Jēkabpils pilsētas dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(163)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
1
Aleksandrs Abdirazakovs
"DEMOKRĀTI.LV" Elektroapgādes projektu vadītājs augstākā
2
15
Jurijs Abramenko
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Pilsētsaimniecības departaments Sabiedriskās kārtības uzraudzības sektora kārtībnieks vidējā
3
3
Roberts Aišpurs
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis augstākā
4
3
Mihails Aleksejevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
5
13
Sergejs Aleksejevs
"Jaunlatvija" santehniķis vidējā
6
10
Vera Anuškeviča
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" galvenā grāmatvede vidējā
7
6
Nikolajs Anuškevičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Projektu vadītājs augstākā
8
11
Guntis Apsītis
"Jaunais laiks" Reģistrācijas un īpašuma lietu speciālists augstākā
9
5
Leontīna Arhipova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Drošības daļas lietvedības pārzine vidējā
10
2
Dzintars Audriņš
"Jaunlatvija" VPA dežurants vidējā
11
8
Modris Auzāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktora vietnieks augstākā
12
8
Gaida Avotiņa
"Tautas partija" valdes locekle augstākā
13
6
Ivars Ārmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis vidējā
14
4
Biruta Bahmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Vadītāja augstākā
15
2
Ruslans Bajārietis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" priekšnieka vietnieks augstākā
16
15
Ārijs Balodis
"Tautas partija"   augstākā
17
3
Alberts Barkāns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" būvinženieris augstākā
18
11
Lauris Baumanis
"DEMOKRĀTI.LV" krāsotājs pamata
19
15
Jurijs Bebris
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis vidējā
20
7
Viktors Bebris
"Tautas partija" ķirurgs augstākā
21
5
Inese Berķe
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
22
5
Aelita Bērziņa
"Tautas partija" direktore, ķīmijas skolotāja augstākā
23
12
Inese Bērziņa
"Jaunais laiks"   augstākā
24
1
Jānis Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītājs augstākā
25
6
Aleksandrs Birznieks
"DEMOKRĀTI.LV" īpašnieks vidējā
26
9
Andris Blimhens
Partija "LPP/LC" dzemdību- ginekoloģijas nodaļas vadītājs augstākā
27
8
Juris Bobrovs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
28
4
Ārija Bokāne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Grāmatvedības nodaļa, vadītāja - galvenā grāmatvede augstākā
29
2
Inguna Breikša
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" laboratorijas vadītāja augstākā
30
16
Rasma Buholce
"Latvijas Zaļā partija" valdes locekle, ārste, nodaļas vadītāja augstākā
31
13
Gunārs Cankalis
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
32
6
Ainārs Cikanovičs
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis, arhitekts, projektu vadītājs augstākā
33
9
Aivars Cimbulis
"Tautas partija" skolotājs augstākā
34
1
Nataļja Čehova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   augstākā
35
13
Ilmārs Daņiļevičs
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis vidējā
36
3
Vilis Dardets
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK menedžeris vidējā
37
5
Zigmunds Daščors
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Ražošanas vadītājs augstākā
38
15
Vilis Dābols
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pensionārs augstākā
39
5
Aleksandrs Deinis
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
40
11
Daiga Dille
"Latvijas Zaļā partija"   augstākā
41
6
Māris Dimants
Partija "LPP/LC" Tehniskais direktors augstākā
42
10
Ilmārs Druviņš
"Jaunais laiks"   augstākā
43
14
Andris Dubrovskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK darbu vadītājs augstākā
44
6
Armands Dudeks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
45
1
Dainis Dzērvītis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
46
14
Aija Eglīte
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītāja augstākā
47
11
Mairis Eglītis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Klientu konsultants augstākā
48
7
Sergejs Eglītis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" saimnieks vidējā
49
6
Oskars Elksnis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktors augstākā
50
11
Gunita Gorjačko
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Jēkabpils struktūrvienības vadītāja vietniece augstākā
51
9
