Rīgas Dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(778)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
24
Jurijs Aganovs
PAR DZIMTENI! īpašnieks augstākā
2
28
Tamāra Agriņa
Partija "Visu Latvijai!" Arhitektūras daļas vecākā speciāliste - arhitekte augstākā
3
4
Vladimirs Akimovs
"Kristīgi demokrātiskā savienība" ceļu laboratorijas direktors augstākā
4
25
Sandra Akmentiņa
"Tautas partija" skolotāja augstākā
5
53
Guntis Akmeņkalns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   augstākā
6
4
Aivars Aksenoks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāts augstākā
7
4
Ieva Akuratere
"Pilsoniskā savienība"   vidējā
8
20
Eiženija Aldermane
Partija "LPP/LC" priekšniece augstākā
9
11
Jurijs Aleksejevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" galvenais redaktors augstākā
10
58
Uldis Alpe
"Tautas partija" vācu un angļu valodas tulks augstākā
11
56
Alvils Altmanis
"Tautas partija" mūziķis augstākā
12
15
Vjačeslavs Altuhovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   augstākā
13
11
Anatolijs Aļeksejenko
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
14
19
Rūdolfs Aļkvists
Rīcības partija Metinātājs augstākā
15
61
Agris Ameriks
Partija "LPP/LC" vecākais programmētājs augstākā
16
2
Andris Ameriks
Partija "LPP/LC" Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komitejas priekšsēdētājs augstākā
17
17
Kristīna Ancāne
"Pilsoniskā savienība"   vidējā
18
33
Jānis Ančevs
"Tautas partija" galvenais inženieris augstākā
19
18
Māris Andersons
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
20
20
Sarmīte Andžāne
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
21
42
Mārtiņš Andžs
"Tautas partija" skolotājs augstākā
22
51
Juliuss Anšins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
23
59
Astrīda Anšmite
"Tautas partija" medmāsa vidējā
24
46
Ināra Apsīte
PAR DZIMTENI! tramvaja vadītāja vidējā
25
16
Dainis Arbidāns
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Projektu vadītājs vidējā
26
62
Leons Astra
"Tautas partija" padomes sekretārs augstākā
27
9
Ģirts Auškāps
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Rīgas pilsētas izpilddirektora vietnieks augstākā
28
49
Rita Auziņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Filiālbibliotēkas "Rēzna" lasītavas vadītāja vidējā
29
21
Jānis Aveniņš
"Pilsoniskā savienība" projektu koordinators augstākā
30
21
Ligita Azovska
"Jaunais laiks" Ārējo sakaru sekcijas vadītāja augstākā
31
19
Gundars Ābers
"Pilsoniskā savienība" dispičers augstākā
32
34
Guna Āboliņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" dispečers vidējā
33
58
Jānis Ādamsons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
34
1
Andris Ārgalis
"Tautas partija" priekšsēdētāja vietnieks augstākā
35
18
Juris Āzers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Ģenerāldirektors augstākā
36
47
Andris Bačkurs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Elektroniskās komercijas speciālists vidējā
37
36
Pēteris Bahurs
Partija "Visu Latvijai!" Ceļu būvtehniķis vidējā
38
11
Marija Balcere
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja vidējā
39
42
Vija Balčune
Zaļo un Zemnieku savienība valdes locekle augstākā
40
51
Normunds Balčuns
Zaļo un Zemnieku savienība galvenā ārsta vietnieks augstākā
41
12
Egils Baldzēns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētāja vietnieks augstākā
42
48
Diāna Balode
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Apkalpošanas centra inspektore augstākā
43
59
Vents Balodis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
44
31
Ilze Baltā
"Jaunais laiks" valdes locekle augstākā
45
23
Linda Baltiņa
Partija "LPP/LC" padomes priekšsēdētāja vietniece augstākā
46
60
Ivars Bandonis
"Jaunais laiks" nekustamo īpašumu tehniķis vidējā
47
10
Vadims Baraņņiks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" juridiskās nodaļas vadītājs augstākā
48
3
Jāzeps Baško
"Kristīgi demokrātiskā savienība" Torakālas ķirurģijas centra vadītājs augstākā
49
42
Andrejs Baumanis
PAR DZIMTENI! zvērināts advokāts augstākā
50
37
Zanda Bautre
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Volejbola trenere augstākā
51
54
Ojārs Bācis
Partija "LPP/LC" Revīzijas komisijas revidents augstākā
52
35
Aivars Bāliņš
"Jaunais laiks" TEN-E projektu vadītājs augstākā
53
15
Ivars Bārdiņš
Zaļo un Zemnieku savienība padomes loceklis augstākā
54
46
Bruno Bārs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionārs augstākā
55
22
Rolands Arturs Bebris
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Vides aizsardzības departamenta direktors augstākā
56
20
Inta Beikmane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav augstākā
57
22
Lita Beire
"Jaunais laiks" direktore augstākā
58
48
Atis Beitiņš
"Jaunais laiks" nav augstākā
59
38
Aivars Bergers
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
60
23
Artūrs Bergholcs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK parlamentārais sekretārs augstākā
61
30
Gints Bergs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes priekšsēdētājs augstākā
62
9
Anželika Berķe-Berga
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Projektu vadītāja augstākā
63
24
Raivis Bernhards
Partija "Jaunlatvija" Galvenais speciālists- ekonomists augstākā
64
19
Īrija Bērziņa
Partija "Visu Latvijai!" Iestādes vadītāja augstākā
65
6
Marika Bērziņa
Rīcības partija Rīgas nodaļas vadītāja vidējā
66
57
Agnis Bērziņš
Partija "LPP/LC" valdes loceklis, iepirkumu nodaļas vadītājs augstākā
67
34
Aldis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
68
59
Andris Bērziņš
Partija "LPP/LC" Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītāja vietnieks augstākā
69
3
Gaidis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Juridiskās fakultātes Cilvēktiesību katedras lekto augstākā
70
63
Gundars Bērziņš
"Tautas partija"   augstākā
71
16
Guntis Bērziņš
Partija "Jaunlatvija" Valdes loceklis augstākā
72
36
Jānis Bērziņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI lektors augstākā
73
21
Oskars Bērziņš
Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis augstākā
74
9
Anita Biķerniece
Zaļo un Zemnieku savienība kredītu daļas vadītāja augstākā
75
40
Nikolajs Bilera
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
76
61
Gunārs Binde
"Tautas partija" pasniedzējs vidējā
77
1
Jānis Birks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Rīgas domes priekšsēdetājs augstākā
78
24
Mārtiņš Birks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK zvērināta advokāta palīgs augstākā
79
7
Ilze Birzniece
"Kristīgi demokrātiskā savienība" pārdošanas menedžere augstākā
80
23
Egils Bisenieks
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI asistents augstākā
81
23
Vilnis Bisenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Direktora vietnieks vidējā
82
18
Raivis Blumfelds
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
83
63
Gundars Bojārs
Partija "LPP/LC" deputāts augstākā
84
13
Leons Bojārs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Prezidents augstākā
85
20
Kristaps Bokums
Partija "Jaunlatvija" Sanitārs vidējā
86
47
Valerijs Bondarenko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" menedžeris augstākā
87
30
Artūrs Borancis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" autobusa vadītājs vidējā
88
16
Diana Borodina
Rīcības partija   augstākā
89
24
Andris Bošs
"Tautas partija" izpilddirektors augstākā
90
36
Rolands Bračs
Partija "LPP/LC" mācītājs vidējā
91
26
Kārlis Brakovskis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Rezerves daļu tirdzniecības nodaļas darbinieks augstākā
92
8
Aleksandrs Brandavs
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
93
40
Guntis Brencāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Revīzijas komisijas loceklis augstākā
94
19
Bruno Briedis
Partija "Jaunlatvija"   augstākā
95
3
Baiba Brigmane
"Jaunais laiks" deputāte augstākā
96
21
Elita Brigmane
Zaļo un Zemnieku savienība deputāta palīgs vidējā
97
22
Margarita Brikmane
"Tautas partija" valdes priekšsēdētāja augstākā
98
19
Jānis Brinkmanis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes priekšsēdētājs vidējā
