Ventspils pilsētas dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(95)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
1
Harijs Akmentiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ģimenes ārsts augstākā
2
4
Janušs Andrejevs
"Tautas partija" krāvējs vidējā
3
11
Marija Antonova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" medicīnas māsa vidējā
4
6
Igors Avkštoļs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Maiņas priekšnieks augstākā
5
5
Malda Avramenko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētāja vidējā
6
2
Armands Āboliņš
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs vidējā
7
3
Ilze Bērziņa
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" finanšu direktore, valdes locekle augstākā
8
5
Ludmila Bērziņa
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Finanšu menedžeris augstākā
9
2
Māris Bileskalns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" meistars augstākā
10
13
Mareks Birznieks
"DEMOKRĀTI.LV" interjera projektu vadītājs augstākā
11
8
Māris Birzulis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Šorttreka treneris augstākā
12
16
Guntis Blumbergs
"Latvijai un Ventspilij" deputāts augstākā
13
14
Uldis Boitmanis
"Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs augstākā
14
6
Mārtiņš Brūns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" tirdzniecības direktors augstākā
15
6
Arvīds Juris Buks
"DEMOKRĀTI.LV" Ventspils ostas kapteinis augstākā
16
5
Ilze Buņķe
"Latvijai un Ventspilij" Mūžizglītības nodaļas vadītāja augstākā
17
4
Jeļena Daudiša
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Nav augstākā
18
8
Edīte Didrihsone
"Latvijai un Ventspilij" deputāte augstākā
19
2
Marina Djakova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Māju pārvaldniece vidējā
20
9
Oļegs Dorofejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētājs augstākā
21
9
Zane Dzintare-Štrāla
"DEMOKRĀTI.LV" Ventspils biroja vadītāja augstākā
22
2
Italo Freimanis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs augstākā
23
10
Inese Gaiduka
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" juridiskās daļas vadītāja. augstākā
24
1
Māris Ganuss
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ražošanas inženieris augstākā
25
3
Jeļena Garbuzova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pārstāvniece augstākā
26
6
Vasilijs Giņko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" laboratorijas vadītājs-tehnologs augstākā
27
6
Dainis Gīlis
"Latvijai un Ventspilij" valdes loceklis augstākā
28
16
Anatolijs Gļanenko
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" zvērināts advokāts augstākā
29
2
Uģis Goldmanis
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" vecākais juriskonsults augstākā
30
9
Irina Gončarova
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" sporta skolotāja augstākā
31
1
Inese Grigoruka
Partija "LPP/LC" Valdes priekšsēdētāja augstākā
32
1
Ojārs Grinbergs
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" komercdirektors augstākā
33
9
Māris Grīva
"Latvijai un Ventspilij" deputāts augstākā
34
10
Aigo Gūtmanis
"Latvijai un Ventspilij" komercdirektors augstākā
35
14
Ervīns Indriksons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
36
1
Vitālijs Ivanovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Darba koordinātors vidējā
37
13
Kristians Jacevičs
"Latvijai un Ventspilij" projektu vadītājs augstākā
38
2
Jānis Jansons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK apsargs vidējā
39
3
Kaspars Jostmanis
"Tautas partija" students vidējā
40
9
Oskars Junkars
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" vecākais inženieris augstākā
41
13
Andis Kēlers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
42
5
Dace Korna
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" lektore augstākā
43
5
Armīns Kronbergs
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
44
4
Olivers Kronbergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" maiņas kapteinis-vecākais mehāniķis vidējā
45
15
Imants Kurts
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
46
6
Ivars Landmanis
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
47
1
Aivars Lembergs
"Latvijai un Ventspilij" priekšsēdētājs augstākā
