Rēzeknes pilsētas dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(238)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
2
Dagmāra Abramova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāte augstākā
2
12
Jūlija Aleksejeva
"Latgales tauta" studente vidējā
3
5
Mihails Aleksejevs
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" direktors augstākā
4
9
Aleksejs Ameļčenkovs
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" nodaļas komandieris vidējā
5
7
Artūrs Apeināns
"Jaunais laiks" veikala vadītāja vietnieks augstākā
6
4
Raimonds Arbidāns
"Tautas partija" Nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs augstākā
7
3
Pāvels Balabkins
Sociāldemokrātiskā partija-SDP   augstākā
8
2
Skaidrīte Baltace
"Tautas partija" Domes priekšsēdētāja padomniece augstākā
9
10
Viktors Barovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
10
1
Aleksandrs Bartaševičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
11
5
Dmitrijs Bedrjagins
"Latgales tauta" valdes loceklis vidējā
12
3
Evija Beitāne
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētāja vidējā
13
10
Ivars Belka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
14
13
Ēriks Beloborodko
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav vidējā
15
5
Aivars Bernāns
"Jaunais laiks" lektors augstākā
16
5
Igors Bēniņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Latgales reģiona direktors vidējā
17
15
Māris Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Skaņu operators vidējā
18
3
Jevgeņijs Bogdanovičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" defektoskopists vidējā
19
8
Nikolajs Bogdanovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Ceha brigadieris vidējā
20
7
Maija Brēķe
"Vienota Rēzekne" struktūrvienības vadītāja augstākā
21
1
Valerijs Brokāns
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" domes priekšsēdētāja vietnieks vidējā
22
11
Marks Bruzguls
"Pilsoniskā savienība"   vidējā
23
4
Roberts Bruzguls
"Pilsoniskā savienība" Vecākais inspektors augstākā
24
3
Edgars Bulis
Partija "Savienība Latgales sirds" aģents augstākā
25
14
Jeļena Burova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" mūzikas skolotāja augstākā
26
8
Jānis Butkevičs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK rīkotājdirektors augstākā
27
13
Olga Cakule
Rīcības partija Angļu valodas tulks augstākā
28
4
Ļubova Ceļapītere
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK docente augstākā
29
8
Maija Cešeiko
"Jaunais laiks" naktspatversmes vadītāja augstākā
30
16
Gunārs Cipruss
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
31
7
Marija Cjunska
Zaļo un Zemnieku savienība psihologs augstākā
32
13
Vladimirs Cvetkovs
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
33
5
Jānis Čate
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes loceklis vidējā
34
9
Inga Čekša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Projektu vadītāja augstākā
35
10
Edīte Čepule
"Jaunais laiks" interešu izglītības metodiķe augstākā
36
5
Arnis Čiževskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" projektētājs augstākā
37
8
Ēriks Čudars
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" mūzikas pedagogs augstākā
38
4
Regīna Darapoļska
Sociāldemokrātiskā partija-SDP Rēzeknes reģiona vadītāja augstākā
39
10
Normunds Dāvids
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes loceklis augstākā
40
4
Sergejs Demidovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
41
8
Svetlana Deņisova
Sociāldemokrātiskā partija-SDP pārvaldnieks vidējā
42
10
Juris Dmitrijevs
Partija "LPP/LC" grāmatvedis augstākā
43
12
Ilmārs Dreļs
"Tautas partija" docētājs augstākā
44
13
Rolands Duncāns
"Vienota Rēzekne" valdes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
45
15
Natalija Filimonova
Politiskā partija "Spēks vienotībā" kasiere-uzskaitvede augstākā
46
9
Pāvels Fjodorovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" direktors augstākā