Vladimirs Goršelatovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Apsaimniekošanas daļas vecākais speciālists vidējā
52
2
Anatolijs Grigorjevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
53
13
Baiba Griķe
"Tautas partija" veterinārārste augstākā
54
11
Inese Griškūne
"Tautas partija" reģionālā vadītāja augstākā
55
7
Aleksandrs Gromovs
"Jaunlatvija" īpašnieks vidējā
56
4
Judīte Grugule
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktore augstākā
57
3
Aivars Ģirģens
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" komersants augstākā
58
7
Zaiga Heniņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK parku strādniece pamata
59
4
Jekaterina Ivanova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
60
7
Žanna Ivanova
Partija "LPP/LC" sociālais pedagogs augstākā
61
1
Broņislavs Ivanovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
62
7
Jānis Januļs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" nodaļas vadītājs vidējā
63
5
Guntis Kalniņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes loceklis augstākā
64
14
Sarmis Kalniņš
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
65
10
Aldis Kampāns
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
66
9
Marita Karaseva
"DEMOKRĀTI.LV" Īpašumu pārvaldes daļa, ēku un teritorijas pārzine vidējā
67
7
Ingrīda Kauranena
"Latvijas Zaļā partija" matemātikas skolotāja augstākā
68
16
Ainis Kāršenieks
"Tautas partija" auto tirdzniecības daļas vadītājs augstākā
69
8
Ludmila Kitova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
70
9
Antans Klevinsks
"Jaunlatvija" apsargs vidējā
71
13
Jānis Koļesinskis
"Jaunais laiks" Jēkabpils filiāles vadītājs augstākā
72
2
Juris Kozuliņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK transporta un tīklu inženieris vidējā
73
1
Aivars Kraps
"Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
74
10
Juris Krastiņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Sporta zāles pārzinis augstākā
75
14
Aleksandrs Krēsliņš
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" elektriķis vidējā
76
13
Mārtiņš Krūmiņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
77
12
Haralds Kurpnieks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
78
11
Nadežda Kustova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" uzskaitvede vidējā
79
8
Ainārs Labzovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenais grāmatvedis augstākā
80
3
Edgars Lamba
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
81
13
Daina Lapiņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sākumskolas skolotāja augstākā
82
13
Nataļja Lavrinoviča
"DEMOKRĀTI.LV" students- specialitāte- grāmatvedis vidējā
83
4
Pēteris Lazdāns
"Jaunlatvija" nodaļas vadītājs augstākā
84
10
Mārīte Lazdiņa
"Tautas partija" Jēkabpils filiāles vadītāja augstākā
85
4
Modris Lācis
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis augstākā
86
10
Anita Leja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK viesnīcas vadītāja augstākā
87
5
Renāte Lenša
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
88
3
Anta Liģere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes locekle augstākā
89
2
Armands Lībietis
"Latvijas Zaļā partija" valdes priekšēdētājs vidējā
90
10
Ainārs Ludboržs
"DEMOKRĀTI.LV" auto servisa vadītājs vidējā
91
14
Vladimirs Makarovs
"Jaunais laiks"   augstākā
92
11
Uldis Mālnieks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktors augstākā
93
12
Dainis Mednis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" kurjers vidējā
94
12
Vitālijs Mezencevs
"DEMOKRĀTI.LV" - vidējā
95
12
Līga Midzene
Partija "LPP/LC" pašnodarbināta persona augstākā
96
12
Ingars Miglāns
"Jaunlatvija" iepirkumu menedžeris vidējā
97
6
Jonas Miškinis
"Tautas partija" komercdirektors vidējā
98
1
Aigars Nitišs
"Latvijas Zaļā partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
99
9
Velta Ozoliņa
"Jaunais laiks" izpilddirektore vidējā
100
14
Kaspars Ozoliņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Students vidējā
101
6
Sandris Paslausks
"Jaunlatvija" inspektors vidējā
102
1
Juris Petrovs
"Jaunlatvija" konsultants privatizēto māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos augstākā
103
8
Valērijs Petrovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Bezdarbnieks vidējā
104
4
Ģirts Plānis
"DEMOKRĀTI.LV" pārdevējs vidējā
105
8
Sandris Plānis
"DEMOKRĀTI.LV" Uzraugs ar dienesta pakāpi -kaprālis vidējā
106
5
Agita Pleiko
"Latvijas Zaļā partija" sociālā darbiniece augstākā
