Visu (uz 1765 mandātu vietām kandidējošo)
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(11196)
Dzimis
Partija/apvienība Teritorija Darba vieta Amats Izglītība
1
1
Gunta Abaja
Tavam novadam 885100 Dundagas novads Attīstības nodaļas vadītāja augstākā
2
9
Jānis Abakuks
Zaļo un Zemnieku savienība 980200 Ventspils novads priekšsēdētājs augstākā
3
1
Aleksandrs Abdirazakovs
"DEMOKRĀTI.LV" 110000 Jēkabpils Elektroapgādes projektu vadītājs augstākā
4
12
Māris Aberiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 740202 Ogres novads individuālais komersants augstākā
5
15
Jurijs Abramenko
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 110000 Jēkabpils Pilsētsaimniecības departaments Sabiedriskās kārtības uzraudzības sektora kārtībnieks vidējā
6
2
Dagmāra Abramova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 210000 Rēzekne deputāte augstākā
7
2
Anatolijs Abramovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 700200 Madonas novads deputāts augstākā
8
3
Andris Abrāmovs
Rauna 427700 Raunas novads skolotājs augstākā
9
18
Vita Abricka
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Pirmskolas skolotāja augstākā
10
16
Jānis Abuhovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 880200 Talsu novads īpašnieks augstākā
11
6
Aleksandrs Abušajevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 090000 Jelgava valdes loceklis vidējā
12
1
Aigars Abzalons
NOVADNIEKI 427500 Pārgaujas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
13
7
Aldis Adamanis
"Tautas partija" 641000 Grobiņas novads valdes loceklis vidējā
14
16
Svetlana Adamāne
Partija "LPP/LC" 680200 Ludzas novads radiologa asistents augstākā
15
9
Marija Adamova
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 800800 Ķekavas novads Terapijas nodaļas virsmāsa augstākā
16
12
Indra Adamova-Stauro
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 800800 Ķekavas novads pirmskolas izglītības pedagogs augstākā
17
13
Inta Adamoviča
"Jaunais laiks" 681000 Kārsavas novads īpašniece augstākā
18
1
Aldis Adamovičs
"Tautas partija" 760202 Preiļu novads priekšsēdētājs augstākā
19
2
Voldemārs Adamovičs
"Tautas partija" 766300 Riebiņu novads Riebiņu teritoriālās pārvaldes vadītājs vidējā
20
14
Jānis Adamovs
"Tautas partija" 381600 Viļakas novads   vidējā
21
9
Mārtiņš Adamsons
Zaļo un Zemnieku savienība 960200 Valmieras novads elektriķis vidējā
22
9
Uģis Adata
"Jaunais laiks" 250000 Valmiera Valmieras struktūrvienības vadītājs vidējā
23
2
Andis Adats
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 800800 Ķekavas novads priekšsēdētājs augstākā
24
9
Jānis Adijāns
Zaļo un Zemnieku savienība 681000 Kārsavas novads lentzāģa operators vidējā
25
4
Dace Adiņa
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads sporta skolotāja augstākā
26
2
Dzintars Adlers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads valdes loceklis vidējā
27
18
Aivars Admidiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 640600 Aizputes novads dežūrdienesta vecākais vidējā
28
10
Jeļena Admiralova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 800800 Ķekavas novads pirmsskolas skolotāja palīga vidējā
29
16
Ieva Adzereiko
Partija "LPP/LC" 840200 Saldus novads galvenais bibliotekārs augstākā
30
5
Igors Afanasjevs
"Tautas partija" 680200 Ludzas novads treneris augstākā
31
1
Vladimirs Afanasjevs
Osipova partija 940200 Valkas novads apsargs vidējā
32
7
Vladimirs Afanasjevs
Mūsu spēks vienotībā 604300 Aglonas novads   augstākā
33
3
Zoja Agafonova
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Direktora vietniece augstākā
34
5
Konstantīns Agafonovs
Partija "Latvijas Atmoda" 760202 Preiļu novads   augstākā
35
1
Oļegs Agafonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 681801 Zilupes novads Priekšsēdētājs augstākā
36
4
Oļegs Agafonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 780200 Rēzeknes novads vadītājs augstākā
37
24
Jurijs Aganovs
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA īpašnieks augstākā
38
3
Ausma Agare
Sadarbība 360800 Apes novads vadītāja vidējā
39
12
Egils Agarskis
Partija "LPP/LC" 540200 Jelgavas novads īpašnieks augstākā
40
10
Ruta Agbobli
"DEMOKRĀTI.LV" 807600 Mārupes novads ģimenes ārsts augstākā
41
13
Ksenija Agejeva
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 780200 Rēzeknes novads skolniece. pamata
42
28
Tamāra Agriņa
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA Arhitektūras daļas vecākā speciāliste - arhitekte augstākā
43
7
Jānis Agrums
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 250000 Valmiera Ražošanas vadītājs augstākā
44
13
Normunds Agrums
"Tautas partija" 460200 Dobeles novads inženieris augstākā
45
8
Viktors Agurjanovs
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads veikala direktora vietnieks vidējā
46
7
Artūrs Ahramejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801000 Olaines novads kārtībnieks vidējā
47
4
Sandra Aigare
Mūsmājas 648500 Rucavas novads tradicionālās kultūras speciāliste augstākā
48
12
Ziedīte Aigare
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads logopēde augstākā
49
2
Jānis Aigars
"Vecpils saimnieks" 640801 Durbes novads bibliotēkas vadītājs augstākā
50
9
Uģis Aigars
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Priekšsēdētāja vietnieks vidējā
51
4
Dina Ailte
"Pilsoniskā savienība" 900200 Tukuma novads lauku attīstības speciāliste vidējā
52
1
Māris Ainārs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" 546701 Ozolnieku novads priekšsēdētājs augstākā
53
11
Imants Aispurs
"Tautas partija" 901201 Kandavas novads speciālists augstākā
54
4
Edgars Aišpurs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 620200 Kuldīgas novads šoferis vidējā
55
3
Roberts Aišpurs
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils valdes loceklis augstākā
56
9
Vitālijs Aišpurs
Zaļo un Zemnieku savienība 600202 Krāslavas novads Austrumu reģiona ekspluatācijas daļas, Krāslavas nodaļas vadītājs augstākā
57
5
Atis Aivars
"Jaunais laiks" 641000 Grobiņas novads Ģimenes ārts augstākā
58
2
Aleksandrs Aizbalts
Zaļo un Zemnieku savienība 440200 Daugavpils novads Izpilddirektors augstākā
59
4
Jānis Aizbalts
Partija "LPP/LC" 807600 Mārupes novads projektu vadītājs augstākā
60
1
Juris Aizezers
"Jaunais laiks" 641000 Grobiņas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
61
13
Ivars Aizporietis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 800800 Ķekavas novads grāmatvedis augstākā
62
5
Vitālijs Aizpuriets
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 766300 Riebiņu novads īpašnieks vidējā
63
5
Normunds Aizpurs
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Konsultants sporta jautājumos augstākā
64
17
Ineta Aizpurva
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads sākumskolas skolotāja augstākā
65
14
Aivis Aizsilnieks
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801601 Siguldas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
66
1
Andris Aizsilnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 250000 Valmiera vadītājs augstākā
67
1
Inese Aizstrauta
"Latvijas Zaļā partija" 130000 Jūrmala Deputāte augstākā
68
1
Raimonds Aizstrauts
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads priekšsēdētājs vidējā
69
14
Ina Aizupe
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Direktore augstākā
70
4
Silvija Aizupe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads direktore augstākā
71
10
Inta Aizupiete
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 360200 Alūksnes novads   vidējā
72
17
Normunds Aizupietis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 500200 Gulbenes novads   augstākā
73
2
Aigars Aizups
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 360200 Alūksnes novads pārvaldnieks vidējā
74
9
Baiba Akermane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 400200 Bauskas novads ekonomiste augstākā
75
1
Vilija Akermane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 400200 Bauskas novads skolotāja augstākā
76
15
Rihards Akimovs
"Jaunais laiks" 900200 Tukuma novads būvdarbu uzraudzības nodaļas vadītājs augstākā
77
4
Vladimirs Akimovs
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 010000 RĪGA ceļu laboratorijas direktors augstākā
78
17
Arvīds Akmanis
"Jaunais laiks" 740600 Ikšķiles novads elektrotīklu dispečers augstākā
79
14
Ilze Akmene
"Atbalss" 387500 Rugāju novads līdzīpašniece vidējā
80
3
Ingrīda Akmene
"Mūsu Mājas" 701400 Lubānas novads pašnodarbināta persona vidējā
81
5
Artūrs Akmens
Zaļo un Zemnieku savienība 560200 Jēkabpils novads īpašnieks augstākā
82
13
Agnese Akmentiņa
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads Kultūras darba organiztore vidējā
83
25
Sandra Akmentiņa
"Tautas partija" 010000 RĪGA skolotāja augstākā
84
20
Zanda Akmentiņa
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 500200 Gulbenes novads grāmatvede vidējā
85
20
Dzintars Akmentiņš
"Jaunais laiks" 700200 Madonas novads Mežsargs augstākā
86
1
Harijs Akmentiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils ģimenes ārsts augstākā
87
7
Jānis Akmentiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 500200 Gulbenes novads Projektu menedžeris augstākā
88
11
Voldemārs Akmentiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 980200 Ventspils novads nodaļas vadītājs vidējā
89
53
Guntis Akmeņkalns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA   augstākā
90
3
Svetlana Akopjana
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801400 Saulkrastu novads Zemitānu stacijas dzelzceļa inženiere vidējā
91
4
Aivars Aksenoks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA deputāts augstākā
92
2
Oļegs Aksenovs
PAR DZIMTENI! 801200 Salaspils novads fizikas skolotājs augstākā
93
18
Juris Akseņenko
"Tautas partija" 090000 Jelgava īpašnieks augstākā
94
3
Elma Aksjonova
Zaļo un Zemnieku savienība 760202 Preiļu novads pensionāre augstākā
95
16
Marfa Aksjonova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 781800 Viļānu novads   vidējā
96
19
Arsenijs Aksjonovs
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads priekšsēdētājs vidējā
97
4
Igors Akulovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads Pārvaldnieks augstākā
98
4
Ieva Akuratere
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA   vidējā
99
1
Kārlis Albergs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads izpilddirektors augstākā
100
13
Raisa Alberta
"Tautas partija", "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 740202 Ogres novads vadītāja vidējā
101
12
Alda Alberte
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 500200 Gulbenes novads kultūras nama vadītāja augstākā
102
2
Inga Albiņa
"Pilsoniskā savienība" 321000 Jaunjelgavas novads direktore augstākā
103
7
Guna Aldere
"Latvijas Zaļā partija" 130000 Jūrmala Uzņēmējs vidējā
104
20
Eiženija Aldermane
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA priekšniece augstākā
105
12
Vitālijs Aleksandrovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 050000 Daugavpils valdes priekšsēdētājs augstākā
106
1
Zigmunds Aleksandrovičs
"Tautas partija" 806000 Garkalnes novads valdes loceklis vidējā
107
9
Venjamins Aleksandrovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads mājas pārvaldnieks augstākā
108
18
Lilita Aleksāne
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads valdes locekle augstākā
109
5
Pēteris Aleksāšins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 400200 Bauskas novads šoferis vidējā
110
2
Regīna Aleksejenko
"Bukaiši" 468900 Tērvetes novads Komandante vidējā
111
12
Jūlija Aleksejeva
"Latgales tauta" 210000 Rēzekne studente vidējā
112
5
Marija Aleksejeva
Zaļo un Zemnieku savienība 601000 Dagdas novads Pārvaldniece vidējā
113
16
Marita Aleksejeva
"Jaunais laiks" 320200 Aizkraukles novads ārsta palīgs augstākā
114
5
Nadežda Aleksejeva
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads ārsts infektalogs, uzņemšanas nodaļas vadītāja augstākā
115
11
Svetlana Aleksejeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 380200 Balvu novads apkopēja augstākā
116
17
Svetlana Aleksejeva
Partija "LPP/LC" 680200 Ludzas novads inspektore augstākā
117
4
Jānis Aleksejevs
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads neatliekamās palīdzības autovadītājs vidējā
118
15
Jānis Aleksejevs
Zaļo un Zemnieku savienība 941600 Smiltenes novads   vidējā
119
11
Jurijs Aleksejevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 010000 RĪGA galvenais redaktors augstākā
120
3
Mihails Aleksejevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 110000 Jēkabpils Valdes loceklis augstākā
121
5
Mihails Aleksejevs
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" 210000 Rēzekne direktors augstākā
122
13
Sergejs Aleksejevs
"Jaunlatvija" 110000 Jēkabpils santehniķis vidējā
123
18
Andris Aleksīns
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads galvenais ārsts augstākā
124
1
Armands Alferovs
Partija "LPP/LC" 804400 Ādažu novads deputāts augstākā
125
11
Mairīte Alfuse
Zaļo un Zemnieku savienība 640600 Aizputes novads Lauku attīstības speciāliste augstākā
126
5
Anita Alksne
"Jaunais laiks" 640600 Aizputes novads inspektore augstākā
127
3
Antra Alksne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 540200 Jelgavas novads studente augstākā
128
10
Īra Alksne
"Tautas partija" 807600 Mārupes novads pedagogs augstākā
129
6
Solveiga Alksne
"Pilsoniskā savienība" 540200 Jelgavas novads bāriņtiesas priekšsēdētāja augstākā
130
9
Gunārs Alksnis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 360200 Alūksnes novads   vidējā
131
3
Jānis Alksnis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
132
3
Leonīds Alksnis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība", Partija "LPP/LC" 130000 Jūrmala valdes loceklis augstākā
133
4
Uldis Alksnis
Politiskā partija "OGRES NOVADAM", Partija "LPP/LC" 740600 Ikšķiles novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
134
13
Zintis Alksnis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads direktors augstākā
135
6
Artis Almanis
LUBĀNAS NOVADAM 701400 Lubānas novads vadītāja vietnieks augstākā
136
10
Ziedonis Almanis
"Jaunais laiks" 641000 Grobiņas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
137
15
Uldis Alpa-Lūks
"Jaunais laiks" 800800 Ķekavas novads Saimniecības daļas vadītajs augstākā
138
58
Uldis Alpe
"Tautas partija" 010000 RĪGA vācu un angļu valodas tulks augstākā
139
15
Juris Alps
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads mājturības un dabas zinību skolotājs augstākā
140
11
Jānis Alsbergs
"Jaunais laiks" 661400 Salacgrīvas novads IT inženieris vidējā
141
14
Māris Alsbergs
"Tautas partija" 661400 Salacgrīvas novads līdzīpašnieks vidējā
142
10
Zigmunds Alsiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads direktors augstākā
143
13
Jānis Altenbergs
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads mehāniķis vidējā
144
12
Dagmāra Altenburga
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads kafejnīcas vadītāja vidējā
145
6
Raivo Altenburgs
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads sagādnieks vidējā
146
2
Zane Althabere
Mūsu novads - mūsu mājas - mūsu atbildība 425700 Jaunpiebalgas novads Skolotāja augstākā
147
56
Alvils Altmanis
"Tautas partija" 010000 RĪGA mūziķis augstākā
148
15
Vjačeslavs Altuhovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 010000 RĪGA   augstākā
149
6
Dina Aļeiņikova
Partija "LPP/LC" 321000 Jaunjelgavas novads īpašniece vidējā
150
11
Anatolijs Aļeksejenko
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA direktors augstākā
151
7
Ināra Aļeksejeva
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Feldšere vidējā
152
4
Ludmila Aļeksejeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 420200 Cēsu novads kvalitātes vaditāja vidējā
153
10
Marina Aļeksejeva
PAR DZIMTENI! 130000 Jūrmala vecākā administratore vidējā
154
6
Leontijs Aļeksejevs
"Latgales tauta" 050000 Daugavpils koordinātors augstākā
155
7
Nadirs Aļijevs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 540200 Jelgavas novads valdes loceklis vidējā
156
19
Rūdolfs Aļkvists
Rīcības partija 010000 RĪGA Metinātājs augstākā
157
2
Jānis Aļļis
"DEMOKRĀTI.LV" 806900 Krimuldas novads izpilddirektors augstākā
158
3
Anžela Aļohno
"Latgales tauta" 050000 Daugavpils direktore augstākā
159
9
Aleksejs Ameļčenkovs
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" 210000 Rēzekne nodaļas komandieris vidējā
160
8
Viesturs Ameļins
Zaļo un Zemnieku savienība 980200 Ventspils novads enerģētiķis augstākā
161
4
Leontina Amerika
"Vienoti Mālpilij" 807400 Mālpils novads direktora vietniece augstākā
162
15
Rudīte Ingrīda Amerika
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads vadītāja augstākā
163
13
Vita Amerika
Zaļo un Zemnieku savienība 660200 Limbažu novads veterinārārsts augstākā
164
61
Agris Ameriks
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA vecākais programmētājs augstākā
165
2
Andris Ameriks
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komitejas priekšsēdētājs augstākā
166
2
Uldis Ameriks
Partija "LPP/LC" 540200 Jelgavas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
167
5
Juris Amers
"Tautas partija" 888300 Rojas novads strādnieks augstākā
168
13
Gunta Amoliņa
"Jaunais laiks" 800800 Ķekavas novads Namu apsaimniekošanas speciālists vidējā
169
11
Pārsla Amoliņa
"Pilsoniskā savienība" 661400 Salacgrīvas novads pārdevēja vidējā
170
11
Sandis Amoliņš
"Tautas partija" 250000 Valmiera spēlētājs vidējā
171
10
Jānis Amols
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Vecākais referents augstākā
172
5
Dace Amona
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera valdes priekšsēdētāja vietniece vidējā
173
8
Uģis Amons
Partija "LPP/LC" 741401 Lielvārdes novads Direktors augstākā
174
4
Irēna Ancāne
Sociālā Taisnīguma partija 050000 Daugavpils Vadītāja augstākā
175
17
Kristīna Ancāne
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA   vidējā
176
5
Līvija Ancāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 621200 Skrundas novads valdes priekšsēdētāja augstākā
177
3
Santa Ancāne
"Pilsoniskā savienība" 801400 Saulkrastu novads valdes priekšsēdētāja augstākā
178
10
Vija Ancāne
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Direktore augstākā
179
12
Aivis Ancāns
"Jaunais laiks" 761201 Līvānu novads stila mēbeļu izgatavotājs vidējā
180
10
Aivars Ancāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 440801 Ilūkstes novads mežsargs augstākā
181
1
Artūrs Ancāns
"Pilsoniskā savienība" 801400 Saulkrastu novads valdes priekšsēdētājs augstākā
182
10
Inna Anciferova
"DAUGAVPILS ATDZIMŠANA" 050000 Daugavpils veikala vadītāja augstākā
183
16
Aina Ancīte
"Latvijas Nākotnes Partija" 800800 Ķekavas novads Mākslas vingrošanas pasniedzēja, horeogrāfs augstākā
184
8
Sanita Ancveire-Auziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801800 Inčukalna novads Teātra studijas "Pigoriņi" vadītāja augstākā
185
10
Aigars Ancveriņš
Apvienība "Darbs un Atbildība" 941800 Strenču novads mežsargs augstākā
186
1
Ilmārs Ančāns
Partija "Mūsu zeme" 130000 Jūrmala Deputāts augstākā
187
33
Jānis Ančevs
"Tautas partija" 010000 RĪGA galvenais inženieris augstākā
188
10
Benedikts Ančs
"Tautas partija" 380200 Balvu novads priekšsēdētājs vidējā
189
5
Valdis Ančs
"Vienoti novadam" 387500 Rugāju novads jurists augstākā
190
17
Andra Andersa
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija 801000 Olaines novads pirmsskolas skolotāja augstākā
191
11
Liene Andersone
Partija "LPP/LC" 641600 Priekules novads studente vidējā
192
16
Aija Andersone
Partija "Visu Latvijai!" 660200 Limbažu novads ārsta palīgs augstākā
193
8
Anita Andersone
"Jaunais laiks" 806900 Krimuldas novads skolotāja augstākā
194
15
Patricija Andersone
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads galvenā grāmatvede augstākā
195
17
Velta Andersone
Zaļo un Zemnieku savienība 661000 Alojas novads   vidējā
196
7
Vita Andersone
"Mēs - savam novadam" 360800 Apes novads direktore augstākā
197
13
Aldis Andersons
"Pilsoniskā savienība" 840200 Saldus novads   vidējā
198
11
Andis Andersons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321400 Pļaviņu novads Ceļu meistars-brigadieris vidējā
199
11
Armands Andersons
"Jaunais laiks" 406400 Iecavas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
200
16
Artūrs Andersons
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads valdes priekšsēdētājs augstākā
201
8
Arvis Andersons
Zaļo un Zemnieku savienība 840200 Saldus novads   vidējā
202
8
Dainis Andersons
"Ozols" 905700 Jaunpils novads vadītājs augstākā
203
9
Einārs Andersons
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 941800 Strenču novads Valdes loceklis augstākā
204
11
Gatis Andersons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 321400 Pļaviņu novads Apsardzes daļas vecākais apsargs vidējā
205
7
Harijs Andersons
"Tautas partija" 888300 Rojas novads valdes loceklis vidējā
206
3
Jānis Andersons
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Pensionārs vidējā
207
12
Jānis Andersons
Zaļo un Zemnieku savienība 801400 Saulkrastu novads vada komandiera vietnieks vidējā
208
8
Māris Andersons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 621200 Skrundas novads saimniecības strādnieks vidējā
209
18
Māris Andersons
"Tautas partija" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
210
4
Mārtiņš Andersons
Zaļo un Zemnieku savienība 661000 Alojas novads Padomes priekšsēdētājs vidējā
211
14
Vadims Andersons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 660200 Limbažu novads   vidējā
212
10
Vilnis Andersons
"Jaunais laiks" 661000 Alojas novads mežziņa vietnieks augstākā
213
9
Marija Andina
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 780200 Rēzeknes novads skolotāja augstākā
214
7
Līga Andreca
Jaunpils novadam 905700 Jaunpils novads pārdevēja vidējā
215
1
Irina Andrejeva
Attīstībai un stabilitātei 941800 Strenču novads Domes priekšsedetaja augstākā
216
17
Jeļena Andrejeva
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads Pirmsskolas skolotāja augstākā
217
12
Valentīna Andrejeva
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 381600 Viļakas novads   vidējā
218
14
Vladimirs Andrejevs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 780200 Rēzeknes novads nav. vidējā
219
8
Andrejs Andrejevs
Partija "LPP/LC" 680200 Ludzas novads menedžeris augstākā
220
4
Janušs Andrejevs
"Tautas partija" 270000 Ventspils krāvējs vidējā
221
2
Jānis Andrejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 601000 Dagdas novads elektriķis vidējā
222
2
Vitālijs Andrejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 804900 Babītes novads nav augstākā
223
5
Ilona Andrēviča
Partija "LPP/LC" 424701 Amatas novads īpašniece vidējā
224
4
Māra Andrijauska
"Pilsoniskā savienība" 560200 Jēkabpils novads Veterinārā inspektore augstākā
225
11
Jānis Andrušaitis
"Jaunais laiks" 421200 Līgatnes novads Līgatnes dabas taku vadītājs augstākā
226
7
Svetlana Andruškeviča
"Mēs - Viesītes novadam" 561800 Viesītes novads direktore augstākā
227
20
Sarmīte Andžāne
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
228
10
Ēriks Andžāns
"Pilsoniskā savienība" 801601 Siguldas novads Dabas tūrisma daļas vadītājs augstākā
229
5
Ēvalds Andžāns
"Tautas partija" 601000 Dagdas novads   vidējā
230
8
Jānis Andžāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 601000 Dagdas novads Valdes loceklis augstākā
231
2
Konstantīns Andžāns
Zaļo un Zemnieku savienība 601000 Dagdas novads Padomes priekšsēdētājs augstākā
232
8
Žanis Andže
Partija "LPP/LC" 661400 Salacgrīvas novads direktors augstākā
233
42
Mārtiņš Andžs
"Tautas partija" 010000 RĪGA skolotājs augstākā
234
13
Irēna Anina
"Jaunais laiks" 766300 Riebiņu novads pastnieks - šoferis vidējā
235
2
Anatolijs Anisimovs
"Jaunais laiks" 681000 Kārsavas novads Austrumu reģiona ekspluatācijas daļas Ludzas nodaļas meistars augstākā
236
5
Miķelis Ankipovs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" 805200 Carnikavas novads Pašnodarbinātais augstākā
237
11
Aļona Annišineca
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 440200 Daugavpils novads Sekretāre vidējā
238
6
Ēriks Annuškāns
"Tautas partija" 130000 Jūrmala direktors augstākā
239
3
Mareks Annuškāns
"Skrīveri - šodien un rīt" 328200 Skrīveru novads komercdirektors vidējā
240
9
Sandra Anohina
Osipova partija 170000 Liepāja skolotāja augstākā
241
10
Maija Ansberga
Viesatām būt! 905700 Jaunpils novads audzēkne pamata
242
2
Gunārs Ansiņš
"LIEPĀJAS PARTIJA" 170000 Liepāja Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
243
1
Gunita Ansone
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 980200 Ventspils novads priekšsēdētāja augstākā
244
12
Helēna Ansone
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 740202 Ogres novads komercdirektore augstākā
245
11
Iveta Ansone
"Jaunais novads" 640801 Durbes novads īpašniece vidējā
246
3
Aldis Ansons
Partija "LPP/LC" 967101 Burtnieku novads Inspektors augstākā
247
4
Andris Ansons
"Jaunais laiks" 460200 Dobeles novads Valdes loceklis vidējā
248
14
Druvis Ansons
Salaca 961000 Mazsalacas novads izpilddirektors augstākā
249
2
Gints Ansons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 967101 Burtnieku novads valdes priekšsēdētājs vidējā
250
13
Raimonds Ansons
Partija "LPP/LC" 620200 Kuldīgas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
251
9
Mārtiņš Ansonskis
"Pilsoniskā savienība" 801400 Saulkrastu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
252
18
Ineta Anspoka
"Tautas partija" 766300 Riebiņu novads Direktore augstākā
253
6
Andis Anspoks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 809600 Stopiņu novads valdes loceklis (īpašnieks) vidējā
254
12
Guntars Anspoks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība", Partija "LPP/LC" 130000 Jūrmala valdes priekšsēdētājs augstākā
255
2
Jānis Anspoks
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads ārsts augstākā
256
5
Andis Ansviesulis
Zaļo un Zemnieku savienība 809200 Sējas novads direktors augstākā
257
13
Anta Anševica
Domubiedri 641401 Pāvilostas novads sociālā darba organizētāja augstākā
258
3
Ziedonis Anšics
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads plānotājs augstākā
259
51
Juliuss Anšins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
260
17
Aina Anškina
"Tautas partija" 540200 Jelgavas novads galvenā grāmatvede augstākā
261
59
Astrīda Anšmite
"Tautas partija" 010000 RĪGA medmāsa vidējā
262
7
Līga Anšmite
Brenguļi Beverīnai 964700 Beverīnas novads darījumu nodrošināšanas vadītāja augstākā
263
9
Aļģerds Antanovičs
"Tautas partija" 460200 Dobeles novads pašvaldības policijas inspektors vidējā
264
4
Jānis Antaņevičs
"Tautas partija" 500200 Gulbenes novads priekšsēdētājs augstākā
265
13
Līga Antāne
Partija "LPP/LC" 766300 Riebiņu novads neatliekamās medicīniskās palīdzības medmāsa vidējā
266
20
Uldis Ante
"DEMOKRĀTI.LV" 620200 Kuldīgas novads īpašnieks augstākā
267
1
Nikolajs Antipenko
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Valdes loceklis augstākā
268
14
Daira Antona
Zaļo un Zemnieku savienība 941600 Smiltenes novads Mežzine augstākā
269
13
Vita Antone
MĒS PIEBALGAI 429300 Vecpiebalgas novads medicīnas māsa vidējā
270
5
Aija Antone
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads skolotāja augstākā
271
10
Dace Antone
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 250000 Valmiera MVU kredītsaistību pārstrukturēšanas nodaļas vadītājs augstākā
272
11
Marija Antonova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils medicīnas māsa vidējā
273
4
Uģis Antonovičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 406400 Iecavas novads operators pamata
274
20
Kārlis Antonovs
"Tautas partija", "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 740202 Ogres novads deputāts, ceļu fonda vadītājs vidējā
275
3
Juris Antonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 804400 Ādažu novads Tirdzniecības vadītājs augstākā
276
3
Sergejs Antonovs
"Tautas partija" 601000 Dagdas novads ārsts augstākā
277
10
Vasilijs Antonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 761201 Līvānu novads Būvdarbu vadītājs vidējā
278
13
Elmārs Antons
Nākotnes vārdā 468900 Tērvetes novads skolotājs augstākā
279
5
Jānis Antons
Nākotnes vārdā 468900 Tērvetes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
280
13
Vladimirs Antoņenko
Attīstībai un stabilitātei 941800 Strenču novads Meistārs - mehaniķis augstākā
281
12
Gunta Antropa
"Tautas partija" 901201 Kandavas novads mājsaimniece vidējā
282
10
Anete Antrope
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740202 Ogres novads   vidējā
283
11
Ilga Antuža
Zaļo un zemnieku savienība 090000 Jelgava komercdirektore augstākā
284
10
Vera Anuškeviča
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 110000 Jēkabpils galvenā grāmatvede vidējā
285
6
Nikolajs Anuškevičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 110000 Jēkabpils Projektu vadītājs augstākā
286
4
Millija Anziķe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 640801 Durbes novads valdes locekle vidējā
287
6
Jevgeņijs Aņikins
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads nav augstākā
288
3
Aigars Aņisimovs
Skrīveri - mūsu novads. 328200 Skrīveru novads tirdzniecības menedžeris vidējā
289
1
Mārtiņš Aņisimovs