48
7
Rita Lieģe
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" finanšu direktora p.i. augstākā
49
12
Tatjana Liepiņa-Atvare
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav augstākā
50
8
Aleksejs Medvedevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ražošanas tehnoloģiskas daļas dispečers augstākā
51
10
Ruslans Medvedevs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" tūrisma organizators augstākā
52
13
Oļegs Mihailovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pasniedzējs augstākā
53
2
Aleksandrs Mirvis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
54
10
Jeļena Novikova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" mūzikas skolotāja augstākā
55
16
Biruta Ņikuļina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav augstākā
56
10
Oskars Osis
"DEMOKRĀTI.LV" klientu menedžeris augstākā
57
3
Didzis Ošenieks
"Latvijai un Ventspilij" priekšsēdētāja vietnieks augstākā
58
4
Dainis Pagils
"DEMOKRĀTI.LV" direktora vietnieks, Muitas pārvaldes priekšnieks augstākā
59
14
Rolands Papēdis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs augstākā
60
1
Agnese Pastare
"DEMOKRĀTI.LV" valdes locekle augstākā
61
15
Andrejs Piņkovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" kūģu agents augstākā
62
15
Vineta Podniece
"DEMOKRĀTI.LV" grāmatvede augstākā
63
12
Līga Poriete
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" bērnu tiesību aizsardzības inspektore augstākā
64
16
Aivars Posums
"DEMOKRĀTI.LV" veikala vadītājs vidējā
65
7
Oskars Pūķis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" apsargs augstākā
66
12
Dzintars Rassa
"DEMOKRĀTI.LV" apstrādes vadītājs augstākā
67
1
Salvis Roga
"Tautas partija" biznesa inkubatora vadītājs augstākā
68
2
Eduards Rubīns
Partija "LPP/LC" brīvprātīgais izpilddirektors augstākā
69
4
Osvalds Rudusans
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs vidējā
70
5
Alīna Rugine
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" personālas daļas vadītāja, kvalitātes vadītāja augstākā
71
11
Vineta Sadovska
"DEMOKRĀTI.LV" BPO Darba vadības daļas Ventspils nodaļas vadītāja augstākā
72
4
Guntars Seilis
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" vadītājs augstākā
73
15
Jeļena Sidļaroviča
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība"   augstākā
74
15
Egija Siliniece
"Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētāja augstākā
75
3
Sandra Siliņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" medicīnas māsa vidējā
76
12
Andrejs Skorodumovs
"Latvijai un Ventspilij" valdes loceklis augstākā
77
13
Diāna Skudra
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" valdes locekle augstākā
78
3
Ilona Sproģe
Partija "LPP/LC" galvenā grāmatvede augstākā
79
4
Egils Sproģis
Partija "LPP/LC" metāla apstrādes galdu operators vidējā
80
8
Jānis Strūģis
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
81
7
Andis Sukurs
"DEMOKRĀTI.LV" Ventspils nodaļas vadītājs augstākā
82
1
Vladislavs Šafranskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
83
4
Vera Šengelija
"Latvijai un Ventspilij" direktore augstākā
84
14
Gerda Ģertrūde Šneidere
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" studente augstākā
85
11
Ingrīda Štrumfa
"Latvijai un Ventspilij" galvenā krājuma glabātāja augstākā
86
11
Dainis Treimanis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" finanšu direktors, valdes loceklis augstākā
87
7
Vitalijs Trusevičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes loceklis augstākā
88
8
Dāvids Valdmanis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes loceklis vidējā
89
11
Arta Vancāne
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" vecākā eksperte augstākā
90
2
Jānis Vītoliņš
"Latvijai un Ventspilij" priekšsēdētāja 1.vietnieks augstākā
91
12
Velta Vočtava
"Jaunais laiks", "SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI", "Pilsoniskā savienība" individuālais komersants vidējā
92
7
Jānis Vucāns
"Latvijai un Ventspilij" rektors augstākā
93
3
Ainars Zīle
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs augstākā
94
14
Ivars Žaimis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
95
3
Larisa Žeļezņaka
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Psihologs augstākā