99
21
Normunds Broks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektora vietnieks augstākā
100
38
Rolands Broks
Zaļo un Zemnieku savienība parlamentārais sekretārs augstākā
101
1
Elizabete Bruksle
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Individuāli praktizējoša zvērināta advokāte, pašnodarbināta augstākā
102
41
Ilona Brūvere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Režisore, žurnāliste vidējā
103
58
Ketija Buiķe
"Jaunais laiks" studente vidējā
104
46
Emīls Buiķis
"Jaunais laiks" students vidējā
105
25
Ernests Buivids
PAR DZIMTENI! menedžeris augstākā
106
26
Aldis Bukovskis
"Pilsoniskā savienība" darba aizsardzības vecākais speciālists augstākā
107
34
Edgars Bukšs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI finanšu direktors augstākā
108
43
Ēvalds Bukšs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionārs augstākā
109
54
Modris Burbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK namu pārvaldnieks augstākā
110
20
Voldemārs Burģis
"Tautas partija" jurists augstākā
111
15
Ingars Burlaks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" medmāsa vidējā
112
24
Lilita Burova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Sertificēta psiholoģe, Personības pilnveides treniņsemināru vadītāja augstākā
113
33
Andris Burtnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pensionārs augstākā
114
13
Rinalds Buškovs
"Tautas partija" jurists vidējā
115
9
Ojārs Bušs
"Kristīgi demokrātiskā savienība" direktora vietnieks augstākā
116
31
Jānis Butnors
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pensionārs augstākā
117
30
Raitis Caune
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Direktora vietnieks informātikas jomā un informātizācijas jautājumos vidējā
118
18
Alberts Cegenders
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
119
36
Arvīds Cellers-Celerts
"Jaunais laiks" nav vidējā
120
30
Brinda Ceriņa
Rīcības partija strādniece, literāte augstākā
121
41
Ausma Cimdiņa
Partija "LPP/LC" Filoloģijas un mākslas zinātņu fakultātes dekāne un profesore augstākā
122
62
Velta Cimdiņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pensionāre augstākā
123
15
Igors Cjucjura
Rīcības partija Direktors augstākā
124
49
Irina Cvetkova
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Biroja administratore augstākā
125
11
Svetlana Čaikovska
Rīcības partija   augstākā
126
57
Marija Černovska
PAR DZIMTENI! valūtas kasiere vidējā
127
43
Deniss Čerņikovs
PAR DZIMTENI! strādnieks augstākā
128
16
Normunds Červinskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektora p.i. augstākā
129
25
Andrejs Čevers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Galvenais speciālists vidējā
130
20
Inga Čigirova
Partija "Visu Latvijai!" pārvaldnieks augstākā
131
55
Edvīns Čulkstēns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Izpilddirektora padomnieks augstākā
132
47
Igors Davidenko
PAR DZIMTENI! valdes loceklis augstākā
133
4
Gunārs Dāboliņš
"Tautas partija"   augstākā
134
37
Mārtiņš Dāboliņš
Partija "Visu Latvijai!" mežu taksators augstākā
135
13
Viktors Dergunovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" ārsts-anesteziologs augstākā
136
46
Baiba Didrihsone
"Tautas partija" zvērināta advokāte augstākā
137
3
Roberts Dilba
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
138
1
Jānis Dinevičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
139
1
Viktors Dinēvičs
Rīcības partija Profesors augstākā
140
25
Jānis Dinne
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
141
47
Toms Dinvietis
"Tautas partija" sabiedrisko attiecību menedžeris augstākā
142
4
Ansis Dobelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Ģenerālsekretārs vidējā
143
42
Inese Dobuma
"Jaunais laiks" nav augstākā
144
57
Vladimirs Dolgins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
145
2
Sergejs Dolgopolovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 9.Saeimas deputāts augstākā
146
6
Jānis Dombrava
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
147
29
Uļjana Doroņina
PAR DZIMTENI! bārmene pamata
148
11
Mārtiņš Draudiņš
Zaļo un Zemnieku savienība sertificēts neatkarīgais eksperts būvniecībā augstākā
149
54
Jolanta Dreimane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Grāmatvede vidējā
150
33
Modris Dreimanis
"Pilsoniskā savienība" ražošanas vadītājs augstākā
151
20
Gundega Drēska
"Jaunais laiks" sekretāre augstākā
152
4
Kristīne Drēviņa
Partija "Jaunlatvija" Direktore, LR pārstāvis Eiropas Kopienu Tiesā augstākā
153
21
Normunds Drēviņš
"Tautas partija" Vecākais bārmenis augstākā
154
22
Oļegs Dubrovs
PAR DZIMTENI! direktors augstākā
155
26
Filips Dudins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
156
13
Olita Dumpe
Rīcības partija Grāmatvede augstākā
157
3
Justs Dzedons
Partija "Jaunlatvija" klientu piesaistes menedžeris augstākā
158
38
Andris Dzenis
"Pilsoniskā savienība"   augstākā
159
56
Aleksandrs Dzerkalis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pensionārs augstākā
160
35
Maiga Dzērvīte
Partija "LPP/LC"   augstākā
161
15
Raimonds Dzintars
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Juriskonsults augstākā
162
1
Raivis Dzintars
Partija "Visu Latvijai!" Žurnālists vidējā
163
28
Aleksandra Dzjuba
PAR DZIMTENI!   pamata
164
45
Ilze Eglīte
"Tautas partija" administratīvais direktors augstākā
165
6
Ēriks Eglītis
"Kristīgi demokrātiskā savienība" skolotājs augstākā
166
38
Zigurds Eglītis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK docents augstākā
167
55
Vladimirs Eihenbaums
Partija "LPP/LC" Rīgas Centra rajona izpilddirekcijas preses sekretārs augstākā
168
32
Vilors Eihmanis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes loceklis augstākā
169
27
Ināra Ārija Elgute
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
170
25
Jānis Endele
Partija "Jaunlatvija" Mārketinga direktors augstākā
171
14
Gvido Endlers
Partija "Visu Latvijai!" Drošības nodaļas vadītājs augstākā
172
57
Aigars Eniņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK prezidents augstākā
173
32
Gunārs Eniņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Kapsētu pārvaldes priekšnieks vidējā
174
21
Juris Erts
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Kreatīvais direktors-jurists augstākā
175
48
Aldis Ezeriņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK speciālists darbam ar iepirkumu augstākā
176
35
Edvīns Ežmalis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK padomes priekšsēdētājs augstākā
177
42
Zaiga Ērgle
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Galvenā grāmatvede augstākā
178
20
Gertruda Fadeikina
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" inženieris-konstruktors augstākā
179
29
Vadims Faļkovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nodaļas vadītājs, žurnalists augstākā
180
49
Nauris Fedorovs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   vidējā
181
19
Viktors Fedotovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" biedrības priekšsēdētājs augstākā
182
48
Vladislavs Fedotovs
PAR DZIMTENI! inženieris-tehniķis augstākā
183
42
Elīna Feldmane
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   vidējā
184
32
Andis Feldmanis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   vidējā
185
29
Andrejs Feldmanis
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs vidējā
186
33
Roberts Feldmanis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes loceklis augstākā
187
39
Zintis Feldmanis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Valdes priekšsēdētājs augstākā
188
62
Krišjānis Feldmans
"Jaunais laiks" finanšu konsultants augstākā
189
53
Jaroslavs Firsovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pasniedzējs augstākā
190
39
Juris Fišers
PAR DZIMTENI! īpašnieks augstākā
191
26
Oļegs Fjodorovs
PAR DZIMTENI! būvdarbu vadītājs vidējā
192
43
Vsevolods Fjodorovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vadītājs vidējā
193
11
Aija Fleija
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
194
37
Pāvels Francuzovs
PAR DZIMTENI! ekonomists augstākā
195
49