47
1
Jānis Gailis
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
48
2
Kristaps Gailis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktors augstākā
49
10
Arnolds Gailums
Politiskā partija "Spēks vienotībā" valdes priekšsēdētājs vidējā
50
14
Andrejs Garjāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Maiņas vecākais - vecākais mašīnists vidējā
51
11
Viktors Gerasimovičs
"Vienota Rēzekne" valdes loceklis augstākā
52
15
Juris Glinskis
Sociāldemokrātiskā partija-SDP valdes loceklis vidējā
53
6
Nikolajs Golubevs
Partija "LPP/LC" Direktora vietnieks mācību darbā, matemātikas skolotājs augstākā
54
6
Ivars Grudulis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK filiāles vadītājs augstākā
55
6
Anatolijs Hristaforovs
"Vienota Rēzekne" valdes priekšsēdētājs vidējā
56
1
Māris Igavens
"Jaunais laiks" vadītājs augstākā
57
7
Elīna Igoveņa-Smirnova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes locekle augstākā
58
2
Rihards Indriksons
Rīcības partija Asociētais profesors augstākā
59
15
Viktors Isakovs
"Latgales tauta" celtnieks vadītājs vidējā
60
8
Jeļena Ivanova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pirmsskolas skolotāja augstākā
61
12
Jaroslavs Ivanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors vidējā
62
7
Vladimirs Ivanovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" direktors vidējā
63
6
Guntars Ivdris
Partija "Savienība Latgales sirds" valdes loceklis augstākā
64
5
Inga Ivenkova
Partija "Savienība Latgales sirds" konditore vidējā
65
3
Ilona Īriste
Partija "LPP/LC" izpilddirektore augstākā
66
12
Antoņina Jaudzema
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
67
7
Austris Jaudzems
Partija "Savienība Latgales sirds" dizainers augstākā
68
11
Aija Judina
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes locekle vidējā
69
6
Ivars Jurčs
Zaļo un Zemnieku savienība vecākais inspektors augstākā
70
8
Andrejs Jurevičs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" tirdzniecības veicināšanas speciālists vidējā
71
1
Ernests Jurkāns
Rīcības partija Domes deputāts augstākā
72
11
Inga Kairiša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes priekšsēdētāja augstākā
73
10
Rolands Kalvāns
"Pilsoniskā savienība" Pārdošanas speciālists vidējā
74
6
Vilma Kaļiņina
Sociāldemokrātiskā partija-SDP vadītāja augstākā
75
14
Natālija Kašihina
"Latgales tauta"   augstākā
76
8
Aivars Kaupužs
"Tautas partija" lektors augstākā
77
2
Pēteris Keišs
Sociāldemokrātiskā partija-SDP izpilddirektors vidējā
78
1
Iļja Klimanovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" priekšsēdētāja 1. vietnieks augstākā
79
11
Jānis Kopeika
Zaļo un Zemnieku savienība saimniecības nodaļas vadītājs augstākā
80
16
Jāzeps Korsaks
"Vienota Rēzekne" valdes loceklis - galvenais ārsts augstākā
81
13
Jeļena Kovaļeviča
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolas psiholoģe augstākā
82
16
Vaclavs Kovaļevskis
"Tautas partija" ģimenes māju projektētājs augstākā
83
10
Jānis Kravalis
"Tautas partija" padomes loceklis augstākā
84
5
Nikolajs Kravaļs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" ražošanas apmācības meistars vidējā
85
1
Jānis Krišāns
Sociāldemokrātiskā partija-SDP priekšsēdētājs augstākā
86
14
Kaspars Krišāns
"Tautas partija" students vidējā
87
7
Vitālijs Krištopovs
"Latgales tauta" valdes loceklis augstākā
88
4
Alla Kručāne
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" Latgales reģiona pārstāve augstākā
89
8
Sergejs Ksendzovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" menedžeris augstākā
90
7
Vitolds Kudurs
"Tautas partija" vadītājs augstākā
91
4
Jevģēnijs Kuzmins
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Uzņēmējs augstākā
92
13
Gunārs Laganovskis
"Jaunais laiks" vadītājs augstākā
93
5
Māra Lagzdiņa
"Vienota Rēzekne" ārste augstākā
94
2
Arnolds Laizāns
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
95
3
Valentīna Lansberga
