Jelgavas pilsētas dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(159)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
6
Aleksandrs Abušajevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis vidējā
2
18
Juris Akseņenko
"Tautas partija" īpašnieks augstākā
3
11
Ilga Antuža
Zaļo un zemnieku savienība komercdirektore augstākā
4
15
Jānis Ābele
Partija "LPP/LC" dekāns augstākā
5
13
Uldis Āriņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Klientu apkalpošanas centra vadītājs augstākā
6
10
Kristīna Bajeva
PAR DZIMTENI!   pamata
7
12
Aigars Balams
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" galvenais mehāniķis augstākā
8
1
Gunda Balode
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" sektora darbam ar ģimeni un bērniem vadītāja augstākā
9
8
Andris Baltais
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
10
2
Ivars Baltrums
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs augstākā
11
7
Artūrs Bāliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" EURES konsultants augstākā
12
10
Ainars Bērziņš
"Jaunais laiks" hokeja treneris augstākā
13
15
Jānis Bērziņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" operators vidējā
14
2
Edīte Bišere
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
15
3
Antons Buhvalovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
16
6
Vilnis Bulduris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis augstākā
17
9
Ūna Buņķe
Partija "LPP/LC" Daļas priekšniece augstākā
18
7
Mintauts Buškevics
Zaļo un zemnieku savienība direktors augstākā
19
11
Juris Bušs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Eksporta menedžeris vidējā
20
9
Ilze Butkus
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" saimnieciskās daļas vadītāja vidējā
21
10
Lilita Caune
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Narkoloģiskā dienesta vadītāja augstākā
22
9
Jānis Cunskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
23
8
Sarmīte Čerņajeva
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" lektore augstākā
24
1
Jānis Čevers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" darba aizsardzības eksperts augstākā
25
7
Gunita Draveniece
"Pilsoniskā savienība" skolotāja augstākā
26
5
Ēvalds Dreimanis
"Pilsoniskā savienība" docents augstākā
27
4
Margarita Druza
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
28
3
Aigars Egle
PAR DZIMTENI! valdes loceklis pamata
29
1
Roberts Egle
PAR DZIMTENI! valdes priekšsēdētājs vidējā
30
8
Andrejs Eihvalds
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" projektu vadītāja asistents vidējā
31
6
Inta Englande
"Tautas partija" direktora vietniece augstākā
32
9
Viveja Epiņa
Zaļo un zemnieku savienība ģimenes ārste augstākā
33
14
Aldis Feldmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" komandieris augstākā
34
9
Jānis Felsbergs
"Pilsoniskā savienība" padomes loceklis augstākā
35
5
Vilnis Freifelds
PAR DZIMTENI!   vidējā
36
14
Guntars Freimanis
"Jaunais laiks" inspektors vidējā
37
1
Maksims Galkins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" individuālais komersants vidējā
38
3
Ainārs Galviņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
39
5
Andrejs Garančs
Zaļo un zemnieku savienība direktors augstākā
40
5
Ludmila Gineite
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
41
13
Gita Grase
"Tautas partija" direktore augstākā
42
7
Renārs Graudiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" skolotājs augstākā
43
3
Egīls Grendziņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" tehnoloģisko procesu kontrolieris augstākā
44
16
Valentīns Grigorjevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ražošanas direktors augstākā
45
6
Uģis Gross
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
46
4
Laimnesis Ģederts
"Pilsoniskā savienība" projektu vadītājs augstākā
47
8
Matīss Hermanis
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
48
2
Alfrēds Holsts
"Tautas partija" direktors augstākā
49
6
Jevgēnijs Iļjinskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
50
9
Raisa Ivanova
PAR DZIMTENI! maiņas vadītāja vidējā
51
2
Ivars Jakovels
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītājs augstākā
52
11
Pēteris Jakovels
"Jaunais laiks" inženieris vidējā
53
9
Inga Jansone
"Tautas partija" direktores vietniece augstākā
54
4
Modris Jansons
Zaļo un zemnieku savienība deputāts augstākā
55
12
Anna Jesereviča