Zaļo un Zemnieku savienība 806900 Krimuldas novads īpašnieks augstākā
290
8
Evija Apalīte
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 740600 Ikšķiles novads GALVENĀ MĀSA augstākā
291
7
Raitis Apalups
"Tautas partija" 500200 Gulbenes novads priekšsēdētājs augstākā
292
15
Valdis Apalups
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Vadītājs vidējā
293
2
Inga Apeināne
Mūsu laiks novadam. 327100 Neretas novads ārste augstākā
294
7
Artūrs Apeināns
"Jaunais laiks" 210000 Rēzekne veikala vadītāja vietnieks augstākā
295
9
Ilze Apeine
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 660200 Limbažu novads   augstākā
296
14
Jānis Apeinis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 546701 Ozolnieku novads direktors augstākā
297
4
Ēriks Apelis
"Tautas partija" 440801 Ilūkstes novads pārdevējs - konsultants vidējā
298
8
Juris Aperāns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads rīkotājdirektors, valdes loceklis augstākā
299
9
Solvita Apine
''NOVADNIEKI'' 705500 Ērgļu novads FLORISTE-PĀRDEVĒJA augstākā
300
12
Iveta Apine
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 427300 Priekuļu novads direktore augstākā
301
16
Kristīna Apine
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads lietvedības nodaļas vadītāja augstākā
302
14
Sanita Apine
"Pilsoniskā savienība" 900200 Tukuma novads mūzikas skolotāja augstākā
303
8
Aigars Apinis
"Tautas partija" 741001 Ķeguma novads Prezidents vidējā
304
12
Guntis Apinis
Apvienība "Darbs un Atbildība" 941800 Strenču novads sanitārs vidējā
305
6
Juris Apinis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 424701 Amatas novads eksperts augstākā
306
2
Kaspars Apinis
Rīcības partija 660200 Limbažu novads Nekustamo īpašumu speciālists vidējā
307
8
Kaspars Apinis
"Latvijas Nākotnes Partija" 800800 Ķekavas novads Projektu vadītājs augstākā
308
8
Tālivaldis Apinis
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads ārsts augstākā
309
5
Aigars Apiņš
Partija "Visu Latvijai!" 661000 Alojas novads Valdes loceklis vidējā
310
9
Edijs Aploks
Novadnieki 641401 Pāvilostas novads īpašnieks vidējā
311
3
Vjačeslavs Aprups
"Jaunais laiks" 600202 Krāslavas novads Ķirurģiskās nodaļas vadītājs augstākā
312
15
Ingrīda Apse
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Pastniece vidējā
313
5
Jānis Apse
"Tautas partija" 900200 Tukuma novads valdes loceklis augstākā
314
2
Juris Apse
"Tautas partija" 888300 Rojas novads tehniskais direktors augstākā
315
14
Juris Apsis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 741401 Lielvārdes novads Klientu apkalpošanas centra Aizkraukle vadītājs augstākā
316
46
Ināra Apsīte
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA tramvaja vadītāja vidējā
317
1
Laura Apsīte
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 424701 Amatas novads Latvijas Universitātes PP fakultātes 2.kursa studente vidējā
318
6
Ligita Apsīte
Zaļo un Zemnieku savienība 809200 Sējas novads vecākā referente augstākā
319
18
Maira Apsīte
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 427300 Priekuļu novads direktore augstākā
320
7
Dace Apsīte-Plezere
Mūsu novads 905700 Jaunpils novads Komunikācijas departamenta pārvaldes konsultante augstākā
321
3
Ainārs Apsītis
"Tautas partija" 801601 Siguldas novads pārdošanas pārstāvis vidējā
322
7
Andris Apsītis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 130000 Jūrmala valdes priekšsēdētājs augstākā
323
8
Andris Apsītis
"Vienoti Mālpilij" 807400 Mālpils novads īpašnieks vidējā
324
11
Guntis Apsītis
"Jaunais laiks" 110000 Jēkabpils Reģistrācijas un īpašuma lietu speciālists augstākā
325
10
Jānis Apsītis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads direktors augstākā
326
9
Viktors Apsītis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 381600 Viļakas novads valdes loceklis vidējā
327
9
Gatis Apsītis-Ozoliņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 880200 Talsu novads pārvaldnieks vidējā
328
13
Anita Apše
"Jaunais laiks" 961600 Rūjienas novads sociālā dienesta vadītāja augstākā
329
9
Baiba Apšeniece
"Vienoti novadam" 387500 Rugāju novads mežzine augstākā
330
4
Roberts Apšenieks
"Latgales tauta" 780200 Rēzeknes novads īpašnieks vidējā
331
17
Aiga Apšukrapša
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads sekretāre/lietvede augstākā
332
11
Zinta Arahovska
Novada izaugsmei 425700 Jaunpiebalgas novads pirmsskolas skolotāja augstākā
333
7
Astrīda Arāja
Domubiedri 641401 Pāvilostas novads deputāte vidējā
334
11
Baiba Arāja
Domubiedri 641401 Pāvilostas novads sociālais pedagogs augstākā
335
13
Jana Arāja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads direktore augstākā
336
7
Guntis Arājs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads darbu vadītājs vidējā
337
5
Kristaps Arbačevskis
Partija "LPP/LC" 800800 Ķekavas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
338
16
Valentīna Arbidāne
Zaļo un Zemnieku savienība 780200 Rēzeknes novads lauku attīstības speciāliste augstākā
339
15
Veneranda Arbidāne
Partija "LPP/LC" 781800 Viļānu novads vecakā grāmatvede augstākā
340
16
Dainis Arbidāns
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Projektu vadītājs vidējā
341
4
Raimonds Arbidāns
"Tautas partija" 210000 Rēzekne Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs augstākā
342
1
Vasīlijs Arbidāns
Partija "LPP/LC" 781800 Viļānu novads saimniecības nodaļas vadītājs vidējā
343
17
Toms Arcimovičs
"Latvijas Atdzimšanas partija" 801601 Siguldas novads   pamata
344
6
Valdis Arcimovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads mērnieks augstākā
345
14
Iveta Arelkeviča
"Vienoti novadam" 387500 Rugāju novads skolotāja augstākā
346
6
Rolands Areļkevičs
"Tautas partija" 387500 Rugāju novads   vidējā
347
5
Leontīna Arhipova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 110000 Jēkabpils Drošības daļas lietvedības pārzine vidējā
348
3
Elita Armane
"Jaunais laiks" 407700 Rundāles novads studente vidējā
349
3
Aldonis Arnavs
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads direktors augstākā
350
2
Andrejs Arnis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads Izpilddirektors augstākā
351
1
Ainārs Arnītis
"Tautas partija" 321400 Pļaviņu novads Priekšsēdētājs augstākā
352
11
Tatjana Arole
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 460200 Dobeles novads skolotāja, arodbiedrības priekšsēdētāja augstākā
353
20
Inta Aroniete
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Zemgales reģiona valsts inspektore augstākā
354
7
Pāvils Aronietis
"Pilsoniskā savienība" 130000 Jūrmala Transporta nodrošināšanas nodaļas vadītājs augstākā
355
12
Dzintra Arpa
"Jaunais laiks" 321000 Jaunjelgavas novads grāmatvede vidējā
356
3
Jānis Arseņjevs
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads   augstākā
357
15
Konstantīns Artemjevs
"DAUGAVPILS ATDZIMŠANA" 050000 Daugavpils direktors vidējā
358
13
Laima Artimoviča
Mēs savam novadam 407700 Rundāles novads Sociālā darbiniece vidējā
359
1
Andrejs Artjomovs
Partija "LPP/LC" 801000 Olaines novads valdes priekšsēdētājs vidējā
360
4
Maruta Arule
"Pilsoniskā savienība" 380200 Balvu novads vadītāja augstākā
361
10
Dace Arutjunova
Attīstībai un stabilitātei 941800 Strenču novads īpašniece vidējā
362
20
Artūrs Asars
Zaļo un Zemnieku savienība 840200 Saldus novads vadītājs vidējā
363
2
Rita Asmusa
Sociālā Taisnīguma partija 460200 Dobeles novads Piesēdētāja augstākā
364
10
Ilze Asniņa
"Latvijas Zaļā partija" 808400 Ropažu novads pārdevēja augstākā
365
14
Romāns Astafjevs
Zaļo un Zemnieku savienība 801400 Saulkrastu novads sistēmanalītiķis vidējā
366
13
Oļegs Astahovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads direktors vidējā
367
11
Stass Astaševs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Skolotājs augstākā
368
14
Ēriks Astičs
Mēs novadam 684901 Ciblas novads ĪPAŠNIEKS vidējā
369
1
Ainārs Astičs
Partija "LPP/LC" 440801 Ilūkstes novads Pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
370
62
Leons Astra
"Tautas partija" 010000 RĪGA padomes sekretārs augstākā
371
11
Nataļja Astratova
"Latgales tauta" 050000 Daugavpils žurnāliste augstākā
372
9
Romvalds Astrausks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" 641600 Priekules novads īpašnieks vidējā
373
17
Raitis Ašaks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801000 Olaines novads vecākais inspektors augstākā
374
9
Rita Ašmane
"Jaunais laiks" 741401 Lielvārdes novads Bioloģe nutricioloģe augstākā
375
2
Irina Ašpize
"Jaunlatvija" 050000 Daugavpils komercdirektore augstākā
376
16
Jautrīte Ašurova
Partija "Visu Latvijai!", "Pilsoniskā savienība" 740202 Ogres novads direktora vietniece augstākā
377
6
Lilita Atare
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Skolotāja augstākā
378
2
Antra Ate
Novada attīstībai 648500 Rucavas novads Direktores vietniece audzināšanas jomā, skolotāja augstākā
379
6
Līga Ate
Mūsmājas 648500 Rucavas novads biroja darbiniece augstākā
380
2
Laila Atiķe
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja valdes locekle, ģimenes ārste, narkoloģe, arodslimību ārste augstākā
381
8
Māris Atiķis
PAR DZIMTENI! 801000 Olaines novads īpašnieks vidējā
382
17
Edgars Atlācis
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads biroja vadītājs augstākā
383
12
Ojārs Atslēdziņš
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads izpilddirektors augstākā
384
2
Juris Atstupens
Zaļo un Zemnieku savienība 680200 Ludzas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
385
11
Ivars Atteka
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads izpilddirektors, jurists augstākā
386
14
Evija Atvara
"Tautas partija" 427300 Priekuļu novads lauku attīstības speciālists augstākā
387
3
Rita Audriņa
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads valdes locekle augstākā
388
2
Dzintars Audriņš
"Jaunlatvija" 110000 Jēkabpils VPA dežurants vidējā
389
9
Aigars Audze
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 540200 Jelgavas novads valdes loceklis vidējā
390
2
Raimonds Audzers
"Pilsoniskā savienība" 800600 Baldones novads pārdošanas vadītājs augstākā
391
3
Normunds Audzišs
Partija "LPP/LC" 500200 Gulbenes novads valdes loceklis augstākā
392
1
Gints Audzītis
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads Mākslinieciskās daļas vadītājs augstākā
393
15
Ints Auga
"Pilsoniskā savienība" 941600 Smiltenes novads vadītājs vidējā
394
4
Madara Augstkalne
"Jaunais laiks" 407700 Rundāles novads studente vidējā
395
3
Mārtiņš Augstkalnietis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 360200 Alūksnes novads īpašnieks vidējā
396
8
Velta Augšpūle
Jaunais novads 769101 Vārkavas novads Veikala vadītja vidējā
397
7
Jānis Augucēvičs
"Tautas partija" 801000 Olaines novads studiju daļas vadītājs augstākā
398
9
Māris Augulis
"Ozols" 905700 Jaunpils novads pensionārs augstākā
399
18
Skaidrīte Augustāne
Partija "LPP/LC" 601000 Dagdas novads Kasieris - dispečers vidējā
400
3
Irēna Augustova
"Pilsoniskā savienība" 130000 Jūrmala Vecākā inspektore augstākā
401
8
Dainis Augusts
"Tautas partija" 660200 Limbažu novads direktors augstākā
402
11
Mudīte Auliņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 326100 Kokneses novads Direktore augstākā
403
5
Pēteris Aulmanis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads direktors, tēlotājas mākslas pedagogs augstākā
404
6
Aldis Aumalis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 980200 Ventspils novads valdes priekšsēdētājs augstākā
405
15
Diāna Aumeistere
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" 805200 Carnikavas novads valdes locekle vidējā
406
11
Kārlis Aumelis
Rītdiena 701400 Lubānas novads īpašnieks augstākā
407
1
Anna Auniņa
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads priekšsēdētāja augstākā
408
4
Inita Auniņa
"Jaunais laiks" 888300 Rojas novads izglītības iestādes vadītāja augstākā
409
1
Aivars Auniņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 941800 Strenču novads Padomes priekšsēdētājs augstākā
410
17
Guntis Auniņš
"Pilsoniskā savienība" 940200 Valkas novads vadītājs vidējā
411
11
Agris Aurmanis
"Pilsoniskā savienība" 800800 Ķekavas novads students vidējā
412
13
Aivars Auseklis
"Tautas partija" 661000 Alojas novads skolotājs augstākā
413
8
Ilvars Auseklis
"Jaunais laiks" 900200 Tukuma novads valdes priekšsēdētājs augstākā
414
8
Edvīns Ausējs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801000 Olaines novads Tirdzniecības pārstāvis augstākā
415
5
Jānis Ausējs
Nīcas novada attīstībai 647900 Nīcas novads malkas noliktavas pārzinis vidējā
416
20
Anita Ausjuka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads kultūras, izglītības un sporta darba koordinatore augstākā
417
19
Alvis Ausmanis
Partija "LPP/LC" 620200 Kuldīgas novads plānotājs Dienvidkurzemes mežsaimniecībā augstākā
418
5
Elita Austere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads Sociālā darbiniece augstākā
419
6
Solveiga Austruma
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 440801 Ilūkstes novads prakses vadītāja augstākā
420
9
Ģirts Auškāps
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA Rīgas pilsētas izpilddirektora vietnieks augstākā
421
6
Zenta Auza
DIVI KRASTI - VIENS NOVADS 647900 Nīcas novads sekretāre augstākā
422
7
Dzintra Auzāne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads vadītājas vietniece augstākā
423
2
Māris Auzāns
"Tautas partija" 801000 Olaines novads skolotājs augstākā
424
8
Modris Auzāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 110000 Jēkabpils direktora vietnieks augstākā
425
1
Uldis Auzāns
"Jaunais laiks" 560200 Jēkabpils novads sporta un mājturības skolotājs, arodkomitejas priekšsēdētājs augstākā
426
13
Nauris Auzenbahs
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads   augstākā
427
4
Inga Auziņa
"Tautas partija" 170000 Liepāja Celtniecības un dizaina projekta vadītāja augstākā
428
3
Inta Auziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads vadītāja augstākā
429
49
Rita Auziņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Filiālbibliotēkas "Rēzna" lasītavas vadītāja vidējā
430
13
Jānis Auziņš
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads Datu apstrādes daļas vadītājs augstākā
431
13
Jānis Auziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 546701 Ozolnieku novads valdes loceklis augstākā
432
1
Ritvars Auziņš
"Jaunlatvija" 804900 Babītes novads šķīrējtiesas priekšsēdētājs augstākā
433
2
Brigita Aužele
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 800800 Ķekavas novads dzimtsarakstu speciāliste vidējā
434
12
Ingrīda Avdejeva
Zaļo un Zemnieku savienība 440200 Daugavpils novads direktorrīkotājs augstākā
435
1
Anna Avena
Zaļo un Zemnieku savienība 741401 Lielvārdes novads Vadītāja vietniece-sociālā darbiniece vidējā
436
5
Danute Avena
"Jaunais laiks" 327100 Neretas novads lauku attīstības speciāliste vidējā
437
13
Skaidrīte Aveniņa
SAVAM NOVADAM 700800 Cesvaines novads vadītāja augstākā
438
21
Jānis Aveniņš
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA projektu koordinators augstākā
439
1
Aivars Avens
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Komunālās daļas vadītājs vidējā
440
6
Uvis Avens
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Struktūrvienības vadītājs vidējā
441
6
Zigmunds Avens
Viesīte -mūsu novads 561800 Viesītes novads mērnieks augstākā
442
8
Anita Avere
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera vadītāja augstākā
443
8
Renārs Avetisjans
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Padomes loceklis vidējā
444
5
Ernests Avgucevičs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" 600202 Krāslavas novads KOKMATERIĀLU PIEŅĒMĒJS vidējā
445
10
Valentīna Avgustova
Zaļo un Zemnieku savienība 601000 Dagdas novads Valdes priekšsēdētāja vidējā
446
2
Ansis Avišāns
JUMIS 964700 Beverīnas novads elektromontāžas nodaļas vadītājs augstākā
447
6
Igors Avkštoļs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 270000 Ventspils Maiņas priekšnieks augstākā
448
17
Sandra Avota
Partija "LPP/LC" 540200 Jelgavas novads sporta skolotāja augstākā
449
17
Ginta Avotiņa
Zaļo un Zemnieku savienība 540200 Jelgavas novads direktore augstākā
450
8
Gaida Avotiņa
"Tautas partija" 110000 Jēkabpils valdes locekle augstākā
451
13
Sandra Avotiņa
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads speciāliste kultūras darba organizatore vidējā
452
9
Dainis Avotiņš
"Tautas partija" 560200 Jēkabpils novads pārdevejs - konsultants vidējā
453
8
Gundars Avotiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 940200 Valkas novads   vidējā
454
1
Jānis Avotiņš
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Struktūrvienības vadītājs augstākā
455
1
Modris Avotiņš
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads autobusa vadītājs vidējā
456
8
Nauris Avotiņš
DEMOKRĀTI.LV 321400 Pļaviņu novads pastnieks pamata
457
13
Armands Avots
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 540200 Jelgavas novads   augstākā
458
1
Atis Avots
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 406400 Iecavas novads galvenais grāmatvedis augstākā
459
5
Malda Avramenko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils valdes priekšsēdētāja vidējā
460
6
Aigars Azacis
Novada izaugsmei 425700 Jaunpiebalgas novads vada komandiera vietnieks vidējā
461
1
Vitālijs Azarevičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils Direktors augstākā
462
7
Skaidrīte Azarstarpe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 440801 Ilūkstes novads Pilskalnes pagasta kultūras pasākumu organizatore vidējā
463
21
Ligita Azovska
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA Ārējo sakaru sekcijas vadītāja augstākā
464
19
Mihails Ažipa
Politiskā partija "A8 partija" 801000 Olaines novads ārsts augstākā
465
13
Artis Ābele
"Tautas partija" 640600 Aizputes novads pasniedzējs augstākā
466
18
Gundega Ābele
"Tautas partija" 967101 Burtnieku novads aptiekas vadītāja augstākā
467
12
Jānis Ābele
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads   vidējā
468
15
Jānis Ābele
Partija "LPP/LC" 090000 Jelgava dekāns augstākā
469
1
Mārtiņš Ābele
JUMIS 964700 Beverīnas novads informātikas skolotājs augstākā
470
4
Vaira Ābele
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads direktore augstākā
471
12
Zintis Ābelis
"Jaunais laiks" 741001 Ķeguma novads īpašnieks augstākā
472
7
Iveta Ābelīte
Zaļo un Zemnieku savienība 801601 Siguldas novads vides un mazā biznesa konsultante, lauku attīstības speciāliste augstākā
473
4
Arnis Ābelītis
"Tev, Jūrmalai" 130000 Jūrmala Pavārs vidējā
474
17
Ojārs Ābelnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads Vadītājs augstākā
475
2
Raitis Ābelnieks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads galvenais speciālists augstākā
476
19
Gundars Ābers
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA dispičers augstākā
477
14
Aina Ābola
Partija "LPP/LC" 546701 Ozolnieku novads apdrošināšanas speciālists vidējā
478
3
Daiga Elga Ābola
"Jaunais laiks" 700200 Madonas novads Iestādes vadītāja augstākā
479
2
Daina Ābola
"Tautas partija" 700200 Madonas novads padomes priekšsēdētāja vietniece augstākā
480
3
Kristīne Ābola
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 540200 Jelgavas novads Informātikas skolotāja, direktora vietnieks informatizācijas jautājumos augstākā
481
4
Natālija Ābola
"Jaunlatvija" 804900 Babītes novads valdes priekšsēdētāja augstākā
482
5
Aiva Āboliņa
Partija "LPP/LC" 321000 Jaunjelgavas novads direktore augstākā
483
7
Anna Āboliņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads zootehniķe, lopkopības pārraugs vidējā
484
10
Anna Āboliņa
Kopā savam novadam 701800 Varakļānu novads Lauku attīstības speciāliste vidējā
485
9
Daina Āboliņa
"Jaunais laiks" 700200 Madonas novads Kalsnavas pagasta kultūras nama direktore augstākā
486
3
Elvīra Āboliņa
Mēs, savam novadam 769101 Vārkavas novads Tautas nama vadītāja augstākā
487
34
Guna Āboliņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA dispečers vidējā
488
8
Natālija Āboliņa
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads sadales tīkla tehniķe vidējā
489
5
Renāte Āboliņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 808400 Ropažu novads pavāre vidējā
490
6
Ruta Āboliņa
"Pilsoniskā savienība" 406400 Iecavas novads Valdes priekšsēdētāja augstākā
491
14
Artūrs Āboliņš
"Jaunais laiks" 781800 Viļānu novads Tirdzniecības menedžeris vidējā
492
17
Agris Āboliņš
Zaļo un Zemnieku savienība 980200 Ventspils novads nekustamo īpašumu aģents augstākā
493
1
Andris Āboliņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
494
2
Armands Āboliņš
"Tautas partija" 270000 Ventspils valdes priekšsēdētājs vidējā
495
16
Edvīns Āboliņš
"Tautas partija" 321000 Jaunjelgavas novads bezdarbnieks augstākā
496
17
Gatis Āboliņš
Partija "LPP/LC" 801601 Siguldas novads saimnieciski - tehniskās daļas vadītājs vidējā
497
9
Jānis Āboliņš
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads remontstrādnieks vidējā
498
10
Jānis Āboliņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804900 Babītes novads deputāts augstākā
499
11
Jānis Āboliņš
"Tautas partija" 741401 Lielvārdes novads jurists vidējā
500
2
Valdis Āboliņš
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads priekšsēdētājs vidējā
501
8
Zigmunds Āboliņš
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads Direktors augstākā
502
5
Zintis Āboliņš-Ābols
Vienoti Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads mežsargs augstākā
503
8
Veronika Ābolkalne
"Mēs - savam novadam" 360800 Apes novads skolotāja augstākā
504
12
Ojārs Ābols
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads saimnieciskās daļas vadītājs augstākā
505
1
Artūrs Ābols
"Tautas partija" 741001 Ķeguma novads Skolotājs augstākā
506
11
Egils Ābols
"Jaunais laiks" 620200 Kuldīgas novads   augstākā
507
3
Mārtiņš Ābols
DIVI KRASTI - VIENS NOVADS 647900 Nīcas novads vadītāja vietnieks augstākā
508
19
Miķelis Ābols
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads   pamata
509
7
Guna Āboltiņa
"DEMOKRĀTI.LV" 804400 Ādažu novads Sabiedrisko attiecību fakultātes studente vidējā
510
8
Jana Āboltiņa
"Tautas partija" 661000 Alojas novads NMP feldšere vidējā
511
7
Zane Āboltiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740600 Ikšķiles novads   augstākā
512
10
Indulis Āboltiņš
"Jaunais laiks" 961600 Rūjienas novads valdes loceklis augstākā
513
15
Ivars Āboltiņš
"Tautas partija" 967101 Burtnieku novads īpašnieks augstākā
514
14
Leontīne Ābrama
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads masiere vidējā
515
10
Kaspars Ādams
Mūsu laiks novadam. 327100 Neretas novads palīgs l/s darbos augstākā
516
7
Oskars Ādams
MĒS MAZZALVEI 327100 Neretas novads īpašnieks vidējā
517
11
Inese Ādamsone
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806900 Krimuldas novads Biroja vadītāja vidējā
518
12
Līga Ādamsone
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 130000 Jūrmala galvenā speciāliste (priekšnieka palīdze) augstākā
519
2
Ivars Ādamsons
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads direktors augstākā
520
10
Ivars Ādamsons
Partija "LPP/LC" 941600 Smiltenes novads īpašnieks augstākā
521
58
Jānis Ādamsons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
522
11
Andis Ādiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641000 Grobiņas novads direktors augstākā
523
8
Inese Ādmine
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads vadītāja augstākā
524
15
Sanita Āķe
"DEMOKRĀTI.LV" 807600 Mārupes novads biroja vadītāja augstākā
525
12
Arnis Āķis
"DEMOKRĀTI.LV" 807600 Mārupes novads līdzīpašnieks vidējā
526
10
Ornets Āķis
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads direktora vietnieks vidējā
527
7
Rasma Āna
Partija "Visu Latvijai!" 808400 Ropažu novads Pirmssk. izgl. skolot. Palīdze vidējā
528
10
Aija Āre
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads galvenā speciāliste interešu izglītības jautājumos augstākā
529
15
Ārija Āre
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 326100 Kokneses novads Noliktavas pārzine vidējā
530
3
Lauma Āre
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads skolotāja augstākā
531
5
Olita Āre
"Jaunais laiks" 427300 Priekuļu novads pirmsskolas skolotāja augstākā
532
9
Māra Ārente
"Vienoti Mālpilij" 807400 Mālpils novads direktore augstākā
533
1
Andris Ārgalis
"Tautas partija" 010000 RĪGA priekšsēdētāja vietnieks augstākā
534
3
Juris Ārgalis
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads direktors vidējā
535
13
Sandra Āriņa
"Sēļu zeme" 568700 Salas novads direktore augstākā
536
5
Ainars Āriņš
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads priekšsēdētājs augstākā
537
13
Uldis Āriņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 090000 Jelgava Klientu apkalpošanas centra vadītājs augstākā
538
7
Astrīda Ārmane
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 740202 Ogres novads direktore augstākā
539
5
Vita Ārmane
"Tautas partija" 681000 Kārsavas novads bārmene vidējā
540
8
Guntis Ārmanis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 840200 Saldus novads bīstamo atkritumu pārstrādes kompleksa vadītājs augstākā
541
6
Ivars Ārmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 110000 Jēkabpils Valdes loceklis vidējā
542
10
Ligita Āzena
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740600 Ikšķiles novads kultūras nodaļas vadītāja, docente augstākā
543
18
Juris Āzers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Ģenerāldirektors augstākā
544
4
Sandris Āzis
"Tautas partija" 801000 Olaines novads students vidējā
545
11
Antoņina Babāne
Zaļo un Zemnieku savienība 681000 Kārsavas novads lauku attīstības speciāliste augstākā
546
12
Leonards Babāns
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads   pamata
547
2
Zigmārs Babčuks
Partija "LPP/LC" 546701 Ozolnieku novads valdes loceklis augstākā
548
7
Oļegs Babijs
"Jaunais laiks" 661400 Salacgrīvas novads Vecākais referents - grāmatvedis augstākā
549
8
Igors Babiško
"Tautas partija" 050000 Daugavpils valdes priekšsēdētājs vidējā
550
9
Ginta Babre
JAUNAJAM NOVADAM 429300 Vecpiebalgas novads Kultūras nama vadītāja augstākā
551
4
Sintija Babre
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 840200 Saldus novads ekonomiste augstākā
552
8
Edgars Babris
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 901201 Kandavas novads Struktūrfondu ieviešanas departamenta Inovāciju un infrastruktūras attīstības nod. projektu vadītājs augstākā
553
16
Voldemārs Babris
"Jaunais laiks" 460200 Dobeles novads Valdes loceklis vidējā
554
15
Ilga Babrova
"Jaunais laiks" 327100 Neretas novads Īpašniece vidējā
555
1
Aelita Babule
"Latvijas Atmoda" 500200 Gulbenes novads Angļu valodas un bioloģijas skolotāja augstākā
556
47
Andris Bačkurs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA Elektroniskās komercijas speciālists vidējā
557
1
Andris Badūns
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Padomes priekšsēdētājs augstākā
558
3
Arvīds Badūns
Rīcības partija 800800 Ķekavas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
559
11
Jānis Bagāts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads vecākais inspektors (izmeklētājs) augstākā
560
12
Inga Baginska
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads skolotāja augstākā
561
19
Ilona Bagirova
Zaļo un Zemnieku savienība, "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 801200 Salaspils novads Zobārste augstākā
562
12
Sandra Baglā
"Jaunais laiks" 420200 Cēsu novads hidroaerobikas un peldēšanas trenere augstākā
563
8
Laine Baha
"Jaunais laiks" 406400 Iecavas novads mākslinieciskā noformētāja vidējā
564
4
Biruta Bahmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 110000 Jēkabpils Vadītāja augstākā
565
13
Aleksandrs Bahmarovs
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads valdes loceklis augstākā
566
18
Bruno Bahs
"Jaunais laiks" 406400 Iecavas novads dizaineris vidējā
567
36
Pēteris Bahurs
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA Ceļu būvtehniķis vidējā
568
5
Jurijs Baidaks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 420200 Cēsu novads direktora virtnieks saimniecīska darba augstākā
569
16
Zane Baidekalne
"Jaunais laiks" 740600 Ikšķiles novads marketinga speciālists augstākā
570
16
Oļegs Baikovs
Saskaņas centrs 681000 Kārsavas novads meistars vidējā
571
7
Igors Baimanovs
Partija "LPP/LC" 546701 Ozolnieku novads valdes loceklis vidējā
572
13
Viktorija Baire
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 800800 Ķekavas novads Starptautisko pakalpojumu departamenta vadītāja viietniece augstākā
573
5
Maija Bajaruniene
"Jaunais laiks" 806000 Garkalnes novads Skolotājs - logopēds augstākā
574
2
Ruslans Bajārietis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 110000 Jēkabpils priekšnieka vietnieks augstākā
575
7
Arnis Bajārs
"Jaunais laiks" 800800 Ķekavas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
576
10
Kristīna Bajeva
PAR DZIMTENI! 090000 Jelgava   pamata
577
3
Jānis Baklāns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 808400 Ropažu novads priekšsēdētāja vietnieks vidējā
578
1
Jānis Bakmanis
"Pilsoniskā savienība" 661000 Alojas novads deputāts augstākā
579
4
Jānis Bakmanis
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads direktors augstākā
580
1
Ģirts Baķis