Visvaldis Freidenfelds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK brīvās cīņas izlases treneris augstākā
196
37
Astrīds Freimanis
"Jaunais laiks" projektu vadītājs augstākā
197
38
Indulis Freimanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pētnieks augstākā
198
24
Henrijs Frīdenbergs
Partija "LPP/LC" padomes loceklis augstākā
199
26
Valters Frīdenbergs
Partija "LPP/LC"   vidējā
200
25
Vladimirs Frolovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors augstākā
201
9
Baiba Fromane
"Jaunais laiks" Rīgas domes vēlēšanu kampaņas vadītāja, Rīgas nodaļas valdes locekle augstākā
202
15
Anita Gaigala
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekš augstākā
203
27
Ilze Gaigala
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
204
17
Iluta Gaile
"Tautas partija" deputāte augstākā
205
50
Inta Gailīte
Partija "LPP/LC" direktore-valdes locekle vidējā
206
17
Aleksandrs Gamaļejevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" vadošais konsultants augstākā
207
5
Ivars Gaters
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāts augstākā
208
29
Nelda Gavare
"Pilsoniskā savienība" darba aizsardzības speciālists augstākā
209
56
Ivars Gavars
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" apsardzes darbinieks vidējā
210
28
Valdis Gavars
"Pilsoniskā savienība"   augstākā
211
35
Marina Gavrilova
PAR DZIMTENI!   vidējā
212
10
Mihails Gavrilovs
Partija "LPP/LC" deputāts augstākā
213
52
Edmunds Gecēvičs
PAR DZIMTENI!   vidējā
214
49
Ilona Geide
"Tautas partija" direktore vidējā
215
39
Andis Geižāns
"Pilsoniskā savienība" Saeimas deputātes I. Druvietes palīgs augstākā
216
42
Dmitrijs Geraskins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" industriālo iekārtu līzinga nodaļas vadītājs vidējā
217
14
Aleksandrs Giļmans
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" vecākais mehāniķis augstākā
218
31
Andris Glāzītis
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
219
16
Viktors Gluhovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
220
45
Gunārs Goba
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionārs - atvaļināts pulkvežleitnants augstākā
221
56
Jurijs Golovaņovs
PAR DZIMTENI!   augstākā
222
2
Deniss Gorba
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" deputāts augstākā
223
46
Gaļina Gorbatenkova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ģenerālsekretāre augstākā
224
45
Stefanija Grapa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāta palīdze augstākā
225
7
Jānis Grasis
Zaļo un Zemnieku savienība uzņēmējdarbības un biznesa informātikas katedras docents augstākā
226
8
Mārtiņš Greste
"Jaunais laiks" deputāts vidējā
227
23
Aleksejs Gribkovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" pārdošanas speciālists augstākā
228
6
Guntis Grīnbergs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Valdes loceklis augstākā
229
13
Lauris Grīns
Zaļo un Zemnieku savienība tirdzniecības dienesta vadītājs augstākā
230
18
Dainis Grīnvalds
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI dramaturgs augstākā
231
14
Ilmārs Gromuls
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Analītiķis augstākā
232
50
Rolands Grotus
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
233
51
Kristiāns Grundštoks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Administratīvā departamenta direktora vietnieks augstākā
234
7
Guntis Grūbe
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pašnodarbināta persona augstākā
235
23
Anita Gulbe
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Bezdarbniece vidējā
236
56
Baiba Gulbe
Partija "LPP/LC" Projektu ieviešanas departamenta Ūdenssaimniecības un vides risku projektu nodaļas vadītāja augstākā
237
11
Jānis Gulbis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Direktors augstākā
238
37
Alirza Guseinovs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
239
17
Inguna Gustava
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK pārdošanas direktore augstākā
240
20
Guntars Gūte
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI galvenais redaktors augstākā
241
23
Zane Gūtmane
"Tautas partija" direktora padomniece augstākā
242
18
Dainis Heinsbergs
"Pilsoniskā savienība" skaņu režisors augstākā
243
8
Orvils Heniņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Izpiddirektors augstākā
244
35
Mārtiņš Hiršsons
"Tautas partija" students vidējā
245
40
Vladimirs Hodakovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Dabaszinību un datortehnoloģiju katedras profesors augstākā
246
9
Svetlana Hohlova
Rīcības partija Pārvaldnieks vidējā
247
13
Ieva Holma
Partija "Visu Latvijai!" valdes locekle vidējā
248
44
Aleksejs Holostovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" prezidents augstākā
249
9
Sergejs Hristoļubovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" administratīvais direktors augstākā
250
4
Jānis Iesalnieks
Partija "Visu Latvijai!" jurists augstākā
251
29
Nazira Iso
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" nekustamā īpašuma vērtētāja asistente augstākā
252
21
Irina Ivanova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" direktore vidējā
253
9
Edgards Ivanovs
Partija "Jaunlatvija" Nodaļas vadītājs augstākā
254
4
Ivans Ivanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
255
37
Jānis Ivanovskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   vidējā
256
20
Dmitrijs Ivanovs-Loškanovs
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
257
2
Dainis Īvāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Vides komitejas priekšsēdētājs augstākā
258
34
Jurģis Īvāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Dežurants vidējā
259
34
Lolita Jakovļeva
Zaļo un Zemnieku savienība datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studente vidējā
260
20
Emīls Jakrins
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ministra biroja vadītājs augstākā
261
26
Inna Jakšta
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
262
22
Diāna Jakubovska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Direktore augstākā
263
26
Andris Jansons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
264
39
Edgars Jansons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK jurists augstākā
265
44
Jānis Jansons
Zaļo un Zemnieku savienība direktora vietnieks mācību darbā augstākā
266
15
Nikolajs Jaružnijs
PAR DZIMTENI! vingrosanas katedras vadītājs, profesors augstākā
267
38
Māris Jaunašāns
"Jaunais laiks" sabiedriskā transporta organizācijas speciālists augstākā
268
1
Edgars Jaunups
"Jaunais laiks" ģenerālsekretārs augstākā
269
6
Modris Jaunups
"Jaunais laiks" deputāts augstākā
270
11
Andrejs Jefremovs
PAR DZIMTENI! valdes loceklis augstākā
271
22
Tatjana Jegorova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   augstākā
272
22
Dmitrijs Jeļutins
Rīcības partija Izpilddirektors augstākā
273
5
Tatjana Jemeļjanova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" laboratorijas ārste augstākā
274
13
Aleksandrs Jemeļjanovs
PAR DZIMTENI!   pamata
275
21
Vita Jermoloviča
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja augstākā
276
11
Vadims Jerošenko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
277
7
Igors Jevmenovs
Rīcības partija Valdes loceklis vidējā
278
16
Mārtiņš Jirgens
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
279
27
Guntars Jirgensons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors augstākā
280
1
Natālija Jolkina
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" deputāte augstākā
281
28
Aina Joppe
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Lektore augstākā
282
25
Alla Jučinska
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" direktora vietniece augstākā
283
22
Andris Junkurs
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
284
41
Eduards Jurķelis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK lektors, studiju programmas Interjera dizains dire augstākā
285
24
Romans Justs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Veikala vadītājs, īpašnieks augstākā
286
39
Edmunds Kačinskis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Tehniskais direktors augstākā
287
18