"Tautas partija" valdes locekle, veterinārārste augstākā
56
8
Genrihs Kahanovičs
PAR DZIMTENI! pārdevējs vidējā
57
10
Gints Kalniņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" pastnieks vidējā
58
11
Aleksandrs Knohs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" sporta pasniedzējs augstākā
59
8
Marija Kolneja
Zaļo un zemnieku savienība valdes priekšsēdētājas vietniece augstākā
60
15
Oskars Kozinda
"Jaunais laiks" viesdocents augstākā
61
3
Ivars Krastiņš
Partija "LPP/LC" Komercdirektors augstākā
62
5
Vitālijs Krugļešovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" tulkotājs augstākā
63
6
Armands Krūze
Partija "LPP/LC" ES struktūrfondu projektu vadītājs augstākā
64
2
Valentīna Kudrjavceva
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" menedžere vidējā
65
3
Jānis Kuķis
Zaļo un zemnieku savienība projektu vadītājs augstākā
66
4
Igors Kuļevs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" degvielas un gāzes uzpildes staciju pārvaldnieks vidējā
67
5
Zane Ķince
"Jaunais laiks" vadītājas vietas izpildītāja augstākā
68
2
Andris Ķipurs
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
69
3
Valdis Labanovskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis augstākā
70
5
Jānis Laizāns
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
71
4
Jānis Lange
"Jaunais laiks" Jelgavas nodaļas vadītājs augstākā
72
4
Līga Lapinska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" tulks vidējā
73
13
Andris Lapsa
"Jaunais laiks" mājturības un tehnoloģiju skolotājs augstākā
74
12
Jānis Lauva
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
75
12
Rolands Lazdiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Korporatīvo klientu attiecību vadītājs augstākā
76
16
Andris Lāčplēsis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" apdrošināšanas projektu vadītājs vidējā
77
1
Dainis Liepiņš
Partija "LPP/LC" Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
78
10
Māris Liscovs
"Tautas partija" students vidējā
79
11
Andris Lukss
"Pilsoniskā savienība" sporta skolotājs augstākā
80
7
Vadims Ļetko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" projektu vadītājs vidējā
81
17
Vilis Ļevčenoks
Zaļo un zemnieku savienība izpilddirektora vietnieks augstākā
82
14
Anatolijs Ļitvinovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" autovadītājs vidējā
83
3
Natālija Ļubina
"Jaunais laiks" būvinspekcijas vadītāja augstākā
84
12
Aivars Ļuļēns
"Jaunais laiks" nodaļas vadītājs augstākā
85
12
Arvīds Matisons
Zaļo un zemnieku savienība direktors, režisors augstākā
86
9
Boļeslavs Matusevičs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Lektors augstākā
87
15
Gunita Maziņa
Zaļo un zemnieku savienība Jelgavas filiāles vadītāja augstākā
88
15
Andris Mazkalniņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis augstākā
89
1
Aivars Meija
"Pilsoniskā savienība" tirgus izpētes analītiķis augstākā
90
4
Jānis Meija
"Tautas partija" jurists augstākā
91
6
Edmunds Misevičs
"Jaunais laiks" skolas direktors augstākā
92
4
Jūlija Moskaļova
PAR DZIMTENI!   pamata
93
8
Māris Narvils
Partija "LPP/LC" vadītājs augstākā
94
7
Jānis Niparts
"Tautas partija" vecākais muitas eksperts, izmeklētājs augstākā
95
1
Sergejs Ņevoļskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts augstākā
96
2
Dace Olte
Zaļo un zemnieku savienība Jelgavas nodaļas vadītāja augstākā
97
3
Uldis Osītis
"Pilsoniskā savienība" vadošais pētnieks augstākā
98
11
Ilze Ozoliņa
Partija "LPP/LC" KVS Vadītāja augstākā
99
8
Inese Pakrēsle
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Vecākā pārdevēja vidējā
100
16
Armands Pantelis
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
101
13
Gundega Pavāre
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja augstākā
102
6
Artjoms Pelcs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" metālapstrādes darba galdu programētājs-iestatītājs vidējā
103
2
Dana Poļenčuka
"Pilsoniskā savienība" valdes locekle vidējā
104
3
Mudīte Priede
"Tautas partija" izpilddirektore augstākā
105
7
Juris Puriņš
Partija "LPP/LC" mācītājs vidējā
106
16
Juris Putins
Partija "LPP/LC" spēļu automātu kazino vadītājs augstākā
107
17
Ilze Putniece
"Tautas partija" vadītāja augstākā
108
5
Aleksandrs Radzevičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" aktieris vidējā
109
11
Arnis Razminovičs
"Tautas partija" deputāts augstākā
110
1
Andris Rāviņš
Zaļo un zemnieku savienība domes priekšsēdētājs augstākā