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 740600 Ikšķiles novads VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS augstākā
581
3
Pāvels Balabkins
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 210000 Rēzekne   augstākā
582
15
Aleksandrs Balagušs
Osipova partija 170000 Liepāja   augstākā
583
7
Harijs Balakleitis
"Tautas partija" 809600 Stopiņu novads projektu vadītājs - jurists augstākā
584
12
Aigars Balams
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 090000 Jelgava galvenais mehāniķis augstākā
585
3
Romusis Balanas
Partija "LPP/LC" 900200 Tukuma novads Direktors augstākā
586
3
Andris Balančenoks
"Latgales tauta" 601000 Dagdas novads invalīds vidējā
587
2
Iveta Balaševa
"DEMOKRĀTI.LV" 804400 Ādažu novads lasītavas un abonementa daļas vadītāja vidējā
588
12
Inta Balbārde
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641000 Grobiņas novads skolotāja augstākā
589
3
Alis Balbārzdis
"Jaunais laiks" 741001 Ķeguma novads izpilddirektors augstākā
590
9
Inta Balcere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 546701 Ozolnieku novads Direktores vietniece izglītības jomā augstākā
591
11
Marija Balcere
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētāja vidējā
592
12
Aldis Balceris
Partija "LPP/LC" 641000 Grobiņas novads Amatnieks vidējā
593
17
Aldis Balceris
"Tautas partija" 840200 Saldus novads priekšsēdētājs augstākā
594
10
Ainars Balcers
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" 409500 Vecumnieku novads nodaļas vadītājs augstākā
595
42
Vija Balčune
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA valdes locekle augstākā
596
51
Normunds Balčuns
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA galvenā ārsta vietnieks augstākā
597
2
Andris Baldunčiks
"Mēs - Viesītes novadam" 561800 Viesītes novads direktors augstākā
598
12
Egils Baldzēns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA priekšsēdētāja vietnieks augstākā
599
8
Anna Balgalve
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" 409500 Vecumnieku novads direktora vietniece augstākā
600
1
Aivars Balgalvis
Rīcības partija 660200 Limbažu novads   vidējā
601
8
Arnis Balinkevičs
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads SIA ,,AB Būve’’ valdes priekšsēdētājs augstākā
602
10
Aleksejs Balinskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 170000 Liepāja Liepājas filiāles projektu vadītājs vidējā
603
11
Aija Balode
Viesīte -mūsu novads 561800 Viesītes novads dienesta viesnīcas vadītāja vidējā
604
48
Diāna Balode
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Apkalpošanas centra inspektore augstākā
605
6
Gaļina Balode
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 901201 Kandavas novads sociālais darbinieks augstākā
606
9
Ginta Balode
Tautas partija 961600 Rūjienas novads Sociālais darbinieks augstākā
607
1
Gunda Balode
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 090000 Jelgava sektora darbam ar ģimeni un bērniem vadītāja augstākā
608
2
Ilga Balode
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 805200 Carnikavas novads Nodokļu inspektore augstākā
609
5
Ilona Balode
"Tautas partija" 661400 Salacgrīvas novads vadītāja, ārste augstākā
610
8
Ingrīda Balode
Partija "LPP/LC", Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 809600 Stopiņu novads valdes locekle augstākā
611
3
Ligita Balode
"Tautas partija" 661000 Alojas novads galvenā grāmatvede augstākā
612
5
Līga Balode
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads sekretāre augstākā
613
9
Ņina Balode
Partija "LPP/LC" 801601 Siguldas novads direktore augstākā
614
3
Rasma Balode
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads direktore augstākā
615
5
Ruta Balode
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads priekšsēdētāja augstākā
616
3
Sarmīte Balode
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 420200 Cēsu novads direktore augstākā
617
8
Sarmīte Balode
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads skolotāja augstākā
618
8
Sarmīte Balode
"Tautas partija" 540200 Jelgavas novads direktore augstākā
619
2
Vēsma Balode
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 406400 Iecavas novads NMP nodaļa, ārsta palīgs, brigādes vadītājs augstākā
620
7
Roberts Balodis
RATIŅŠ 429300 Vecpiebalgas novads skolnieks pamata
621
18
Andrejs Balodis
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
622
14
Andris Balodis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 741001 Ķeguma novads šoferis - sagādnieks vidējā
623
8
Artis Balodis
Vaiņodes novada attīstībai 649300 Vaiņodes novads Jauniešu nevalstiskā organizācija " 4U" priekšsēdētājs vidējā
624
15
Ārijs Balodis
"Tautas partija" 110000 Jēkabpils   augstākā
625
3
Edgars Balodis
"Jaunais laiks" 546701 Ozolnieku novads īpašnieks augstākā
626
7
Edvīns Balodis
"Jaunais laiks" 901201 Kandavas novads Vadītājs augstākā
627
15
Gatis Balodis
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads elektronikas un telesakaru speciālists vidējā
628
1
Imants Balodis
"Pilsoniskā savienība" 741401 Lielvārdes novads Padomes priekšsēdētājs vidējā
629
5
Imants Balodis
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads uzņemšanas nodaļas vadītājs augstākā
630
2
Jānis Balodis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 740202 Ogres novads   augstākā
631
5
Jānis Balodis
Zaļo un Zemnieku savienība 640600 Aizputes novads Mācītājs vidējā
632
8
Jānis Balodis
Partija "Visu Latvijai!", "Pilsoniskā savienība" 740202 Ogres novads Vecākais inspektors augstākā
633
15
Jānis Balodis
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads namdaris vidējā
634
15
Jānis Balodis
JAUNAJAM NOVADAM 429300 Vecpiebalgas novads Servisa vadītājs vidējā
635
8
Kaspars Balodis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 546701 Ozolnieku novads Projektu vadītājs augstākā
636
6
Krišs Balodis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 804400 Ādažu novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
637
5
Māris Balodis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 546701 Ozolnieku novads Darbu vadītājs vidējā
638
8
Oskars Balodis
Rīcības partija 800800 Ķekavas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
639
8
Pēteris Balodis
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads Datortīklu administrators augstākā
640
3
Raimonds Balodis
"Jaunais laiks" 840601 Brocēnu novads remontatslēdznieks augstākā
641
59
Vents Balodis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
642
14
Viesturs Balodis
"Jaunais laiks" 360200 Alūksnes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
643
4
Juris Balodītis
"Sēļu zeme" 568700 Salas novads īpašnieks - vadītājs augstākā
644
7
Ilvija Balse
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads tehniskais darbinieks vidējā
645
2
Skaidrīte Baltace
"Tautas partija" 210000 Rēzekne Domes priekšsēdētāja padomniece augstākā
646
1
Andris Baltacis
Partija "LPP/LC" 780200 Rēzeknes novads Projektu vadītājs augstākā
647
8
Andris Baltais
"Pilsoniskā savienība" 090000 Jelgava valdes priekšsēdētājs augstākā
648
14
Gatis Baltais
"Jaunais laiks" 741401 Lielvārdes novads Prokūrists vidējā
649
11
Mairita Baltaiskalna
Mēs savam novadam 641401 Pāvilostas novads vadītāja vidējā
650
6
Andris Baltaruņķis
Zaļo un Zemnieku savienība 560200 Jēkabpils novads zemes ierīkotājs, darba aizsardzības speciālists vidējā
651
5
Andrejs Baltausis
Partija "LPP/LC" 840200 Saldus novads valdes loceklis augstākā
652
12
Vidmants Baltavičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 640801 Durbes novads komunikāciju inženieris augstākā
653
31
Ilze Baltā
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA valdes locekle augstākā
654
10
Ieva Baltā-Pilsētniece
Partija "LPP/LC" 360200 Alūksnes novads direktore augstākā
655
4
Inta Baltgalve
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads sociālā dienesta vadītāja augstākā
656
2
Juris Baltgalvis
NOVADNIEKI 427500 Pārgaujas novads filiāles vadītājs augstākā
657
5
Iveta Baltiņa
"Tautas partija" 801400 Saulkrastu novads direktors augstākā
658
17
Kristīne Baltiņa
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801601 Siguldas novads Pašvaldības policijas lietvedības inspektore augstākā
659
23
Linda Baltiņa
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA padomes priekšsēdētāja vietniece augstākā
660
6
Zinta Baltiņa
CILVĒKIEM UN ZEMEI 407700 Rundāles novads Bāriņtiesas priekšsēdētāja, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, Attīstības nodaļas vadītāja augstākā
661
6
Raimonds Baltiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads Deputāts augstākā
662
2
Valdis Baltiņš
"Tautas partija" 801400 Saulkrastu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
663
11
Aleta Baltmane
"Jaunais laiks" 560200 Jēkabpils novads informācijas ievadīšanas speciāliste augstākā
664
2
Ivars Baltrums
PAR DZIMTENI! 090000 Jelgava valdes priekšsēdētājs augstākā
665
15
Māris Baltrums
"Jūrmala-mūsu mājas" 130000 Jūrmala direktors augstākā
666
12
Inese Baltvilka
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 130000 Jūrmala valdes priekšsēdētāja augstākā
667
2
Raitis Baltvilks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 406400 Iecavas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
668
3
Pēteris Balzāns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Priekšsēdētāja vietnieks vidējā
669
13
Rudīte Baļķīte
Tavam novadam 885100 Dundagas novads mūzikas skolotāja augstākā
670
4
Uldis Bambe
Partija "LPP/LC" 806000 Garkalnes novads Prokurists augstākā
671
12
Ivars Bambis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 901201 Kandavas novads treneris augstākā
672
8
Jolanta Bambule
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads Tehniskās informācijas tehniķis vidējā
673
6
Marija Bambuļaka
Osipova partija 170000 Liepāja vadītāja augstākā
674
14
Arnis Bamšis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641000 Grobiņas novads ēku uzraugs vidējā
675
3
Vija Bandere
LUBĀNAS NOVADAM 701400 Lubānas novads kasieris/lietvedis augstākā
676
15
Helmuts Banders
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321400 Pļaviņu novads Kvalitātes vadības sistēmas vadītājs augstākā
677
8
Uģis Banders
"Jaunais laiks" 967101 Burtnieku novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
678
5
Valdis Banders
VVN-VISI VIENOTI NOVADAM 561800 Viesītes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
679
60
Ivars Bandonis
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA nekustamo īpašumu tehniķis vidējā
680
4
Tālis Banga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 420200 Cēsu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
681
7
Ivars Banģeris
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera vecākais iecirkņa inspektors augstākā
682
4
Māra Banka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads direktore augstākā
683
16
Edīte Bankava
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads skolotāja vidējā
684
5
Iluta Bankovska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 321400 Pļaviņu novads   augstākā
685
16
Varis Baņģieris
Zaļo un Zemnieku savienība 880200 Talsu novads pašnodarbinātais augstākā
686
1
Ivans Baranovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 380200 Balvu novads direktors augstākā
687
5
Anita Baranovska
"Jaunais laiks" 170000 Liepāja nav augstākā
688
11
Pēteris Baranovskis
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads aizdevumu daļas vadītājs augstākā
689
1
Rolands Baranovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 546701 Ozolnieku novads Deputāts, sporta centra direktors vidējā
690
6
Jānis Barans
"Pilsoniskā savienība" 400200 Bauskas novads izpilddirektors augstākā
691
14
Māris Barans
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 800800 Ķekavas novads valdes loceklis vidējā
692
10
Vadims Baraņņiks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA juridiskās nodaļas vadītājs augstākā
693
13
Daiga Baraua
"Pilsoniskā savienība" 880200 Talsu novads valdes locekle augstākā
694
16
Edgars Barausks
"Jaunais laiks" 546701 Ozolnieku novads valdes loceklis vidējā
695
11
Līvija Barānova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 424701 Amatas novads ārsta prakse vidējā
696
3
Aleksandrs Barbakadze
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils direktors augstākā
697
9
Andris Bardziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 700200 Madonas novads darbu vadītājs augstākā
698
18
Vladimirs Barinovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 130000 Jūrmala PADOMES LOCEKLIS augstākā
699
7
Iveta Barinska
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads vadītāja augstākā
700
11
Armands Bariss
"Jaunais laiks" 427300 Priekuļu novads arodskolotājs augstākā
701
11
Inta Barkāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 381600 Viļakas novads pārvaldnieks,zootehniķis vidējā
702
10
Marina Barkāne
Zaļo un Zemnieku savienība 684901 Ciblas novads lauku attīstības speciālists augstākā
703
14
Nadežda Barkāne
Partija "LPP/LC" 681000 Kārsavas novads valdes priekšsēdētāja, vadītāja augstākā
704
3
Alberts Barkāns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 110000 Jēkabpils būvinženieris augstākā
705
6
Aleksandrs Barkāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 381600 Viļakas novads   vidējā
706
17
Dāvis Barkāns
Zaļo un Zemnieku savienība 680200 Ludzas novads Students vidējā
707
4
Ints Barkāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801800 Inčukalna novads direktors augstākā
708
14
Jāzeps Barkāns
"Pilsoniskā savienība", "Tautas partija", 781800 Viļānu novads Auto apmācības instruktors vidējā
709
17
Toms Barkāns
"Jaunais laiks" 681000 Kārsavas novads Students vidējā
710
2
Ingūna Barkeviča
"Mēs - Aglonas novada rītdienai" 604300 Aglonas novads lietvede augstākā
711
4
Inga Barkova
"Tautas partija" 800800 Ķekavas novads Administratīvais direktors augstākā
712
12
Valentīna Barkova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 780200 Rēzeknes novads ģeotehniķe augstākā
713
13
Genovefa Barkovska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 050000 Daugavpils pētniece augstākā
714
9
Linda Barkovska
Novadnieki 360800 Apes novads internāta skolotāja augstākā
715
6
Edmunds Barnatovičs
PAR DZIMTENI! 801200 Salaspils novads sporta skolotājs augstākā
716
14
Rita Barona
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" 546701 Ozolnieku novads vadītāja augstākā
717
10
Inese Baroniņa
Tērvetes novadam būt 468900 Tērvetes novads sociālā aprūpētāja augstākā
718
6
Lauris Barons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 761201 Līvānu novads Optometrists augstākā
719
16
Uģis Barons
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 427300 Priekuļu novads darbnīcu vadītājs vidējā
720
14
Aija Barovska
DEMOKRĀTI.LV 888300 Rojas novads Rojas vidusskolas izglītojamā pamata
721
10
Viktors Barovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 210000 Rēzekne   augstākā
722
10
Artūrs Barsegjans
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 546701 Ozolnieku novads autovadītājs vidējā
723
5
Aldis Barsukovs
Mēs savam novadam 641401 Pāvilostas novads sporta organizators vidējā
724
7
Ausma Barševska
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads saimniecības daļas vadītāja vidējā
725
8
Ivo Barševskis
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 780200 Rēzeknes novads menedžeris augstākā
726
1
Aleksandrs Bartaševičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 210000 Rēzekne valdes loceklis augstākā
727
1
Ilona Bartkeviča
Zaļo un Zemnieku savienība 321000 Jaunjelgavas novads padomes priekšsēdētāja augstākā
728
13
Andris Bartkevičs
Zaļo un Zemnieku savienība 321000 Jaunjelgavas novads datortīkla administrators vidējā
729
1
Edvīns Bartkevičs
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads priekšsēdētājs augstākā
730
2
Guntars Bartkevičs
"Mēs - Baltinavai!" 384400 Baltinavas novads īpašnieks vidējā
731
14
Juris Bartusevičs
"Tautas partija" 560200 Jēkabpils novads Īpašnieks vidējā
732
12
Anita Anna Bartuša
"Mēs - Aglonas novada rītdienai" 604300 Aglonas novads Lauksaimniecības darba organizators - lauku attīstības speciāliste augstākā
733
18
Silvija Bartuševiča
"Tautas partija" 807600 Mārupes novads sporta struktūrvienības vadītāja augstākā
734
7
Aldis Barutis
Novada tagadnei un nākotnei. 649300 Vaiņodes novads maiņas meistars augstākā
735
4
Inga Barvide
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads priekšsēdētāja augstākā
736
3
Jāzeps Baško
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 010000 RĪGA Torakālas ķirurģijas centra vadītājs augstākā
737
10
Irēna Bašķēviča
"Jaunlatvija" 050000 Daugavpils skolotāja augstākā
738
3
Guntis Bašķis
"Pilsoniskā savienība" 940200 Valkas novads priekšsēdētājs augstākā
739
9
Kaspars Bašķis
Kaugurieši 964700 Beverīnas novads Vada komandiera vietnieks augstākā
740
9
Sergejs Bašmakovs
Zaļo un Zemnieku savienība 780200 Rēzeknes novads dabas aizsardzības daļas uzraudzības sektora vadītājs augstākā
741
13
Ināra Batarāga
"Tautas partija" 760202 Preiļu novads   augstākā
742
6
Ēvalds Batarāgs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740202 Ogres novads Apdrošināšanas konsultants augstākā
743
8
Gunta Batarevska
"Tautas partija" 806900 Krimuldas novads direktore augstākā
744
4
Lija-Lidija Batarevska
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 808400 Ropažu novads personāla daļas vadītāja augstākā
745
1
Česlavs Batņa
Zaļo un Zemnieku savienība 409500 Vecumnieku novads skolotājs, diriģents augstākā
746
2
Ināra Batņa
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads skolotāja augstākā
747
16
Artūrs Batraks
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads students vidējā
748
7
Genrihs Baturevičs
"Jaunlatvija" 050000 Daugavpils   augstākā
749
11
Āris Baugers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 540200 Jelgavas novads   vidējā
750
11
Jānis Baukšis
Partija "LPP/LC" 620200 Kuldīgas novads direktors augstākā
751
6
Dace Baumane
Domubiedri 641401 Pāvilostas novads klientu apkalpošanas vadītāja augstākā
752
3
Lija Baumane
Vēlētāju apvienība "Suitu zeme" 624200 Alsungas novads direktore augstākā
753
5
Agris Baumanis
"Tukuma pilsētai un novadam" 900200 Tukuma novads valdes priekšsēdētājs augstākā
754
42
Andrejs Baumanis
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA zvērināts advokāts augstākā
755
12
Bruno Baumanis
Alsungas Demokrāti 624200 Alsungas novads Nav vidējā
756
15
Gatis Baumanis
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads sporta skolotājs augstākā
757
11
Lauris Baumanis
"DEMOKRĀTI.LV" 110000 Jēkabpils krāsotājs pamata
758
3
Modris Baumanis
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads Domes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
759
3
Beverīns Baumanis-Baums
Zaļo un Zemnieku savienība 321000 Jaunjelgavas novads īpašnieks vidējā
760
8
Inta Baumerta
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads Veterinārārsta privātprakse augstākā
761
11
Valters Baumgartens
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 320200 Aizkraukles novads mehāniķis vidējā
762
2
Didzis Baunis
SAVAM NOVADAM 700800 Cesvaines novads direktors augstākā
763
16
Jānis Baunis
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads galvenais mehāniķis vidējā
764
5
Aivars Baurovskis
Partija "LPP/LC" 250000 Valmiera Traumatoloģijas nodaļas vadītājs augstākā
765
7
Andris Bauska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 780200 Rēzeknes novads īpašnieks (tēvs miris, tiek kārtota mantojuma lieta) vidējā
766
37
Zanda Bautre
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Volejbola trenere augstākā
767
16
Uldis Bautris
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads kluba vadītājs augstākā
768
1
Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 806000 Garkalnes novads priekšsēdētāja vietnieks augstākā
769
54
Ojārs Bācis
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA Revīzijas komisijas revidents augstākā
770
8
Antra Bāgante
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 406400 Iecavas novads galvenā speciāliste augstākā
771
10
Inārs Bāgants
"Latvijas Nākotnes Partija" 800800 Ķekavas novads Valdes loceklis augstākā
772
11
Normunds Bāgants
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads Jaunākais inspektors vidējā
773
12
Maija Bāliņa
Skrīveri - mūsu novads. 328200 Skrīveru novads valdes priekšsēdētājs vidējā
774
35
Aivars Bāliņš
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA TEN-E projektu vadītājs augstākā
775
7
Artūrs Bāliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 090000 Jelgava EURES konsultants augstākā
776
10
Jānis Bāliņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 420200 Cēsu novads valdes loceklis augstākā
777
2
Ojārs Bāliņš
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera lektors augstākā
778
1
Jānis Bārbals
Kopā savam novadam 701800 Varakļānu novads Pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
779
9
Ziedonis Bārbals
"Sēļu zeme" 568700 Salas novads direktors augstākā
780
5
Aksels Bārda
Zaļo un Zemnieku savienība 960200 Valmieras novads priekšsēdētājs augstākā
781
13
Rudīte Bārda
Politiskā partija "A8 partija" 801000 Olaines novads sociālais darbinieks vidējā
782
1
Valdis Bārda
Zaļo un Zemnieku savienība 661000 Alojas novads zāģētavas vadītājs augstākā
783
15
Ivars Bārdiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA padomes loceklis augstākā
784
11
Guntars Bārdulis
VVN-VISI VIENOTI NOVADAM 561800 Viesītes novads īpašnieks vidējā
785
1
Jānis Bārdulis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 648500 Rucavas novads Priekšsēdētāja vietnieks vidējā
786
1
Rolands Bārenis
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
787
13
Edgars Bārens
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads projektu vadītājs vidējā
788
46
Bruno Bārs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Pensionārs augstākā
789
10
Valentīna Bārtule
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 600202 Krāslavas novads lauksaimniecības attīstības speciālists augstākā
790
2
Andris Bārzdiņš
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads meža un vides aizsardzības daļas vadītājs augstākā
791
20
Roberts Bārzdiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Valdes loceklis vidējā
792
7
Biruta Bebina
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads struktūrvienības vadītāja vidējā
793
16
Dzintars Bebris
"Jaunais laiks" 420200 Cēsu novads   vidējā
794
15
Jurijs Bebris
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils valdes loceklis vidējā
795
22
Rolands Arturs Bebris
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA Vides aizsardzības departamenta direktors augstākā
796
7
Viktors Bebris
"Tautas partija" 110000 Jēkabpils ķirurgs augstākā
797
9
Gunārs Bebrišs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" 805200 Carnikavas novads Volvo servisa vadītājs vidējā
798
5
Inese Beča
Novadnieki 360800 Apes novads vadītāja vidējā
799
10
Valentīna Beča
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 320200 Aizkraukles novads Lauku attīstības speciālists vidējā
800
16
Inita Bedrīte
Partija "LPP/LC" 801601 Siguldas novads realizācijas un mārketinga daļas vadītāja vietniece augstākā
801
14
Selga Bedrīte
"Jaunais laiks" 801400 Saulkrastu novads Gide augstākā
802
5
Dmitrijs Bedrjagins
"Latgales tauta" 210000 Rēzekne valdes loceklis vidējā
803
10
Ina Behmane
Zaļo un Zemnieku savienība 840200 Saldus novads izpilddirektore sociālajos jautājumos augstākā
804
20
Inta Beikmane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Nav augstākā
805
14
Kārlis Beikmanis
''DEMOKRĀTI.LV" 804900 Babītes novads Kūģu satiksmes centra administrators, elektroiekārtu mehāniķis vidējā
806
13
Gertija Beinardte
"Pilsoniskā savienība" 800600 Baldones novads veterinārārste augstākā
807
4
Inita Beinaroviča
"Pilsoniskā savienība" 566900 Krustpils novads Skolotāja augstākā
808
12
Lolita Beinaroviča
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 601000 Dagdas novads Sociālā darbiniece augstākā
809
6
Edgars Beinarovičs
Partija "LPP/LC" 601000 Dagdas novads Deputāts, Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs vidējā
810
8
Edvards Beinarovičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 900200 Tukuma novads valdes priekšsēdētājs augstākā
811
4
Paulis Beinarovičs
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads saimnieciskā sektora vadītājs augstākā
812
8
Viktors Beinarovičs
Partija "LPP/LC" 600202 Krāslavas novads Direktors augstākā
813
5
Andrejs Beinārs
"Tautas partija" 320200 Aizkraukles novads iAizkraukles rajona nodaļas vadītājs augstākā
814
22
Lita Beire
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA direktore augstākā
815
2
Tālis Beisjuks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 460200 Dobeles novads Galvenais inženieris augstākā
816
3
Evija Beitāne
"Pilsoniskā savienība" 210000 Rēzekne Valdes priekšsēdētāja vidējā
817
8
Inese Beitāne
Partija "LPP/LC" 900200 Tukuma novads bērnu nodaļas virsmāsa vidējā
818
7
Aldis Beitāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 601000 Dagdas novads Īpašnieks vidējā
819
13
Andris Beitāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 601000 Dagdas novads Deputāts vidējā
820
11
Guntis Beitāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 601000 Dagdas novads Darbu vadītājs augstākā
821
9
Vladislavs Beitāns
"Tautas partija" 540200 Jelgavas novads direktors augstākā
822
18
Egons Beitiks
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads skolotājs augstākā
823
15
Aldis Beitiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 406400 Iecavas novads loģistikas speciālists augstākā
824
48
Atis Beitiņš
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA nav augstākā
825
2
Imants-Jānis Bekešs
"Tautas partija" 050000 Daugavpils priekšnieks augstākā
826
7
Pēteris Bekišs
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Padomes priekšsēdētājs augstākā
827
8
Judīte Beķere
"Jaunais laiks" 425700 Jaunpiebalgas novads Sākumskolas skolotāja, logopēde augstākā
828
13
Jānis Beķeris
CILVĒKIEM UN ZEMEI 407700 Rundāles novads Direktors augstākā
829
18
Uldis Beķeris
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads   vidējā
830
5
Ventis Beķeris
"Jaunais laiks" 250000 Valmiera Ārsts - ķirurgs augstākā
831
1
Antons Beķis
Mūsu spēks vienotībā 604300 Aglonas novads zemnieks augstākā
832
18
Jānis Belevičs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" 805200 Carnikavas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
833
8
Raimonda Belicka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 880200 Talsu novads direktore augstākā
834
16
Sergejs Belijs
Zaļo un Zemnieku savienība 681000 Kārsavas novads ceļu būvinženieris vidējā
835
12
Vita Belindževa
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads vadītāja augstākā
836
3
Jānis Belindževs
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads pārvaldnieks augstākā
837
10
Ivars Belka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 210000 Rēzekne direktors augstākā
838
7
Aivars Belkovskis
"Tautas partija" 601000 Dagdas novads deputāts augstākā
839
2
Jānis Belkovskis
Partija "LPP/LC" 440200 Daugavpils novads direktors augstākā
840
10
Ņina Belmane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 360200 Alūksnes novads īpašniece vidējā
841
13
Ēriks Beloborodko
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 210000 Rēzekne nav vidējā
842
3
Māris Belorags
"Tautas partija" 700200 Madonas novads valdes loceklis augstākā
843
1
Andris Belousovs
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads ražošanas vadītājs vidējā
844
2
Jeļena Belova
Vienoti novadā 468900 Tērvetes novads Tērvetes novada Augstkalnes pakalpojuma centra vadītāja augstākā
845
13
Ligita Belova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads vadītāja augstākā
846
5
Gunta Belševica
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 880200 Talsu novads Priekšsēdētāja vidējā
847
12
Inna Beluga
PAR DZIMTENI! 801200 Salaspils novads būvinženieris augstākā
848
6
Māris Beļaunieks
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads direktors augstākā
849
10
Guntis Beļickis
"Pilsoniskā savienība" 941600 Smiltenes novads direktors augstākā
850
15
Tatjana Beļikova
Saskaņas Centrs 170000 Liepāja Tautas dziesmu ansambļa "Voļņica" vadītāja augstākā
851
1
Inārs Beļinskis
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads   augstākā
852
4
Agita Beļūna
"Skrīveri - šodien un rīt" 328200 Skrīveru novads klientu menedžere augstākā
853
2
Ilona Bendika
"DAUGAVPILS ATDZIMŠANA" 050000 Daugavpils   augstākā
854
7
Ilze Bendrāte
Partija "LPP/LC" 661400 Salacgrīvas novads finanšu nodaļas vadītājas vietniece augstākā
855
5
Ilze Benislavska
Savam novadam 701800 Varakļānu novads Filiāles vadītāja vidējā
856
3
Jānis Benislavskis
Zaļo un Zemnieku savienība 781800 Viļānu novads priekšsēdētājs augstākā
857
6
Juris Benjavs
"Tautas partija" 320200 Aizkraukles novads sporta skolotājs augstākā
858
10
Jānis Benne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 360200 Alūksnes novads Īpašnieks vidējā
859
20
Aleksandrs Benskis
"Tautas partija" 801200 Salaspils novads Direktors, treneris vidējā
860
4
Ints Bensons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 460200 Dobeles novads Izpilddirektors vidējā