Valters Kagainis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
288
35
Signe Kagus
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Bezdarbniece vidējā
289
41
Ženija Kaktiņa
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Tulkotāja augstākā
290
12
Deniss Kalāns
Zaļo un Zemnieku savienība informācijas tehnoloģiju risku vecākais auditors augstākā
291
25
Daina Kalēja
Partija "Visu Latvijai!" juriste, valsts iepirkumu komisijas locekle augstākā
292
30
Jānis Kalnačs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" laboratorijas vadītājs,vadošais pētnieks augstākā
293
46
Daiga Kalnbērziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Rīgas domes priekšsēdētāja palīdze, Rīgas pilsētas augstākā
294
2
Viktors Kalnbērzs
PAR DZIMTENI! profesors augstākā
295
8
Dace Kalniņa
Partija "Visu Latvijai!" Asistents zinātniskajā darbā vidējā
296
25
Elita Kalniņa
Zaļo un Zemnieku savienība kluba viceprezidente vidējā
297
29
Inese Kalniņa
"Jaunais laiks" lektore augstākā
298
44
Skaidra Kalniņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Kvalitātes struktūrvienības vadītāja augstākā
299
43
Aivars Kalniņš
"Jaunais laiks" izpilddirektors augstākā
300
56
Andris Kalniņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
301
12
Imants Kalniņš
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
302
19
Juris Kalniņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Priekšsēdētājs vidējā
303
7
Agnis Kalnkaziņš
"Tautas partija" direktors augstākā
304
37
Valdis Kalnozols
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
305
39
Māris Kalve
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
306
46
Edvīns Kalviņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Valdes priekšsēdētājs, īpašnieks augstākā
307
34
Ivars Kalvišķis
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
308
34
Aivis Kaļķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Administratīvās inspekcijas vadītājs - izpilddirek augstākā
309
5
Mihails Kameņeckis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
310
21
Dace Kaminska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētāja augstākā
311
7
Māris Kaminskis
Partija "Visu Latvijai!" Direktora vietnieks augstākā
312
10
Inta Kaņepāja
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Direktore augstākā
313
59
Edmunds Karaļuns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" iepirkumu direktors augstākā
314
12
Jānis Karavaičiks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Direktors augstākā
315
31
Guntis Karelis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Neiroloģijas nodaļas vadītājs augstākā
316
58
Arkādijs Karijevs
PAR DZIMTENI! programmu vadītājs augstākā
317
7
Jānis Karpovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Deputāts vidējā
318
24
Vladimirs Kaskevičs
Rīcības partija   augstākā
319
52
Anete Kauce
"Jaunais laiks" tirdzniecības pārstāve augstākā
320
37
Laimonis Kaufmanis
"Tautas partija" būvinspektors vidējā
321
51
Ligita Kauķe
"Tautas partija" rīkotājdirektore augstākā
322
22
Andrejs Kazakovs
Partija "Jaunlatvija"   vidējā
323
50
Ivars Kazlauskis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
324
41
Juris Keišs
"Jaunais laiks" Apsardzes dienesta vadītājs augstākā
325
27
Imārs Kiršbaums
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK padomes priekšsēdētājs augstākā
326
46
Ilze Kjahjare
Zaļo un Zemnieku savienība telpiskās plānošanas un digitālās informācijas apstrādes nozaru vadītāja, valdes locekle augstākā
327
6
Zandis Klebais
Partija "Jaunlatvija" Valdes loceklis augstākā
328
61
Jefimijs Klementjevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" treneris augstākā
329
40
Edmunds Kļava
"Tautas partija" prezidents vidējā
330
47
Arvīds Kļavinskis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Elektroniķis vidējā
331
61
Askolds Kļaviņš
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
332
10
Diāna Kļimčenko
Partija "Jaunlatvija" valdes locekle vidējā
333
12
Biruta Viktorija Komolova
"Kristīgi demokrātiskā savienība" valdes priekšsēdētāja augstākā
334
38
Jānis Kosītis
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
335
10
Genadijs Kotovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" deputāts augstākā
336
12
Andrejs Kozlovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
337
53
Astrīda Krakope
"Tautas partija" dermatovenerologs augstākā
338
3
Edgars Kramiņš
Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs augstākā
339
8
Jānis Krastiņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Priekšsēdētājas vietnieks augstākā
340
10
Māris Krastiņš
"Tautas partija" parlamentārais sekretārs augstākā
341
11
Halfors Krasts
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes priekšsēdētājs augstākā
342
3
Margarita Krauča
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Galvenā ārste, valdes priekšsēdētāja augstākā
343
40
Lidija Kravčenko
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
344
47
Monika Krātiņa
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja augstākā
345
30
Ojārs Kreicbergs
"Pilsoniskā savienība"   augstākā
346
8
Kārlis Krēsliņš
Zaļo un Zemnieku savienība profesors augstākā
347
57
Aivars Krievāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav augstākā
348
28
Rita Krinberga
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Sociālais darbinieks augstākā
349
50
Gerda Kristapsone
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja augstākā
350
38
Ineta Kristovska
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Direktore augstākā
351
1
Ģirts Valdis Kristovskis
"Pilsoniskā savienība" deputāts augstākā
352
9
Aina Krūkle
Partija "LPP/LC" priekšsēdētājas vietniece augstākā
353
34
Māra Krūmiņa
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
354
15
Jānis Atis Krūmiņš
"Pilsoniskā savienība" administrators augstākā
355
17
Raimonds Krūmiņš
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
356
34
Uldis Krūmiņš
"Jaunais laiks" 1. Trolejbusu parka priekšnieka vietnieks augstākā
357
13
Aigars Krūms
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes priekšsēdētājs augstākā
358
33
Daniels Kudrins
PAR DZIMTENI!   augstākā
359
14
Kaspars Kuļikovs
"Tautas partija" jaunākais juriskonsults vidējā
360
8
Leonīds Kurdjumovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts, sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja augstākā
361
45
Boriss Kurovs
Partija "LPP/LC" loceklis augstākā
362
16
Afanasijs Kuzmins
PAR DZIMTENI! šaušanas instruktors augstākā
363
3
Aleksandrs Kuzmins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" deputāts augstākā
364
20
Igors Kuzmuks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
365
55
Ieva Kvāle
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenā speciāliste Izglītības un informācijas nod augstākā
366
63
Mārtiņš Ķeņģis
"Jaunais laiks" projektu vadītājs augstākā
367
15
Aigars Ķimenis
"Tautas partija" ārsts - rezidents augstākā
368
19
Guntars Ķirsis
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
369
26
Pēteris Ladnijs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
370
51
Ivars Laizāns
PAR DZIMTENI! jaunākais inspektors vidējā
371
12
Kaspars Lakševics
Partija "Jaunlatvija" Daļas vadītājs augstākā
372
7
Oskars Lakšēvics
Partija "Jaunlatvija" Sabiedrisko attiecību konsultants augstākā
373
59
Gundaris Langrāts
Zaļo un Zemnieku savienība direktora vietnieks augstākā
374
47
Līga Lapiņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Personāla speciāliste augstākā
375
36
Ģirts Lapiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis, direktors augstākā
376
61
Mārtiņš Lasis
"Jaunais laiks" pārdevējs-konsultants vidējā
377
5
Andris Lasmanis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Padomes loceklis augstākā
378
53
Juris Lasmanis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes loceklis vidējā
379
6
Jeļena Lazareva
PAR DZIMTENI! direktora vietniece augstākā
380
6
Māris Lazda
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes loceklis augstākā
381
40
Silva Lazda
"Jaunais laiks" auditore augstākā
382
18
Rita Lazdāne
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes priekšsēdētāja augstākā
