Bauskas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(147)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
9
Baiba Akermane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ekonomiste augstākā
2
1
Vilija Akermane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
3
5
Pēteris Aleksāšins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" šoferis vidējā
4
3
Jānis Alksnis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
5
13
Zintis Alksnis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktors augstākā
6
6
Valdis Arcimovičs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" mērnieks augstākā
7
2
Raitis Ābelnieks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenais speciālists augstākā
8
1
Andris Āboliņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
9
4
Inta Baltgalve
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sociālā dienesta vadītāja augstākā
10
6
Jānis Barans
"Pilsoniskā savienība" izpilddirektors augstākā
11
12
Raimonds Bergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" šoferis pamata
12
5
Ģirts Bernauts
"Tautas partija" skolotājs augstākā
13
13
Inga Bērziņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja augstākā
14
5
Daina Biķerniece
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK zobārste augstākā
15
5
Māra Bite
"Jaunais laiks" Bauskas filiāles vadītāja augstākā
16
8
Marija Bobele
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   vidējā
17
17
Didzis Bonāts
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
18
12
Egons Brazauskis
"Pilsoniskā savienība" skolas direktors augstākā
19
11
Ilmārs Briedis
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
20
18
Māra Brokovska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" apzaļumošanas speciāliste augstākā
21
6
Līga Buka
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK studente vidējā
22
13
Jānis Bukšs
Partija "LPP/LC" Skolnieks pamata
23
9
Lilija Bula
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktore augstākā
24
7
Gūrijs Bulle
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
25
4
Ligita Būmeistare
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" skolotāja augstākā
26
17
Juris Cielavs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
27
6
Mārcis Cielavs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" apsardzes darbinieks vidējā
28
6
Mārtiņš Cimermanis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
29
3
Rudīte Čakāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vadītāja vidējā
30
8
Gunta Čepuka
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītāja vidējā
31
10
Andris Čepuks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" darba aizsardzības speciālists vidējā
32
20
Ināra Dalbiņa
"Tautas partija" ģimenes ārsts augstākā
33
2
Inese Dombrovska
"Pilsoniskā savienība" padomes priekšsēdētāja augstākā
34
15
Dainis Druseiks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītājs vidējā
35
17
Aivars Duklavs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis augstākā
36
3
Jānis Dūmiņš
Partija "LPP/LC" Režisors augstākā
37
18
Ineta Dūna
"Pilsoniskā savienība" kultūras darba organizatore augstākā
38
19
Jānis Esta
"Tautas partija" ārštata padomnieks augstākā
39
1
Alvis Feldmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktors augstākā
40
2
Jānis Feldmanis
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
41
19
Ina Filipoviča
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotāja augstākā
42
12
Māra Filipoviča
Partija "LPP/LC" Mūzikālais pedagogs augstākā
43
15
Māris Freimanis
"Jaunais laiks" Priekšsēdētājas vietnieks vidējā
44
4
Valērijs Gabrāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vecākais inspektors augstākā
45
8
Pēteris Gabrilovičs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas biroja vadītāja vietnieks augstākā
46
1
Ārija Gaile
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes priekšsēdētāja augstākā
47
12
Guna Gausiņa
"Jaunais laiks" direktore augstākā
48
19
Māris Geriņš
"Jaunais laiks" klientu apkalpošanas speciālists augstākā
49
1
Ina Grasmane
Partija "LPP/LC" Valdes locekle augstākā
50
9
Guna Grauze
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   augstākā
51
14
Evita Grigorjeva
"Jaunais laiks" juriste un bāriņtiesas priekšsēdētāja augstākā
52
3
Vera Grigorjeva
"Pilsoniskā savienība" skolas direktore augstākā
53
5
Malda Ignatjeva
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktora vietniece augstākā
54
15
Raitis Ignatjevs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" darba vadītājs augstākā
55
13
Gunita Indriksone
"Tautas partija" studente augstākā
56
2
Raimonds Ivanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
57
14
Sarmīte Jankovska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" mežzine augstākā
58
10
Daina Jarmalaviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
59
13
Anita Jaunrubene
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" sētniece vidējā
60
17
Anda Jākobsone
"Tautas partija" vadītāja augstākā
61
10
Arnolds Jātnieks
"Pilsoniskā savienība" īpašnieks augstākā
62
19
Ineta Joča
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" ģimenes ārsts augstākā
63
9
Andris Juškevics
"Tautas partija" vadītājs augstākā
64
11
Daina Kadiševska
"Tautas partija" vadītāja augstākā
65
16
Māris Kaktiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
66