861
10
Raivis Bensons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 460200 Dobeles novads students vidējā
862
15
Aivars Benužs
"Pārgauja" 964700 Beverīnas novads pasniedzējs augstākā
863
5
Vilnis Beņķis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 620200 Kuldīgas novads īpašnieks vidējā
864
4
Zigurds Beņķis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 130000 Jūrmala ELEKTROIETAISES TEHNISKAIS VADĪTĀJS vidējā
865
1
Jānis Beņķis
"Tautas partija" 804900 Babītes novads uzņēmējs vidējā
866
8
Tatjana Berdņikova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 801000 Olaines novads skolotāja-logopēde augstākā
867
12
Valentīna Beresņeva
"Latgales tauta" 440200 Daugavpils novads apkopēja augstākā
868
13
Līna Berezanska
PAR DZIMTENI! 801000 Olaines novads operatore vidējā
869
8
Jana Berezovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 900200 Tukuma novads Studente vidējā
870
4
Anatolijs Berezovskis
Partija "LPP/LC" 900200 Tukuma novads valdes priekšsēdētājs augstākā
871
8
Vadims Berežkovs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 801200 Salaspils novads Braukšanas mācību instruktors vidējā
872
5
Ilze Berga
Tautas partija 961600 Rūjienas novads Valdes locekle vidējā
873
5
Jolanta Berga
"Tautas partija" 640600 Aizputes novads vadītāja augstākā
874
13
Lana Berga
"Jaunais laiks" 661000 Alojas novads vispārējās pamatizglītības skolotāja vidējā
875
12
Ligita Berga
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads autovadītāja - pastniece augstākā
876
38
Aivars Bergers
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
877
23
Artūrs Bergholcs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA parlamentārais sekretārs augstākā
878
3
Biruta Bergmane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 424701 Amatas novads   augstākā
879
3
Inta Bergmane
"Tautas partija" 621200 Skrundas novads Ārsta palīgs vidējā
880
14
Silvija Bergmane
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" 170000 Liepāja nav vidējā
881
6
Ārija Bergmane-Sprūdža
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 766300 Riebiņu novads mūzikas skolotāja augstākā
882
6
Nauris Bergmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 620200 Kuldīgas novads skolotājs vidējā
883
9
Aivars Bergmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads mežsargs augstākā
884
17
Ingmārs Bergmanis
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Mežsargs augstākā
885
7
Ivars Bergmanis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 941800 Strenču novads saimnieciskās darbības koordinācijas nodaļas vadītājs augstākā
886
2
Kristaps Bergmanis
"DEMOKRĀTI.LV" 805200 Carnikavas novads Valdes loceklis, Finanšu direktors augstākā
887
2
Tālvaldis Bergmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads rajona padomes priekšsēdētājs augstākā
888
9
Uldis Bergmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740202 Ogres novads Buvdarbu vadītājs augstākā
889
10
Valdis Bergmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads priekšsēdētāja vietnieks augstākā
890
15
Zintis Bergmanis
Partija "LPP/LC" 741401 Lielvārdes novads Skolotājs augstākā
891
11
Jānis Bergmans
"Jaunais laiks" 766300 Riebiņu novads agronoms augstākā
892
5
Andris Bergs
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija 801000 Olaines novads izpilddirektors augstākā
893
30
Gints Bergs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
894
17
Jānis Bergs
"Tautas partija" 660200 Limbažu novads pārvaldnieks vidējā
895
13
Māris Bergs
"Pilsoniskā savienība" 801601 Siguldas novads tehniskais asistents augstākā
896
12
Raimonds Bergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 400200 Bauskas novads šoferis pamata
897
19
Ziedonis Bergs
Zaļo un Zemnieku savienība 460200 Dobeles novads valdes priekšsēdētājs vidējā
898
3
Eva Beriņa
JUMIS 964700 Beverīnas novads personāla un juridiskās daļas vadītāja augstākā
899
6
Aigars Beriņš
Kaugurieši 964700 Beverīnas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
900
7
Edijs Berkulis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
901
16
Intars Berkulis
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
902
7
Gunita Berķe
"Pilsoniskā savienība" 807600 Mārupes novads Valdes priekšsēdētāja augstākā
903
5
Inese Berķe
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 110000 Jēkabpils direktore augstākā
904
14
Irēna Berķe
"Pilsoniskā savienība" 801601 Siguldas novads valdes locekle vidējā
905
8
Laura Berķe
"Savējie" 328200 Skrīveru novads biedrs vidējā
906
10
Līga Berķe
"Jaunais laiks" 888300 Rojas novads starptautisko pakalpojumu departamenta klientu apkalpošanas speciāliste augstākā
907
15
Mārīte Berķe
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads valdes locekle augstākā
908
9
Anželika Berķe-Berga
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Projektu vadītāja augstākā
909
4
Aldis Berļizovs
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
910
12
Juris Bernards
Zaļo un Zemnieku savienība 806900 Krimuldas novads īpašnieks vidējā
911
2
Ivo Bernats
"Tautas partija" 801800 Inčukalna novads valdes loceklis augstākā
912
5
Ģirts Bernauts
"Tautas partija" 400200 Bauskas novads skolotājs augstākā
913
3
Anna Dzidra Bernāne
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads direktora vietniece augstākā
914
3
Marija Bernāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 766300 Riebiņu novads direktore augstākā
915
5
Aivars Bernāns
"Jaunais laiks" 210000 Rēzekne lektors augstākā
916
18
Andris Bernāns
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 980200 Ventspils novads mežsargs vidējā
917
5
Larisa Berne
"Pilsoniskā savienība" 380200 Balvu novads medmāsa augstākā
918
16
Lolita Berne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 380200 Balvu novads vecākā māsa augstākā
919
24
Raivis Bernhards
Partija "Jaunlatvija" 010000 RĪGA Galvenais speciālists- ekonomists augstākā
920
16
Tālivaldis Bernhards
"Jaunais laiks" 801400 Saulkrastu novads Pensionārs vidējā
921
13
Edgars Berņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321000 Jaunjelgavas novads Koksnes mērītājs augstākā
922
11
Gints Bervalds
"Jaunais laiks" 888300 Rojas novads meistars augstākā
923
3
Edvīns Beržinskis
"Bukaiši" 468900 Tērvetes novads zemnieks augstākā
924
5
Hendriks Besikirskis
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads Valsts nekustamo īpašumu aģentūras nodaļas vadītājs augstākā
925
4
Jeļena Beskorovainaja
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 320200 Aizkraukles novads kancelējas pārzine augstākā
926
10
Andrejs Bessoļcevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 807600 Mārupes novads valdes loceklis, būveksperts augstākā
927
10
Alvis Bezbailis
"Jaunais laiks" 661400 Salacgrīvas novads Tirdzniecības aģents vidējā
928
5
Anna Bezuglova
"DEMOKRĀTI.LV" 801200 Salaspils novads projektu vadītāja augstākā
929
1
Sandris Bēča
Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts 640801 Durbes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
930
5
Anastasija Bēķe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 050000 Daugavpils apdrošināšanas speciāliste augstākā
931
13
Janīna Bēķe
Zaļo un Zemnieku savienība 440200 Daugavpils novads direktore vidējā
932
3
Zane Bēķe
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 740600 Ikšķiles novads Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja, teātra pedagogs augstākā
933
11
Agrita Bēma
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 321400 Pļaviņu novads administrators augstākā
934
7
Liene Bēniņa
"Jaunais laiks" 900200 Tukuma novads mākslinieciskās daļas vadītāja augstākā
935
5
Igors Bēniņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 210000 Rēzekne Latgales reģiona direktors vidējā
936
1
Valdis Bēniņš
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads Valdes loceklis vidējā
937
10
Aina Bērce
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads direktore augstākā
938
8
Daina Bērende
"Tautas partija" 620200 Kuldīgas novads Priekšsēdētāja augstākā
939
16
Silva Bērenfelde
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" 409500 Vecumnieku novads vadītāja augstākā
940
15
Aivars Bērics
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads zemnieku saimniecības īpašnieks vidējā
941
10
Artis Bērics
Partija "Mūsu zeme" 620200 Kuldīgas novads nav augstākā
942
5
Arnolds Bērs
"Jaunais laiks" 600202 Krāslavas novads valdes loceklis vidējā
943
12
Imants Bērtaitis
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Lektors augstākā
944
12
Jānis Bērtiņš
"Tautas partija" 360200 Alūksnes novads 29.Ziemeru mazpulka vadītājs vidējā
945
8
Ligita Bērtulsone
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads veikala vadītāja vidējā
946
13
Aivars Bērtulsons
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804900 Babītes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
947
1
Gunārs Bērtulsons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads direktors vidējā
948
6
Diāna Bērza
"Tev, Jūrmalai" 130000 Jūrmala ārštata režisore augstākā
949
16
Uldis Bērze
"Jaunais laiks" 801601 Siguldas novads bezdarbnieks vidējā
950
14
Iveta Bērziņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads direktore augstākā
951
14
Liene Bērziņa
RATIŅŠ 429300 Vecpiebalgas novads skolniece pamata
952
5
Aelita Bērziņa
"Tautas partija" 110000 Jēkabpils direktore, ķīmijas skolotāja augstākā
953
13
Aiga Bērziņa
"Jaunais laiks" 807600 Mārupes novads pirmsskolas skolotāja augstākā
954
20
Aiga Bērziņa
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads direktora vietniece izglītības jomā augstākā
955
2
Anna Bērziņa
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads saimniecības vadītāja augstākā
956
7
Dace Bērziņa
"Jaunais laiks" 421200 Līgatnes novads skolotāja augstākā
957
4
Denēza Bērziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 804400 Ādažu novads Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāra vietnieve augstākā
958
16
Dzintra Bērziņa
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads   vidējā
959
6
Ērika Bērziņa
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads sabiedrisko attiecību konsultante augstākā
960
3
Gunta Bērziņa
"Tautas partija" 661400 Salacgrīvas novads īpašniece augstākā
961
5
Gunta Bērziņa
"Tautas partija" 420200 Cēsu novads Direktore augstākā
962
3
Ieva Bērziņa
Partija "LPP/LC" 880200 Talsu novads valdes priekšsēdētāja augstākā
963
5
Iluta Bērziņa
"Tautas partija" 566900 Krustpils novads Skolotāja augstākā
964
3
Ilze Bērziņa
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" 270000 Ventspils finanšu direktore, valdes locekle augstākā
965
11
Ilze Bērziņa
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala direktore augstākā
966
5
Indra Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 641000 Grobiņas novads lietvede augstākā
967
5
Inese Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Direktore augstākā
968
6
Inese Bērziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads Lauku attīstības speciāliste augstākā
969
12
Inese Bērziņa
"Jaunais laiks" 110000 Jēkabpils   augstākā
970
8
Ineta Bērziņa
Līgatnei 421200 Līgatnes novads bāriņtiesas priekšsēdētaja augstākā
971
15
Ineta Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801000 Olaines novads Direktore augstākā
972
1
Inga Bērziņa
"Tautas partija" 620200 Kuldīgas novads Priekšsēdētāja augstākā
973
4
Inga Bērziņa
"Jaunais laiks" 546701 Ozolnieku novads direktora vietniece audzināšanas darbā augstākā
974
13
Inga Bērziņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja augstākā
975
8
Ingrīda Bērziņa
Vēlētāju apvienība "Sarma" 967300 Naukšēnu novads Direktora vietniece mācību darbā augstākā
976
4
Ingūna Bērziņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 740600 Ikšķiles novads Direktora vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā augstākā
977
19
Īrija Bērziņa
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA Iestādes vadītāja augstākā
978
4
Laila Bērziņa
"Jaunais laiks" 421200 Līgatnes novads skolotāja augstākā
979
4
Liāna Bērziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 888300 Rojas novads valdes loceklis augstākā
980
7
Lilita Bērziņa
"Tautas partija" 801200 Salaspils novads Konsultante dzīvokļu jautājumos augstākā
981
5
Ludmila Bērziņa
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 270000 Ventspils Finanšu menedžeris augstākā
982
4
Maija Bērziņa
Vienoti novadā 468900 Tērvetes novads Tērvetes novada Bukaišu pakalpojuma centra vadītāja vidējā
983
6
Marika Bērziņa
Rīcības partija 010000 RĪGA Rīgas nodaļas vadītāja vidējā
984
13
Mudīte Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 905100 Engures novads vadītāja augstākā
985
8
Ņina Bērziņa
"Tautas partija" 801800 Inčukalna novads pensionāre vidējā
986
4
Regīna Bērziņa
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804900 Babītes novads vetārste vidējā
987
18
Sanita Bērziņa
"Tautas partija" 424701 Amatas novads skolotāja augstākā
988
11
Sarma Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 660200 Limbažu novads ārsts augstākā
989
5
Sintija Bērziņa
"Jaunais laiks" 940200 Valkas novads skolniece vidējā
990
4
Zanda Bērziņa
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads   vidējā
991
8
Māris Bērziņš
MĒS PIEBALGAI 429300 Vecpiebalgas novads mežsargs vidējā
992
57
Agnis Bērziņš
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA valdes loceklis, iepirkumu nodaļas vadītājs augstākā
993
3
Agris Bērziņš
"Latvijas Zaļā partija" 740600 Ikšķiles novads Siltumenerģētikas tehniķis augstākā
994
10
Ainars Bērziņš
"Jaunais laiks" 090000 Jelgava hokeja treneris augstākā
995
11
Aivars Bērziņš
"Jaunais laiks" 967101 Burtnieku novads Valdes loceklis augstākā
996
5
Aldis Bērziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 546701 Ozolnieku novads Tirdzniecības veicināšanas vadītājs augstākā
997
34
Aldis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
998
12
Andis Bērziņš
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads SIA "Serviss Betta" veikala vadītājs vidējā
999
5
Andrejs Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 321400 Pļaviņu novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1000
11
Andris Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala pedagogs augstākā
1001
59
Andris Bērziņš
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītāja vietnieks augstākā
1002
8
Armands Bērziņš
Partija "Mūsu zeme" 130000 Jūrmala Direktors vidējā
1003
8
Arnis Bērziņš
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Tulks, vides un tūrisma projektu vadītājs augstākā
1004
15
Arnis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Lektors augstākā
1005
2
Arvīds Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 661000 Alojas novads mājturības un fizikas skolotājs augstākā
1006
15
Arvīds Bērziņš
Zaļo un Zemnieku savienība, "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 801200 Salaspils novads Zivkopības strādnieks vidējā
1007
5
Atis Bērziņš
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 806900 Krimuldas novads Automašīnu tirdzniecības konsultants vidējā
1008
8
Atis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK un Tautas Partija 905100 Engures novads direktora vietnieks saimniecības jomā vidējā
1009
5
Auseklis Bērziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740202 Ogres novads Mārketinga vadītājs vidējā
1010
9
Dzintars Bērziņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads inženieris augstākā
1011
17
Eduards Bērziņš
"Tautas partija" 460200 Dobeles novads vadītājs, vecākais inspektors augstākā
1012
3
Gaidis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA Juridiskās fakultātes Cilvēktiesību katedras lekto augstākā
1013
63
Gundars Bērziņš
"Tautas partija" 010000 RĪGA   augstākā
1014
16
Guntis Bērziņš
Partija "Jaunlatvija" 010000 RĪGA Valdes loceklis augstākā
1015
12
Ģirts Bērziņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 420200 Cēsu novads traumatologs - ortopēds augstākā
1016
18
Ilmārs Bērziņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads Iepirkumu komisijas loceklis vidējā
1017
1
Jānis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 110000 Jēkabpils vadītājs augstākā
1018
3
Jānis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 661000 Alojas novads valdes loceklis vidējā
1019
3
Jānis Bērziņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804900 Babītes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1020
3
Jānis Bērziņš
Politiskā partija "OGRES NOVADAM", Partija "LPP/LC" 740600 Ikšķiles novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1021
4
Jānis Bērziņš
"DEMOKRĀTI.LV" 804400 Ādažu novads izpilddirektors vidējā
1022
5
Jānis Bērziņš
"Ticība, cerība, mīlestība" 427500 Pārgaujas novads īpašnieks augstākā
1023
7
Jānis Bērziņš
"Tautas partija" 740600 Ikšķiles novads valdes loceklis vidējā
1024
9
Jānis Bērziņš
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" 800800 Ķekavas novads noliktavas strādnieks vidējā
1025
12
Jānis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801601 Siguldas novads Valdes loceklis vidējā
1026
13
Jānis Bērziņš
"Jaunais laiks" 967101 Burtnieku novads Īpašnieks augstākā
1027
14
Jānis Bērziņš
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads elektro iekārtu tehniskais vadītājs vidējā
1028
15
Jānis Bērziņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 090000 Jelgava operators vidējā
1029
36
Jānis Bērziņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA lektors augstākā
1030
2
Juris Bērziņš
"Tautas partija" 740600 Ikšķiles novads valdes loceklis vidējā
1031
5
Juris Bērziņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 808400 Ropažu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1032
4
Kristaps Bērziņš
Zaļo un Zemnieku savienība 740202 Ogres novads valdes loceklis vidējā
1033
15
Māris Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 210000 Rēzekne Skaņu operators vidējā
1034
6
Mārtiņš Bērziņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads valdes loceklis vidējā
1035
8
Mārtiņš Bērziņš
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala pārdošanas un mārketinga direktors augstākā
1036
1
Oskars Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 546701 Ozolnieku novads ārsts augstākā
1037
7
Oskars Bērziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 130000 Jūrmala direktors vidējā
1038
21
Oskars Bērziņš
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA valdes loceklis augstākā
1039
11
Reinis Bērziņš
"Tautas partija" 420200 Cēsu novads Parlamentārais sekretārs augstākā
1040
13
Rolands Bērziņš
"Jaunais laiks" 741001 Ķeguma novads iepirkumu vadītājs augstākā
1041
17
Sandis Bērziņš
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala direktora vietnieks izglītības jomā, informātikas skolotājs vidējā
1042
14
Spodris Bērziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 566900 Krustpils novads pārvaldnieks augstākā
1043
6
Uldis Bērziņš
Partija "LPP/LC" 424701 Amatas novads šoferis vidējā
1044
6
Valdis Bērziņš
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads automehāniķis augstākā
1045
8
Valdis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Individuālais komersants augstākā
1046
2
Verners Bērziņš
"Jaunais laiks" 801601 Siguldas novads Allažu pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
1047
13
Zigurds Bērziņš
Partija "LPP/LC" 741401 Lielvārdes novads Produktu menedžeris augstākā
1048
12
Iluta Bērziša
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads direktore augstākā
1049
3
Solvita Bērziša
"Jaunais laiks" 380200 Balvu novads sistēmu analītiķis - programmētājs augstākā
1050
9
Andris Bērzkalns
"Tautas partija" 660200 Limbažu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1051
12
Edgars Bērzkalns
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Prezidents vidējā
1052
4
Ēriks Bērzkalns
"Novadnieki" 885100 Dundagas novads Mežzinis augstākā
1053
13
Guntis Bērzkalns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 980200 Ventspils novads tehniķis - operators vidējā
1054
6
Mudis Bērzkalns
"Pilsoniskā savienība" 806000 Garkalnes novads projektu vadītājs augstākā
1055
11
Zanda Bērzone
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 840200 Saldus novads   pamata
1056
12
Aigars Bērzs
"Jaunais laiks" 967101 Burtnieku novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1057
4
Agita Bērzupe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 130000 Jūrmala direktore augstākā
1058
4
Ivars Bērzups
''DEMOKRĀTI.LV" 804900 Babītes novads valdes loceklis augstākā
1059
5
Ausma Bēta
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 641000 Grobiņas novads Vadītāja augstākā
1060
11
Inese Bētaka
Vēlētāju apvienība "Sarma" 967300 Naukšēnu novads Galvenā grāmatvede augstākā
1061
17
Astrīda Bētere
Partija "LPP/LC" 360200 Alūksnes novads Kultūras eksperte Alūksnes rajonā augstākā
1062
10
Daiga Bētere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads konsultante vidējā
1063
7
Laima Bētere
Novadnieki 360800 Apes novads neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšere vidējā
1064
5
Nataļja Bibičeva
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 780200 Rēzeknes novads Nodaļas priekšniece. vidējā
1065
11
Dace Bicāne
Līgatnei 421200 Līgatnes novads skolotāja augstākā
1066
3
Laimons Bicāns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 741001 Ķeguma novads vadītājs augstākā
1067
12
Ojārs Bicāns
"Tautas partija" 420200 Cēsu novads Direktors augstākā
1068
9
Ilze Bičevska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 566900 Krustpils novads korespondente augstākā
1069
1
Atis Bičkovskis
"Savējie" 328200 Skrīveru novads jurista palīgs vidējā
1070
10
Dina Bičule
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads skolotāja augstākā
1071
10
Ina Bidiņa
"Mūsu Mājas" 701400 Lubānas novads īpašniece vidējā
1072
2
Mareks Bidzāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 880200 Talsu novads mērnieks vidējā
1073
7
Inga Biedriņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 800800 Ķekavas novads Skolas direktore augstākā
1074
15
Māris Bielis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 420200 Cēsu novads direktors vidējā
1075
3
Līga Bierande
Viesatām būt! 905700 Jaunpils novads skolotāja augstākā
1076
9
Ainars Bierands
"DEMOKRĀTI.LV" 620200 Kuldīgas novads īpašnieks vidējā
1077
5
Aivars Bierands
"Pilsoniskā savienība" 840200 Saldus novads priekšsēdētājs augstākā
1078
8
Māris Biernis
"Tautas partija" 807600 Mārupes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1079
14
Ginta Bietaga
"Latvijas Zaļā partija" 130000 Jūrmala Pulciņu skolotāja augstākā
1080
11
Līga Biete
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Direktore augstākā
1081
11
Mārtiņš Biete
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads komunālās saimniecības pārzinis vidējā
1082
14
Edgars Biezaitis
"Tautas partija" 760202 Preiļu novads skolnieks pamata
1083
12
Iveta Biezā
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 740600 Ikšķiles novads INTRANETA ADMINISTRATORE augstākā
1084
2
Mārīte Biezā
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads pārdevēja vidējā
1085
2
Aivars Bigačs
"Latvijas Zaļā partija" 740600 Ikšķiles novads Vides speciālists augstākā
1086
10
Aīda Bikauniece
"Jaunais laiks" 560200 Jēkabpils novads mūzikas skolotāja augstākā
1087
2
Andis Bikaunieks
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads valdes loceklis vidējā
1088
14
Aivars Bikaviņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 840200 Saldus novads nav augstākā
1089
14
Diana Bikova
"LIEPĀJAS PARTIJA" 170000 Liepāja Vadītāja augstākā
1090
7
Anita Biķerniece
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 700200 Madonas novads Pašvaldības sociālā dienesta vadītāja - sociālā darbiniece augstākā
1091
9
Anita Biķerniece
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA kredītu daļas vadītāja augstākā
1092
5
Daina Biķerniece
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads zobārste augstākā
1093
1
Iveta Biķerniece
KOPĀ NOVADAM 328200 Skrīveru novads direktore augstākā
1094
6
Zenta Biķerniece
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 321400 Pļaviņu novads   vidējā
1095
4
Aigars Biķis
"Latvijas Zaļā partija" 741001 Ķeguma novads Iecirkņa vadītājs augstākā
1096
40
Nikolajs Bilera
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
1097
2
Māris Bileskalns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils meistars augstākā
1098
12
Inita Bilkšte
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads pirmsskolas izglītības iestādes "Vecauce"vadītāja augstākā
1099
1
Guntars Bilsēns
Partija "LPP/LC" 250000 Valmiera Direktors augstākā
1100
7
Inga Biļeviča
Mēs savam novadam 407700 Rundāles novads Apmeklētāju apkalpošanas un sabiedrisko attiecibu nodaļas vadītāja augstākā
1101
18
Sandra Biļinska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 741001 Ķeguma novads juriste augstākā
1102
17
Santa Biļinska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads Vidzemes novada -konsultante vidējā
1103
14
Edijs Biļķins
"Latvijas Nākotnes Partija" 800800 Ķekavas novads Valdes loceklis augstākā
1104
13
Aleksandrs Bimbirulis
"Tautas partija" 420200 Cēsu novads Cēsu filiāles un Vidzemes reģiona pārvaldnieks augstākā
1105
11
Inguna Bināne
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 808400 Ropažu novads lietvedības pārzine augstākā
1106
19
Brigita Bindare
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 620200 Kuldīgas novads vadītāja pamata
1107
61
Gunārs Binde
"Tautas partija" 010000 RĪGA pasniedzējs vidējā
1108
12
Raitis Binde
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 741001 Ķeguma novads īpašnieks vidējā
1109
1
Aleksandrina Binduka
"Latgales tauta" 780200 Rēzeknes novads īpašniece augstākā
1110
10
Alda Binfelde
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads vecākā inspektore augstākā
1111
7
Carl Joakim Biorsmark
Osipova partija 170000 Liepāja   vidējā
1112
10
Ainārs Birģelis
Mūsu novads 905700 Jaunpils novads šoferis vidējā
1113
9
Vitālijs Birjukovs
"Tautas partija" 801800 Inčukalna novads direktors augstākā
1114
4
Dace Birkava
JUMIS 964700 Beverīnas novads grāmatvede augstākā
1115
2
Aigars Birkavs
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1116
16
Daiga Birkenberga
"Jaunais laiks" 360200 Alūksnes novads direktora vietnieks mācību darbā augstākā
1117
3
Ieva Birkenberga
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 424701 Amatas novads Direktora vietnieks audzināšanas darbā augstākā
1118
14
Pēteris Birkenfelds
Partija "LPP/LC" 424701 Amatas novads pensionārs vidējā
1119
10
Anta Birkenšteina
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads Arodizglītības skolotāja augstākā
1120
7
Aivars Birkenšteins
Zaļo un Zemnieku savienība 941600 Smiltenes novads saimniecības vadītājs augstākā
1121
14
Gints Birkenšteins
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads pedagogs vidējā
1122
1
Uldis Birkenšteins
Zaļo un Zemnieku savienība 941600 Smiltenes novads Priekšsēdētājs vidējā
1123
7
Mareks Birkentāls
Partija "LPP/LC" 880200 Talsu novads izpilddirektors augstākā
1124
1
Jānis Birks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA Rīgas domes priekšsēdetājs augstākā
1125
24
Mārtiņš Birks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA zvērināta advokāta palīgs augstākā
1126
6
Inese Birska
"Tautas partija" 684901 Ciblas novads referente nodarbinātības jautājumos augstākā
1127
9
Ivārs Birskis
Mēs novadam 684901 Ciblas novads VECĀKAIS INSPEKTORS augstākā
1128
16
Jānis Birste
"Viesītes novads-mūsu mājas" 561800 Viesītes novads darba un civilās aizsardzības speciālists augstākā
1129
6
Aivars Birulis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils valdes priekšsēdētājs augstākā
1130
5
Juris Birzāks
Partija "LPP/LC" 761201 Līvānu novads dispečers augstākā
1131
4
Lauris Birzāks
Partija "LPP/LC" 761201 Līvānu novads -------- vidējā
1132
6
Andris Birze
Līgatnei 421200 Līgatnes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1133
13
Kaspars Birze
"Tautas partija" 130000 Jūrmala valdes loceklis vidējā
1134
8
Ivars Birzgalis
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads direktors vidējā
1135
7
Ilze Birzniece
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 010000 RĪGA pārdošanas menedžere augstākā
1136
17
Pārsla Birzniece
"Jaunais laiks" 888300 Rojas novads   vidējā
1137
6
Aleksandrs Birznieks
"DEMOKRĀTI.LV" 110000 Jēkabpils īpašnieks vidējā
1138
10
Andris Birznieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 641000 Grobiņas novads   augstākā
1139
13
Mareks Birznieks
"DEMOKRĀTI.LV" 270000 Ventspils interjera projektu vadītājs augstākā
1140
8
Māris Birzulis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils Šorttreka treneris augstākā
1141
13
Jānis Bisāns
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads Īpašnieks vidējā
1142
4
Alīna Biseniece
"Jaunais laiks" 940200 Valkas novads skolniece vidējā
1143
23
Egils Bisenieks
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA asistents augstākā
1144
23
Vilnis Bisenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Direktora vietnieks vidējā
1145
12
Gunita Bisniece
"Tautas partija" 661400 Salacgrīvas novads vecākā muitas eksperte augstākā
1146
2
Edīte Bišere
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 090000 Jelgava direktore augstākā