383
56
Jānis Lazdāns
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
384
8
Aris Lācis
"Tautas partija" profesors; kardioķirurgs augstākā
385
12
Didzis Lācis
Rīcības partija Projektu vadītājs vidējā
386
17
Jānis Lācis
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
387
25
Viola Lāzo
Partija "LPP/LC"   augstākā
388
16
Aivars Leimanis
Partija "LPP/LC" baleta mākslinieciskais vadītājs augstākā
389
35
Daiga Leite
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
390
13
Rudīte Leitena
Partija "LPP/LC" Revīzijas komisijas locekle vidējā
391
55
Aleksandrs Lētiņš
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs vidējā
392
43
Egons Liepa
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI nekustamā īpašuma vērtētājs augstākā
393
60
Andris Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
394
12
Didzis Liepiņš
Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs augstākā
395
2
Egons Liepiņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Valdes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
396
28
Evalds Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
397
57
Jānis Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
398
36
Jānis Liniņš
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
399
9
Lolita Lipinska
PAR DZIMTENI! valdes loceklis augstākā
400
21
Ivars Lišmanis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes loceklis augstākā
401
27
Māra Līce
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Direktore augstākā
402
1
Ingmārs Līdaka
Zaļo un Zemnieku savienība deputāts augstākā
403
29
Dainis Locis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
404
60
Jānis Ločmelis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" mācību centra direktors augstākā
405
22
Gita Lodziņa
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI prokūriste vidējā
406
15
Ainars Lodziņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
407
29
Andris Lodziņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes loceklis augstākā
408
55
Raimonds Lomikovskis
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
409
33
Antons Lopeta
"Jaunais laiks" ziņu nodaļas korespondents vidējā
410
1
Aleksejs Loskutovs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI ģenerālsekretārs augstākā
411
36
Biruta Loze
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionāre augstākā
412
14
Haralds Lučkovskis
Partija "Jaunlatvija" Galvenais speciālists pirmās palīdzības jautājumos augstākā
413
59
Rolands Ludriks
"Jaunais laiks" apsargs augstākā
414
5
Almers Ludviks
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja vietnieks vidējā
415
3
Ruslans Lugovskis
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
416
4
Arnis Luhse
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
417
14
Modris Lujāns
Partija "LPP/LC" deputāts vidējā
418
49
Tatjana Lukina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
419
32
Ludmila Lūse
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" trasta operāciju nodaļas vadītāja augstākā
420
9
Aigars Lūsis
Partija "Visu Latvijai!" zvērināts advokāts augstākā
421
51
Rūdolfs Lūsis
"Jaunais laiks" students vidējā
422
14
Sandra Ļahova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" SRD vienības priekšnieks augstākā
423
8
Juris Mačtams
Rīcības partija   vidējā
424
28
Sanita Madalāne
"Jaunais laiks" Zinātņu daļas vadītāja, lektore augstākā
425
6
Vladimirs Makarovs
"Tautas partija" direktors augstākā
426
19
Neļa Maliha
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" juriste augstākā
427
43
Eldanizs Mamedovs
Partija "LPP/LC" tehniskais direktors augstākā
428
10
Inna Mamina
PAR DZIMTENI!   augstākā
429
18
Imants Mantiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK padomes loceklis augstākā
430
37
Jānis Marcinkevičs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
431
49
Nikolajs Marčenko
PAR DZIMTENI! sargs augstākā
432
16
Ieva Margeviča
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI docente augstākā
433
17
Irina Markēviča
Rīcības partija Uzņēmuma vadītāja vidējā
434
12
Māra Marnauza
"Jaunais laiks" deputāte augstākā
435
23
Uldis Martinsons
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
436
20
Inese Matvejeva
Zaļo un Zemnieku savienība ministra biroja vadītāja augstākā
437
42
Jānis Maurītis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Pēckara vēstures nodaļas galvenais speciālists augstākā
438
35
Eva Mārtuža
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI projektu vadītāja augstākā
439
32
Dzintars Medenis
Partija "Visu Latvijai!" žurnālists augstākā
440
34
Andris Mednis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Inženieris augstākā
441
47
Rolands Mednis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Projektēšanas nodaļas vadītājs vidējā
442
32
Nikolajs Medvedevs
PAR DZIMTENI! kūģu korpusnieks vidējā
443
14
Gunārs Meijers
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
444
44
Oskars Mekons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK jurista palīgs vidējā
445
40
Arturs Mekšs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes priekšsēdētājs vidējā
446
11
Uldis Meļķisis
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
447
10
Nonna Merkele
Rīcības partija Padomes priekšsēdētāja augstākā
448
50
Leons Mežeckis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Tiesas piesēdētājs augstākā
449
14
Irina Mihailova
Rīcības partija Galvenā gramatvede augstākā
450
50
Mārtiņš Mikšēns
PAR DZIMTENI! inspektors vidējā
451
32
Jānis Miķelsons
"Pilsoniskā savienība" vecākais referents vidējā
452
48
Natālija Mirska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētāja vidējā
453
4
Jānis Misa
PAR DZIMTENI! direktors augstākā
454
53
Jurijs Mišņakovs
PAR DZIMTENI!   augstākā
455
23
Silvija Mišurova
Zaļo un Zemnieku savienība galvenā enerģētiķe augstākā
456
60
Leontijs Morozs
Partija "LPP/LC"   vidējā
457
14
Jānis Motivāns
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI apmeklētāju centra vadītājs augstākā
458
5
Jānis Mucenieks
"Kristīgi demokrātiskā savienība" zvērināta advokāta palīgs augstākā
459
26
Pauls Mucenieks
Partija "Visu Latvijai!" pārvaldnieks augstākā
460
21
Ilze Mukāne
Rīcības partija Galvenā grāmatvede augstākā
461
5
Edgars Mustaps
Partija "Jaunlatvija" valdes loceklis vidējā
462
42
Valdis Nagobads
Partija "LPP/LC" ģenerālsekretārs augstākā
463
27
Elīna Nazmutdinova
PAR DZIMTENI! viesmīle vidējā
464
30
Arnis Neretnieks
Partija "Visu Latvijai!" Administrators vidējā
465
17
Viktors Nikolajevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nekustamā īpašuma pārvaldnieks augstākā
466
26
Toms Norde
"Tautas partija" Tautas partijas frakcijas konsultants vidējā
467
24
Uldis Norietis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionārs augstākā
468
6
Jānis Oga
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI direktors augstākā
469
58
Raimonds Olševskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav vidējā
470
25
Klāvs Olšteins
"Jaunais laiks" ministra padomnieks augstākā
471
54
Roberts Oļa
PAR DZIMTENI! operators augstākā
472
51
Zigrīda Orehova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Revīzijas komisijas locekle augstākā
473
15
Normunds Orleāns
"Jaunais laiks" biroja vadītājs augstākā
474
27
Oļegs Orlovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" operas solists augstākā
475
53
Andra Osīte
Zaļo un Zemnieku savienība projektu vadītāja augstākā
476
49
Edijs Ostrovskis
"Jaunais laiks" students vidējā
477
52
Jānis Ozers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Īstenais loceklis augstākā
478
4
Ilga Oziša
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" locekle augstākā
479
33
Agita Ozola
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāta Pētera Tabūna palīdze vidējā
480
49
Anda Ozola
Partija "LPP/LC" padomes locekle augstākā
481
26
Silva Ozoliņa
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
482
22
Agija Ozoliņa-Kozlovska
Partija "Visu Latvijai!" direktora vietniece, galvenā koncertmeistare augstākā
483
23
Edgars Ozoliņš
PAR DZIMTENI! valdes loceklis augstākā
484
31
Kaspars Ozoliņš
