Liepājas pilsētas dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(182)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
9
Sandra Anohina
Osipova partija skolotāja augstākā
2
2
Gunārs Ansiņš
"LIEPĀJAS PARTIJA" Priekšsēdētāja vietnieks augstākā
3
2
Laila Atiķe
Partija "LPP/LC" valdes locekle, ģimenes ārste, narkoloģe, arodslimību ārste augstākā
4
4
Inga Auziņa
"Tautas partija" Celtniecības un dizaina projekta vadītāja augstākā
5
15
Aleksandrs Balagušs
Osipova partija   augstākā
6
10
Aleksejs Balinskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Liepājas filiāles projektu vadītājs vidējā
7
6
Marija Bambuļaka
Osipova partija vadītāja augstākā
8
5
Anita Baranovska
"Jaunais laiks" nav augstākā
9
15
Tatjana Beļikova
Saskaņas Centrs Tautas dziesmu ansambļa "Voļņica" vadītāja augstākā
10
14
Silvija Bergmane
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" nav vidējā
11
14
Diana Bikova
"LIEPĀJAS PARTIJA" Vadītāja augstākā
12
7
Carl Joakim Biorsmark
Osipova partija   vidējā
13
15
Inita Bišofa
Partija "LPP/LC" Liepājas komitejas izpilddirektore augstākā
14
11
Vaironds Bitenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Direktors vidējā
15
10
Jānis Blūms
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Operators augstākā
16
1
Andrējs Boboško
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Deputāts vidējā
17
11
Viktorija Borina
Saskaņas Centrs jurists augstākā
18
7
Aivars Brālis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK domes loceklis augstākā
19
13
Guntis Brūders
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Vadītājs augstākā
20
15
Austra Bukševica
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK pedagogs vidējā
21
6
Aina Burija
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" vadītāja augstākā
22
4
Juris Burņevskis
Partija "LPP/LC" uzņēmuma vadītājs/valdes loceklis augstākā
23
14
Jānis Ceika
Partija "LPP/LC" Liepājas filiāles vadītājs augstākā
24
17
Andrija Cīrule
Partija "LPP/LC" juriste augstākā
25
16
Guntis Čukurs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" iekšējās drošības nodaļas un autotransporta vadītājs vidējā
26
12
Mārtiņš Ralfs Dāle
Partija "LPP/LC" pārdošanas direktors Baltijas valstīs vidējā
27
7
Atis Deksnis
Partija "LPP/LC" personāla daļas vadītājs augstākā
28
1
Sergejs Dikterjovs
Saskaņas Centrs tehniskais direktors augstākā
29
2
Valentīna Doroščuka
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Ražošanas departamenta vadītāja augstākā
30
17
Brigita Dreiže
"LIEPĀJAS PARTIJA" Pārvaldes eksperte NVO un sabiedrības integrācijas jautājumos augstākā
31
14
Ilze Durņeva
Osipova partija valdes priekšsēdētāja vidējā
32
9
Jānis Džeriņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" budžeta un finanšu daļas finanšu analītiķis augstākā
33
14
Jānis Egliens
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
34
11
Atis Egliņš-Eglītis
"LIEPĀJAS PARTIJA" Projektu daļas vadītājs augstākā
35
10
Inese Eistere
"Jaunais laiks" vides zinātņu kadetdra lektore augstākā
36
4
Linda Elsberģe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Liepājas filiāles direktore augstākā
37
9
Andris Eniņš
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" nav vidējā
38
12
Inese Feldmane
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" galvenā grāmatvede augstākā
39
12
Vera Feldmane
Osipova partija   vidējā
40
2
Ināra Freidenfelde
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Zvērināts advokāts augstākā
41
6
Sarmīte Freimane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK juriskonsuls augstākā
42
5
Silvis Fridrihsons
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
43
11
Renate Gabaliņa
"Tautas partija" Filiāles "Liepājas nodaļa" vadītāja augstākā
44
2
Liene Galdika
