Aizkraukles novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(68)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
16
Marita Aleksejeva
"Jaunais laiks" ārsta palīgs augstākā
2
11
Valters Baumgartens
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" mehāniķis vidējā
3
10
Valentīna Beča
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Lauku attīstības speciālists vidējā
4
5
Andrejs Beinārs
"Tautas partija" iAizkraukles rajona nodaļas vadītājs augstākā
5
6
Juris Benjavs
"Tautas partija" sporta skolotājs augstākā
6
4
Jeļena Beskorovainaja
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" kancelējas pārzine augstākā
7
5
Sergejs Boļšakovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" operators augstākā
8
14
Aina Brimerberga
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" skolotāja augstākā
9
4
Andris Cirmenieks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Projektu vadītājs vidējā
10
11
Ināra Čeiča
"Tautas partija" izpilddirektore vidējā
11
14
Jeļena Deine
"Jaunais laiks" priekšsēdētāja augstākā
12
2
Andrejs Demidovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" ugunsdzēsējs-glābējs vidējā
13
5
Andris Derbeņevs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" students vidējā
14
3
Marija Dešovaja
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" medicīnas māsa vidējā
15
4
Kaspars Drunka
Politiskā partija "Spēks vienotībā" tehniskais darbinieks vidējā
16
9
Jānis Elksnis
"Tautas partija" invalīds augstākā
17
4
Kaspars Ēvelis
"Jaunais laiks" tirdzniecības, mārketinga un reklāmas nodaļas vadītājs augstākā
18
3
Ināra Gaile
"Tautas partija" Sociālā dienesta vadītāja augstākā
19
5
Harijs Galino
"Jaunais laiks" jurists augstākā
20
8
Ņina Galino
"Jaunais laiks" valdes locekle augstākā
21
12
Skaidrīte Garnele
"Jaunais laiks" bērnu tiesību aizsardzības speciāliste augstākā
22
12
Leons Geikins
"Tautas partija" Dežurants augstākā
23
11
Inna Grahovska
"Jaunais laiks" direktores vietniece izglītības jomā augstākā
24
6
Dana Isajeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Juriste augstākā
25
1
Viktors Ivančikovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Higiēnas ārsts augstākā
26
6
Juris Ivaņušins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" bezdarbnieks vidējā
27
13
Aina Lija Jēkabsone
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
28
14
Natālija Juškeviča
"Tautas partija" akordeona skolotāja augstākā
29
2
Elmārs Karpovičs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" kvalitātes speciālists augstākā
30
3
Armands Kasparāns
"Jaunais laiks" pieslēgumu nodaļas meistars augstākā
31
7
Aigars Kasparovičs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" kontaktīkla montieris pamata
32
12
Jurijs Keļmanis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" dabas aizsardzības daļas vecākais inspektors augstākā
33
8
Zenons Kokainis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" apsargs vidējā
34
13
Veneranda Koklače
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pensionāre augstākā
35
1
Ilga Kravale
"Jaunais laiks" direktore augstākā
36
9
Anatolijs Kuzmins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pensionārs vidējā
37
9
Valentīna Laizāne
"Jaunais laiks" direktore augstākā
38
7
Leons Līdums
"Tautas partija" deputāts augstākā
39
10
Žanna Murahina
"Tautas partija" direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā augstākā
40
3
Staņislavs Ogibalovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" loģistikas menedžeris augstākā
41
18
Anita Ostrovska
"Tautas partija" Direktore augstākā
42
2
Jānis Ozols
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Tāmētājs vidējā
43
17
Valdis Padoms
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
44
16
Sandra Paugure
"Tautas partija" Fiziskās attīstības un mūzikas skolotāja augstākā
45
2
Larisa Pečurina
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
46
5
Svetlana Pētersone
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" ārsts-anesteziologs augstākā
47
1
Vilnis Plūme
"Tautas partija" Domes priekšsēdētājs augstākā
48
2
Aina Podvinska
"Tautas partija" priekšsēdētāja vietniece augstākā
49
10
Guntis Pudovs
"Jaunais laiks" pensionārs augstākā
50
15
Ināra Pumpase
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
51
8
Ina Reķe
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Tiesas tulks vidējā
52
1
Svetlana Rumjanceva
Politiskā partija "Spēks vienotībā"   vidējā
53
7
Ivars Sekacis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Valdes loceklis augstākā
54
1
Ligita Silaraupa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Zemkopības ministrijas Parlamentārā sekretāre augstākā
55
2
Astra Siliņa
"Jaunais laiks" vadītāja augstākā
56
3
Nikolajs Sokols
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
57
6
Ruslans Stefaks
Politiskā partija "Spēks vienotībā"   vidējā
58
8
Anta Teivāne
"Tautas partija" direktore augstākā
59
4
Olga Tomaševska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Ģimenes ārsts augstākā
60
13
Anatolijs Treikališs
"Tautas partija" Vecākais elektriķis vidējā
61
1
Ludmila Ušakova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
62
5
Ieva Ūtēna
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Projektu vadītāja augstākā
63
7
Irina Visocka
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zobārsts augstākā
64
4
Ēriks Vizulis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
65
15
Indra Vīksna
"Tautas partija" Direktora vietniece, biznesa pamatu skolotāja augstākā
66
3
Dairis Vorslavs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Pārvaldnieks pamata
67
6
Māris Zāģeris
"Jaunais laiks" inspektors augstākā
68
7
Janīna Zolotorenko
"Jaunais laiks" direktore augstākā