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes priekšsēdētājs augstākā
485
3
Normunds Ozoliņš
Rīcības partija Loceklis vidējā
486
23
Vladimirs Ozoliņš
Partija "Jaunlatvija" Galvenais speciālists- jurists augstākā
487
28
Arnis Ozolnieks
"Tautas partija" zvērināts advokāts augstākā
488
2
Jānis Palkovs
Partija "Jaunlatvija" direktors augstākā
489
28
Ruslans Pankratovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
490
29
Ināra Parādniece
Partija "Visu Latvijai!" Personāla nodaļas vadītāja augstākā
491
2
Imants Parādnieks
Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs vidējā
492
32
Iveta Paspārne
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
493
45
Māra Pastore
Zaļo un Zemnieku savienība klientu menedžeris vidējā
494
37
Viktors Paškovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
495
44
Ēvalds Juris Paugurs
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
496
3
Dmitrijs Pavlovs
Partija "LPP/LC" Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijas izpilddirektors augstākā
497
27
Irēna Pārupe
"Jaunais laiks" latviešu valodas un literatūras skolotāja augstākā
498
24
Vladimirs Pedāns
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
499
48
Arnis Petrānis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
500
35
Valērijs Petrovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
501
5
Aigars Pētersons
"Jaunais laiks" dekāns un katedras vadītājs, profesors augstākā
502
54
Reinis Pētersons
"Tautas partija" valdes loceklis vidējā
503
11
Andis Pikāns
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
504
15
Olga Piļipoveca
Partija "Jaunlatvija" Valdes loceklis augstākā
505
62
Igors Pimenovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
506
5
Valentīna Piskunova
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētāja augstākā
507
5
Sarmīte Pīka
"Tautas partija" deputāte vidējā
508
28
Uģis Pīrs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Marketinga vadītājs augstākā
509
3
Māris Pļaviņš
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Virsārsts augstākā
510
17
Aija Poča
Partija "LPP/LC" Atīstības plānošanas un projektu vadības daļas vadītāja augstākā
511
9
Linards Počs
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
512
5
Fēlikss Polis
Rīcības partija Zvērināts advokāts, advokātu biroja "F.Polis" vadītājs augstākā
513
39
Ināra Pomere
Zaļo un Zemnieku savienība ministra padomniece augstākā
514
2
Andrejs Požarnovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāts, Satiksmes un transporta lietu komitejas augstākā
515
48
Sandra Prauliņa
"Tautas partija" reklāmas projektu vadītāja vidējā
516
33
Jānis Priede
Partija "Visu Latvijai!" Vadošais programmētājs augstākā
517
45
Pēteris Priede
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pensionārs augstākā
518
21
Konstantins Pudovskis
Partija "Jaunlatvija" projektu vadītājs augstākā
519
58
Ivars Puksts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektors, valdes loceklis augstākā
520
9
Arnis Puķe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes priekšnieka vietnieks vidējā
521
2
Olafs Pulks
"Jaunais laiks" deputāts augstākā
522
17
Haralds Puriņš
"Jaunais laiks" direktora vietnieks augstākā
523
14
Juris Puriņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Medicīniskās fakultātes centra vadītājs augstākā
524
31
Māris Puriņš
"Pilsoniskā savienība" projektu vadītājs vidējā
525
2
Iveta Purne
Zaļo un Zemnieku savienība ministra ārštata padomniece sociālās politikas jautājumos augstākā
526
16
Romāns Pussars
Partija "Visu Latvijai!" valdes prezidents augstākā
527
11
Ivonna Puškareva
"Kristīgi demokrātiskā savienība" grāmatvede vidējā
528
31
Vadims Putins
PAR DZIMTENI!   augstākā
529
12
Dzintra Putniņa
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pārvaldniece vidējā
530
27
Juris Putriņš
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI attīstības projektu vadītājs augstākā
531
30
Mārcis Pūķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK projektu vadītājs vidējā
532
22
Juris Radzevičs
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
533
6
Vladislavs Rafaļskis
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotājs augstākā
534
60
Roberts Raimo
"Tautas partija" nodaļas vadītājs augstākā
535
44
Klementijs Rancāns
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Valdes loceklis augstākā
536
10
Maija Ratfeldere
Partija "Visu Latvijai!" Izpilddirektore apsaimniekošanas jautājumos vidējā
537
43
Artūrs Ratnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" grāmatvedis vidējā
538
4
Mareks Raups
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes priekšsēdētājs augstākā
539
7
Imants Rākins
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāts augstākā
540
51
Pāvels Rebenoks
Partija "LPP/LC" zvērināts advokāts augstākā
541
45
Rūdolfs Reihs
PAR DZIMTENI! valdes prikšsēdētājs augstākā
542
5
Dace Reinika
Zaļo un Zemnieku savienība Administratīvā departamenta direktore augstākā
543
59
Dagnis Reinsons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Dispečers vidējā
544
10
Imants Rezebergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK administratīvai direktors, valdes loceklis augstākā
545
30
Gita Rēvalde
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
546
14
Laura Riekstiņa
Zaļo un Zemnieku savienība sētniece augstākā
547
31
Aleksandrs Riguns
Partija "Visu Latvijai!"   vidējā
548
2
Jānis Riņķis
"Kristīgi demokrātiskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
549
47
Imants Roga
Zaļo un Zemnieku savienība vecākais inspektors augstākā
550
15
Jaroslavs Romanovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Valdes priekšsēdētājs vidējā
551
7
Anatolijs Romaņuks
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs vidējā
552
37
Egīls Roze
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Menedžeris augstākā
553
46
Ineta Rozenšteina
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav vidējā
554
2
Baiba Rozentāle
"Tautas partija" direktore augstākā
555
25
Paulis Rubenis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK padomes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
556
18
Valentīns Rubulis
Partija "Jaunlatvija" direktors augstākā
557
2
Aleksandrs Rudišs
Rīcības partija Valdes priekšsēdētājs augstākā
558
52
Solvita Rudoviča
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
559
19
Māris Rudzītis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Satiksmes departamenta Kontroles dienesta priekšni augstākā
560
29
Ginta Rundāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Valsts zemes dienesta Kadastra un reģistru departamenta zemes reformu procesu daļas eksperte augstākā
561
3
Normunds Rutulis
"Tautas partija" programmas vadītājs vidējā
562
6
Olita Ruzijeva-Krīgere
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" personāla vadītāja augstākā
563
13
Āris Ruža
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Referents augstākā
564
31
Uģis Rūķītis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis vidējā
565
10
Antra Sakne
"Pilsoniskā savienība" docente augstākā
566
41
Aleksandrs Sakovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" padomes priekšsēdētājs augstākā
567
16
Gagiks Sarkisjans
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" kontrolieris augstākā
568
24
Mārīte Saturiņa
Partija "Visu Latvijai!" tulks augstākā
569
22
Svetlana Savicka
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāta palīgs vidējā
570
29
Viktors Saženovs
Rīcības partija Klientu speciālists augstākā
571
30
Arta Segliņa
"Jaunais laiks" vadītāja augstākā
572
7
Eva Selga
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI vadītāja augstākā
573
62
Pāvels Seļivanovs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
574
32
Jānis Semeņako
"Tautas partija" docents augstākā
575
8
Guntars Senkāns
Partija "Jaunlatvija" valdes priekšsēdētājs augstākā
576
14
Raimonds Seņko
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Īpašnieka konsultants biznesa jautājumos vidējā
577
52
Vladlens Serkovs
Partija "LPP/LC" vēstures skolotājs augstākā
578
24
Genādijs Sevastjanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nodaļas vadītājs augstākā