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Liepājas filiāles pārvaldniece augstākā
45
6
Marina Geiko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Galvenā grāmatvede vidējā
46
8
Andrejs Glazuns
Osipova partija uzņēmuma vadītājs augstākā
47
1
Silva Golde
"Tautas partija" Priekšsēdētāja pirmā vietniece augstākā
48
14
Viktorija Golovčenko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Kinologs vidējā
49
7
Gatis Graudužis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Grāmatvedis augstākā
50
4
Eva Grava
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK finanšu analītiķe augstākā
51
3
Jānis Grava
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Priekšsēdētājs augstākā
52
12
Marija Grigorenko
Saskaņas Centrs izpilddirektore augstākā
53
10
Diāna Grīnberga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK nav augstākā
54
1
Andris Grīnis
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
55
11
Ilze Grospiņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Tūrisma vadības programmas direktore augstākā
56
3
Kristīne Grulle-Drulle
"Jaunais laiks" inspektors augstākā
57
17
Inta Gudele
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" apdrošināšanas speciāliste augstākā
58
15
Guntis Gūtmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" galvenā uzticības persona darba aizsardzībā augstākā
59
16
Gunārs Gūža
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
60
6
Taisija Hristoļubova
Saskaņas Centrs vācu valodas vidusskola augstākā
61
15
Ieva Ignatova
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" nav vidējā
62
15
Aleksejs Ivanovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
63
9
Andris Ivanovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK rīkotājdirektors augstākā
64
11
Svetlana Ivaņenko
Osipova partija skolotāja, logopēds augstākā
65
16
Kristīna Jablonska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Lektore augstākā
66
3
Indulis Jankovskis
Saskaņas Centrs Padomes loceklis augstākā
67
2
Arnis Jekste
"Jaunais laiks" priekšnieka vietnieks augstākā
68
7
Pjotrs Jevtušenko
Saskaņas Centrs valdes preikšsēdētajs vidējā
69
9
Pāvels Jurs
"LIEPĀJAS PARTIJA" Direktors vidējā
70
15
Uldis Jusupovs
"Tautas partija" Liepājas filiāles direktors vidējā
71
6
Ervīns Kairēns
Partija "LPP/LC" izpilddirektora vietnieks augstākā
72
8
Ināra Kalnarāja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Tautas teātra režisore vidējā
73
9
Olavs Karelsons
Saskaņas Centrs Deputāta palīgs augstākā
74
13
Jeļena Kasperoviča
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   augstākā
75
5
Jānis Kazāks
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Pasažieru komercpārvadājumu nodaļas vaditāja vietnieks augstākā
76
2
Voldemārs Kārkliņš
"Tautas partija" Direktors augstākā
77
1
Ivars Kesenfelds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
78
6
Zigurds Kirhners
"Tautas partija" valdes loceklis vidējā
79
15
Baiba Kļava
"LIEPĀJAS PARTIJA" Direktore augstākā
80
8
Dzintars Kļava
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" treneris augstākā
81
6
Egons Kļava
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Celtņa operators vidējā
82
16
Katrīna Knese-Šmite
Partija "LPP/LC" kultūras vadības studente vidējā
83
8
Maija Korņējeva
"Tautas partija" vadītāja augstākā
84
1
Elita Kosaka
Osipova partija jurists augstākā
85
5
Andris Kramēns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Direktors augstākā
86
12
Edmunds Krastiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Tirdzniecības aģents augstākā
87
5
Ivars Krastiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ārsts anesteziologs-reanimatologs, nodaļas vadītājs augstākā
88
2
Valērijs Kravcovs
Saskaņas Centrs finanšu direktors augstākā
89
4
Guntars Krieviņš