1147
20
Inga Bišere
Zaļo un Zemnieku savienība, "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 801200 Salaspils novads Lietvede vidējā
1148
2
Dace Bišere - Valdemiere
Novada izaugsmei 425700 Jaunpiebalgas novads lietvede augstākā
1149
15
Inita Bišofa
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja Liepājas komitejas izpilddirektore augstākā
1150
7
Sigita Bišofe
"Tautas partija" 901201 Kandavas novads valdes locekle augstākā
1151
4
Gvido Bišofs
Alsungas Demokrāti 624200 Alsungas novads Sanitārtehniķis vidējā
1152
2
Ģirts Bišofs
Tautas partija 961600 Rūjienas novads Direktors augstākā
1153
8
Indra Bitaine
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Grāmatvede augstākā
1154
7
Andris Bitainis
MĒS PIEBALGAI 429300 Vecpiebalgas novads darbmācības skolotājs augstākā
1155
6
Māris Bitāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 540200 Jelgavas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1156
3
Mārtiņš Bite
"Vecpils saimnieks" 640801 Durbes novads padomes priekšsēdētājs augstākā
1157
3
Ģirts Bite
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 800800 Ķekavas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1158
2
Inese Bite
"Tautas partija" 661000 Alojas novads direktore augstākā
1159
1
Jānis Bite
"Sēļu zeme" 568700 Salas novads padomes priekšsēdētājs augstākā
1160
3
Kristaps Bite
DEMOKRĀTI.LV 321400 Pļaviņu novads pārdevējs, operātors vidējā
1161
5
Māra Bite
"Jaunais laiks" 400200 Bauskas novads Bauskas filiāles vadītāja augstākā
1162
9
Ojārs Bite
"Tautas partija" 807600 Mārupes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1163
9
Pēteris Bite
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads vadītājs augstākā
1164
11
Sarmīte Biteniece
Alsungas Demokrāti 624200 Alsungas novads Īpašniece vidējā
1165
11
Andris Bitenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 640600 Aizputes novads Direktors augstākā
1166
11
Vaironds Bitenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" 170000 Liepāja Direktors vidējā
1167
8
Aija Bitinas
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 760202 Preiļu novads Kredītspeciāliste augstākā
1168
2
Mindaugas Bitinas
Kopsolis 769101 Vārkavas novads mājturības skolotājs augstākā
1169
17
Iveta Bitmane
Zaļo un Zemnieku Savienība 804900 Babītes novads nav augstākā
1170
15
Lāsma Bitmane
Partija "Visu Latvijai!" 661000 Alojas novads Mežziņa vietniece augstākā
1171
18
Anris Bitmanis
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads (īpašnieks) vadītājs augstākā
1172
14
Vladimirs Biziks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 660200 Limbažu novads pētnieks augstākā
1173
10
Nikolajs Bižāns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1174
9
Austra Bižkovska
"Jaunais laiks" 808400 Ropažu novads Pirmsskolas skolotāja vidējā
1175
1
Anita Bībere
"Jaunais laiks" 546701 Ozolnieku novads domes sekretāre augstākā
1176
11
Otīlija Bīriņa
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads bibliotekāre vidējā
1177
8
Vera Bīriņa
Zaļo un Zemnieku savienība 600202 Krāslavas novads Robežnieku pagasta attīstības speciāliste augstākā
1178
6
Māris Bīriņš
Visu Mālpilij - Visu Latvijai 807400 Mālpils novads Kravu pārvedājumu aģents vidējā
1179
11
Pāvels Blagoveščenskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils Konsultants augstākā
1180
2
Sergejs Blagoveščenskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils Latgales reģiona vadītājs augstākā
1181
7
Artis Blankenbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads Zemes ierīkotājs vidējā
1182
1
Iveta Blaua
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala psiholoģe augstākā
1183
6
Liene Blaua
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 808400 Ropažu novads reģionālā menedžere vidējā
1184
3
Zaiga Blaua
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Vadītāja augstākā
1185
9
Jānis Blaubergs
Rīcības partija 800800 Ķekavas novads Pašnodarbinātais augstākā
1186
2
Maija Blauma
"Atbalss" 387500 Rugāju novads Īpašniece vidējā
1187
1
Arvīds Blaus
"Jaunais laiks" 801800 Inčukalna novads Priekšsēdētājs augstākā
1188
7
Kristaps Blaus
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 420200 Cēsu novads Valdes loceklis vidējā
1189
14
Mārtiņš Blaus
"Tautas partija" 420200 Cēsu novads Finanšu departamenta Finanšu stratēģijas nodaļas vecākais referents augstākā
1190
1
Zigurds Blaus
"Jaunais laiks" 808400 Ropažu novads Saimniecības daļas vadītājs augstākā
1191
4
Ravita Blaževica
"Pilsoniskā savienība" 420200 Cēsu novads Cēsu filiāles vadītāja augstākā
1192
9
Zigmunds Blaževičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 600202 Krāslavas novads muitas pārvaldes sektora vadītājs augstākā
1193
10
Arvīds Blāzis
Partija "LPP/LC" 800800 Ķekavas novads   augstākā
1194
18
Sarmīte Bleidele
"Pilsoniskā savienība" 840200 Saldus novads direktore augstākā
1195
3
Juris Bleidelis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Skolotājs augstākā
1196
1
Imants Bleidels
Pārliecība Baltinavas novada attīstībai. 384400 Baltinavas novads Īpašnieks augstākā
1197
9
Aleksandrs Bleiders
Zaļo un Zemnieku savienība 440200 Daugavpils novads Komunālās saimniecības vadītājs vidējā
1198
8
Juris Bleiders
"Vienoti novadam" 387500 Rugāju novads priekšsēdētājas vietnieks vidējā
1199
2
Romualds Bleiders
"Tautas partija" 440200 Daugavpils novads īpašnieks augstākā
1200
4
Anita Bleive
"Likteņdzirnas" 684901 Ciblas novads sākumskolas skolotāja augstākā
1201
7
Jānis Blekte
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801601 Siguldas novads Vecākais juriskonsults augstākā
1202
9
Andris Blimhens
Partija "LPP/LC" 110000 Jēkabpils dzemdību- ginekoloģijas nodaļas vadītājs augstākā
1203
3
Aleksandrs Blins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 680200 Ludzas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1204
9
Māris Blitsons
VVN-VISI VIENOTI NOVADAM 561800 Viesītes novads valdes loceklis augstākā
1205
14
Uldis Blīgzna
Novada attīstībai 429300 Vecpiebalgas novads Skolas direktors augstākā
1206
5
Austra Blīgzna-Vīķe
JUMIS 964700 Beverīnas novads padomes priekšsēdētāja augstākā
1207
10
Ilze Bloka
Vēlētāju apvienība "Suitu zeme" 624200 Alsungas novads skolotāja augstākā
1208
12
Sindra Bloka
Zaļo un Zemnieku savienība 621200 Skrundas novads manikīre vidējā
1209
2
Gunārs Bloks
Vēlētāju apvienība "Suitu zeme" 624200 Alsungas novads priekšsēdētājs vidējā
1210
2
Viktors Bloks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 640600 Aizputes novads Remontu un celtniecības daļas vadītājs vidējā
1211
8
Raimonds Bloms
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1212
6
Ojārs Bluķis
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 800800 Ķekavas novads   augstākā
1213
13
Anita Blumberga
"Pilsoniskā savienība" 560200 Jēkabpils novads Īpašniece vidējā
1214
3
Ilona Blumberga
"Novada nākotnei" 649300 Vaiņodes novads ģimenes ārste augstākā
1215
2
Ināra Blumberga
"Jaunais laiks" 560200 Jēkabpils novads priekšsēdētāja, deputāte vidējā
1216
10
Dainis Blumbergs
"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK 980200 Ventspils novads brāķeris- tirgzinis vidējā
1217
16
Guntis Blumbergs
"Latvijai un Ventspilij" 270000 Ventspils deputāts augstākā
1218
13
Mārtiņš Blumbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 880200 Talsu novads 12.klases audzēknis pamata
1219
5
Agris Blumers
Zaļo un Zemnieku savienība 660200 Limbažu novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1220
18
Raivis Blumfelds
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA   augstākā
1221
7
Tamāra Bluse
Saskaņas centrs 681000 Kārsavas novads neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšere augstākā
1222
12
Gunārs Bluss
"Pilsoniskā savienība" 681000 Kārsavas novads Pārvaldnieks vidējā
1223
15
Dace Blūma
"Tautas partija" 460200 Dobeles novads direktore augstākā
1224
17
Ināra Blūma
Zaļo un Zemnieku savienība 960200 Valmieras novads kultūras darba organizatore, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vidējā
1225
1
Inese Blūma
"Bukaiši" 468900 Tērvetes novads Skolotāja augstākā
1226
6
Iveta Blūma
"Jaunais laiks" 250000 Valmiera Direktore augstākā
1227
11
Sigita Blūma
VISI NOVADAM 941800 Strenču novads veikala vadītāja vidējā
1228
7
Raimonds Blūmanis
Viesatām būt! 905700 Jaunpils novads bezdarbnieks pamata
1229
11
Sarmīte Brigita Blūmena
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads mežziņa vietniece augstākā
1230
5
Ernests Blūmentāls
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 500200 Gulbenes novads   vidējā
1231
5
Guntis Blūmentāls
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804900 Babītes novads valdes loceklis vidējā
1232
12
Modris Blūmentāls
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Elektrotehnikas, elektronikas, tehniskās grafikas un rasēšanas skolotājs vidējā
1233
5
Alberts Blūms
"Latviešu Zemnieku Savienība" 781800 Viļānu novads   vidējā
1234
1
Antons Blūms
Vienoti novadam 327100 Neretas novads priekšsēdētājs augstākā
1235
7
Arnis Blūms
Atbalstīsim savējos 387500 Rugāju novads Apsargs vidējā
1236
15
Arvils Blūms
DIVI KRASTI - VIENS NOVADS 647900 Nīcas novads meistars vidējā
1237
10
Ēriks Blūms
"Jaunais laiks" 425700 Jaunpiebalgas novads Kurinātājs vidējā
1238
15
Guntis Blūms
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
1239
8
Ilmārs Blūms
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321400 Pļaviņu novads Meistars vidējā
1240
9
Ivars Blūms
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 460800 Auces novads datortīkla administrators vidējā
1241
10
Jānis Blūms
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" 170000 Liepāja Operators augstākā
1242
11
Kārlis Blūms
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1243
8
Mairolds Blūms
"Tautas partija" 640600 Aizputes novads direktors augstākā
1244
15
Mārtiņš Blūms
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 620200 Kuldīgas novads Šoferis -ekspeditors augstākā
1245
15
Skaidrīte Blūzmane
Partija "Visu Latvijai!", "Pilsoniskā savienība" 740202 Ogres novads direktora vietniece augstākā
1246
13
Raivo Blūzmanis
Rīcības partija 800800 Ķekavas novads atslēdznieks vidējā
1247
15
Zigurds Blūzmanis
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Ražošanas daļas vadītājs augstākā
1248
12
Vitālijs Bļinkovs
Mēs savam novadam 407700 Rundāles novads Speciālists saimnieciskajos jautājumos vidējā
1249
8
Dzintra Bļinova
Novada attīstībai 648500 Rucavas novads Zemes lietu speciāliste vidējā
1250
3
Māris Bļodons
"Tautas partija" 741401 Lielvārdes novads projektu vadītājs augstākā
1251
8
Marija Bobele
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 400200 Bauskas novads   vidējā
1252
11
Jeļena Bobinova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 360200 Alūksnes novads   vidējā
1253
1
Andrējs Boboško
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 170000 Liepāja Deputāts vidējā
1254
15
Ilga Bobrova
Mūsu novads - mūsu mājas - mūsu atbildība 425700 Jaunpiebalgas novads Feldšere vidējā
1255
8
Juris Bobrovs
Partija "LPP/LC" 110000 Jēkabpils valdes priekšsēdētājs augstākā
1256
8
Skaidra Bodniece
"Mūsu Mājas" 701400 Lubānas novads pārvaldniece vidējā
1257
5
Edgars Bodnieks
NOVADNIEKI 648500 Rucavas novads PĀRDOŠANAS UN PROJEKTU VADĪTĀJS augstākā
1258
16
Zinaida Bodža
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads direktore augstākā
1259
5
Boriss Bogačevs
"Jaunais laiks" 321400 Pļaviņu novads siltumapgādes mehāniķis augstākā
1260
5
Evita Bogdanova
Zaļo un Zemnieku savienība 360200 Alūksnes novads tautas nama vadītāja vidējā
1261
14
Ilze Bogdanova
Partija "LPP/LC" 941600 Smiltenes novads izpilddirektore augstākā
1262
2
Artūrs Bogdanovičs
Zaļo un Zemnieku savienība 440801 Ilūkstes novads Ģimenes ārsts augstākā
1263
3
Jevgeņijs Bogdanovičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 210000 Rēzekne defektoskopists vidējā
1264
8
Nikolajs Bogdanovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 210000 Rēzekne Ceha brigadieris vidējā
1265
6
Artis Bogdanovs
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads valdes loceklis vidējā
1266
13
Dmitrijs Bogdanovs
PAR DZIMTENI! 050000 Daugavpils   vidējā
1267
3
Jānis Bogdanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 760202 Preiļu novads palīgstrādnieks vidējā
1268
14
Jānis Bogdanovs
"Tautas partija" 801400 Saulkrastu novads ražošanas inženieris augstākā
1269
16
Māris Bogdanovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 660200 Limbažu novads sporta skolotājs vidējā
1270
4
Nikolajs Bogdanovs
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads ārsts augstākā
1271
2
Sergejs Bogdanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Valdes loceklis augstākā
1272
2
Veneranda Bogdāne-Rogozina
Partija "LPP/LC" 801200 Salaspils novads direktore augstākā
1273
7
Kārlis Bogens
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Mājsaimnieks augstākā
1274
3
Roberts Bogomols
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 130000 Jūrmala SILTUMTEHNISKO IEKĀRTU INŽENIERIS augstākā
1275
12
Imants Bogomols
"Tautas partija" 680200 Ludzas novads skolotājs vidējā
1276
4
Kaspars Bogomols
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala vecākais referents augstākā
1277
14
Valentīns Bogopoļskis
"Mēs Skrīveriem" 328200 Skrīveru novads sagādnieks vidējā
1278
12
Aldis Bogotais
Zaļo un Zemnieku savienība 760202 Preiļu novads nav vidējā
1279
5
Jāzeps Bogotais
Partija "Visu Latvijai!" 760202 Preiļu novads direktora vietnieks saimnieciskajā darbā vidējā
1280
7
Vasilijs Bogovičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 566900 Krustpils novads   vidējā
1281
6
Juris Bogužs
"Jaunais laiks" 900200 Tukuma novads ķirurgs augstākā
1282
8
Anita Boitmane
Partija "LPP/LC" 880200 Talsu novads izpilddirektore augstākā
1283
14
Uldis Boitmanis
"Latvijai un Ventspilij" 270000 Ventspils valdes priekšsēdētājs augstākā
1284
7
Vasīlijs Bojarins-Bojarovs
"Latgales tauta" 440801 Ilūkstes novads pensionārs pamata
1285
63
Gundars Bojārs
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA deputāts augstākā
1286
13
Leons Bojārs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Prezidents augstākā
1287
1
Mārtiņš Bojārs
"Jaunais laiks" 807600 Mārupes novads zvērināts advokāts augstākā
1288
12
Zanda Bojere
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 566900 Krustpils novads lopkopības menedžere vidējā
1289
3
Linda Bokaldere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 500200 Gulbenes novads Galvenā grāmatvede augstākā
1290
4
Ārija Bokāne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 110000 Jēkabpils Grāmatvedības nodaļa, vadītāja - galvenā grāmatvede augstākā
1291
17
Albīna Bokiša
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Medmāsa vidējā
1292
11
Dace Bokmeldere
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Zivju apstrādes nozares direktore augstākā
1293
18
Rolfs Bokmelderis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 740600 Ikšķiles novads Elektroietaišu projektētājs un eksperts augstākā
1294
17
Nadežda Bokova
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads valdes priekšsēdētāja vidējā
1295
19
Sandis Boks
Partija "LPP/LC" 500200 Gulbenes novads autotransporta koordinators augstākā
1296
3
Gvido Bokša
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 809600 Stopiņu novads Cietuma priekšnieka dežūrējošais palīgs augstākā
1297
6
Liāna Bokša
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740600 Ikšķiles novads valdes locekle vidējā
1298
12
Arnis Bokums
Vaiņodes novada attīstībai 649300 Vaiņodes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1299
20
Kristaps Bokums
Partija "Jaunlatvija" 010000 RĪGA Sanitārs vidējā
1300
10
Agita Boķe
NĀKOTNES VĀRDĀ jau šodien! 941800 Strenču novads vadītāja augstākā
1301
1
Inesis Boķis
"Tautas partija" 250000 Valmiera domes priekšsēdētājs augstākā
1302
16
Juris Boķis
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads projektu vadītājs augstākā
1303
16
Kārlis Boldāns
"Tautas partija" 380200 Balvu novads valdes loceklis vidējā
1304
3
Kristaps Boldāns
"Mēs - Baltinavai!" 384400 Baltinavas novads   vidējā
1305
8
Arnis Bole
Zaļo un Zemnieku savienība 250000 Valmiera vecākais inspektors augstākā
1306
4
Vladimirs Bolgarovs
"Mēs - Baltinavai!" 384400 Baltinavas novads direktora vietnieks saimnieciskajā darbā vidējā
1307
11
Agripina Boļšakova
"Latviešu Zemnieku Savienība" 781800 Viļānu novads Strādniece vidējā
1308
1
Jevgeņijs Boļšakovs
Partija "Latvijas Atmoda" 760202 Preiļu novads Darba aizsardzības nodaļas vadītājs augstākā
1309
5
Sergejs Boļšakovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 320200 Aizkraukles novads operators augstākā
1310
9
Viktors Boļšakovs
Partija "LPP/LC" 766300 Riebiņu novads pasniedzējs augstākā
1311
14
Normunds Boļšis
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 800800 Ķekavas novads izpilddirektors vidējā
1312
5
Raimonds Bombāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 380200 Balvu novads Priekšsēdētājs vidējā
1313
1
Normunds Bomis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 660200 Limbažu novads valdes loceklis vidējā
1314
17
Didzis Bonāts
"Pilsoniskā savienība" 400200 Bauskas novads valdes loceklis augstākā
1315
12
Angelika Bondare
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads valdes locekle augstākā
1316
15
Skaidrīte Bondare
"Pilsoniskā savienība" 940200 Valkas novads keramikas veidošanas skolotāja augstākā
1317
4
Zenta Bondare
"Jaunais laiks" 321000 Jaunjelgavas novads vecākais referents augstākā
1318
47
Valerijs Bondarenko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA menedžeris augstākā
1319
8
Aldis Bondars
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 700200 Madonas novads Mežzinis augstākā
1320
7
Alvis Bondars
Partija "Visu Latvijai!" 661000 Alojas novads Būvdarbu vadītājs vidējā
1321
18
Gatis Bondars
Politiskā partija "A8 partija" 801000 Olaines novads bezdarbieks vidējā
1322
13
Guntis Bondars
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads priekšsēdētājs augstākā
1323
1
Česlavs Bonders
"Latgales tauta" 440801 Ilūkstes novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1324
5
Jevgeņijs Bondins
"Tev, Jūrmalai" 130000 Jūrmala Direktors augstākā
1325
11
Maija Bonka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 500200 Gulbenes novads Pārskatu un deklarācijasdaļas vecākā nodaļas inspektore augstākā
1326
30
Artūrs Borancis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA autobusa vadītājs vidējā
1327
8
Diāna Bordāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 380200 Balvu novads pārvaldniece augstākā
1328
18
Daina Bordovska
"Pilsoniskā savienība", "Tautas partija", 781800 Viļānu novads Īpašniece vidējā
1329
14
Kaspars Borgs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 641000 Grobiņas novads Prečzinis vidējā
1330
11
Viktorija Borina
Saskaņas Centrs 170000 Liepāja jurists augstākā
1331
3
Ruta Borislava
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 326100 Kokneses novads Priekšsēdētāja vidējā
1332
13
Karina Borisova
"Tautas partija" 761201 Līvānu novads sekretāre - lietvede augstākā
1333
3
Jolanta Borīte
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801601 Siguldas novads Kultūras pārvaldes vadītāja augstākā
1334
7
Gatis Bormanis
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 806900 Krimuldas novads Kokmateriālu pieņēmējs augstākā
1335
12
Valdis Bormanis
Partija "LPP/LC" 941600 Smiltenes novads valdes loceklis augstākā
1336
7
Ainārs Bormeisters
Partija "LPP/LC" 807600 Mārupes novads īpašnieks vidējā
1337
4
Regīna Borneo
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801800 Inčukalna novads izglītības metodiķis augstākā
1338
16
Diana Borodina
Rīcības partija 010000 RĪGA   augstākā
1339
4
Vladimirs Borovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801000 Olaines novads direktors augstākā
1340
16
Ziedonis Borovskis
Zaļo un Zemnieku savienība 761201 Līvānu novads īpašnieks augstākā
1341
10
Līga Borozdina
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Vadītāja vidējā
1342
15
Gunta Boša
Partija "LPP/LC" 360200 Alūksnes novads direktore augstākā
1343
11
Ineta Boša
Partija "LPP/LC" 800800 Ķekavas novads Pastniece vidējā
1344
6
Inga Boškina
JUMIS 964700 Beverīnas novads skolotāja augstākā
1345
24
Andris Bošs
"Tautas partija" 010000 RĪGA izpilddirektors augstākā
1346
7
Anna Botore
"Jaunlatvija'' 440200 Daugavpils novads Administrators vidējā
1347
1
Gaidis Bože
"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK 980200 Ventspils novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1348
2
Aivis Boževnieks
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads Vecākais apskates inspektors augstākā
1349
13
Ivars Boževnieks
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads tirdzniecības pārstāvis vidējā
1350
8
Uģis Boževnieks
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads autovadītājs vidējā
1351
9
Jeļena Božoka
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Vadītāja augstākā
1352
14
Jānis Bračka
Zaļo un Zemnieku savienība 409500 Vecumnieku novads Pārvaldnieks-agronoms augstākā
1353
11
Sarmīte Bračka
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads sociālā darba organizatore augstākā
1354
5
Silvija Bračka
Zaļo un Zemnieku savienība 761201 Līvānu novads pārraugs vidējā
1355
36
Rolands Bračs
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA mācītājs vidējā
1356
4
Juris Brahmanis
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads deputāts augstākā
1357
1
Anita Brakovska
Mūsu laiks 769101 Vārkavas novads deputāte augstākā
1358
9
Ivars Brakovskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 050000 Daugavpils Aktieris, režisors augstākā
1359
26
Kārlis Brakovskis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Rezerves daļu tirdzniecības nodaļas darbinieks augstākā
1360
3
Vladislavs Brakovskis
Partija "Latvijas Atmoda" 760202 Preiļu novads   vidējā
1361
8
Valdis Brakšs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 660200 Limbažu novads direktora vietnieks audzinšānas darbā augstākā
1362
9
Aina Braķe
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads valdes priekšsēdētāja augstākā
1363
13
Inta Braķe
"Pilsoniskā savienība" 130000 Jūrmala Galvenā bibliotekāre augstākā
1364
14
Apolinarija Bramane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 760202 Preiļu novads matemātikas skolotāja augstākā
1365
6
Inese Bramane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 566900 Krustpils novads kluba vadītāja vidējā
1366
11
Oskars Brambergs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 130000 Jūrmala valdes priekšēdētājs vidējā
1367
8
Aleksandrs Brandavs
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA valdes loceklis augstākā
1368
12
Anna Branka
"Pilsoniskā savienība" 660200 Limbažu novads   augstākā
1369
4
Mārcis Brantevics
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads pagasta padomes priekšsēdētājs vidējā
1370
6
Egons Brants
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 427700 Raunas novads attīstības daļas vadītājs augstākā
1371
6
Ivars Brants
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 640600 Aizputes novads Īpašnieks augstākā
1372
6
Valdis Brants
Partija "Visu Latvijai!" 808400 Ropažu novads Mehaniz. daļas vadīt. vidējā
1373
5
Guntis Braslis
Partija "LPP/LC" 967101 Burtnieku novads Burtnieku pagasta padomes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
1374
14
Edgars Brass
Partija "LPP/LC" 807600 Mārupes novads Centra reģiona direktors augstākā
1375
1
Arta Brauna
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" 641600 Priekules novads priekšsēdētāja augstākā
1376
13
Guntis Brauns
"Tautas partija" 880200 Talsu novads pārdevējs vidējā
1377
5
Mārtiņš Brauns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1378
12
Egons Brazauskis
"Pilsoniskā savienība" 400200 Bauskas novads skolas direktors augstākā
1379
18
Petrs Brazdausks
"Tautas partija" 840200 Saldus novads priekšsēdētājs augstākā
1380
12
Mirdza Brazovska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads direktore augstākā
1381
7
Aivars Brālis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 170000 Liepāja domes loceklis augstākā
1382
10
Ilmārs Brālis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 800800 Ķekavas novads valdes loceklis vidējā
1383
7
Lolita Bredermane
"Tautas partija" 130000 Jūrmala īpašniece vidējā
1384
12
Dzidra Breidaga
Zaļo un Zemnieku savienība 661400 Salacgrīvas novads Īpašniece vidējā
1385
1
Normunds Breidaks
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Priekšsēdētājs augstākā
1386
2
Inguna Breikša
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 110000 Jēkabpils laboratorijas vadītāja augstākā
1387
13
Edgars Breimanis
Partija "LPP/LC" 801400 Saulkrastu novads Tirgzinības speciālists vidējā
1388
8
Mārcis Bremmers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 660200 Limbažu novads Īgates pils reklāmas menedžeris augstākā
1389
15
Gints Bremze
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740600 Ikšķiles novads pēcpārdošanas nodaļas vadītāja asistents vidējā
1390
6
Andris Brenards
"Tautas partija" 801800 Inčukalna novads mehāniķis vidējā
1391
7
Gaitis Brencāns
Partija "Latvijas Atmoda" 760202 Preiļu novads Pārdevējs, konsultants vidējā
1392
40
Guntis Brencāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA Revīzijas komisijas loceklis augstākā
1393
16
Ilona Brence
"Jaunais laiks" 681000 Kārsavas novads Administratīvās daļas vecākā referente augstākā
1394
3
Ināra Brence
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija 801000 Olaines novads dzimtsarakstu nodaļas vadītāja augstākā
1395
1
Inta Brence
"Pilsoniskā savienība", "Tautas partija", 781800 Viļānu novads direktore augstākā
1396
15
Ainārs Brencis
"Jaunais laiks" 621200 Skrundas novads elektromontieris vidējā
1397
4
Aivars Brencis
Partija "Mūsu zeme" 620200 Kuldīgas novads sertificēts būvuzraugs vidējā
1398
11
Jānis Brencis
"Pārgauja" 964700 Beverīnas novads   vidējā
1399
3
Daira Brenča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 805200 Carnikavas novads Ārsts - pediatrs augstākā
1400
5
Velta Brenčeva
"Latvijas Atmoda" 500200 Gulbenes novads   vidējā
1401
13
Ainārs Brengulis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads uzņēmējs vidējā
1402
1
Jānis Brengulis
Zaļo un Zemnieku savienība 250000 Valmiera vadītājs augstākā
1403
4
Tālivaldis Brents
"Pilsoniskā savienība" 661000 Alojas novads jaunākais inspektors vidējā
1404
10
Ainars Brezinskis
"Atbalss" 387500 Rugāju novads strādnieks vidējā
1405
7
Ainārs Brezinskis
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Valdes loceklis vidējā
1406
6
Dina Brēdava
Zaļo un Zemnieku savienība 840200 Saldus novads Priekšsēdētāja augstākā
1407
12
Gatis Brēdiķis
Mēs savam novadam 641401 Pāvilostas novads uzņēmējs augstākā
1408
6
Juris Brēdiķis
Partija "Mūsu zeme" 620200 Kuldīgas novads izpilddirektors augstākā
1409
7
Maija Brēķe
"Vienota Rēzekne" 210000 Rēzekne struktūrvienības vadītāja augstākā
1410
16
Aivars Brēmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 801601 Siguldas novads   augstākā
1411
11
Lidija Brice
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads īpašniece vidējā
1412
8
Mudīte Brice
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads līdzīpašniece vidējā
1413
12
Aldis Bricis
Zaļo un Zemnieku savienība 381600 Viļakas novads virsmežziņa vietnieks augstākā
1414
15
Edgars Bričs
Zaļo un Zemnieku savienība 409500 Vecumnieku novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1415
6
Agrita Briede
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 424701 Amatas novads Profesore augstākā
1416
8
Elita Briede
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 427700 Raunas novads TEHNIĶE vidējā
1417
12
Gunita Briede
Par izglītību, sociālo drošību, tradīcijām un gludiem ceļiem novadā. 640801 Durbes novads īpašniece vidējā
1418
10
Inita Briede
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads pārdevēja-konsultante augstākā
1419
15
Jana Briede
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads Perspektīvās attīstības nodaļas vadītāja vidējā
1420
4
Māra Briede
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads sociālās palīdzības un veselības aprūpes nodaļas vadītāja augstākā
1421
14
Sintija Briede
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads klientu menedžere vidējā
1422
10
Zaiga Briede
Zaļo un Zemnieku savienība 661000 Alojas novads valdes locekle augstākā
1423
5
Ilze Briediņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 360200 Alūksnes novads skolotāja augstākā
1424
6
Artis Briedis
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads bezdarbnieks vidējā
1425
19
Bruno Briedis
Partija "Jaunlatvija" 010000 RĪGA   augstākā
1426
9
Edgars Briedis
Zaļo un Zemnieku savienība 807600 Mārupes novads projektu vadītājs augstākā
1427
11
Ilmārs Briedis
"Jaunais laiks" 400200 Bauskas novads valdes loceklis vidējā
1428
6
Juris Briedis
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Pensionārs vidējā
1429
6
Ojārs Briedis
"Tautas partija" 540200 Jelgavas novads priekšsēdētājs vidējā
1430
6
Pēteris Briedis
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads Kandavas politiski represēto apvienības vadītājs augstākā
1431
18
Dainis Briežkalns