579
39
Vladimirs Sikko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" jurists augstākā
580
11
Gunārs Silabriedis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
581
43
Viesturs Silenieks
Zaļo un Zemnieku savienība līdzpriekšsēdētājs augstākā
582
57
Brigita Siliņa
"Jaunais laiks" prezidente augstākā
583
7
Juris Silovs
PAR DZIMTENI!   vidējā
584
18
Vladimirs Siņicins
PAR DZIMTENI! sporta komentētājs augstākā
585
23
Oļegs Sisoļatins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis vidējā
586
18
Sarmīte Sīle
"Jaunais laiks" Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes lektore augstākā
587
53
Atis Sīlis
"Jaunais laiks" skolnieks pamata
588
23
Aldis Sīpols
Partija "Visu Latvijai!" prokūrists augstākā
589
11
Loreta Skaburska
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI juriste augstākā
590
52
Haralds Skaburskis
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Juridiskās direkcijas jurists augstākā
591
21
Anita Skalberga
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Docētāja vispārīgās pedagoģijas kursiem augstākā
592
16
Jānis Mārtiņš Skuja
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
593
25
Tatjana Slavgorodska
Rīcības partija Vadītājs vidējā
594
26
Igors Slavgorodskis
Rīcības partija Vadītājs augstākā
595
52
Dace Smeltere
"Tautas partija" valdes priekšsēdētāja augstākā
596
24
Maija Smila
Zaļo un Zemnieku savienība locekle augstākā
597
41
Dita Smildziņa
"Tautas partija" LTV7 reklāmas koordinatore augstākā
598
21
Igors Solomatins
PAR DZIMTENI! direktors augstākā
599
40
Igors Solovjovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
600
29
Edīte Sondoviča
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionāre augstākā
601
41
Jurijs Spigins
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
602
45
Jānis Sproģis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Tehniskā direktora vietnieks augstākā
603
54
Guna Spure
"Jaunais laiks" kasiere - inkasente vidējā
604
9
Ārija Stabiņa
"Tautas partija" priekšniece augstākā
605
33
Jevgenija Stalidzāne
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja augstākā
606
6
Helmī Stalte
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK deputāte, Kultūras, mākslas un reliģijas lietu kom vidējā
607
20
Dainis Stalts
"Pilsoniskā savienība" deputāts vidējā
608
14
Dāvis Stalts
"Pilsoniskā savienība" žurnālists vidējā
609
39
Vjačeslavs Starostins
Partija "LPP/LC" Centra rajona izpilddirekcijas izpilddirektors augstākā
610
7
Maija Stefane
"Pilsoniskā savienība" deputāte augstākā
611
8
Sanita Stelpe
"Pilsoniskā savienība" biroja vadītāja augstākā
612
6
Vjačeslavs Stepaņenko
Partija "LPP/LC" jurists augstākā
613
5
Guntis Stirna
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
614
28
Vineta Stolere
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes locekle augstākā
615
43
Imants Stradiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Riteņbraukšanas un individuālo sporta veidu nodaļa augstākā
616
8
Jānis Straume
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
617
11
Ansis Straupmanis
Partija "Jaunlatvija" Direktora vietnieks ārpusklases un audzināšanas darbā augstākā
618
4
Ilze Straustiņa
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
619
10
Roberts Strazdiņš
"Jaunais laiks" pašnodarbinātais vidējā
620
55
Aivis Strazds
"Jaunais laiks" nav augstākā
621
16
Kārlis Strēlis
"Jaunais laiks" vadošais pētnieks augstākā
622
15
Lelde Stumbre
Partija "Visu Latvijai!" Prezidents augstākā
623
19
Ingrīda Sudmale
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Vecākā audzinātāja augstākā
624
36
Aleksandrs Suvorovs
PAR DZIMTENI! galvenais grāmatvedis augstākā
625
14
Anna Sūna
PAR DZIMTENI! direktora vietnieks pamata
626
52
Eduards Svatkovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
627
23
Margarita Sverčkova
Rīcības partija   augstākā
628
12
Viktors Svirčenkovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs augstākā
629
54
Gunta Šagbazjana
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāta palīdze, konsultante augstākā
630
12
Leonīds Šakovecs
PAR DZIMTENI! galvenais redaktors augstākā
631
57
Zigmunds Šalders
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
632
27
Norberts Šalgunovs
Rīcības partija Rakstnieks augstākā
633
31
Dmitrijs Ščegoļevs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
634
50
Jevgeņijs Šeļeņins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
635
52
Elvis Šeptuns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
636
36
Deniss Šerstjukovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
637
3
Mārtiņš Šics
"Pilsoniskā savienība" direktors augstākā
638
22
Jānis Šiliņš
"Pilsoniskā savienība" referents vidējā
639
8
Silvija Šimfa
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Padomniece sociālajos jautājumos augstākā
640
4
Ēriks Škapars
"Jaunais laiks" ģenerālsekretārs, Rīgas nodaļas valdes loceklis augstākā
641
44
Ļevs Škoļņiks
PAR DZIMTENI!   vidējā
642
29
Tatjana Šķubure
Zaļo un Zemnieku savienība sociālā darbiniece augstākā
643
1
Ainārs Šlesers
Partija "LPP/LC" deputāts vidējā
644
1
Didzis Šmits
Partija "Jaunlatvija" Prezidents augstākā
645
18
Jānis Šmits
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
646
19
Juris Šmits
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
647
26
Juris Šmits
"Jaunais laiks" būvdarbu vadītājs augstākā
648
24
Māris Šmits
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
649
41
Gunārs Šnepste
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
650
39
Jānis Šņore
"Tautas partija" juriskonsults vidējā
651
43
Normunds Štāls
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
652
25
Baiba Štāmere
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes locekle augstākā
653
61
Ilgonis Šteinbergs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Izpilddirektors augstākā
654
54
Dagnija Štelmahere
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   augstākā
655
63
Jānis Džerijs Šterns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav augstākā
656
47
Uldis Štokmanis
Partija "LPP/LC" Personāla un ārlietu daļas vadītājs augstākā
657
9
Igors Šturms
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
658
53
Sergejs Šutkovs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
659
17
Ivo Švāģeris
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Vecākais referents - jurists augstākā
660
28
Inese Švekle
Partija "LPP/LC" Labklājības departamenta direktore augstākā
661
10
Brigita Tamane
"Kristīgi demokrātiskā savienība" juriste augstākā
662
19
Edgars Tavars
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
663
8
Andris Teikmanis
"Kristīgi demokrātiskā savienība" prorektors, docētājs augstākā
664
55
Valdis Teimers
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vecākais referents augstākā
665
6
Mārīte Teivāne
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
666
50
Voicehs Teivāns
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Valdes priekšsēdētājs augstākā
667
36
Ivars Tenters
"Pilsoniskā savienība" tehniskais direktors vidējā
668
60
Arno Ter-Saakovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Prezidents, Valdes priekšsēdētājs augstākā
669
33
Arnis Teteris
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   vidējā
670
30
Raimonds Timma
Partija "LPP/LC" valdes loceklis - Sabiedriskā transporta daļas vadītājs augstākā
671
48
Nikolajs Timofejevs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
672
49
Šakro Toliašvili
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētāji vidējā
673
31
Maksims Tolstojs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors augstākā
674
9
Uvis Toms
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI dienesta vadītājs vidējā
675
17
Irina Tomsone
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionāre augstākā
676
56
Ilmārs Tračums
Zaļo un Zemnieku savienība ārsts - ķirurgs augstākā
677
26
Aleksandrs Tralmaks
Partija "Jaunlatvija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
678
12
Dmitrijs Trofimovs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI valdes priekšsēdētājs augstākā