111
13
Gundars Riekstiņš
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
112
2
Agnis Rozenbergs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Jelgavas filiāles vadītājs augstākā
113
7
Endijs Rozenbergs
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
114
6
Jeļena Rožkova
PAR DZIMTENI! šķirotājs vidējā
115
4
Ivo Rubīns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Uzņēmumu projektu menedžera asistents filiālē "Hercogs" augstākā
116
1
Aigars Rublis
"Jaunais laiks" Domes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
117
4
Valdis Ruskulis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs augstākā
118
9
Normunds Sebris
"Jaunais laiks" pārdošanas nodaļas vadītājs augstākā
119
7
Benita Serdjuka
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   vidējā
120
14
Igors Sidorišins
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs vidējā
121
10
Aivars Stepanovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" mehāniķis vidējā
122
8
Sergejs Stoļarovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs vidējā
123
11
Ilze Strēle
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ģimenes ārsts augstākā
124
6
Voldemārs Strīķis
Zaļo un zemnieku savienība profesors augstākā
125
1
Jurijs Strods
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Rīgas reģiona vadītājs un Jelgavas filiāles pārvaldnieks augstākā
126
8
Rita Stūrāne
"Tautas partija" vadītāja augstākā
127
10
Rūdolfs Suržikovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pasniedzējs, asociētais profesors augstākā
128
3
Valdis Sutens
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" komercdirektors augstākā
129
15
Baiba Svare
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
130
10
Inga Svarinska
Partija "LPP/LC" prodekāne, lektore augstākā
131
5
Saulvedis Šalājevs
Partija "LPP/LC" lidostas drošības departamenta direktors augstākā
132
9
Andis Šeršņovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Gāzesvadu un GRP ekspluatācijas un remontu dienests augstākā
133
1
Irēna Škutāne
"Tautas partija" priekšsēdētāja vietniece augstākā
134
14
Imants Šneps
Zaļo un zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
135
10
Māris Šņickovskis
Zaļo un zemnieku savienība students vidējā
136
17
Mareks Štolcermanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Instruktors vidējā
137
14
Vilnis Švāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis augstākā
138
8
Zigrīda Tāse
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" inspektore augstākā
139
12
Ansis Teteris
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Enerģētikas departamenta energoapgādes drošības un politikas nodaļas vadītājs augstākā
140
14
Irina Timofejeva
"Tautas partija" bioloģijas un ķīmijas skolotāja augstākā
141
12
Andris Tomašūns
Partija "LPP/LC"   augstākā
142
10
Jolanta Treigute
"Pilsoniskā savienība" bibliotēkas vadītāja vidējā
143
13
Guna Trukšāne
Zaļo un zemnieku savienība projektu vadītāja vidējā
144
13
Leonīds Turuševs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" apsargs augstākā
145
11
Inese Urlovska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vecākā inspektore augstākā
146
16
Rasma Urtāne
Zaļo un zemnieku savienība lektore augstākā
147
5
Juris Ūbelis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" būvdarbu vadītājs augstākā
148
14
Ilze Vanaga
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
149
12
Kaspars Vanags
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" tehnoloģijas un materiālmācības skolotājs vidējā
150
2
Hardijs Verbelis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Direktors augstākā
151
7
Marina Veselova
PAR DZIMTENI!   vidējā
152
5
Juris Volostņikovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Zemgales reģionālās filiāles vadītājs augstākā
153
4
Jeļena Zaiceva
Partija "LPP/LC" valdes locekle vidējā
154
13
Skaidrīte Zemene
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Galvenā grāmatvede augstākā
155
7
Zigmunds Ziemelis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktors vidējā
156
13
Reinis Ziemeļnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" lektors, dzīvojamo ēku ūdens apgāde un kanalizācija augstākā
157
15
Dzintra Zimaiša
"Tautas partija" direktore augstākā
158
6
Andris Zīverts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vadītājs augstākā
159
2
Tekla Žabova
Partija "LPP/LC" padomes priekšsēdētāja augstākā