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads saimniecības daļas vadītājs augstākā
1432
3
Baiba Brigmane
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA deputāte augstākā
1433
12
Daiga Brigmane
Partija "LPP/LC", Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 809600 Stopiņu novads vadītāja augstākā
1434
21
Elita Brigmane
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA deputāta palīgs vidējā
1435
10
Agris Brigmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 640801 Durbes novads bezdarbnieks vidējā
1436
4
Jānis Briģis
"Tautas partija" 427300 Priekuļu novads ārsts augstākā
1437
7
Ieva Brikmane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 800800 Ķekavas novads pārdevēja vidējā
1438
22
Margarita Brikmane
"Tautas partija" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētāja augstākā
1439
5
Sindija Brikmane
Piedarbs 809200 Sējas novads Sabiedrisko attiecību speciāliste vidējā
1440
7
Ivars Brikmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 460200 Dobeles novads priekšsēdētājs augstākā
1441
18
Māra Brikule
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 800800 Ķekavas novads nav augstākā
1442
12
Gints Briķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala tehniskais direktors augstākā
1443
2
Guntars Briķis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 640801 Durbes novads tirdzniecības menedžeris vidējā
1444
14
Aina Brimerberga
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 320200 Aizkraukles novads skolotāja augstākā
1445
16
Anita Brimere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 700200 Madonas novads Vecākā eksperte augstākā
1446
2
Aivars Brinģins
Tālava 964700 Beverīnas novads elektriķis vidējā
1447
14
Indra Brinkmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala kultūras un sporta nodaļas vadītājas vietniece augstākā
1448
19
Jānis Brinkmanis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs vidējā
1449
5
Irēna Brinteniece
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 840200 Saldus novads vadītāja augstākā
1450
13
Andrs Briņķis
"Jaunais laiks" 801800 Inčukalna novads Saulkrastu iecirkņa priekšnieks augstākā
1451
13
Raimonds Briņķis
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads autoatslēdznieks vidējā
1452
17
Antons Briška
"Tautas partija" 766300 Riebiņu novads Īpašnieks vidējā
1453
7
Aija Brizga
Savam novadam 701800 Varakļānu novads Skolotāja augstākā
1454
14
Mihails Brīdaks
Novadnieki 360800 Apes novads vada komandiera vietnieks vidējā
1455
3
Andris Brīvkalns
Novada attīstībai 648500 Rucavas novads Mežsargs augstākā
1456
11
Rebeka Brīvmane
Zaļo un Zemnieku savienība 806000 Garkalnes novads valdes priekšsēdētāja augstākā
1457
5
Aleksandrs Brjuņins
VISI NOVADAM 941800 Strenču novads Saimnieks vidējā
1458
10
Ineta Broča
Līgatnei 421200 Līgatnes novads īpašnieks vidējā
1459
5
Dace Broka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 566900 Krustpils novads skolas direktore augstākā
1460
6
Elvīra Broka
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads direktora vietniece informātikā augstākā
1461
9
Inese Broka
Zaļo un Zemnieku savienība 621200 Skrundas novads īpašniece augstākā
1462
4
Vita Broka
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 800800 Ķekavas novads direktore augstākā
1463
2
Maruta Brokāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 381600 Viļakas novads skolotāja augstākā
1464
1
Regīna Brokāne
Zaļo un Zemnieku savienība 381600 Viļakas novads priekšsēdētāja augstākā
1465
2
Jānis Brokāns
Skrīveri - mūsu novads. 328200 Skrīveru novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1466
5
Laimonis Brokāns
"Tautas partija" 381600 Viļakas novads īpašnieks, zemnieks vidējā
1467
1
Valerijs Brokāns
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" 210000 Rēzekne domes priekšsēdētāja vietnieks vidējā
1468
18
Māra Brokovska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads apzaļumošanas speciāliste augstākā
1469
11
Aivars Broks
Zaļo un Zemnieku savienība 740202 Ogres novads Lauku attīstības speciālists augstākā
1470
12
Andris Broks
Vienoti novadam 701800 Varakļānu novads strādnieks vidējā
1471
15
Edvīns Broks
Kopā savam novadam 701800 Varakļānu novads Saimniecības vadītājs augstākā
1472
14
Ēvalds Broks
"Tautas partija" 766300 Riebiņu novads Stabulnieku mežniecības mežsargs augstākā
1473
21
Normunds Broks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA izpilddirektora vietnieks augstākā
1474
38
Rolands Broks
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA parlamentārais sekretārs augstākā
1475
1
Valdis Broničs
Viesīte -mūsu novads 561800 Viesītes novads valdes priekšsēdētājs, deputāts augstākā
1476
6
Andra Brosova
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads projektētāja augstākā
1477
1
Elvīra Brovacka
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 760202 Preiļu novads Kultūras eksperts Preiļu rajonā augstākā
1478
5
Atis Broža
"Jaunais laiks" 620200 Kuldīgas novads Valdes priekšsedētājs augstākā
1479
10
Linda Bruce
"Tautas partija" 641000 Grobiņas novads direktores vietniece audzināšanas darbā augstākā
1480
8
Ilgvars Brucis
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads SIA "Kurzemes cietokšņa muzeja" īpašnieks augstākā
1481
3
Normunds Brucis
Partija "LPP/LC" 641000 Grobiņas novads Valdes loceklis augstākā
1482
5
Anna Brudne
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads studente vidējā
1483
15
Romualds Brudnis
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads   augstākā
1484
16
Normunds Brukmanis
"Jaunais laiks" 761201 Līvānu novads darbu vadītājs augstākā
1485
1
Elizabete Bruksle
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Individuāli praktizējoša zvērināta advokāte, pašnodarbināta augstākā
1486
6
Ilze Brumermane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801400 Saulkrastu novads Mājsaimniece vidējā
1487
6
Kaspars Brunovskis
"Jaunais laiks", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801200 Salaspils novads īpašnieks vidējā
1488
10
Andrejs Bruns
Partija "LPP/LC" 440200 Daugavpils novads izpilddirektors vidējā
1489
6
Haralds Bruņinieks
Zaļo un Zemnieku savienība 250000 Valmiera valdes priekšsēdētājs augstākā
1490
5
Aldis Brusovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 250000 Valmiera meža infrastruktūras speciālists augstākā
1491
8
Edgars Brutāns
"Jaunais laiks" 960200 Valmieras novads rīkotājdirektors vidējā
1492
16
Āris Bruzguls
"Jaunais laiks" 766300 Riebiņu novads mežsaimnieks augstākā
1493
11
Marks Bruzguls
"Pilsoniskā savienība" 210000 Rēzekne   vidējā
1494
4
Roberts Bruzguls
"Pilsoniskā savienība" 210000 Rēzekne Vecākais inspektors augstākā
1495
9
Jānis Bruzinskis
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads Nodaļas vadītājs augstākā
1496
4
Kristīne Bruzule
"Jaunais laiks" 640801 Durbes novads direktore augstākā
1497
5
Mārīte Bruža
"Tautas partija" 641000 Grobiņas novads izglītības metodiķe augstākā
1498
12
Andra Bruže
Partija "LPP/LC" 800800 Ķekavas novads Tirdzniecības menedžere vidējā
1499
10
Anita Bružuka
"Jaunais laiks" 806000 Garkalnes novads Pakalpojumu līgumu speciāliste augstākā
1500
1
Kārlis Bružuks
"Jaunais laiks" 806000 Garkalnes novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1501
1
Vaira Brūdere
"DEMOKRĀTI.LV" 620200 Kuldīgas novads izpilddirektore augstākā
1502
13
Guntis Brūders
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" 170000 Liepāja Vadītājs augstākā
1503
2
Anna Brūkle
Domubiedri 641401 Pāvilostas novads zemes ierīkotāja augstākā
1504
7
Diāna Brūkle
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 624200 Alsungas novads īpašniece pamata
1505
13
Inga Brūkle
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 250000 Valmiera   augstākā
1506
2
Kornēlija Brūniņa
Zaļo un Zemnieku savienība 566900 Krustpils novads padomes priekšsēdētāja vidējā
1507
6
Mārtiņš Brūns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 270000 Ventspils tirdzniecības direktors augstākā
1508
11
Signe Brūvele
Zaļo un Zemnieku savienība 801400 Saulkrastu novads sociālais darbinieks augstākā
1509
7
Gatis Brūvelis
VISI NOVADAM 941800 Strenču novads nav augstākā
1510
3
Nauris Brūvelis
CILVĒKIEM UN ZEMEI 407700 Rundāles novads   augstākā
1511
3
Olita Brūvere
"Jaunais laiks" 761201 Līvānu novads vetārste augstākā
1512
11
Anna Brūvere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 760202 Preiļu novads   vidējā
1513
12
Ārija Brūvere
"Jaunais laiks" 640801 Durbes novads zemniece vidējā
1514
41
Ilona Brūvere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Režisore, žurnāliste vidējā
1515
3
Kristīne Brūvere
"Jaunais laiks" 661000 Alojas novads īpašniece augstākā
1516
6
Sarmīte Brūvere
"ZOSENA ĻAUDIS" 425700 Jaunpiebalgas novads mājražotāja vidējā
1517
12
Solvita Brūvere
Partija "LPP/LC" 766300 Riebiņu novads lauku attīstības speciāliste augstākā
1518
7
Jānis Brūveris
Zaļo un Zemnieku savienība 621200 Skrundas novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1519
5
Artis Brūvers
Partija "LPP/LC" 804400 Ādažu novads valdes loceklis vidējā
1520
8
Gunārs Bucenieks
"Tautas partija" 761201 Līvānu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1521
6
Santa Bucika
Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts 640801 Durbes novads Projektu koordinatore augstākā
1522
11
Intars Bucis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 640801 Durbes novads transporta līdzekļu reģistrators augstākā
1523
12
Jānis Bučs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 427700 Raunas novads bezdarbnieks augstākā
1524
13
Iveta Bude
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Skolotāja augstākā
1525
10
Kristīne Budeviča-Rešetņaka
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 604300 Aglonas novads Menedžere vidējā
1526
7
Jānis Budreika
Partija "LPP/LC" 888300 Rojas novads Ostas pārvaldnieks augstākā
1527
17
Alvis Budrevičs
"Tautas partija" 680200 Ludzas novads kadastra inženieris augstākā
1528
6
Ojārs Budžens
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 901201 Kandavas novads vadītājs vidējā
1529
8
Olga Buhalova
"Latgales tauta" 600202 Krāslavas novads nav vidējā
1530
10
Vadims Buhalovs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" 600202 Krāslavas novads ĪPAŠNEKS vidējā
1531
5
Aivars Buharins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 780200 Rēzeknes novads koordinējošais eksperts augstākā
1532
5
Aiga Buholca-Emulova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 540200 Jelgavas novads pirmskolas skolotāja augstākā
1533
16
Rasma Buholce
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils valdes locekle, ārste, nodaļas vadītāja augstākā
1534
11
Sarmīte Buholce
GĀRSENE NOVADAM 560800 Aknīstes novads skolotāja augstākā
1535
3
Antons Buhvalovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 090000 Jelgava   vidējā
1536
11
Ineta Buiķe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801000 Olaines novads Sociālais darbinieks darbā ar ģimenēm un bērniem augstākā
1537
58
Ketija Buiķe
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA studente vidējā
1538
46
Emīls Buiķis
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA students vidējā
1539
18
Andris Builis
Tautas partija 961600 Rūjienas novads Šoferis vidējā
1540
4
Gatis Builis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 250000 Valmiera valdes priekšsēdētājs augstākā
1541
4
Indriķis Builis
"Pilsoniskā savienība" 801400 Saulkrastu novads direktora vietnieks augstākā
1542
4
Aina Buiniča
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Lauku attīstības speciāliste augstākā
1543
2
Guntra Buivida
"Jaunais laiks" 620200 Kuldīgas novads Skolotāja augstākā
1544
25
Ernests Buivids
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA menedžeris augstākā
1545
15
Maija Bujaka
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads Vadītāja vidējā
1546
3
Agris Buka
"Pilsoniskā savienība" 540200 Jelgavas novads īpašnieks vidējā
1547
6
Līga Buka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads studente vidējā
1548
7
Jana Bukovska
Vienoti Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads skolotāja augstākā
1549
7
Jūlija Bukovska
PAR DZIMTENI! 806000 Garkalnes novads vice prezidents augstākā
1550
9
Svetlana Bukovska
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads direktore augstākā
1551
26
Aldis Bukovskis
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA darba aizsardzības vecākais speciālists augstākā
1552
7
Ēriks Bukovskis
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads valdes loceklis augstākā
1553
6
Arvīds Juris Buks
"DEMOKRĀTI.LV" 270000 Ventspils Ventspils ostas kapteinis augstākā
1554
1
Gundega Bukša
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 427700 Raunas novads valdes priekšsēdētāja augstākā
1555
4
Irēna Bukša
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 381600 Viļakas novads kokzāģētavas vadītāja augstākā
1556
5
Marija Bukša
"Mēs - Baltinavai!" 384400 Baltinavas novads direktore augstākā
1557
8
Sarmīte Bukša
Mēs - novada nākotnei. 384400 Baltinavas novads īpašniece vidējā
1558
15
Austra Bukševica
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 170000 Liepāja pedagogs vidējā
1559
10
Artis Bukšs
Zaļo un Zemnieku savienība 809200 Sējas novads īpašnieks vidējā
1560
34
Edgars Bukšs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI 010000 RĪGA finanšu direktors augstākā
1561
10
Egils Bukšs
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera tirdzniecības pārstāvis vidējā
1562
43
Ēvalds Bukšs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Pensionārs augstākā
1563
13
Jānis Bukšs
Partija "LPP/LC" 400200 Bauskas novads Skolnieks pamata
1564
15
Vilis Bukšs
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads informācijas speciālists vidējā
1565
10
Jānis Buķelis
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads Īpašnieks pamata
1566
14
Gunta Bula
"Jaunais laiks" 840601 Brocēnu novads   augstākā
1567
9
Lilija Bula
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads direktore augstākā
1568
17
Valērijs Bulāns
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Valdes loceklis augstākā
1569
6
Vilnis Bulduris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 090000 Jelgava valdes loceklis augstākā
1570
8
Ilona Bule
"Likteņdzirnas" 684901 Ciblas novads skolotāja augstākā
1571
2
Ilze Bule
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads Valdes priekšsēdētāja vidējā
1572
6
Irēna Bule
"Jaunlatvija" 681000 Kārsavas novads angļu valodas skolotāja augstākā
1573
5
Zinaīda Buliga
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Direktore augstākā
1574
6
Inese Buliņa
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 800800 Ķekavas novads valdes locekle augstākā
1575
3
Edgars Bulis
Partija "Savienība Latgales sirds" 210000 Rēzekne aģents augstākā
1576
7
Leonards Bulis
"Likteņdzirnas" 684901 Ciblas novads autoveikala vadītājs vidējā
1577
7
Gūrijs Bulle
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 400200 Bauskas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1578
15
Vilnis Buls
Tērvetes novadam būt 468900 Tērvetes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1579
13
Vladislavs Bulvans
"Jaunlatvija" 050000 Daugavpils Valdes loceklis vidējā
1580
6
Uģis Buļbiks
Partija "Mūsu zeme" 130000 Jūrmala Hokeja tiesnesis augstākā
1581
8
Jānis Buļs
Partija "LPP/LC" 681000 Kārsavas novads direktors augstākā
1582
3
Imants Bumbiers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 420200 Cēsu novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1583
13
Edgars Buncis
Partija "LPP/LC" 546701 Ozolnieku novads direktors augstākā
1584
7
Aija Bundule
Partija "LPP/LC" 250000 Valmiera Vadītāja augstākā
1585
2
Marts Bungše
Piedarbs 809200 Sējas novads Tirdzniecības sektora vadītājs augstākā
1586
4
Dace Bunka
Novadnieki 641401 Pāvilostas novads skolotāja augstākā
1587
4
Ģirts Bunkus
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Sporta skolotājs augstākā
1588
2
Aivars Bunķis
"Jaunais laiks" 806900 Krimuldas novads Direktors augstākā
1589
5
Ilze Buņķe
"Latvijai un Ventspilij" 270000 Ventspils Mūžizglītības nodaļas vadītāja augstākā
1590
9
Ūna Buņķe
Partija "LPP/LC" 090000 Jelgava Daļas priekšniece augstākā
1591
6
Svetlana Buraka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 905100 Engures novads Tiesiskās reģistrācijas un datu bāzes nodaļas referente augstākā
1592
2
Gatis Buraks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 905100 Engures novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1593
6
Andris Burbergs
"Pilsoniskā savienība" 801400 Saulkrastu novads uzņēmējs vidējā
1594
54
Modris Burbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA namu pārvaldnieks augstākā
1595
13
Pēteris Burbo
Mēs novadam 684901 Ciblas novads METINĀTĀJS - SANTEHNIĶIS vidējā
1596
8
Inta Burga
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 424701 Amatas novads mājsaimniece augstākā
1597
20
Voldemārs Burģis
"Tautas partija" 010000 RĪGA jurists augstākā
1598
6
Aina Burija
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" 170000 Liepāja vadītāja augstākā
1599
18
Zenons Burijs
"Latgales tauta" 050000 Daugavpils pensionārs augstākā
1600
8
Viesturis Burjots
RATIŅŠ 429300 Vecpiebalgas novads komunāļās daļas vadītājs vidējā
1601
9
Ilze Burka
Atbalstīsim savējos 387500 Rugāju novads skolotāja augstākā
1602
6
Ingrīda Burkāne
Zaļo un Zemnieku savienība 460800 Auces novads padomes sekretāre augstākā
1603
9
Iveta Burkāne
Mēs savam novadam 407700 Rundāles novads Grāmatvede augstākā
1604
18
Ausma Burkovska
Partija "LPP/LC" 620200 Kuldīgas novads ārsta palīgs vidējā
1605
13
Ilgonis Burķītis
"Tautas partija" 960200 Valmieras novads datorsistēmu administrators vidējā
1606
15
Ingars Burlaks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA medmāsa vidējā
1607
12
Aiva Burnevica
Tavam novadam 885100 Dundagas novads feldšere vidējā
1608
4
Juris Burņevskis
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja uzņēmuma vadītājs/valdes loceklis augstākā
1609
14
Jeļena Burova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 210000 Rēzekne mūzikas skolotāja augstākā
1610
24
Lilita Burova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Sertificēta psiholoģe, Personības pilnveides treniņsemināru vadītāja augstākā
1611
33
Andris Burtnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Pensionārs augstākā
1612
6
Aļona Burve
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 740600 Ikšķiles novads valdes locekle vidējā
1613
9
Gatis Burvis
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads skolotājs augstākā
1614
1
Andrejs Burvis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 740600 Ikšķiles novads filiāles vadītāja vietnieks augstākā
1615
6
Žanna Busargina
Sociālā Taisnīguma partija 050000 Daugavpils sociālā darbiniece augstākā
1616
12
Indra Buse
"Tautas partija" 540200 Jelgavas novads vadītāja, logopēde augstākā
1617
5
Egils Buss
"Pilsoniskā savienība" 901201 Kandavas novads Tirdzniecības pārstāvis augstākā
1618
3
Daiga Buša
"Jaunais laiks" 801400 Saulkrastu novads Valdes priekšsēdētāja vidējā
1619
14
Vera Buša
Sociālā Taisnīguma partija 050000 Daugavpils izglītības metodiķis augstākā
1620
10
Arnis Buškevics
"Tautas partija" 546701 Ozolnieku novads Valdes loceklis augstākā
1621
7
Mintauts Buškevics
Zaļo un zemnieku savienība 090000 Jelgava direktors augstākā
1622
13
Rinalds Buškovs
"Tautas partija" 010000 RĪGA jurists vidējā
1623
5
Gunta Bušmane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321400 Pļaviņu novads Pārdevēja vidējā
1624
8
Ilmārs Bušmanis
"Tautas partija" 800800 Ķekavas novads Būvprojektu vadība, būvuzraudzība augstākā
1625
5
Māris Bušmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 250000 Valmiera direktora vietnieks mācību procesa organizācijā augstākā
1626
1
Dzintars Bušs
"Tautas partija" 801000 Olaines novads deputāts augstākā
1627
5
Jānis Bušs
"Pilsoniskā savienība" 807600 Mārupes novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1628
12
Jānis Bušs
"Ticība, cerība, mīlestība" 427500 Pārgaujas novads kontroles daļas vadītājs,valsts vides inspektors augstākā
1629
11
Juris Bušs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 090000 Jelgava Eksporta menedžeris vidējā
1630
9
Ojārs Bušs
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 010000 RĪGA direktora vietnieks augstākā
1631
7
Skaidrīte Butāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads direktore augstākā
1632
5
Jānis Butāns
"Tautas partija" 440200 Daugavpils novads Vadītājs augstākā
1633
14
Jānis Butāns
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads uzņēmuma vadītājs pamata
1634
2
Viktors Butāns
Partija "LPP/LC" 050000 Daugavpils ārsts-neiroķirurgs augstākā
1635
4
Raimonds Butkāns
Partija "LPP/LC" 804400 Ādažu novads direktora vietnieks augstākā
1636
1
Rita Butkeviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 440801 Ilūkstes novads Domes priekšēdētāja vietniece augstākā
1637
8
Jānis Butkevičs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 210000 Rēzekne rīkotājdirektors augstākā
1638
9
Ilze Butkus
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 090000 Jelgava saimnieciskās daļas vadītāja vidējā
1639
17
Dainis Butlers
Zaļo un Zemnieku savienība 780200 Rēzeknes novads īpašnieks vidējā
1640
10
Vitālijs Butlers
Zaļo un Zemnieku savienība 780200 Rēzeknes novads padomes priekšsēdētājs vidējā
1641
31
Jānis Butnors
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Pensionārs augstākā
1642
2
Valda Buzijana
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads zobārsts augstākā
1643
17
Pēteris Bužers
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads tehniskais direktors augstākā
1644
4
Ligita Būmeistare
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads skolotāja augstākā
1645
1
Guntis Būmeisters
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 620200 Kuldīgas novads Būvinspektors vidējā
1646
6
Dace Cabe
"Jaunais laiks" 546701 Ozolnieku novads skolotāja augstākā
1647
16
Eduards Caics
"Tautas partija" 760202 Preiļu novads   augstākā
1648
18
Margarita Cakula
Zaļo un Zemnieku savienība 781800 Viļānu novads kultūras pasākumu organizatore vidējā
1649
8
Sarmīte Cakule
"Jaunais laiks" 781800 Viļānu novads Vadītāja, ekonomikas priekšmetu skolotāja augstākā
1650
13
Olga Cakule
Rīcības partija 210000 Rēzekne Angļu valodas tulks augstākā
1651
12
Jānis Cakuls
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads dekāna vietnieks saimnieciskajā darbā augstākā
1652
4
Līga Calmāne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 700200 Madonas novads Pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
1653
13
Gunārs Cankalis
Partija "LPP/LC" 110000 Jēkabpils valdes loceklis augstākā
1654
12
Andrejs Caps
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 250000 Valmiera servisa daļas vadītājs augstākā
1655
8
Ilze Cara
Zaļo un Zemnieku savienība 967101 Burtnieku novads Direktore, pedagogs augstākā
1656
14
Eduards Carevs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 500200 Gulbenes novads Izpilddirektors vidējā
1657
14
Valentīna Carjova
Zaļo un Zemnieku savienība 566900 Krustpils novads Mākslīgās apsēklošanas tehniķis vidējā
1658
5
Kristīne Casno
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads projektu vadītāja augstākā
1659
9
Maruta Castrova
"Tautas partija" 380200 Balvu novads vadītāja augstākā
1660
3
Artūrs Caucis
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 806900 Krimuldas novads Ekspluatācijas iecirkņa "Inčukalna pazemes gāzes krātuves" vadošais inženieris -ģeofiziķis augstākā
1661
6
Didzis Caucis
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 806900 Krimuldas novads   vidējā
1662
6
Juris Caune
"Jaunais laiks" 960200 Valmieras novads šoferis vidējā
1663
1
Ziedonis Caune
Zaļo un Zemnieku savienība 540200 Jelgavas novads priekšsēdētājs augstākā
1664
3
Aija Caune
Partija "Visu Latvijai!" 760202 Preiļu novads Direktore augstākā
1665
16
Inga Caune
"Jaunais laiks" 600202 Krāslavas novads ražošanas direktora vietniece augstākā
1666
4
Jānis Caune
Partija "LPP/LC" 321400 Pļaviņu novads nekustamo īpašumu daļas vadītājs vidējā
1667
14
Jānis Caune
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 620200 Kuldīgas novads   vidējā
1668
10
Lilita Caune
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 090000 Jelgava Narkoloģiskā dienesta vadītāja augstākā
1669
2
Malda Caune
"Tautas partija" 801200 Salaspils novads Finanšu un grāmatvedības uzskaites daļas vadītāja augstākā
1670
2
Raimonds Caune
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 424701 Amatas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1671
30
Raitis Caune
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Direktora vietnieks informātikas jomā un informātizācijas jautājumos vidējā
1672
9
Anna Caunīte
Novada attīstībai 429300 Vecpiebalgas novads Pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
1673
1
Andis Caunītis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 500200 Gulbenes novads virsmežziņa vietnieks augstākā
1674
4
Ēvalds Cauņa
Zaļo un Zemnieku savienība 600202 Krāslavas novads direktors vidējā
1675
13
Sanita Cāle
Zaļo un Zemnieku savienība 640600 Aizputes novads Vadītāja vidējā
1676
12
Ilga Cālīte
VIENOTAM NOVADAM 560800 Aknīstes novads teritorijas plānotāja augstākā
1677
9
Inita Cālīte
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 321400 Pļaviņu novads veikala vadītāja vidējā
1678
8
Raimonds Cālītis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 321400 Pļaviņu novads menedžeris vidējā
1679
13
Vineta Cāzere
"Tautas partija" 621200 Skrundas novads Logopēde augstākā
1680
18
Alberts Cegenders
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 010000 RĪGA Valdes loceklis augstākā
1681
6
Jadviga Ceicāne
"Tautas partija" 601000 Dagdas novads sekretāre vidējā
1682
14
Jānis Ceika
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja Liepājas filiāles vadītājs augstākā
1683
14
Itālo Ceimers
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads Īpašnieks augstākā
1684
17
Kārlis Ceimers
Partija "LPP/LC" 840200 Saldus novads direktors augstākā
1685
2
Daiga Ceipiniece
"Pilsoniskā savienība", "Tautas partija", 781800 Viļānu novads Direktore augstākā
1686
6
Zanda Cekula
DEMOKRĀTI.LV 940200 Valkas novads Priekšsēdētāja vidējā
1687
2
Aivars Cekuls
"Tautas partija" 940200 Valkas novads priekšsēdētājs augstākā
1688
16
Lita Celitāne
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads priekšsēdētāja augstākā
1689
36
Arvīds Cellers-Celerts
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA nav vidējā
1690
4
Rita Celma
Zaļo un Zemnieku savienība 809200 Sējas novads Kultūras nama vadītāja augstākā
1691
9
Sarmīte Celma
"Jaunais laiks" 740600 Ikšķiles novads valdes locekle vidējā
1692
11
Viesturs Celmārs
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads strādnieks vidējā
1693
12
Santra Celmiņa
"Jaunais laiks" 901201 Kandavas novads Īpašniece augstākā
1694
8
Arnis Celmiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 741401 Lielvārdes novads priekšnieks augstākā
1695
3
Dainis Celmiņš
KOPĀ NOVADAM 328200 Skrīveru novads vecākais būvinženieris augstākā
1696
7
Edgars Celmiņš
NĀKOTNES VĀRDĀ jau šodien! 941800 Strenču novads vecākais meistars vidējā
1697
17
Ēriks Celms
"Jaunais laiks" 901201 Kandavas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1698
8
Agnese Celova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 888300 Rojas novads Īpašniece pamata
1699
4
Ļubova Ceļapītere
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 210000 Rēzekne docente augstākā
1700
2
Aleksandrs Ceļapīters
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads Priekšsēdētājs augstākā
1701
12
Andris Ceļapīters
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads Klientu apkalpošanas vadītājs augstākā
1702
1
Andrejs Ceļapīters
"Tautas partija" 700200 Madonas novads domes priekšsēdētājs augstākā
1703
1
Andris Ceļmalnieks
"Pilsoniskā savienība" 800800 Ķekavas novads Direktors augstākā
1704
4
Ārija Ceļmillere
"Mēs - savam novadam" 360800 Apes novads priekšsēdētāja augstākā
1705
3
Jānis Ceļmillers
Partija "LPP/LC" 360200 Alūksnes novads ES struktūrfondu informācijas centra vadītājs augstākā
1706
11
Marks Cepeļevs
NĀKOTNES VĀRDĀ jau šodien! 941800 Strenču novads valdes priekšsēdētājs vidējā
1707
13
Sanita Cepleniece
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 648500 Rucavas novads Skolotāja augstākā
1708
9
Aivars Ceplišs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 808400 Ropažu novads Administratīvi saimnieciskās daļas vadītājs augstākā
1709
12
Inese Ceplīte
CILVĒKIEM UN ZEMEI 407700 Rundāles novads vadītāja augstākā
1710
5
Andrejs Ceplītis
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1711
11
Irena Cepurīte
Atklāti novadam 327100 Neretas novads medicīnas māsa augstākā
1712
4
Svetlana Cepurniece
"Jaunais laiks" 801800 Inčukalna novads sociālā dienesta vadītāja augstākā
1713
17
Līga Cera
"Jaunais laiks" 801800 Inčukalna novads skolotāja, direktora vietniece mācību darbā augstākā
1714
5
Reinis Cercins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 420200 Cēsu novads mežsargs augstākā
1715
30
Brinda Ceriņa
Rīcības partija 010000 RĪGA strādniece, literāte augstākā
1716
2
Dzidra Ceriņa