679
17
Igors Trubko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
680
53
Juris Tumulkāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Tautas lietišķās mākslas keramikas studijas "Saule" vadītājs vidējā
681
32
Dainis Turlais
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
682
27
Vadims Umanovs
"Tautas partija" direktora vietnieks augstākā
683
40
Austris Upelnieks
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Tiesu administrators augstākā
684
8
Andrejs Uporovs
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs vidējā
685
1
Nils Ušakovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
686
2
Arvīds Ušča
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
687
26
Aija Uzulēna
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI tulkotāja augstākā
688
24
Jānis Vahers
"Pilsoniskā savienība" videonovērošanas operators vidējā
689
29
Maija Vanaga
"Tautas partija" direktore augstākā
690
51
Gints Vanags
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Tirdzniecības vadītājs vidējā
691
27
Uldis Vanags
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieks augstākā
692
38
Lelde Vancoviča
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Vēža skrīninga nodaļas vadītāja augstākā
693
50
Artūrs Varaksins
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI tulks - projektu vadītājs augstākā
694
3
Inese Vasiļjeva
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Sociolingvistikas daļas projektu vadītāja augstākā
695
31
Vismants Vazdiķis
"Tautas partija" Apakškomisijas priekšsēdētāja vietnieks augstākā
696
23
Sanita Vāne
"Pilsoniskā savienība" lektore augstākā
697
17
Ilze Vecvagare
Partija "Jaunlatvija" Valdes locekle augstākā
698
7
Ilmārs Vecvanags
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
699
35
Nikolajs Vederņikovs
Zaļo un Zemnieku savienība vadītājs augstākā
700
10
Simona Veide
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Biroja vadītāja augstākā
701
28
Uldis Veidemanis
Rīcības partija Sociālais pedagogs augstākā
702
13
Olga Veidiņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" komisijas locekle vidējā
703
48
Rihards Veinbergs
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI Jurista palīgs vidējā
704
36
Ildze Veiskate
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Iepirkumu un realizācijas nodaļas vadītāja augstākā
705
12
Tālis Veismanis
"Pilsoniskā savienība" direktors augstākā
706
13
Olga Veļikanova
Partija "Jaunlatvija" Projektu vadītāja augstākā
707
46
Aina Verze
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja augstākā
708
13
Elmārs Vēbers
"Jaunais laiks" docents, vadošais pētnieks augstākā
709
38
Edvīns Vējš
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
710
25
Kristīne Vēvere
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Biroja vadītāja augstākā
711
13
Ingvars Vijups
"Pilsoniskā savienība" dizaineris augstākā
712
16
Raimonds Vilde
"Tautas partija" priekšsēdētājs vidējā
713
34
Ivars Vilemsons
"Tautas partija" menedžeris vidējā
714
38
Aivars Vilipsons
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
715
5
Andrejs Vilks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Mācībspēks augstākā
716
13
Andris Vilks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Rīgas pilsētas Īres valdes priekšsēdētājs augstākā
717
48
Imants Vilks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Nav augstākā
718
15
Irina Vinnika
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja, direktore augstākā
719
5
Juris Viņķelis
"Pilsoniskā savienība" ģenerālsekretārs augstākā
720
10
Aivars Visockis
Zaļo un Zemnieku savienība vecākais treneris vidējā
721
38
Vjačeslavs Visockis
PAR DZIMTENI! celtnieks vidējā
722
34
Georgijs Višņakovs
PAR DZIMTENI! direktors augstākā
723
20
Ēriks Vitovskis
Rīcības partija Apdrošināšanas brokeris augstākā
724
30
Mareks Vītoliņš
PAR DZIMTENI! izpilddirektors vidējā
725
35
Vilnis Vītums
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Pārdošanas vadītājs augstākā
726
19
Antons Vjaters
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
727
10
Arkādijs Vocišs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Rektors augstākā
728
30
Roberts Volfs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis vidējā
729
44
Lolita Vorkale
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Tehnologa palīdze - lietvede augstākā
730
54
Ivans Vorslovs
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
731
39
Valentīna Zaharova
"Jaunais laiks" direktora vietniece augstākā
732
42
Jurijs Zaharovs
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pensionārs augstākā
733
7
Nikolajs Zaharovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
734
4
Svetlana Zaiceva
Rīcības partija Televīzijas nodaļas un sabiedrisko attiecību vadītājs augstākā
735
41
Līga Zaķe
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Pašnodarbināta amatniece - floriste, reģistrēta La vidējā
736
12
Juris Zaķis
Partija "LPP/LC" rektors augstākā
737
36
Ilmārs Zaļais
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
738
18
Sergejs Zaļetajevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
739
6
Jānis Mārtiņš Zandbergs
"Pilsoniskā savienība" projektu vadītājs augstākā
740
40
Aivars Zants
Zaļo un Zemnieku savienība direktors - investīciju projekta vadītājs augstākā
741
4
Jānis Zaržeckis
Partija "LPP/LC" virsārsts augstākā
742
44
Ainārs Zābers
"Jaunais laiks" nav augstākā
743
5
Guntis Zālītis
Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs, prezidents augstākā
744
35
Gints Zemitāns
"Pilsoniskā savienība" vecākais inspektors augstākā
745
44
Jānis Zeps
Partija "LPP/LC" prezidents augstākā
746
13
Irēna Zēberga
"Kristīgi demokrātiskā savienība"   augstākā
747
32
Baiba Ziedone-Jansone
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Saeimas sekretāra palīdze augstākā
748
22
Modris Ziemiņš
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Biedrs augstākā
749
14
Gundega Zikmane
"Kristīgi demokrātiskā savienība"   augstākā
750
1
Māra Viktorija Zilgalve
"Kristīgi demokrātiskā savienība" docente augstākā
751
28
Daņiils Zimovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   augstākā
752
58
Sergejs Zinovatnijs
Partija "LPP/LC"   vidējā
753
50
Jānis Ziņģītis
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
754
2
Jānis Zirnis
Politisko partiju apvienība "Libertas.lv" Asociētais profesors augstākā
755
33
Anatolijs Zolotovskovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
756
33
Aleksandrs Zoltners
Zaļo un Zemnieku savienība zvērināts advokāts augstākā
757
17
Vera Zozuļa
PAR DZIMTENI! treneris augstākā
758
3
Igors Zujevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
759
32
Normunds Zvaunis
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
760
16
Artūrs Zvejsalnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija" Zvērināts advokāts augstākā
761
45
Zinta Zviedre
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
762
55
Arnis Zviedris
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
763
37
Jānis Zviedris
"Pilsoniskā savienība" Bbūvdarbu vadītājs augstākā
764
30
Raimonds Zviedris
"Tautas partija" apdrošināšanas brokeris augstākā
765
7
Juris Zvirbulis
"Jaunais laiks" deputāts augstākā
766
18
Aleksandrs Žarovs
Rīcības partija strādnieks vidējā
767
27
Roberts Žemaitis
Partija "LPP/LC"   augstākā
768
8
Eduards Žemaitis-Dzicevičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" izpilddirektors augstākā
769
19
Konstantīns Žiharevs
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
770
27
Antra Žukovska
"Pilsoniskā savienība" direktore augstākā
771
58
Māris Žunda
Zaļo un Zemnieku savienība informāciju tehnoloģiju administrators augstākā
772
61
Aina Žuravļova
PAR DZIMTENI! skolotāja augstākā
773
63
Marika Žuravļova
PAR DZIMTENI! deputāts augstākā
774
60
Andrejs Žuravļovs
PAR DZIMTENI! tirdzniecības pārstāvis augstākā
775
1
Juris Žuravļovs
PAR DZIMTENI! direktors augstākā
776
59
Mareks Žuravļovs
PAR DZIMTENI! sociālais darbinieks vidējā
777
62
Sergejs Žuravļovs
PAR DZIMTENI! deputāts augstākā
778
45
Ivonna Žvīgure
SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI   pamata