Rīcības partija Priekšsēdētāja augstākā
96
11
Aleksejs Lapsa
Partija "LPP/LC" Programmas "Jurists" un profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju direktors augstākā
97
1
Jeļena Laškova
Partija "LPP/LC" Pārvaldes vadītāja augstākā
98
12
Aleksandrs Lebeds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Profesionāls fotogrāfs augstākā
99
4
Anita Leontjeva
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja augstākā
100
14
Normunds Liepiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skaņu operators, mūziķis, dīdžejs vidējā
101
13
Ēriks Linkuns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK transporta nodaļas vadītājs vidējā
102
8
Aivars Ližbovskis
Partija "Savienība Latgales sirds"   vidējā
103
8
Ivars Locis
Partija "LPP/LC" Izpilddirektora vietnieks augstākā
104
6
Gaļina Lopsa
"Latgales tauta" valdes priekšsēdētāja vidējā
105
5
Zane Ludborža
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore, akordeona spēles skolotāja augstākā
106
1
Antons Ludboržs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs augstākā
107
5
Velta Ļubkina
Zaļo un Zemnieku savienība profesore, institūta direktore augstākā
108
9
Aleksandrs Marčenko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs augstākā
109
12
Marija Vija Mazure
"Pilsoniskā savienība"   vidējā
110
15
Andrejs Mazurs
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
111
13
Olga Medvedeva
Partija "LPP/LC" uzņēmuma īpašniece augstākā
112
4
Ivars Meirāns
Politiskā partija "Spēks vienotībā" docents, datorzinātņu un matemātikas katedras vadītājs augstākā
113
5
Mārīte Mežāre
"Pilsoniskā savienība" Lektore augstākā
114
15
Jānis Mežinskis
"Vienota Rēzekne" lektors augstākā
115
11
Lūcija Mičule
Sociāldemokrātiskā partija-SDP palīgstrādniece vidējā
116
6
Ilona Mihailova
"Jaunais laiks" referente nodarbinātības jautājumos augstākā
117
5
Tatjana Mihailova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" galvenā grāmatvede augstākā
118
2
Maija Muceniece
"Vienota Rēzekne" Rēzeknes filiāles pārvaldniece augstākā
119
9
Vladimirs Nesterovs
"Vienota Rēzekne" direktors vidējā
120
4
Vladimirs Nikonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs augstākā
121
14
Jānis Noviks
Sociāldemokrātiskā partija-SDP vecākais elektromehāniķis vidējā
122
9
Olesja Ņukša
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" vecākā bārmene-pārraugs vidējā
123
4
Imants Oļševskis
Partija "LPP/LC" Neiroķirurģijas-neiroloģijas nodaļas vadītājs augstākā
124
12
Mārtiņš Opolais
"Vienota Rēzekne" projektu koordinators augstākā
125
7
Lidija Ostapceva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktora vietniece augstākā
126
9
Valentīna Ostrovska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ekonomists-grāmatvedis augstākā
127
5
Ilmārs Ostrovskis
Sociāldemokrātiskā partija-SDP valdes priekšsēdētājs augstākā
128
7
Jelena Overina
"Pilsoniskā savienība" Ārējo sakaru daļas vadītāja augstākā
129
1
Edgars Overins
"Pilsoniskā savienība" Direktors vidējā
130
4
Pēteris Pauliņš
Partija "Savienība Latgales sirds" darba aizsardzības speciālists vidējā
131
2
Antons Paurs
Partija "Savienība Latgales sirds"   vidējā
132
9
Vladislavs Paurs
"Jaunais laiks" asociētais profesors augstākā
133
11
Dmitrijs Pavlenko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   pamata
134
6
Ilona Pavlenko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" sporta skolotāja augstākā
135
5
Ilga Pavlovska
Partija "LPP/LC" izpilddirektore augstākā
136
13
Imants Pāvuls
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
137
15
Aleksandrs Petičonoks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pašnodarbināta persona vidējā
138
1
Jurijs Petkevičs
"Vienota Rēzekne" Rāznas filiāles pārvaldnieks augstākā
139
2
Valērijs Petrovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" jurists augstākā
140
11
Viktors Petrovs
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
141
12