"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK 980200 Ventspils novads priekšsedētāja vidējā
1717
1
Ilma Ceriņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 700200 Madonas novads Finanšu, budžeta un grāmatvedības struktūrvienības vadītāja augstākā
1718
15
Andris Ceriņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads SAR-ISIN grupas ISIN robota operators augstākā
1719
2
Kaspars Ceriņš
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala direktors vidējā
1720
16
Ēriks Cešeiko
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" 409500 Vecumnieku novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1721
8
Maija Cešeiko
"Jaunais laiks" 210000 Rēzekne naktspatversmes vadītāja augstākā
1722
1
Leons Cēbergs
Partija "Mūsu zeme" 620200 Kuldīgas novads nav augstākā
1723
12
Aina Cērmane
"Jaunais laiks" 640600 Aizputes novads skolotāja augstākā
1724
10
Andris Cērmanis
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala sektora vadītājs augstākā
1725
13
Ilva Cērpa
Zaļo un Zemnieku savienība 980200 Ventspils novads ģimenes ārste augstākā
1726
10
Liene Cērpa
"Vienoti Mālpilij" 807400 Mālpils novads skolotāja augstākā
1727
15
Uldis Cērps
Zaļo un Zemnieku savienība 640600 Aizputes novads Būvinspektors vidējā
1728
8
Olga Cibe
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 050000 Daugavpils valdes priekšsēdētāja augstākā
1729
15
Anita Cibule
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads Mērniecības nozares vadītāja augstākā
1730
7
Aleksandra Cibuļska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801800 Inčukalna novads Medmāsa vidējā
1731
11
Regīna Cibuļska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads valdes priekšsēdētāja vidējā
1732
1
Antons Cibuļskis
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 808400 Ropažu novads domes priekšsēdētājs augstākā
1733
14
Jānis Ciceronoks
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads Pastnieks autovadītājs vidējā
1734
7
Uldis Ciekurs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala valdes priekšsēdētājs augstākā
1735
15
Gunārs Ciekurznis
"ZOSENA ĻAUDIS" 425700 Jaunpiebalgas novads īpašnieks vidējā
1736
10
Vita Cielava
Mēs savam novadam 641401 Pāvilostas novads vecākā speciāliste augkopībā augstākā
1737
17
Juris Cielavs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
1738
6
Mārcis Cielavs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads apsardzes darbinieks vidējā
1739
10
Inga Cielēna
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806900 Krimuldas novads Feldšere vidējā
1740
9
Jānis Cielēns
"DEMOKRĀTI.LV" 806900 Krimuldas novads galvenais mehāniķis vidējā
1741
16
Jānis Cielēns
"Tautas partija" 427300 Priekuļu novads valdes loceklis augstākā
1742
10
Vitālijs Ciematnieks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 421200 Līgatnes novads īpašnieks augstākā
1743
6
Gunārs Ciglis
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Deputāts augstākā
1744
6
Ainārs Cikanovičs
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils valdes loceklis, arhitekts, projektu vadītājs augstākā
1745
14
Elīna Cileviča
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 740202 Ogres novads Mūzikas skolotāja augstākā
1746
15
Irēna Cimbale
"Latgales tauta" 050000 Daugavpils teležurnāliste augstākā
1747
13
Anžela Cimbaļuka
Partija "LPP/LC" 540200 Jelgavas novads valdes locekle augstākā
1748
3
Ilga Cimbule
"Tautas partija" 566900 Krustpils novads Kultūras darba konsultante-vecākais speciālists augstākā
1749
9
Aivars Cimbulis
"Tautas partija" 110000 Jēkabpils skolotājs augstākā
1750
41
Ausma Cimdiņa
Partija "LPP/LC" 010000 RĪGA Filoloģijas un mākslas zinātņu fakultātes dekāne un profesore augstākā
1751
62
Velta Cimdiņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Pensionāre augstākā
1752
8
Marlinda Cimermane
"Tautas partija" 681000 Kārsavas novads priekšniece augstākā
1753
14
Sanita Cimermane
Rīcības partija 800800 Ķekavas novads Tirdzniecības vadītāja vidējā
1754
8
Ivars Cimermanis
"Jaunais laiks" 460200 Dobeles novads pasniedzējs augstākā
1755
6
Mārtiņš Cimermanis
"Tautas partija" 400200 Bauskas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1756
2
Valdis Cimermanis
Partija "Mūsu zeme" 620200 Kuldīgas novads direktors vidējā
1757
9
Valērijs Cimermanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 460200 Dobeles novads valdes loceklis augstākā
1758
1
Aldis Cimoška
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 440200 Daugavpils novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
1759
17
Aivars Cimoško
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 600202 Krāslavas novads ražošanas direktors augstākā
1760
3
Inese Cine
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads ārsta palīgs vidējā
1761
11
Inta Cinglere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 360200 Alūksnes novads galvenais grāmatvedis vidējā
1762
13
Andis Cinis
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads ceha vadītājs vidējā
1763
14
Ilgvars Cinis
"Tautas partija" 424701 Amatas novads skolotājs augstākā
1764
12
Aldonija Ārija Cinīte
Zaļo un Zemnieku savienība 321400 Pļaviņu novads   augstākā
1765
17
Edvīns Cinkus
"Tautas partija" 640600 Aizputes novads direktors vidējā
1766
3
Zigmunds Cinkus
"Jaunais laiks" 641000 Grobiņas novads Vadītājs augstākā
1767
4
Jānis Cipriķis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 641000 Grobiņas novads komunālās saimniecības vadītājs vidējā
1768
16
Gunārs Cipruss
Zaļo un Zemnieku savienība 210000 Rēzekne direktors augstākā
1769
12
Edvīns Cipulis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 700200 Madonas novads direktora vietnieks vidējā
1770
5
Juta Circene
"Tautas partija" 661000 Alojas novads direktore augstākā
1771
15
Liene Circene
"Jaunais laiks" 801601 Siguldas novads mūzikas skolotāja augstākā
1772
16
Svetlana Circene
"Jaunlatvija" 681000 Kārsavas novads frizieris vidējā
1773
4
Edvīns Circenis
"Jaunais laiks" 406400 Iecavas novads Būvniecības nodaļas vadītājs augstākā
1774
3
Rihards Circenis
Tālava 964700 Beverīnas novads vadītājs augstākā
1775
8
Valdis Circenis
"Jaunais laiks", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801200 Salaspils novads valdes loceklis augstākā
1776
5
Valda Cirīte
"Pilsoniskā savienība" 941600 Smiltenes novads direktores vietniece mācību darbā augstākā
1777
13
Jānis Cirmans
Zaļo un Zemnieku savienība 680200 Ludzas novads Izpilddirektors augstākā
1778
4
Andris Cirmenieks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 320200 Aizkraukles novads Projektu vadītājs vidējā
1779
10
Aija Cirša
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" 409500 Vecumnieku novads ģimenes ārsts augstākā
1780
2
Inese Cirša
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 766300 Riebiņu novads skolotāja augstākā
1781
9
Ženija Cirša
Kopsolis 769101 Vārkavas novads sociālā dienesta vadītāja augstākā
1782
20
Roberts Ciršs
Zaļo un Zemnieku savienība 440200 Daugavpils novads deputāts vidējā
1783
15
Aija Ciseļonoka
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800600 Baldones novads Zemes ierīkotāja augstākā
1784
17
Aldis Ciukmacis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads direktors augstākā
1785
17
Andrija Cīrule
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja juriste augstākā
1786
13
Ināra Cīrule
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 130000 Jūrmala galvenā bibliotekāre augstākā
1787
4
Indra Cīrule
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 540200 Jelgavas novads ārsta palīgs, vecmāte vidējā
1788
4
Inese Cīrule
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 900200 Tukuma novads Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
1789
9
Inese Cīrule
Līgatnei 421200 Līgatnes novads Sociālā dienesta vadītāja augstākā
1790
15
Marija Cīrule
Partija "LPP/LC" 620200 Kuldīgas novads direktora vietniece metodiskajā darbā augstākā
1791
11
Vaira Cīrule
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads Skolotāja augstākā
1792
8
Ainars Cīrulis
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads direktors augstākā
1793
5
Aldis Cīrulis
Zaļo un Zemnieku savienība 460200 Dobeles novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1794
3
Andris Cīrulis
"Jaunais laiks" 427300 Priekuļu novads z/s īpašnieks vidējā
1795
3
Arnis Cīrulis
Mēs - novada nākotnei. 384400 Baltinavas novads īpašnieks vidējā
1796
14
Arturs Cīrulis
Zaļo un Zemnieku savienība 740202 Ogres novads Saimniecības vadītājs, skolotājs augstākā
1797
7
Edgars Cīrulis
"Jaunais laiks" 641000 Grobiņas novads Sporta metodiķis vidējā
1798
7
Ēriks Cīrulis
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads direktors augstākā
1799
6
Jānis Cīrulis
Partija "LPP/LC" 941600 Smiltenes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1800
9
Jānis Cīrulis
Partija "LPP/LC" 661400 Salacgrīvas novads izpilddirektors augstākā
1801
1
Juris Cīrulis
Kaugurieši 964700 Beverīnas novads īpašnieks vadītājs augstākā
1802
14
Matīss Cīrulis
"DEMOKRĀTI.LV" 905100 Engures novads students vidējā
1803
1
Māris Cīrulis
"Jaunais laiks" 420200 Cēsu novads Administratīvais vadītājs augstākā
1804
4
Mārtiņš Andris Cīrulis
Partija "LPP/LC" 424701 Amatas novads īpašnieks vidējā
1805
6
Oskars Cīrulis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 540200 Jelgavas novads darbinieks augstākā
1806
12
Sandis Cīrulis
Partija "LPP/LC" 660200 Limbažu novads valdes loceklis vidējā
1807
7
Valdis Cīrulis
Novada attīstībai 429300 Vecpiebalgas novads Valdes loceklis augstākā
1808
1
Viesturs Cīrulis
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads padomes priekšsēdētājs augstākā
1809
4
Viktors Cīrulis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 421200 Līgatnes novads īpašnieks vidējā
1810
2
Armands Cīrulnieks
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Direktores vietnieks saimnieciskajos jautājumos vidējā
1811
15
Ivars Cīrulnieks
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Šoferis vidējā
1812
15
Igors Cjucjura
Rīcības partija 010000 RĪGA Direktors augstākā
1813
7
Marija Cjunska
Zaļo un Zemnieku savienība 210000 Rēzekne psihologs augstākā
1814
3
Dzidra Cobele
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 641000 Grobiņas novads padomes priekšsēdētāja augstākā
1815
7
Mihails Cogla
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 840200 Saldus novads Būvdarbu vadītājs vidējā
1816
5
Gatis Cukmacis
"Tautas partija" 967101 Burtnieku novads mežsargs augstākā
1817
5
Aija Cunska
"Tautas partija" 941600 Smiltenes novads Informāciju tehnoloģijas daļas vadītāja augstākā
1818
13
Sarmīte Cunska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 380200 Balvu novads direktore augstākā
1819
13
Ēvalds Cunskis
"Tautas partija" 381600 Viļakas novads individuālā darba veicējs mežsaimnieciskajos darbos vidējā
1820
9
Jānis Cunskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 090000 Jelgava valdes loceklis augstākā
1821
7
Nikolajs Curikovs
GĀRSENE NOVADAM 560800 Aknīstes novads īpašnieks vidējā
1822
6
Daiga Cvečkovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 440200 Daugavpils novads Darba plānošanas un analīzes daļas vadītāja augstākā
1823
49
Irina Cvetkova
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" 010000 RĪGA Biroja administratore augstākā
1824
8
Marija Cvetkova
Zaļo un Zemnieku savienība 781800 Viļānu novads Sokolku pasta nodaļas vadītāja vidējā
1825
4
Natālija Cvetkova
Partija "LPP/LC" 781800 Viļānu novads grāmatvede augstākā
1826
17
Ženija Cvetkova
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads priekšsēdētāja augstākā
1827
1
Leonids Cvetkovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 381600 Viļakas novads valdes loceklis vidējā
1828
13
Vladimirs Cvetkovs
"Tautas partija" 210000 Rēzekne Valdes priekšsēdētājs augstākā
1829
10
Linda Čable
Novada attīstībai 648500 Rucavas novads Projektu vadītāja augstākā
1830
18
Dace Čača
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads individuālā uzņēmuma īpašniece vidējā
1831
14
Ainārs Čačka
Novads 429300 Vecpiebalgas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1832
10
Zenta Čačka
Zaļo un Zemnieku savienība 681000 Kārsavas novads dienesta viesnīcas skolotāja augstākā
1833
11
Svetlana Čaikovska
Rīcības partija 010000 RĪGA   augstākā
1834
18
Vija Čakare
"Tautas partija" 500200 Gulbenes novads direktore augstākā
1835
3
Rudīte Čakāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads vadītāja vidējā
1836
15
Solveiga Čakārne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads MA tehniķis, pārraugs vidējā
1837
12
Aivars Čaklis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 980200 Ventspils novads sporta skolotājs augstākā
1838
1
Viktors Čamans
Novada attīstībai 648500 Rucavas novads Rucavas pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
1839
3
Valentīna Čamāne
"Latgales tauta" 440801 Ilūkstes novads pastniece vidējā
1840
3
Aldis Čamāns
Zaļo un Zemnieku savienība 440801 Ilūkstes novads Internāta skolotājs vidējā
1841
14
Arnis Čams
"Pilsoniskā savienība" 941600 Smiltenes novads mežsaimnieciskās ražošanas speciālists vidējā
1842
2
Artis Čanders
"Jaunais laiks" 640600 Aizputes novads priekšsēdētājs augstākā
1843
5
Līga Čaplinska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 540200 Jelgavas novads galvenā grāmatvede augstākā
1844
18
Ēriks Čaplinskis
"Tautas partija" 601000 Dagdas novads ekonomists augstākā
1845
9
Ruslans Čapļinskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 809600 Stopiņu novads komercdirektors vidējā
1846
5
Jānis Čate
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 210000 Rēzekne Valdes loceklis vidējā
1847
13
Ināra Čaunāne
"Strādāsim kopā" 885100 Dundagas novads   pamata
1848
2
Aivars Čaunāns
Jaunais novads 769101 Vārkavas novads Vārkavas pagasta padomes priekšēdētāja vietnieks vidējā
1849
14
Ludmila Čaupenoka
"Tautas partija" 807600 Mārupes novads skolotāja augstākā
1850
18
Dagnis Čākurs
"Jaunais laiks" 961600 Rūjienas novads valdes loceklis vidējā
1851
15
Edvīns Čākurs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 901201 Kandavas novads   vidējā
1852
10
Ēriks Čākurs
Tautas partija 961600 Rūjienas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
1853
4
Valentīna Čāmāne
VIENOTAM NOVADAM 560800 Aknīstes novads Valdes locekle augstākā
1854
14
Ludmila Čebiševa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 760202 Preiļu novads Veikala vadītāja vidējā
1855
1
Nataļja Čehova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 110000 Jēkabpils   augstākā
1856
11
Ināra Čeiča
"Tautas partija" 320200 Aizkraukles novads izpilddirektore vidējā
1857
5
Elita Čeirāne
Mūsu laiks 769101 Vārkavas novads strādniece vidējā
1858
17
Sandra Čeirāne
Zaļo un Zemnieku savienība 681000 Kārsavas novads kancelejas vadītāja augstākā
1859
3
Inga Čekaļina
"Pilsoniskā savienība" 661400 Salacgrīvas novads īpašniece augstākā
1860
15
Kaspars Čekanovskis
Partija "Visu Latvijai!" 560200 Jēkabpils novads Tirdzniecības menedžeris vidējā
1861
6
Dace Čekele
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 740600 Ikšķiles novads Personāla vadītāja augstākā
1862
9
Inga Čekša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 210000 Rēzekne Projektu vadītāja augstākā
1863
8
Gunta Čepuka
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads vadītāja vidējā
1864
10
Andris Čepuks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads darba aizsardzības speciālists vidējā
1865
10
Edīte Čepule
"Jaunais laiks" 210000 Rēzekne interešu izglītības metodiķe augstākā
1866
8
Inese Čepule
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija 801000 Olaines novads īpašuma fonda vadītāja un juriste augstākā
1867
5
Izidors Čepuls
"Ozols" 905700 Jaunpils novads šoferis vidējā
1868
2
Pēteris Čerdincevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 809600 Stopiņu novads reģionālais pārstāvis vidējā
1869
3
Anna Černaja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 421200 Līgatnes novads ražošanas direktore augstākā
1870
5
Dainis Černauskis
Viesīte -mūsu novads 561800 Viesītes novads īpašnieks, deputāts augstākā
1871
9
Larisa Černika
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" 600202 Krāslavas novads   augstākā
1872
11
Aina Černišova
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads operatore uzziņu dienestā augstākā
1873
4
Olga Černišova
Zaļo un Zemnieku savienība 409500 Vecumnieku novads Sociālais darbinieks augstākā
1874
9
Oļegs Černodons
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 801200 Salaspils novads Dizaina studijas vadītājs augstākā
1875
4
Marina Černova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 807600 Mārupes novads Valdes priekšsēdētāja augstākā
1876
14
Ričards Černovs
"Jaunais laiks" 900200 Tukuma novads automašīnu tirdzniecības vadītājs vidējā
1877
57
Marija Černovska
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA valūtas kasiere vidējā
1878
8
Sarmīte Čerņajeva
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 090000 Jelgava lektore augstākā
1879
4
Anda Čerņavska
Novada tagadnei un nākotnei. 649300 Vaiņodes novads skolotāja augstākā
1880
1
Irēna Čerņavska
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Direktore augstākā
1881
7
Aleksandrs Čerņenko
"Latgales tauta" 600202 Krāslavas novads nav vidējā
1882
43
Deniss Čerņikovs
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA strādnieks augstākā
1883
6
Liāna Čertogonova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 781800 Viļānu novads kancelejas vadītāja augstākā
1884
10
Arita Červinska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 840200 Saldus novads biroja darbinieks pamata
1885
14
Andrejs Červinskis
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Pazemes ūdensgūtnes "Baltezers - Zaķumuiža'" Vadītājs augstākā
1886
16
Normunds Červinskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 010000 RĪGA izpilddirektora p.i. augstākā
1887
15
Pēteris Četrons
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija 801000 Olaines novads elektromehāniķis augstākā
1888
2
Inga Čevere
"Latviešu Zemnieku Savienība" 781800 Viļānu novads Grāmatvede augstākā
1889
25
Andrejs Čevers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Galvenais speciālists vidējā
1890
1
Jānis Čevers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 090000 Jelgava darba aizsardzības eksperts augstākā
1891
6
Rita Čičkanova
JAUNAJAM NOVADAM 429300 Vecpiebalgas novads lauku attīstības speciāliste vidējā
1892
2
Rita Čigāne
"Pilsoniskā savienība" 540200 Jelgavas novads priekšsēdētāja vietniece augstākā
1893
20
Inga Čigirova
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA pārvaldnieks augstākā
1894
2
Dace Čilipāne
"Jaunais laiks" 967101 Burtnieku novads Valdes locekle augstākā
1895
18
Paulis Čimurs
"Pilsoniskā savienība" 900200 Tukuma novads kultūras vēstures skolotājs augstākā
1896
6
Ārija Čipāne
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 760202 Preiļu novads grāmatvede augstākā
1897
14
Zigmunds Čipāns
Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts 640801 Durbes novads Autovadītājs vidējā
1898
18
Aigars Čirka
Partija "LPP/LC" 380200 Balvu novads šoferis vidējā
1899
1
Aleksandrs Čistousovs
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 806900 Krimuldas novads Ražošanas vadītājs vidējā
1900
1
Sandra Čivča
"Jaunais laiks" 741001 Ķeguma novads galvenā speciāliste kultūras, izglītības un sabiedrisko attiecību jautājumos, deputāte augstākā
1901
4
Juris Ivars Čivčs
"Pilsoniskā savienība" 801601 Siguldas novads deputāts augstākā
1902
6
Raitis Čivčs-Vaivads
"Tautas partija" 460200 Dobeles novads direktors augstākā
1903
12
Inese Čivle
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads direktore, valdes locekle augstākā
1904
12
Andris Čivželis
Zaļo un Zemnieku savienība 809200 Sējas novads valdes loceklis augstākā
1905
5
Arnis Čiževskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 210000 Rēzekne projektētājs augstākā
1906
10
Biruta Čižika
Zaļo un Zemnieku savienība 600202 Krāslavas novads valdes locekle augstākā
1907
14
Taisa Čižika
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 130000 Jūrmala sociālais aprūpētājs augstākā
1908
7
Māris Čīma
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 620200 Kuldīgas novads veikala vadītājs augstākā
1909
2
Ivars Čīma
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 641000 Grobiņas novads Būvinspekcijas vadītājs augstākā
1910
3
Ēriks Čoders
Zaļo un Zemnieku savienība 801601 Siguldas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1911
13
Andris Čoičs
Partija "LPP/LC" 681000 Kārsavas novads valdes loceklis vidējā
1912
11
Ruta Čubare
"Tautas partija" 321000 Jaunjelgavas novads Kultūras pasākumu organizētāja vidējā
1913
9
Lidija Čubenko
"Latvijas Zaļā partija" 808400 Ropažu novads menedžera asistente pamata
1914
5
Aleksandrs Čuda
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala valdes loceklis augstākā
1915
11
Ženija Čudare
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 780200 Rēzeknes novads valdes priekšsēdētāja vidējā
1916
8
Ēriks Čudars
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 210000 Rēzekne mūzikas pedagogs augstākā
1917
1
Raimonds Čudars
"Jaunais laiks", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801200 Salaspils novads zvērināts advokāts augstākā
1918
8
Janīna Čugunova
"Tautas partija" 360200 Alūksnes novads Pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
1919
7
Liene Čugurova
"Tautas partija" 384400 Baltinavas novads skolotāja augstākā
1920
10
Deniss Čuhļebs
PAR DZIMTENI! 801000 Olaines novads nav vidējā
1921
16
Guntis Čukurs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 170000 Liepāja iekšējās drošības nodaļas un autotransporta vadītājs vidējā
1922
14
Inese Čulkova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 781800 Viļānu novads medmāsa vidējā
1923
55
Edvīns Čulkstēns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Izpilddirektora padomnieks augstākā
1924
13
Aleksandrs Čupovs
"Latvijas Zaļā partija" 800800 Ķekavas novads Darbu vadītājs vidējā
1925
8
Jānis Čupriks
"Tautas partija" 901201 Kandavas novads zemnieks vidējā
1926
4
Vladimirs Čuprovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 050000 Daugavpils Daugavpils betona ražotnes vadītājs augstākā
1927
13
Valerijs Čurilovs
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1928
12
Dainis Čūders
"Jaunais laiks" 840601 Brocēnu novads valdes priekšēdētājs vidējā
1929
4
Diāna Čūriška
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 805200 Carnikavas novads Valdes locekle augstākā
1930
17
Daina Dadeika
"Pilsoniskā savienība" 560200 Jēkabpils novads Pārdevēja-kasiere vidējā
1931
4
Gunta Dadeika
Novada attīstībai 429300 Vecpiebalgas novads Skolas direktore augstākā
1932
3
Māris Dadzis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" 980200 Ventspils novads priekšsēdētājs augstākā
1933
6
Juris Dadzītis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 806000 Garkalnes novads lauksaimnieks vidējā
1934
11
Māris Dadzītis
Vienoti novadam 327100 Neretas novads hidroloģiskā punkta novērotājs vidējā
1935
9
Ārijs Daģis
"Tautas partija" 566900 Krustpils novads Valdes loceklis vidējā
1936
1
Jānis Daģis
"Pilsoniskā savienība" 321400 Pļaviņu novads Valdes loceklis augstākā
1937
2
Jurijs Daģis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 421200 Līgatnes novads īpašnieks augstākā
1938
10
Mārtiņš Daģis
"Pilsoniskā savienība" 321400 Pļaviņu novads Pašnodarbinātais augstākā
1939
17
Lauris Daiders
Partija "LPP/LC" 700200 Madonas novads motobraucējs vidējā
1940
7
Marina Daine
"Jaunais laiks" 424701 Amatas novads pārvaldniece vidējā
1941
3
Jānis Dainis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads konsultants augstākā
1942
11
Andris Daksis
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 740600 Ikšķiles novads   vidējā
1943
20
Ināra Dalbiņa
"Tautas partija" 400200 Bauskas novads ģimenes ārsts augstākā
1944
18
Valts Dalbiņš
"Jaunais laiks" 807600 Mārupes novads valdes loceklis vidējā
1945
6
Raimonds Dalderis
Atklāti novadam 327100 Neretas novads īpašnieks vidējā
1946
5
Juris Daleckis
Vienoti novadam 701800 Varakļānu novads Direktors augstākā
1947
13
Dace Dalgā
"Pilsoniskā savienība" 540200 Jelgavas novads direktore vidējā
1948
4
Andrejs Daliba
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801000 Olaines novads ēku komendants augstākā
1949
4
Gunta Dalka
"Tautas partija" 661000 Alojas novads sēru ceremoniju vadītāja vidējā
1950
5
Ingars Dalka
"Jaunais laiks" 661000 Alojas novads komandieris augstākā
1951
15
Vairis Dalke
Partija "LPP/LC" 801601 Siguldas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1952
8
Valerijs Daļčaņins
Zaļo un Zemnieku savienība 321000 Jaunjelgavas novads darbu vadītājs vidējā
1953
17
Gunta Daļecka
Partija "LPP/LC" 967101 Burtnieku novads Vadītāja vidējā
1954
8
Dzintars Daļeckis
JAUNAJAM NOVADAM 429300 Vecpiebalgas novads Valdes loceklis vidējā
1955
3
Valters Dambe
"Tautas partija" 427300 Priekuļu novads vadītājs augstākā
1956
13
Uldis Dambekalns
"Tautas partija" 801400 Saulkrastu novads rīkotājdirektors vidējā
1957
4
Edīte Damberga
Apvienība "Darbs un Atbildība" 941800 Strenču novads ārste augstākā
1958
14
Edīte Damberga
DEMOKRĀTI.LV 321400 Pļaviņu novads pārdevēja vidējā
1959
6
Inese Damberga
"Tautas partija" 806900 Krimuldas novads skolotāja augstākā
1960
9
Arnis Dambergs
Zaļo un Zemnieku savienība 806900 Krimuldas novads Vecākais inspektors augstākā
1961
11
Aigars Dambinieks
Partija "LPP/LC" 801400 Saulkrastu novads Direktors vidējā
1962
4
Jānis Dambrāns
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads   vidējā
1963
3
Andis Damlics
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 800800 Ķekavas novads Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs augstākā
1964
2
Aivars Damroze
Rauna 427700 Raunas novads direktors augstākā
1965
13
Gunta Dance
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 250000 Valmiera psihologs augstākā
1966
12
Vineta Dance
Partija "LPP/LC" 661400 Salacgrīvas novads skolotāja augstākā
1967
1
Viktors Dancis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 250000 Valmiera galvenais mehāniķis augstākā
1968
3
Krišjānis Dancītis
Partija "Visu Latvijai!" 801400 Saulkrastu novads   vidējā
1969
2
Viesturs Dandens
"Mēs - savam novadam" 360800 Apes novads pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
1970
1
Valdis Danenbergs
Zaļo un Zemnieku savienība 620200 Kuldīgas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
1971
8
Linda Danileviča
Partija "LPP/LC" 800800 Ķekavas novads Izpilddirektore augstākā
1972
12
Vilnis Danilevičs
"Mēs - Viesītes novadam" 561800 Viesītes novads šoferis vidējā
1973
6
Vita Dankaniča
"Jaunais laiks" 806900 Krimuldas novads skolotāja vidējā
1974
11
Alberts Danovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801000 Olaines novads vecākais eksperts augstākā
1975
13
Ilmārs Daņiļevičs
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils valdes loceklis vidējā
1976
4
Regīna Darapoļska
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 210000 Rēzekne Rēzeknes reģiona vadītāja augstākā
1977
3
Vilis Dardets
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 110000 Jēkabpils menedžeris vidējā
1978
5
Arnis Darģis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801400 Saulkrastu novads īpašnieks augstākā
1979
7
Andris Darviņš
"DEMOKRĀTI.LV" 807600 Mārupes novads IT direktors augstākā
1980
5
Zigmunds Daščors
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 110000 Jēkabpils Ražošanas vadītājs augstākā
1981
2
Gita Daubare
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" 960200 Valmieras novads Direktores vietniece audzināšanas jomā augstākā
1982
15
Silva Daubare
Zaļo un Zemnieku savienība 621200 Skrundas novads direktora vietniece vidējā
1983
15
Andis Daubaris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 621200 Skrundas novads valdes loceklis pamata
1984
17
Rita Daube
"Jaunais laiks" 840200 Saldus novads medmāsa vidējā
1985
4
Jeļena Daudiša
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 270000 Ventspils Nav augstākā
1986
11
Ženija Daudziete
"Tautas partija" 941600 Smiltenes novads   pamata
1987
15
Inese Daugate
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads priekšsēdētāja vietniece vidējā
1988
13
Artūrs Daugats
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads īpašnieks pamata
1989
10
Inga Daugaviņa
"Pilsoniskā savienība" 806000 Garkalnes novads finanšu eksperte augstākā
1990
18
Jānis Daugavvanags
"Jūrmala-mūsu mājas" 130000 Jūrmala valdes loceklis augstākā
1991
13
Zinaīda Daugello
Vienoti novadam 327100 Neretas novads   vidējā
1992
12
Jeļena Daugiša
"Pilsoniskā savienība" 800800 Ķekavas novads datoroperātore vidējā
1993
14
Guna Daugule
NOVADNIEKI 961000 Mazsalacas novads rengenologa asistente vidējā
1994
2
Dmitrijs Dauģerts
Osipova partija 050000 Daugavpils   vidējā
1995
11
Aina Daukste
"Pilsoniskā savienība" 560200 Jēkabpils novads Grāmatvede vidējā
1996
6
Ināra Daukste
"Mēs - Baltinavai!" 384400 Baltinavas novads daiļdārzniece vidējā
1997
7
Jānis Daukša
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801400 Saulkrastu novads Skolotājs vidējā
1998
6
Klavdija Daukšte
"Tautas partija" 761201 Līvānu novads direktore augstākā
1999
7
Vija Daukšte
