10
38
1
Ievēlēts
5
2
ANITA DEBEĻSKA JAUNAIS LAIKS
124
51
9
24
2
6
6
AIVARS DEGLIS "MĒS - NĀKOTNEI"
102
60
9
7
7
7
6
TĀLIS DUKSIS "SAVAM PAGASTAM"
752
285
119
129
7
8
5
MAIJA DUKURE JAUNAIS LAIKS
122
41
15
28
3
9
3
JĀNIS DUNDURS "MĒS - NĀKOTNEI"
95
57
14
5
9
10
6
JĀNIS GRĪNBERGS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
147
76
9
17
7
11
7
BAIBA GRŪBE "MĒS - NĀKOTNEI"
113
59
4
13
3
12
4
JURĢIS JANĪTIS "MĒS - NĀKOTNEI"
104
60
8
8
6
13
9
HARALDS LAIMĪTE JAUNAIS LAIKS
111
64
9
11
8
14
3
RITVARS LEITENS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
163
66
6
30
2
15
1
JĀNIS LEITIS "SAVAM PAGASTAM"
1022
137
58
338
1
Ievēlēts
16
4
DIDZIS LIEPIŅŠ LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
160
71
5
26
4
17
3
BERNADITA MALZUBE JAUNAIS LAIKS
103
54
18
12
9
18
9
JĀNIS MATISONS "SAVAM PAGASTAM"
868
381
13
139
2
Ievēlēts
19
8
SOLVITA MĀLIŅA JAUNAIS LAIKS
118
55
10
19
5
20
2
LEONS ORGS "SAVAM PAGASTAM"
837
346
46
141
3
Ievēlēts
21
4
JURIS OZOLNIEKS "SAVAM PAGASTAM"
772
409
47
77
6
Ievēlēts
22
8
JĀNIS PĒTERSONS "MĒS - NĀKOTNEI"
98
62
10
4
8
23
8
LAIMONIS PRAMALTS LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
144
77
10
15
9
24
8
ZINAIDA PRIEDĪTE "SAVAM PAGASTAM"
714
331
115
87
9
25
5
MIHAILS PSJUKS "MĒS - NĀKOTNEI"
108
50
11
15
5
26
1
VALĒRIJS PUDENKO LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
206
27
4
71
1
Ievēlēts
27
2
IVARS PUMPURS "MĒS - NĀKOTNEI"
110
54
8
14
4
28
7
JURIS SEIPULĀNS JAUNAIS LAIKS
116
59
9
16
6
29
7
ĻUBA SJAKSTE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
144
71
13
18
8
30
1
LĪGA STEBERE "MĒS - NĀKOTNEI"
145
25
5
46
1
Ievēlēts
31
7
ARMANDS TRAMBICKIS "SAVAM PAGASTAM"
777
382
58
93
5
Ievēlēts
32
2
IVETA UPĪTE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
160
71
5
26
3
33
10
INDRA VĀVERĪTE JAUNAIS LAIKS
102
59
16
9
10
34
9
ILGA VEROVKINA "MĒS - NĀKOTNEI"
124
42
7
27
2
35
9
ANNA VIRSE LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA
157
62
11
29
5
36
3
AIVARS ZŪLIS "SAVAM PAGASTAM"
828
343
52
138
4
Ievēlēts
37
4
DIDZIS ŽENTIŅŠ JAUNAIS LAIKS
121
60
6
18
4