Pļaviņu novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(149)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
4
Jānis Aleksejevs
"Jaunais laiks" neatliekamās palīdzības autovadītājs vidējā
2
11
Andis Andersons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Ceļu meistars-brigadieris vidējā
3
11
Gatis Andersons
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Apsardzes daļas vecākais apsargs vidējā
4
1
Ainārs Arnītis
"Tautas partija" Priekšsēdētājs augstākā
5
1
Modris Avotiņš
"Jaunais laiks" autobusa vadītājs vidējā
6
8
Nauris Avotiņš
DEMOKRĀTI.LV pastnieks pamata
7
8
Natālija Āboliņa
Partija "Visu Latvijai!" sadales tīkla tehniķe vidējā
8
9
Jānis Āboliņš
Partija "Visu Latvijai!" remontstrādnieks vidējā
9
2
Valdis Āboliņš
"Jaunais laiks" priekšsēdētājs vidējā
10
12
Inga Baginska
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
11
15
Jānis Balodis
Partija "Visu Latvijai!" namdaris vidējā
12
6
Raimonds Baltiņš
Zaļo un Zemnieku savienība Deputāts augstākā
13
8
Jolanta Bambule
Zaļo un Zemnieku savienība Tehniskās informācijas tehniķis vidējā
14
15
Helmuts Banders
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Kvalitātes vadības sistēmas vadītājs augstākā
15
5
Iluta Bankovska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
16
7
Ausma Barševska
"Jaunais laiks" saimniecības daļas vadītāja vidējā
17
18
Uldis Beķeris
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
18
11
Agrita Bēma
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" administrators augstākā
19
16
Dzintra Bērziņa
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
20
5
Andrejs Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētājs vidējā
21
6
Valdis Bērziņš
Partija "Visu Latvijai!" automehāniķis augstākā
22
6
Zenta Biķerniece
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
23
3
Kristaps Bite
DEMOKRĀTI.LV pārdevējs, operātors vidējā
24
11
Otīlija Bīriņa
Zaļo un Zemnieku savienība bibliotekāre vidējā
25
8
Ilmārs Blūms
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Meistars vidējā
26
5
Boriss Bogačevs
"Jaunais laiks" siltumapgādes mehāniķis augstākā
27
5
Gunta Bušmane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Pārdevēja vidējā
28
14
Jānis Butāns
Partija "Visu Latvijai!" uzņēmuma vadītājs pamata
29
4
Jānis Caune
Partija "LPP/LC" nekustamo īpašumu daļas vadītājs vidējā
30
9
Inita Cālīte
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" veikala vadītāja vidējā
31
8
Raimonds Cālītis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" menedžeris vidējā
32
14
Jānis Ciceronoks
Zaļo un Zemnieku savienība Pastnieks autovadītājs vidējā
33
12
Aldonija Ārija Cinīte
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
34
1
Jānis Daģis
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis augstākā
35
10
Mārtiņš Daģis
"Pilsoniskā savienība" Pašnodarbinātais augstākā
36
14
Edīte Damberga
DEMOKRĀTI.LV pārdevēja vidējā
37
10
Harijs Dekšņa
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs vidējā
38
15
Baiba Dubrovska
Partija "LPP/LC" sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu menedžere augstākā
39
4
Viktors Dudars
Partija "Visu Latvijai!" būvdarbu vadītājs augstākā
40
4
Iveta Dūmiņa
DEMOKRĀTI.LV Bioloģijas, fizikas, kīmijas skolotājs augstākā
41
6
Uldis Eiduks
DEMOKRĀTI.LV apsargs vidējā
42
7
Aivars Ernstsons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
43
13
Igors Fetkuļins
"Tautas partija" Prezidents augstākā
44
11
Mārcis Freijs
DEMOKRĀTI.LV valdes loceklis vidējā
45
13
Elita Freimane
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
46
9
Ruslans Gabranovs
DEMOKRĀTI.LV glābējs-instruktors vidējā
47
13
Jānis Gasperovičs
Zaļo un Zemnieku savienība Celtnieks vidējā
48
16
Rita Ginaite
"Tautas partija" Operatore vidējā
49
17
Agnese Gromova
Partija "LPP/LC" skolniece pamata
50
17
Valdis Hermanis
"Tautas partija" Siltummezglu apkalpošanas operators vidējā