Vladimirs Petrovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav augstākā
142
1
Rolands Piļka
Partija "Savienība Latgales sirds" galvenais tehnologs augstākā
143
15
Vjačeslavs Pimanovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis vidējā
144
13
Dainis Pīrāgs
Sociāldemokrātiskā partija-SDP valdes priekšsēdētājs vidējā
145
9
Viktorija Pleškāne
Rīcības partija Finanšu struktūru vadītāja augstākā
146
7
Aleksandrs Pleškāns
Rīcības partija Valdes priekšsēdētājs augstākā
147
3
Vija Poikāne
"Tautas partija" direktore augstākā
148
10
Savva Popandopulo
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs vidējā
149
9
Ainārs Protosevičs
Partija "Savienība Latgales sirds"   augstākā
150
3
Anatolijs Pušņakovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" deputāts vidējā
151
11
Jānis Rapša
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
152
5
Arkādijs Reinieks
"Tautas partija" Latgales reģiona vadītājs augstākā
153
6
Andrejs Rešetņikovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" dežurants augstākā
154
6
Ivans Ribakovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" ekonomists vidējā
155
9
Ottomārs Rihters
"Tautas partija" direktors augstākā
156
16
Jevģēnijs Rimša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
157
9
Natālija Romane
Zaļo un Zemnieku savienība krievu valodas un literatūras skolotāja augstākā
158
10
Feodors Roslovs
"Latgales tauta"   augstākā
159
6
Ilona Rupaine
"Tautas partija" Kultūras jautājumu speciāliste augstākā
160
10
Svetlana Rutkovska
Rīcības partija Pakalpojumu operators augstākā
161
5
Sergejs Rutkovskis
Rīcības partija skolotājs augstākā
162
10
Ingrīda Sargune
Zaļo un Zemnieku savienība ārste augstākā
163
11
Aleksandrs Sedihs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
164
16
Valdis Seipulāns
"Latgales tauta" noliktavas vadītājs augstākā
165
12
Regīna Semjonova
"Jaunais laiks" pirmskolas darba galvenā speciāliste augstākā
166
15
Viesturs Seržants
Zaļo un Zemnieku savienība ekonomists augstākā
167
14
Aleksandrs Sikorskis
Politiskā partija "Spēks vienotībā" būvdarbu vadītājs vidējā
168
12
Igors Sineoks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
169
2
Aigars Sirmais
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis augstākā
170
9
Marina Sirmā
"Pilsoniskā savienība" Direktore vidējā
171
7
Inga Skrebele
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Sociālais rehabilitētājs augstākā
172
1
Aivars Skrebinskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" būvvaldes vadītājs augstākā
173
1
Voldemārs Skromulis
"Latgales tauta" skolotājs augstākā
174
16
Igors Smirnovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Rēzeknes-Ludzas tiesu medicīnas ekspertīzes nodaļas eksperts augstākā
175
7
Vitālijs Smolickis
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks"   augstākā
176
4
Vasilijs Smuļs
"Vienota Rēzekne" valdes priekšsēdētājs augstākā
177
3
Gunārs Spradzenko
"Vienota Rēzekne" valdes priekšsēdētājs augstākā
178
11
Svetlana Spriņģe
Rīcības partija Kasiere vidējā
179
1
Jānis Staškevičs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" valdes loceklis vidējā
180
7
Aleksejs Stecs
Sociāldemokrātiskā partija-SDP direktora vietnieks augstākā
181
2
Valdis Stepiņš
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
182
6
Žanna Stikute
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" grāmatvede vidējā
183
11
Aivars Stikuts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" būvdarbu vadītājs vidējā
184
16
Linda Suhanova
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenā speciāliste kultūras jautājumos augstākā
185
14
Ļevs Suhobokovs
"Vienota Rēzekne" Valdes loceklis vidējā
186
7
Anita Suraka
Partija "LPP/LC" Iestādes vadītāja augstākā
187
2
Leonārs Svarinskis
Zaļo un Zemnieku savienība rektors augstākā
188
14
Olga Šahurova
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
189
3
Artūrs Šarkovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Reģiona vadītājs augstākā