"Jaunais laiks" 760202 Preiļu novads skolotāja augstākā
2000
18
Ēvalds Daukšts
"Tautas partija" 760202 Preiļu novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2001
10
Jāzeps Daukšts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 050000 Daugavpils Inženieris - projektētājs augstākā
2002
47
Igors Davidenko
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA valdes loceklis augstākā
2003
12
Andris Dāboliņš
VIENOTI NOVADAM 427500 Pārgaujas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2004
4
Gunārs Dāboliņš
"Tautas partija" 010000 RĪGA   augstākā
2005
37
Mārtiņš Dāboliņš
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA mežu taksators augstākā
2006
7
Egons Dābols
Atklāti novadam 327100 Neretas novads darba aizsardzības speciālists vidējā
2007
15
Vilis Dābols
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 110000 Jēkabpils pensionārs augstākā
2008
12
Mārtiņš Ralfs Dāle
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja pārdošanas direktors Baltijas valstīs vidējā
2009
5
Maira Dāliņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 741401 Lielvārdes novads skolotāja augstākā
2010
13
Didzis Dālmanis
NOVADNIEKI 427500 Pārgaujas novads mežizstrādes vadītājs augstākā
2011
5
Ilona Dārziņa
"Pilsoniskā savienība" 661000 Alojas novads saimniecības ēku pārzine vidējā
2012
16
Andis Dārziņš
Partija "LPP/LC" 888300 Rojas novads Īpašnieks augstākā
2013
19
Valentīna Dārzniece
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740202 Ogres novads Sociālā darba organizatore vidējā
2014
9
Dace Dāve
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 424701 Amatas novads Skolotāja augstākā
2015
6
Everita Dāve
"Tautas partija" 321000 Jaunjelgavas novads Biznesa procesa attīstības nodaļas vadītāja augstākā
2016
10
Normunds Dāvids
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 210000 Rēzekne Valdes loceklis augstākā
2017
15
Indra Dāvidsone
"Jaunais novads" 640801 Durbes novads skolotāja palīgs vidējā
2018
18
Sandra Dāvidsone
"Pilsoniskā savienība" 806000 Garkalnes novads farmaceite augstākā
2019
13
Jevgeņija Dedele
Partija "LPP/LC" 050000 Daugavpils sporta spesiāiste augstākā
2020
5
Varis Dedumets
"Tautas partija" 427300 Priekuļu novads vadītājs augstākā
2021
1
Andris Dedzis
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads domes deputāts augstākā
2022
6
Aija Degaine
Partija "LPP/LC" 540200 Jelgavas novads Lauku attīstības konsultante augstākā
2023
2
Andris Deglavs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", "Latvijas Zaļā partija" 804400 Ādažu novads Projektu vadītājs augstākā
2024
15
Juris Deglis
Zaļo un Zemnieku savienība 780200 Rēzeknes novads komunālās saimniecības vadītājs vidējā
2025
18
Igors Degterjonoks
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads lielo klientu menedžeris augstākā
2026
18
Gundega Deģe
"Tautas partija", "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 740202 Ogres novads sabiedrisko attiecību speciāliste augstākā
2027
14
Jeļena Deine
"Jaunais laiks" 320200 Aizkraukles novads priekšsēdētāja augstākā
2028
9
Leonīds Deineka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801800 Inčukalna novads Valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs vidējā
2029
5
Aleksandrs Deinis
Partija "LPP/LC" 110000 Jēkabpils direktors augstākā
2030
10
Aija Dejus
VIENOTI NOVADAM 648500 Rucavas novads Skolotāja augstākā
2031
10
Gatis Dejus
Mūsmājas 648500 Rucavas novads vecākais inspektors augstākā
2032
1
Lidija Deksne
GĀRSENE NOVADAM 560800 Aknīstes novads priekšsēdētāja augstākā
2033
6
Olga Beate Deksne
Rītdiena 701400 Lubānas novads   augstākā
2034
6
Ainārs Deksnis
VIENOTAM NOVADAM 560800 Aknīstes novads mežsargs vidējā
2035
7
Atis Deksnis
Partija "LPP/LC" 170000 Liepāja personāla daļas vadītājs augstākā
2036
8
Ilmārs Deksnis
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads pašvaldības policijas vecākais inspektors vidējā
2037
11
Vilis Deksnis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieks augstākā
2038
5
Voldemārs Deksnis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads priekšsēdētājs augstākā
2039
10
Harijs Dekšņa
Partija "LPP/LC" 321400 Pļaviņu novads valdes priekšsēdētājs vidējā
2040
9
Maruta Delpere
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 740202 Ogres novads vecākā referente augstākā
2041
2
Aivars Delpers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 360200 Alūksnes novads Direktors augstākā
2042
15
Inese Delviņa
"Jaunais laiks" 741401 Lielvārdes novads Valdes priekšsēdētāja augstākā
2043
9
Juris Dembrovskis
Saskaņas centrs 681000 Kārsavas novads operators vidējā
2044
14
Aleksandrs Demčenkovs
"Jaunais laiks" 801800 Inčukalna novads klientu finansu menedžeris augstākā
2045
3
Romualda Demida
Partija "LPP/LC" 601000 Dagdas novads Priekšsēdētāja, Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja vidējā
2046
2
Andrejs Demidovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 320200 Aizkraukles novads ugunsdzēsējs-glābējs vidējā
2047
4
Sergejs Demidovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 210000 Rēzekne   augstākā
2048
10
Māris Demme
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 130000 Jūrmala Būvniecības nodaļas vadītājs augstākā
2049
5
Arta Deniņa
"DEMOKRĀTI.LV" 805200 Carnikavas novads Padomniece enerģētikas politikas jautājumos augstākā
2050
18
Inesis Deniņš
"Tautas partija" 801400 Saulkrastu novads priekšsēdētāja vietnieks augstākā
2051
16
Inga Denisenko
"Jaunais laiks" 961600 Rūjienas novads tehniskās struktūrvienības vadītāja vidējā
2052
8
Antra Deniškāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads mūzikas pedagogs augstākā
2053
14
Daina Deņisova
"Tautas partija" 641000 Grobiņas novads ēku uzrauga palīgs vidējā
2054
9
Inese Deņisova
Nākotnes vārdā 468900 Tērvetes novads skolotāja, lietvede augstākā
2055
8
Svetlana Deņisova
Sociāldemokrātiskā partija-SDP 210000 Rēzekne pārvaldnieks vidējā
2056
12
Velta Deņisova
Vienoti novadā 468900 Tērvetes novads lopkopības nodaļas vadītāja vidējā
2057
5
Andris Derbeņevs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 320200 Aizkraukles novads students vidējā
2058
10
Ilze Derevjanko
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads skolotāja augstākā
2059
13
Viktors Dergunovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 010000 RĪGA ārsts-anesteziologs augstākā
2060
6
Igors Derjagins
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 760202 Preiļu novads direktors augstākā
2061
6
Jolanta Derkevica-Pilskunga
"Pilsoniskā savienība" 620200 Kuldīgas novads Vadītāja augstākā
2062
4
Sanita Derupa
"Tautas partija" 806000 Garkalnes novads   augstākā
2063
1
Antons Dervaniks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 780200 Rēzeknes novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2064
2
Arvīds Desmitnieks
Vaiņodes novada attīstībai 649300 Vaiņodes novads Direktors augstākā
2065
3
Marija Dešovaja
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 320200 Aizkraukles novads medicīnas māsa vidējā
2066
11
Zenta Detkova
Zaļo un Zemnieku savienība 761201 Līvānu novads laborants vidējā
2067
7
Timofejs Detkovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 761201 Līvānu novads Zemnieks vidējā
2068
17
Jevgēnijs Detlevkins
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 566900 Krustpils novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2069
14
Voldemārs Dibaņins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Priekšsēdētājs vidējā
2070
18
Ēvalds Dičevs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 380200 Balvu novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2071
15
Anna Dideviča
Partija "LPP/LC" 050000 Daugavpils personāla inspektore augstākā
2072
46
Baiba Didrihsone
"Tautas partija" 010000 RĪGA zvērināta advokāte augstākā
2073
8
Edīte Didrihsone
"Latvijai un Ventspilij" 270000 Ventspils deputāte augstākā
2074
13
Andis Didrihsons
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" 409500 Vecumnieku novads Zemgales meliorācijas nodaļas Ogres sektora vadītājs augstākā
2075
6
Inese Didže
"Jaunais laiks" 460200 Dobeles novads Direktore augstākā
2076
3
Ligita Dika
"Pilsoniskā savienība" 321000 Jaunjelgavas novads internāta administratore vidējā
2077
1
Sergejs Dikterjovs
Saskaņas Centrs 170000 Liepāja tehniskais direktors augstākā
2078
5
Inese Dilāne
"Tautas partija" 741401 Lielvārdes novads Ekonomikas un attīstības nodaļas vadītāja augstākā
2079
6
Aldis Dilāns
"DEMOKRĀTI.LV" 620200 Kuldīgas novads uzņēmuma vadītājs, datorprogrammu konsultants, sistēmadministrators augstākā
2080
3
Jānis Dilāns
Partija "LPP/LC" 800600 Baldones novads būvgaldnieku amata meistars vidējā
2081
11
Konstantīns Dilba
Partija "LPP/LC" 600202 Krāslavas novads Vecākais inspektors augstākā
2082
3
Roberts Dilba
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
2083
14
Ilze Dilba- Girgensone
"Jaunais laiks" 327100 Neretas novads vadītāja vidējā
2084
5
Andris Dilbeks
"Vienoti mūsu novadam" 568700 Salas novads nodaļas vadītājs augstākā
2085
11
Daiga Dille
"Latvijas Zaļā partija" 110000 Jēkabpils   augstākā
2086
7
Juris Diļevka
Partija "LPP/LC" 801000 Olaines novads inspektors vidējā
2087
14
Kristīne Dima
Nīcas novada attīstībai 647900 Nīcas novads tirdzniecības menedžere augstākā
2088
9
Arnolds Dimants
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801601 Siguldas novads Pedagogs-koncertmeistars augstākā
2089
6
Māris Dimants
Partija "LPP/LC" 110000 Jēkabpils Tehniskais direktors augstākā
2090
2
Pēteris Dimants
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads deputāts augstākā
2091
1
Jānis Dimitrijevs
"Mēs - Viesītes novadam" 561800 Viesītes novads priekšsēdētājs augstākā
2092
3
Normunds Dimitrijevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 380200 Balvu novads autobusa vadītājs vidējā
2093
2
Mihails Dimovs
PAR DZIMTENI! 801000 Olaines novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2094
13
Vinera Dimpere
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" 780200 Rēzeknes novads direktore augstākā
2095
1
Jānis Dinevičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
2096
1
Viktors Dinēvičs
Rīcības partija 010000 RĪGA Profesors augstākā
2097
25
Jānis Dinne
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA valdes priekšsēdētājs augstākā
2098
4
Larisa Dinvalde
"Pilsoniskā savienība" 321000 Jaunjelgavas novads direktore augstākā
2099
47
Toms Dinvietis
"Tautas partija" 010000 RĪGA sabiedrisko attiecību menedžeris augstākā
2100
10
Boļeslavs Diņģelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 660200 Limbažu novads nodaļas vadītājs vidējā
2101
8
Vineta Dišlere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 420200 Cēsu novads Valdes priekšsēdētāja vidējā
2102
18
Ilgvars Dišlers
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 901201 Kandavas novads darba aizsardzības speciālists vidējā
2103
3
Agnese Ditke
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 546701 Ozolnieku novads Sabiedrisko attiecību speciāliste augstākā
2104
15
Jānis Diura
Partija "Visu Latvijai!" 660200 Limbažu novads valdes loceklis vidējā
2105
11
Artūrs Divre
Partija "LPP/LC" 500200 Gulbenes novads konsultants augstākā
2106
3
Ģirts Dīcmanis
"Jaunais laiks" 640801 Durbes novads celtnieks augstākā
2107
15
Jānis Dīcmanis
Zaļo un Zemnieku savienība 960200 Valmieras novads pārvaldnieks vidējā
2108
1
Juris Dīcmanis
"Jaunais laiks" 640801 Durbes novads darba vadītājs augstākā
2109
6
Aigars Dīks
Vaiņodes novada attīstībai 649300 Vaiņodes novads   vidējā
2110
3
Dagnija Dīķe
"Pilsoniskā savienība" 460200 Dobeles novads ārsts augstākā
2111
14
Astra Dīriņa
"Tautas partija" 901201 Kandavas novads Aptiekas "Ozolāji" vadītāja augstākā
2112
3
Valdis Dīriņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads biedrs augstākā
2113
2
Marina Djakova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 270000 Ventspils Māju pārvaldniece vidējā
2114
3
Hermanis Djomkins
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI 740600 Ikšķiles novads VECĀKAIS FINANŠU EKSPERTS augstākā
2115
8
Raisa Dmitrijeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 566900 Krustpils novads Inženiere vidējā
2116
10
Juris Dmitrijevs
Partija "LPP/LC" 210000 Rēzekne grāmatvedis augstākā
2117
9
Irēna Dmitročenko
"Jaunais laiks" 741001 Ķeguma novads ārsta palīgs vidējā
2118
4
Ansis Dobelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Ģenerālsekretārs vidējā
2119
9
Tālivaldis Dobelmanis
Partija "LPP/LC" 641000 Grobiņas novads Īpašnieks vidējā
2120
2
Maksims Dobenbergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 801400 Saulkrastu novads projektu vadītājs augstākā
2121
16
Jāzeps Dobkevičs
Zaļo un Zemnieku savienība 600202 Krāslavas novads KM kultūras eksperts augstākā
2122
18
Andris Dobrovoļskis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 800800 Ķekavas novads būvdarbu vadītājs augstākā
2123
6
Artemijs Dobrovoļskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 680200 Ludzas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
2124
13
Gunārs Dobrovoļskis
Saskaņas centrs 681000 Kārsavas novads pensionārs vidējā
2125
7
Gunta Dobrovska
"Viesītes novads-mūsu mājas" 561800 Viesītes novads sekretāre vidējā
2126
42
Inese Dobuma
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA nav augstākā
2127
2
Maruta Dokāne
"Jaunais laiks" 380200 Balvu novads Loģistikas vadītāja augstākā
2128
11
Ainārs Dokāns
Vienoti neatkarīgam novadam 387500 Rugāju novads skolotājs augstākā
2129
8
Inguna Doktore
"Tautas partija", "Pilsoniskā savienība" 326100 Kokneses novads ārsts augstākā
2130
1
Vladislavs Dolgilevičs
PAR DZIMTENI! 050000 Daugavpils Valdes loceklis vidējā
2131
57
Vladimirs Dolgins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA valdes loceklis augstākā
2132
2
Sergejs Dolgopolovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 010000 RĪGA 9.Saeimas deputāts augstākā
2133
5
Irina Dolgova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 540200 Jelgavas novads speciāliste-lietvede augstākā
2134
5
Silva Dolmane
Mūsu novads - mūsu mājas - mūsu atbildība 425700 Jaunpiebalgas novads Vecākā referente augstākā
2135
12
Jeļena Doļinova
"DEMOKRĀTI.LV" 801200 Salaspils novads friziere vidējā
2136
5
Anatolijs Domanskis
PAR DZIMTENI! 801200 Salaspils novads krāsotājs vidējā
2137
13
Severīns Domanskis
DEMOKRĀTI.LV 940200 Valkas novads Valdes priekšēdētājs augstākā
2138
6
Inta Domarka
Zaļo un Zemnieku savienība 684901 Ciblas novads tautas nama vadītāja vidējā
2139
6
Jānis Dombrava
Partija "Visu Latvijai!" 010000 RĪGA Valdes loceklis vidējā
2140
14
Daina Dombrovska
Partija "LPP/LC" 967101 Burtnieku novads Medicīnas darbinieks operāciju zālē vidējā
2141
5
Dina Dombrovska
"Tautas partija" 424701 Amatas novads direktore augstākā
2142
2
Inese Dombrovska
"Pilsoniskā savienība" 400200 Bauskas novads padomes priekšsēdētāja augstākā
2143
6
Vēsma Dombrovska
"Tautas partija" 840200 Saldus novads padomniece attīstības un īpašumu jautājumos augstākā
2144
5
Andris Dombrovskis
Mēs Ērgļu novadam 705500 Ērgļu novads direktors augstākā
2145
1
Juris Dombrovskis
Zaļo un Zemnieku savienība 684901 Ciblas novads priekšsēdētājs augstākā
2146
9
Nauris Dombrovskis
Tērvetes novadam būt 468900 Tērvetes novads īpašnieks vidējā
2147
3
Valdis Dombrovskis
"Tautas partija" 740600 Ikšķiles novads Zemes kadastrālās uzmērīšanas uzraudzības daļas vecākais referents augstākā
2148
16
Boriss Doņņikovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 130000 Jūrmala PĀRSTĀVNIECĪBAS VADĪTĀJS augstākā
2149
11
Uldis Doņuks
"Tautas partija" 500200 Gulbenes novads priekšsēdētājs vidējā
2150
3
Baiba Dorne
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 905100 Engures novads Personāla darbības daļas personāla vadītāja (Kurzeme, Zemgale) vidējā
2151
12
Aleksandrs Dorofejevs
Novada apvienotais saraksts 604300 Aglonas novads Mehanizators vidējā
2152
8
Igors Dorofejevs
Sociālā Taisnīguma partija 050000 Daugavpils   augstākā
2153
18
Ivans Dorofejevs
Saskaņas centrs 681000 Kārsavas novads remontatslēdznieks vidējā
2154
9
Oļegs Dorofejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 270000 Ventspils priekšsēdētājs augstākā
2155
29
Uļjana Doroņina
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA bārmene pamata
2156
2
Valentīna Doroščuka
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 170000 Liepāja Ražošanas departamenta vadītāja augstākā
2157
16
Andrejs Dorožka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801000 Olaines novads noliktavas pārzinis vidējā
2158
3
Jurijs Dorožko
"Tautas partija" 809600 Stopiņu novads direktora vietnieks saimnieciskajā darbā augstākā
2159
2
Silvija Dorša
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads Direktore augstākā
2160
8
Kaspars Doškins
"Pilsoniskā savienība" 130000 Jūrmala Mārketinga direktors augstākā
2161
11
Anastasija Dovgaļova
"Latgales tauta" 600202 Krāslavas novads pensionāre vidējā
2162
4
Vladimirs Dovgaļovs
"Latgales tauta" 600202 Krāslavas novads pensionārs vidējā
2163
5
Romualds Dovgjallo
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 805200 Carnikavas novads Valdes priekšsēdētājs augstākā
2164
1
Inese Dragone
Sadarbība 360800 Apes novads sociālā darbiniece augstākā
2165
5
Vilnis Dragunas
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads īpašnieks augstākā
2166
11
Dzintra Drande
"Jaunais laiks" 424701 Amatas novads kapu pārzine augstākā
2167
4
Roberts Draško
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 566900 Krustpils novads guļbūvju meistars vidējā
2168
4
Aivars Draudiņš
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 806000 Garkalnes novads departamenta direktors augstākā
2169
11
Mārtiņš Draudiņš
Zaļo un Zemnieku savienība 010000 RĪGA sertificēts neatkarīgais eksperts būvniecībā augstākā
2170
4
Kristaps Dravants
"ZOSENA ĻAUDIS" 425700 Jaunpiebalgas novads Zosēnu pakalpojumu centra vadītājs vidējā
2171
7
Gunita Draveniece
"Pilsoniskā savienība" 090000 Jelgava skolotāja augstākā
2172
3
Alberts Draviņš
Partija "LPP/LC" 381600 Viļakas novads priekšsēdētājs vidējā
2173
3
Liene Dravniece
"Jaunais laiks" 807600 Mārupes novads valdes priekšsēdētāja augstākā
2174
6
Imants Dreiblats
Zaļo un Zemnieku savienība 360200 Alūksnes novads inženieris - celtnieks augstākā
2175
11
Ainārs Dreija
Partija "LPP/LC" 967101 Burtnieku novads Zemes ierīcības inženieris vidējā
2176
9
Dzidra Dreija
"Pilsoniskā savienība" 250000 Valmiera skolotāja augstākā
2177
2
Igors Dreija
PAR DZIMTENI! 130000 Jūrmala deputāts augstākā
2178
3
Inga Dreija-Uzule
"Tautas partija" 840601 Brocēnu novads priekšsēdētāja vietniece augstākā
2179
11
Līga Dreijere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 741401 Lielvārdes novads pārdevēja vidējā
2180
7
Elita Dreimane
"Jaunais laiks" 960200 Valmieras novads biroja vadītāja augstākā
2181
16
Aija Dreimane
"Tautas partija" 640600 Aizputes novads direktore augstākā
2182
6
Ilze Dreimane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 700200 Madonas novads grāmatvede, projektu vadītāja augstākā
2183
14
Inga Dreimane
"Jaunais laiks" 406400 Iecavas novads Ceha vadītāja augstākā
2184
54
Jolanta Dreimane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" 010000 RĪGA Grāmatvede vidējā
2185
6
Zigrīda Dreimane
"Tautas partija" 566900 Krustpils novads Skolotāja augstākā
2186
15
Inta Dreimane-Riekstiņa
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads direktore augstākā
2187
17
Aigars Dreimanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 700200 Madonas novads Valdes loceklis vidējā
2188
8
Aloizs Dreimanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 540200 Jelgavas novads   vidējā
2189
13
Andrejs Dreimanis
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801800 Inčukalna novads Nodaļas servisa inženieris vidējā
2190
5
Artis Dreimanis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 421200 Līgatnes novads izpilddirektors vidējā
2191
5
Ēvalds Dreimanis
"Pilsoniskā savienība" 090000 Jelgava docents augstākā
2192
7
Guntars Dreimanis
"Jaunais laiks" 621200 Skrundas novads sagādnieks vidējā
2193
9
Ivars Dreimanis
Politiskā partija "OGRES NOVADAM" 740202 Ogres novads Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs augstākā
2194
2
Jānis Dreimanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 700200 Madonas novads amatu mācības skolotājs augstākā
2195
33
Modris Dreimanis
"Pilsoniskā savienība" 010000 RĪGA ražošanas vadītājs augstākā
2196
2
Viesturs Valdis Dreimanis
Partija "LPP/LC" 901201 Kandavas novads Kandavas mežniecības mežsargs augstākā
2197
6
Ilze Dreiska
Zaļo un Zemnieku savienība 741401 Lielvārdes novads studente vidējā
2198
10
Daumants Dreiškens
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Sportists vidējā
2199
9
Jānis Dreiškins
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 740600 Ikšķiles novads valdes loceklis augstākā
2200
17
Brigita Dreiže
"LIEPĀJAS PARTIJA" 170000 Liepāja Pārvaldes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas jautājumos augstākā
2201
12
Ilmārs Dreļs
"Tautas partija" 210000 Rēzekne docētājs augstākā
2202
9
Ojārs Drengers
Jaunpils - Viesatas 905700 Jaunpils novads Valdes loceklis vidējā
2203
16
Svetlana Drezova
Zaļo un Zemnieku savienība 409500 Vecumnieku novads Lauku attīstības speciālists vidējā
2204
18
Antons Drēbnieks
"DEMOKRĀTI.LV" 805200 Carnikavas novads Zvērināts advokāts augstākā
2205
20
Gundega Drēska
"Jaunais laiks" 010000 RĪGA sekretāre augstākā
2206
4
Kristīne Drēviņa
Partija "Jaunlatvija" 010000 RĪGA Direktore, LR pārstāvis Eiropas Kopienu Tiesā augstākā
2207
21
Normunds Drēviņš
"Tautas partija" 010000 RĪGA Vecākais bārmenis augstākā
2208
18
Inita Driksniņa
"Tautas partija" 560200 Jēkabpils novads Zasas piegādes punkta pastniece vidējā
2209
7
Arvīds Driķis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 900200 Tukuma novads priekšsēdētājs augstākā
2210
5
Juris Driķis
"Pilsoniskā savienība" 321000 Jaunjelgavas novads skolotājs augstākā
2211
14
Roberts Driķis
SAVAM NOVADAM 700800 Cesvaines novads īpašnieks vidējā
2212
2
Agrita Driviņa
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 641600 Priekules novads Pagasta padome priekšsēdētāja augstākā
2213
11
Arnita Drīle
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 360200 Alūksnes novads skolotāja palīdze vidējā
2214
6
Ēriks Drīliņš
Partija "LPP/LC" 804400 Ādažu novads pensionārs augstākā
2215
3
Aivars Dronka
"Mēs Skrīveriem" 328200 Skrīveru novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2216
8
Stepans Drozdovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads lauksaimniecības organizators augstākā
2217
5
Valērijs Drozdovs
"Tautas partija" 600202 Krāslavas novads Valdes priekšsēdētājs vidējā
2218
14
Žanna Drozdovska
"Tautas partija" 600202 Krāslavas novads sociālais pedagogs augstākā
2219
2
Viktors Drukovskis
Zaļo un Zemnieku savienība 840200 Saldus novads priekšsēdētājs augstākā
2220
4
Mārtiņš Drulis
Partija "LPP/LC" 780200 Rēzeknes novads Valdes loceklis vidējā
2221
4
Kaspars Drunka
Politiskā partija "Spēks vienotībā" 320200 Aizkraukles novads tehniskais darbinieks vidējā
2222
12
Irēna Elfrīda Drupa
"Jaunais laiks" 130000 Jūrmala vadītāja augstākā
2223
15
Dainis Druseiks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 400200 Bauskas novads vadītājs vidējā
2224
6
Egils Druviņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 406400 Iecavas novads vadītājs augstākā
2225
10
Ilmārs Druviņš
"Jaunais laiks" 110000 Jēkabpils   augstākā
2226
4
Margarita Druza
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 090000 Jelgava skolotāja augstākā
2227
8
Gunita Dubauska
KOPĀ NOVADAM 328200 Skrīveru novads priekšniece vidējā
2228
12
Raimons Dubkevičs
"Sēļu zeme" 568700 Salas novads īpašnieks vidējā
2229
1
Artūrs Duboks
"Tautas partija" 050000 Daugavpils mūziķis vidējā
2230
9
Sandra Duborga
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 800800 Ķekavas novads operātore vidējā
2231
19
Inna Dubovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 440200 Daugavpils novads Direktore augstākā
2232
3
Aleksejs Dubovskis
Osipova partija 050000 Daugavpils   vidējā
2233
10
Valdis Dubovskis
"Jaunais laiks", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801200 Salaspils novads   vidējā
2234
8
Pēteris Dubra
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads   augstākā
2235
14
Ināra Dubra
"Jaunais laiks" 804900 Babītes novads Skolotāja augstākā
2236
7
Daina Dubre-Dobre
"Pilsoniskā savienība" 360200 Alūksnes novads Direktore augstākā
2237
4
Maija Dubro
Partija "LPP/LC" 880200 Talsu novads direktore augstākā
2238
22
Oļegs Dubrovs
PAR DZIMTENI! 010000 RĪGA direktors augstākā
2239
15
Baiba Dubrovska
Partija "LPP/LC" 321400 Pļaviņu novads sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu menedžere augstākā
2240
14
Andris Dubrovskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 110000 Jēkabpils darbu vadītājs augstākā
2241
19
Inesa Dudarenoka
"Latgales tauta" 440200 Daugavpils novads matemātikas skolotāja augstākā
2242
10
Imants Dudarevs
"Kristīgi demokrātiskā savienība" 740202 Ogres novads komandieris augstākā
2243
4
Viktors Dudars
Partija "Visu Latvijai!" 321400 Pļaviņu novads būvdarbu vadītājs augstākā
2244
11
Guntis Dude
Tērvetes novadam būt 468900 Tērvetes novads iecirkņa vadītājs augstākā
2245
11
Sarmīte Dude
Zaļo un Zemnieku savienība 460200 Dobeles novads izglītības nodaļas vadītāja vietniece augstākā
2246
6
Armands Dudeks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 110000 Jēkabpils valdes loceklis vidējā
2247
5
Gita Dudele
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads skolotāja augstākā
2248
3
Aigars Dudelis
"Pilsoniskā savienība" 941600 Smiltenes novads izpilddirektors augstākā
2249
4
Vija Dudeniča
Partija "LPP/LC" 321000 Jaunjelgavas novads grāmatnīcas vadītāja augstākā
2250
7
Armands Dudeničs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 321000 Jaunjelgavas novads Vecākais plānotājs augstākā
2251
8
Normunds Dudeničs
Partija "LPP/LC" 321000 Jaunjelgavas novads tāmētājs vidējā
2252
26
Filips Dudins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" 010000 RĪGA   vidējā
2253
12
Irēna Dudzinska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 940200 Valkas novads Farmaceite, aptiekas vadītājas vietniece augstākā
2254
10
Anda Duge
"Pilsoniskā savienība" 540200 Jelgavas novads vadītāja vietniece augstākā
2255
9
Atis Duka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 801400 Saulkrastu novads biroja menedžeris augstākā
2256
17
Aivars Duklavs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 400200 Bauskas novads valdes loceklis augstākā
2257
10
Jānis Duks
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 804400 Ādažu novads Valdes loceklis,ražošanas direktors augstākā
2258
13
Vanda Dukse
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads   vidējā
2259
11
Hugo Duksis
Novada attīstībai 429300 Vecpiebalgas novads Īpašnieks augstākā
2260
17
Tālis Duksis
Zaļo un Zemnieku savienība 967101 Burtnieku novads valdes priekšsēdētājs vidējā
2261
9
Dzidra Dukšta
Zaļo un Zemnieku savienība 680200 Ludzas novads Direktore augstākā
2262
17
Aija Dukure
Zaļo un Zemnieku savienība 961600 Rūjienas novads direktora p.i. augstākā
2263
5
Gita Dukure
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 967101 Burtnieku novads Īpašniece vidējā
2264
2
Dainis Dukurs
Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība" 801601 Siguldas novads valdes priekšsēdētājs augstākā
2265
5
Imants Dukurs
Apvienība "Darbs un Atbildība" 941800 Strenču novads   augstākā
2266
14
Ieva Dulberga
Mūsu novads - mūsu mājas - mūsu atbildība 425700 Jaunpiebalgas novads Matemātikas skolotāja augstākā
2267
14
Aigars Dulbergs
Vēlētāju apvienība "Sarma" 967300 Naukšēnu novads Zemnieku saimniecības īpašnieks vidējā
2268
3
Andris Dulpiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 801400 Saulkrastu novads Direktors augstākā
2269
1
Sandra Duļbinska
Zaļo un Zemnieku savienība 500200 Gulbenes novads Priekšsēdētāja augstākā
2270
12
Alla Duļko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 380200 Balvu novads pārdevēja vidējā
2271
6
Dace Dumbare
"DEMOKRĀTI.LV" 905100 Engures novads Informātikas un sociālo zinātņu skolotāja augstākā
2272
18
Jānis Dumbrājs
"Jaunais laiks" 880200 Talsu novads vadītājs vidējā
2273
6
Gunārs Dumbris
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" 427300 Priekuļu novads sporta darba koordinators augstākā
2274
14
Irēna Dumbure
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" 905100 Engures novads   vidējā
2275
16
Gunita Dumpe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 840200 Saldus novads Lauku attīstības speciāliste vidējā
2276
13
Olita Dumpe
Rīcības partija 010000 RĪGA Grāmatvede augstākā
2277
2
Kaspars Dumpis
"Tautas partija" 741001 Ķeguma novads Treneris vidējā
2278
1
Voldemārs Dunajevs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" 624200 Alsungas novads kurinātājs augstākā
2279
13
Rolands Duncāns
"Vienota Rēzekne" 210000 Rēzekne valdes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
2280
11
Anita Dundure
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība", Partija "LPP/LC" 130000 Jūrmala ģimenes ārste augstākā
2281
4
Gunta Dundure
"Tautas partija" 804400 Ādažu novads projektu vadītāja augstākā
2282
3
Vaira Dundure
"Tautas partija" 250000 Valmiera vadītāja augstākā
2283
1
Aivars Dundurs