51
1
Mihails Hohlovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" izpilddirektora vietnieks augstākā
52
3
Juris Ikaunieks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" apbedīšanas pakalpojumu speciālists vidējā
53
10
Inese Irbe
DEMOKRĀTI.LV bārmene, oficiante vidējā
54
16
Viktors Isaks
Partija "LPP/LC" ugunsdzēsējs-glābējs vidējā
55
5
Iveta Ivanova
Partija "Visu Latvijai!" kasiere vidējā
56
18
Juta Ivanova
"Tautas partija" Realizācijas daļas vadītāja vidējā
57
13
Edgars Japiņš
Partija "Visu Latvijai!"   vidējā
58
10
Ainis Jākobsons
Partija "Visu Latvijai!" Dzīvojamo māju privatizācijas komisijas sekretārs augstākā
59
4
Andrejs Kačkāns
"Tautas partija" Valdes loceklis vidējā
60
10
Jānis Kakānis
"Jaunais laiks" operators augstākā
61
1
Pēteris Kalniņš
Partija "Visu Latvijai!" pulciņa vadītājs vidējā
62
8
Iluta Kaņepēja
Partija "LPP/LC" ārsta palīgs vidējā
63
7
Jānis Kaņepējs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" traktorists vidējā
64
2
Jānis Kaplers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
65
12
Aļģimants Kaščjukas
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" atslēdznieks vidējā
66
3
Jānis Kārklis
"Tautas partija" Vadītājs vidējā
67
8
Ringolds Kļaviņš
"Jaunais laiks" traktora vadītājs vidējā
68
3
Ivans Kononovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes loceklis augstākā
69
11
Andris Konušs
Partija "Visu Latvijai!" pakotājs vidējā
70
11
Inna Kostina
"Tautas partija" Friziermeistare vidējā
71
7
Brigita Krauze
"Pilsoniskā savienība" Angļu valodas un sporta skolotāja augstākā
72
12
Vija Kučinska
Partija "LPP/LC" direktore vidējā
73
7
Juris Kupčs
Partija "Visu Latvijai!" saimnieks sagādnieks vidējā
74
9
Normunds Kupčs
"Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
75
12
Māris Kursītis-Kursišs
Partija "Visu Latvijai!"   vidējā
76
6
Leons Laizāns
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
77
2
Andris Lakstīgala
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vecākais meistars vidējā
78
1
Ervins Lapa
DEMOKRĀTI.LV valdes priekšsēdētājs vidējā
79
13
Jānis Lapšuks
"Jaunais laiks" apsardzes darbinieks vidējā
80
10
Elīza Lasmane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" māsu palīgs augstākā
81
5
Aldis Lazda
Partija "LPP/LC" direktora vietnieks IT jautājumos augstākā
82
11
Gunta Lazda
Partija "LPP/LC" kultūras tūrisma organizatore vidējā
83
8
Ilona Lazda
"Tautas partija" Skolotāja augstākā
84
14
Jānis Lejnieks
"Tautas partija" Elektrisko iekārtu specialitātes students vidējā
85
3
Aigars Lukss
"Pilsoniskā savienība" remontu un celtniecības dienesta transporta nodaļa augstākā
86
8
Kaspars Meinuzs
"Pilsoniskā savienība" Vairumtirdzniecības vadītājs augstākā
87
17
Ausma Melbārde
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes locekle vidējā
88
4
Arnis Melderis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pārdevējs vidējā
89
7
Vija Miķelsone
Partija "LPP/LC" skolotāja augstākā
90
13
Gita Nomale
DEMOKRĀTI.LV grāmatvede augstākā
91
1
Olga Odiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
92
5
Jurijs Orlovs
DEMOKRĀTI.LV apsargs vidējā
93
14
Andrejs Ostvalds
Partija "LPP/LC" Klientu apkalpošanas un tirdzniecības speciālists augstākā
94
4
Māris Packevičs
Zaļo un Zemnieku savienība Remontu un celtniecības dienests - darbu vadītājs vidējā
95
9
Marija Pačkova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pavāre vidējā
96
5
Nadežda Pakalka
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" kravas noformētāja vidējā
97
15
Zigrīda Pavloviča
"Pilsoniskā savienība" Kluba vadītāja vidējā
98
12
Jānis Pavlovs
DEMOKRĀTI.LV mehāniķis pamata
99
15
Inita Pilskalne
Zaļo un Zemnieku savienība Metodiste,mūzikas skolotāja augstākā
100
2
Māris Pilskalns
Zaļo un Zemnieku savienība Apsargs augstākā
101
7
Arvīds Pīpkalējs
"Tautas partija" Vadītājs augstākā