"LIEPĀJAS PARTIJA" Pārvaldnieks augstākā
90
12
Anna Krilova
"LIEPĀJAS PARTIJA" Valdes locekle, Onkoloģijas klīnikas vadītāja augstākā
91
1
Edgars Krūmiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
92
4
Viktorija Kučinska
Saskaņas Centrs direktore augstākā
93
16
Pāvels Kudlāns
Saskaņas Centrs siltumsūkņu montāžas inženieris, darbu vadītājs, projektu vadītājs augstākā
94
13
Inga Kulmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
95
13
Erika Kursa
"Jaunais laiks" koordinātore vidējā
96
1
Ivars Ķervis
"Jaunais laiks" deputāts augstākā
97
8
Aivars Ķirsis
Partija "LPP/LC" Liepājas iecirkņa vadītājs augstākā
98
3
Andris Laipnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs vidējā
99
13
Kristīna Lapatina
Osipova partija pārdevēja augstākā
100
5
Dzintra Litavniece
"Tautas partija" nodaļas vadītāja augstākā
101
18
Steen Lorenz
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs vidējā
102
2
Ilva Lutere
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" valdes locekle augstākā
103
5
Aleksejs Ļapunovs
Osipova partija   vidējā
104
7
Iveta Ļesina
"Jaunais laiks" ienākošā tūrisma nodaļas vadītāja augstākā
105
5
Māris Mahts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Norēķinu grupas vadītājs vidējā
106
9
Ingus Maršals
"Tautas partija" valdes loceklis vidējā
107
2
Vilnis Mauliņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ģimenes ārsts, arodslimību ārsts augstākā
108
3
Mareks Mediņš
"Tautas partija" valdes loceklis vidējā
109
12
Māris Mežeckis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ārsts radiologs- terapeits augstākā
110
7
Jevgēnija Mickēviča
"Tautas partija" Direktore augstākā
111
13
Romans Miloslavskis
Saskaņas Centrs ierindnieks augstākā
112
4
Ramuns Mineikis
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs augstākā
113
8
Ludmila Molčanova
"LIEPĀJAS PARTIJA" Vadītāja augstākā
114
3
Maija Neimane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vēstures skolotāja augstākā
115
9
Nataļja Ņepočatova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
116
4
Tatjana Ņikitenko
Osipova partija inženieris augstākā
117
18
Dzintars Obrickis
Saskaņas Centrs menedžeris vidējā
118
18
Irēna Opšteine
"LIEPĀJAS PARTIJA" Liepājas pilsētas padomes priekšsēdētāja augstākā
119
1
Āris Ozoliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Deputāts vidējā
120
13
Ilmārs Ozoliņš-Ozols
Partija "LPP/LC" tehniskais direktors augstākā
121
3
Armands Pauris
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" vecākais radiosakaru inženieris augstākā
122
11
Dans Perševics
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" tehniskais drektors augstākā
123
8
Aleksejs Peskarskis
Saskaņas Centrs direktora vietnieks augstākā
124
4
Uldis Pirktiņš
"Jaunais laiks" valdes loceklis, direktors vidējā
125
8
Oļegs Posadskovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
126
13
Normunds Pričins
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" servisa konsultants vidējā
127
3
Deniss Privalovs
Osipova partija metāllūžņu iepirkšanas grupas vadītājs augstākā
128
16
Aigars Puks
"LIEPĀJAS PARTIJA" Valdes loceklis augstākā
129
14
Ināra Putika
"Jaunais laiks" ūdens veselības aerobikas trenere vidējā
130
15
Imants Radavs
"Jaunais laiks" inženieris vidējā
131
10
Guntis Ratnieks
"Tautas partija" Sektora vadītājs augstākā
132
14
Anita Reinholce
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Veterinārārste augstākā
133
9
Dzintra Mirdza Reisa
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
134
5
Imants Jānis Resnis
"LIEPĀJAS PARTIJA" Galvenais diriģents - mākslinieciskais vadītājs augstākā
135
12
Anatolijs Ribins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes loceklis augstākā
136
7
Artis Rimma
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