190
11
Aleksandrs Ščelkunovs
"Latgales tauta"   vidējā
191
10
Levs Šeinkers
Sociāldemokrātiskā partija-SDP Rēzeknes filiāles vadītājs augstākā
192
3
Valentīna Šidlovska
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
193
2
Svetlana Šilova
"Latgales tauta" žurnāliste augstākā
194
13
Arsenijs Šilovs
"Latgales tauta"   vidējā
195
9
Sergejs Šilovs
Sociāldemokrātiskā partija-SDP ražošanas iecirkņa vadītājs augstākā
196
8
Edgars Škinčs
"Vienota Rēzekne" valdes loceklis augstākā
197
7
Ērika Teirumnieka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Inženieru fakultātes dekāne augstākā
198
2
Edmunds Teirumnieks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK zinātņu prorektors, docents augstākā
199
10
Jevgeņija Tepcova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" būvvaldes galvenais speciālists vidējā
200
2
Boriss Terjohins
Politiskā partija "Spēks vienotībā" valdes priekšsēdētājs vidējā
201
4
Georgijs Tihonovs
Rīcības partija Uzņemšanas nodaļas vadītājs augstākā
202
12
Lidija Titova
Rīcības partija nav vidējā
203
3
Kārlis Treijs
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
204
4
Gunta Trušele
Zaļo un Zemnieku savienība ģimenes ārste augstākā
205
2
Anatolijs Tučs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Īpašnieks augstākā
206
12
Irina Tukiša
Zaļo un Zemnieku savienība vadītāja augstākā
207
8
Egīls Turlajs
"Pilsoniskā savienība" Sabiedriskais eksperts vidējā
208
3
Inese Upe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Latgales reģiona konsultante augstākā
209
9
Ineta Urtāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK lietvede augstākā
210
9
Anatolijs Ustinovs
"Latgales tauta"   vidējā
211
3
Edgars Vasiļenko
Politiskā partija "Spēks vienotībā" direktors augstākā
212
12
Aleksejs Vasiļjevs
Partija "LPP/LC" Dispečers vidējā
213
14
Nikolajs Vavilovs
Partija "LPP/LC" nodaļas vadītāja vietnieks augstākā
214
11
Olga Verze
Politiskā partija "Spēks vienotībā" audzinātaja palīgs vidējā
215
3
Aivars Vilkaste
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors, skolotājs augstākā
216
14
Benita Virbule
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
217
6
Dace Visocka
"Pilsoniskā savienība" Lektore augstākā
218
4
Andrejs Višņakovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" datortehniķis augstākā
219
8
Vladislavs Višņakovs
"Latgales tauta" students vidējā
220
1
Juris Guntis Vjakse
"Tautas partija" Domes priekšsēdētājs augstākā
221
8
Olga Vogule
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
222
4
Stanislavs Volkovs
"Latgales tauta"   augstākā
223
7
Tatjana Volņanko
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" darba aizsardzības speciāliste augstākā
224
10
Mareks Voronovs
"Vienota Rēzekne" valdes loceklis vidējā
225
3
Žanis Voskāns
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" valdes loceklis vidējā
226
9
Jānis Zagorskis
Partija "LPP/LC" tehniskais direktors augstākā
227
13
Pēteris Zaharenko
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis vidējā
228
15
Jānis Zazerskis
"Jaunais laiks" tirdzniecības menedžeris vidējā
229
6
Jānis Zeile
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" projektu vadītājs augstākā
230
6
Ināra Zeltiņa
Rīcības partija vadītāja augstākā
231
1
Arvīds Zeltiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Finanšu direktors augstākā
232
8
Jānis Zeltiņš
Rīcības partija Tirdzniecības menedžeris augstākā
233
16
Rita Zommere
Sociāldemokrātiskā partija-SDP vadītājas vietniece augstākā
234
6
Oskars Zvejsalnieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Vadošais līniju inženieris augstākā
235
3
Viktors Zvonkovs
"Latgales tauta" valdes priekšsēdētājs vidējā
236
2
Irēna Žogota
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" operators augstākā
237
8
Inese Žuka
Politiskā partija "Rēzeknes Jaunsaimnieks" juriste augstākā
238
12
Jānis Žukovskis
Sociāldemokrātiskā partija-SDP valdes priekšsēdētājs vidējā