102
8
Ilgonis Placēns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" traktora vadītājs vidējā
103
10
Ainārs Podnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" sportists vidējā
104
10
Marija Pole
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Grāmatvede vidējā
105
2
Aigars Pomazanovs
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
106
2
Biruta Pudniece
"Pilsoniskā savienība" ekspeditore-laborante-kasiere vidējā
107
1
Kārlis Putniņš
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes priekšsēdētājs vidējā
108
14
Valerijs Rudakovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Apsargs augstākā
109
6
Kristīne Rulle
"Pilsoniskā savienība" skolotāja augstākā
110
14
Andris Rūtiņš
"Pilsoniskā savienība"   augstākā
111
4
Ansis Saliņš
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis augstākā
112
2
Lauris Saliņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
113
2
Vladimirs Samohins
"Tautas partija" Direktors augstākā
114
3
Inese Saulīte
"Jaunais laiks" vecākā bibliotekāre augstākā
115
2
Juris Seikovskis
Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
116
10
Ilze Seipule
"Tautas partija" Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
117
13
Ludmila Severova
"Pilsoniskā savienība" Pārvaldes vecākā referente augstākā
118
6
Antonija Sevostjanova
"Tautas partija" Vadītāja augstākā
119
3
Imants Siliņš
Partija "LPP/LC" galdnieks vidējā
120
9
Laimonis Siliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
121
4
Mirdza Sīmane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktora vietniece saimnieciskajā darbā vidējā
122
5
Bruno Sīmanis
"Tautas partija" Meistars vidējā
123
7
Māris Skābarnieks
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
124
9
Mārīte Skrabutena
"Pilsoniskā savienība" sociālo zinību, biznesa ekonomisko pamatu, kultūras vēstures skolotāja augstākā
125
11
Andis Skrabutens
"Pilsoniskā savienība" Pļaviņu ražotnes izpilddirektors vidējā
126
15
Renāte Smeķe
"Tautas partija" skolniece pamata
127
9
Silga Stučka
Partija "LPP/LC" skolotāja,bibliotēkas vadītāja augstākā
128
7
Sandris Stūris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Treneris augstākā
129
12
Jānis Svikliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Grāmatvedis augstākā
130
10
Regīna Šimkēviča
Zaļo un Zemnieku savienība Apvienības priekšēdētāja vidējā
131
12
Ilze Škapare
"Pilsoniskā savienība" Valdes locekle, feldšeris-laborants vidējā
132
9
Igors Timofejevs
Zaļo un Zemnieku savienība Šoferis vidējā
133
12
Valentīns Tkačenko
"Tautas partija" Siltuma un ūdens ražošanas grupas vadītājs augstākā
134
3
Jānis Usāns
Zaļo un Zemnieku savienība Atbildīgais par autoceļu uzraudzību augstākā
135
3
Iveta Ušacka
Partija "Visu Latvijai!" direktore augstākā
136
7
Ineta Utāne
DEMOKRĀTI.LV medicīnas māsa augstākā
137
5
Baiba Ūbele
Zaļo un Zemnieku savienība Vērtēšanas speciālists augstākā
138
11
Juris Vaivods
"Jaunais laiks" galdnieks vidējā
139
9
Normunds Vingris
"Tautas partija" Valdes loceklis vidējā
140
13
Mareks Vītols
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Pavārs vidējā
141
6
Modris Vītols
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Dzīvojamo māju apsaimniekošanas speciālists vidējā
142
3
Renārs Vuškārnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" specializētā automobiļa vadītājs vidējā
143
6
Agnis Zaprauskis
"Jaunais laiks" vada komandiera vietnieka p.i. vidējā
144
1
Santa Zālīte
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Vadītāja augstākā
145
4
Gundars Zeipe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Mežsargs augstākā
146
6
Alda Zenfa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pārdevēja vidējā
147
2
Andris Zeps
DEMOKRĀTI.LV valdes loceklis vidējā
148
14
Jānis Zvirgzdiņš
"Jaunais laiks" siltumapgādes operators vidējā
149
1
Gunta Žilde
Partija "LPP/LC" domes priekšsēdētāja augstākā