137
5
Ivo Roderts
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" mācītājs augstākā
138
13
Elgars Roga
"Tautas partija" Saimniecības departamenta speciālists vidējā
139
8
Rita Rozentāle
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Vadītāja vidējā
140
7
Ervīns Ruņģis
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" kurzemes reģiona pārvaldnieks augstākā
141
8
Edgars Saldenieks
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
142
10
Gints Samedovs
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" elektromontieris-brigadieris vidējā
143
17
Jānis Sausiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Plašu profilu salikuma operators augstākā
144
9
Oļegs Semjonovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI" Direktors augstākā
145
1
Uldis Sesks
"LIEPĀJAS PARTIJA" Priekšsēdētājs augstākā
146
14
Vilnis Silarājs
"Tautas partija" Klientu konsultants vidējā
147
10
Svetlana Simčaka
Saskaņas Centrs fizioterapeite augstākā
148
14
Sergejs Simčaks
Saskaņas Centrs direktors vidējā
149
10
Valdis Skujiņš
"LIEPĀJAS PARTIJA" Kultūras projektu vadītājs augstākā
150
6
Inga Spirģe-Laukmane
"Jaunais laiks" veikala LIZIĀNA vadītāja augstākā
151
17
Gunārs Stankevičs
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
152
11
Māris Stankevičs
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
153
12
Sarmīte Strazdiņa
"Tautas partija" Kredītu uzraudzības menedžeris augstākā
154
6
Edvīns Striks
"LIEPĀJAS PARTIJA" Valdes loceklis augstākā
155
4
Aivars Sveilis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija", Apvienība "LIEPĀJAS ATTĪSTĪBAI"   augstākā
156
6
Guntis Šalts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
157
2
Aleksandrs Šemjakins
Osipova partija jurists vidējā
158
16
Sandra Šēniņa
"Tautas partija" Nacionāli patriotisko organizāciju projektu vadītāja augstākā
159
11
Johans Šmits
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" nav augstākā
160
12
Valda Šneidere
"Jaunais laiks" māsa - saimniece vidējā
161
3
Oksana Tauriņa
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Sektora pārzine vidējā
162
10
Andris Tauriņš
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Direktors vidējā
163
10
Lāsma Vaiče
Partija "LPP/LC" Projektu departamenta Valsts programmu nodaļas pārvaldes vecākā referente augstākā
164
3
Helvijs Valcis
"LIEPĀJAS PARTIJA" Direktors augstākā
165
10
Konstantīns Vasiļjevs
Osipova partija   vidējā
166
11
Andris Vēliņš
Partija "LPP/LC" Dienvidbaltijas operāciju pārzinis augstākā
167
13
Astrīda Vērdiņa
"LIEPĀJAS PARTIJA" Administratore vidējā
168
18
Gunvaldis Vēsmiņš
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
169
3
Tālivaldis Vēsmiņš
Partija "LPP/LC" galvenais būvinženieris augstākā
170
1
Jānis Vilnītis
Partija "LPP/LC" prezidents augstākā
171
13
Ēriks Vilovskis
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" remontatslēdznieks vidējā
172
4
Ēriks Vilsons
"Pilsoniskā savienība", "Kristīgi demokrātiskā savienība" aktieris augstākā
173
11
Tamila Visocka
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
174
5
Ilona Voļvača
Saskaņas Centrs valdes priekšsēdētāja augstākā
175
17
Naums Vorobeičiks
Saskaņas Centrs direktors augstākā
176
15
Līga Zatlere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   pamata
177
8
Gunārs Zatleris
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" līgumdarbs augstākā
178
7
Aleksandrs Zazuļins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Direktors augstākā
179
14
Valda Zēberga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
180
12
Ainars Zēbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK telesakaru inženieris augstākā
181
9
Emīlija Ziemele
"Jaunais laiks" nav augstākā
182
7
Oskars Zīds
"LIEPĀJAS PARTIJA" Rektors augstākā