107
7
Vairis Puiša
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis vidējā
108
15
Spodra Purviņa
"Jaunais laiks" mazpulku vadītāja augstākā
109
8
Skaidra Putniņa
"Jaunais laiks" skolotāja, lektore augstākā
110
10
Aija Rancova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" makslinieciskās daļas vadītāja augstākā
111
1
Jānis Raščevskis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" priekšsēdētājs augstākā
112
15
Vladimirs Reskājs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
113
4
Harijs Rotkājs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
114
9
Andris Rutko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
115
8
Edmunds Safonovs
"Latvijas Zaļā partija" valdes loceklis augstākā
116
1
Leonīds Salcevičs
Partija "LPP/LC" domes priekšsēdētājs augstākā
117
10
Juris Saldaks
"Latvijas Zaļā partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
118
6
Ilona Salmiņa
"Jaunais laiks" direktora vietniece augstākā
119
2
Viktors Savins
"Jaunais laiks" priekšsēdētāja vietnieks augstākā
120
10
Nikita Sekretovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Students vidējā
121
12
Vadims Semoņenko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
122
3
Aigars Silaraups
"DEMOKRĀTI.LV" Tirdzniecības menedžeris vidējā
123
7
Indra Siliņa
"Jaunais laiks" Studiju daļas speciāliste vidējā
124
13
Ligita Sipko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" žurnālists vidējā
125
3
Kaspars Skruzmans
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
126
9
Indra Skuja
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" vecākā grāmatvede augstākā
127
9
Laima Sola
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" zobārste augstākā
128
12
Anita Sproģe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK reklāmas un mārketinga speciāliste augstākā
129
5
Aigars Stupāns
"DEMOKRĀTI.LV" - vidējā
130
13
Pjotrs Suvorovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
131
12
Mārtiņš Svilis
"Tautas partija" komercdirektors augstākā
132
2
Modris Svilis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
133
14
Jānis Šantars
"Jaunlatvija" galdnieks vidējā
134
6
Jeļena Šapkina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
135
12
Romāns Šatohins
"Latvijas Zaļā partija" direktors vidējā
136
8
Dace Ščadro
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" lektore augstākā
137
9
Smaida Ščerbicka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
138
11
Diāna Šilko
Partija "LPP/LC" valdes loceklis, galvenā grāmatvede augstākā
139
14
Ļaļa Šuļceva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" grāmatvede augstākā
140
5
Jurijs Tatarkins
"Jaunlatvija" valdes loceklis vidējā
141
4
Normunds Teicāns
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
142
7
Juris Tužikovs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītājs augstākā
143
4
Andris Ungurs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
144
8
Marika Ustiņenkova
"Jaunlatvija" īpašniece vidējā
145
16
Gatis Ūbelis
"Jaunais laiks" Jēkabpils filiāles vadītājs vidējā
146
11
Larisa Vagale
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" veikala vadītāja vietniece vidējā
147
3
Ainars Vasilis
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
148
15
Arvīds Veliks
"Jaunlatvija" komisiju sekretārs augstākā
149
12
Irina Veļičko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" pirmsskolas skolotāja augstākā
150
14
Maija Vilka
"Latvijas Zaļā partija" pārdevēja - konsultante vidējā
151
1
Viktors Vilkaušs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktors augstākā
152
2
Jurijs Zamarajevs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotājs augstākā
153
5
Juris Zālītis
"Jaunais laiks" komercdirektors vidējā
154
13
Iveta Zeļenko
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes locekle augstākā
155
16
Zigmārs Zemzars
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
156
4
Miervaldis Ziediņš
"Jaunais laiks" Valdes loceklis vidējā
157
11
Raitis Ziediņš
"Jaunlatvija" juridiskais konsultants augstākā
158
7
Zane Zīmele
"DEMOKRĀTI.LV" pārdevēja vidējā
159
10
Andris Znotiņš
"Jaunlatvija" operators vidējā
160
2
Igors Zubs
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs vidējā
161
9
Svetlana Zujeva
"Latvijas Zaļā partija" filiāles vadītāja augstākā
162
2
Vladimirs Ždanoks
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
163
3
Aelita Žikare
"Jaunlatvija" īpašniece augstākā