11
Ivars Kalada
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK tehniskais darbinieks vidējā
67
12
Jānis Kalniņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ražošanas direktors augstākā
68
17
Ģirts Karpovičs
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
69
10
Lilita Kārkla
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   vidējā
70
3
Aivis Kārkliņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pagasta padomes priekšsēdētās augstākā
71
4
Uldis Kolužs
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
72
6
Juris Korņenkovs
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
73
7
Vladimirs Korņenkovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
74
20
Ināra Kričalo
"Jaunais laiks" sociālais darbinieks augstākā
75
11
Iveta Kubliņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" daudzfunkcionālā rehabilitācijas centra "Ābele" vadītāja augstākā
76
9
Jaņina Kursiša
"Pilsoniskā savienība" skolas direktore augstākā
77
2
Aivija Kursīte
"Jaunais laiks" Komercdirektore augstākā
78
5
Iveta Kvedare
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" galvenā grāmatvede vidējā
79
10
Agra Ķēniņa
"Tautas partija" direktora vietniece izglītības jomā augstākā
80
20
Mārīte Ķikure
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētāja vidējā
81
12
Sandra Ķisele
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenā grāmatvede augstākā
82
16
Pēteris Lambergs
"Tautas partija" bezdarbnieks (no 01.04.2009.) augstākā
83
2
Juris Landorfs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ārsts-neirologs, ambulatoras nodaļas vadītājs augstākā
84
13
Mirdza Lazda
"Pilsoniskā savienība" valdes locekle augstākā
85
13
Artis Liepa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sporta darba organizators vidējā
86
7
Valts Linde
"Pilsoniskā savienība" komercdirektors augstākā
87
9
Ieva Litiņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vecākā speciāliste augkopībā augstākā
88
15
Guntis Macpans
"Pilsoniskā savienība" priekšnieks vidējā
89
7
Eleonora Maisaka
"Tautas partija" vadītāja augstākā
90
7
Ilgvars Markevičs
"Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
91
14
Iveta Medinska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sociālās aprūpes daļas vadītāja vidējā
92
10
Tija Milgrāve
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
93
10
Elīna Millere
Partija "LPP/LC" Skolnieks pamata
94
18
Egils Millers
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
95
15
Pēteris Nagņibeda
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK inženieris-sagādnieks vidējā
96
7
Ina Nikolajeva
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" sekretāre augstākā
97
16
Ainārs Pastors
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
98
17
Aldis Pavilons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītājs vidējā
99
16
Indulis Pētersons
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
100
18
Andrejs Podnieks
"Tautas partija" galvenais valsts inspektors augstākā
101
18
Egons Purens
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis vidējā
102
3
Ingrīda Purmale
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vadītāja augstākā
103
2
Vera Purmale
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
104
6
Mudīte Purviņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" rentgeneloga asistente vidējā
105
8
Kristīna Putinceva
"Jaunais laiks" Bauskas biroja vadītāja pamata
106
14
Marita Rence
Partija "LPP/LC" Pedagogs vidējā
107
14
Raimonda Ribikauska
"Pilsoniskā savienība" Valsts Lauku tīkla sekretariāta speciāliste vidējā
108
10
Jānis Rumba
"Jaunais laiks" direktora vietnieks izglītības jomā augstākā
109
18
Mārtiņš Ruža
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs vidējā
110
3
Ligita Rūtenberga
"Jaunais laiks"   augstākā
111
3
Uģis Saukums
"Tautas partija" nodaļas vadītājs augstākā
112
9
Lilita Seržāne
Partija "LPP/LC" Direktore augstākā
113
12
Uvis Slakteris
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
114
12
Ģirts Sparinskis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" darbu vadītājs augstākā
115
13
Anita Stankeviča
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
116
7
Jānis Straģis
Partija "LPP/LC" Īpašnieks vidējā
117
19
Egons Strazdiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK garantiju un tehniskā atbalsta menedžeris vidējā
118
8
Oskars Stūris
Partija "LPP/LC" Pilotprojektu ieviešanas nodaļas vecākais referents augstākā
119
20
Benita Svareniece
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes locekle augstākā
120
16
Māris Šarķis
"Pilsoniskā savienība" zemes ierīcības inženieris vidējā
121
11
Marija Šima
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" apkopšanas speciāliste vidējā
122
14
Evija Šveca
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" audzinātāja vidējā
123
6
Ieva Tarvida
Partija "LPP/LC" Vecākais referents augstākā
124
1
Gintauts Tarvids
"Jaunais laiks" direktors un līdzīpašnieks vidējā
125
11
Normunds Tirols
Partija "LPP/LC" grāmatvedis vidējā
126
8
Baiba Tormane
"Tautas partija" vadītāja augstākā
127
15
Sarmīte Ulnicāne
"Tautas partija" direktore augstākā
128
20
Aivars Upenieks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis augstākā
129
4
Aija Ušerovska
Partija "LPP/LC" Direktora vietniece augstākā
130
11
Inga Ūbele
"Pilsoniskā savienība" Sporta nodaļas vadītāja augstākā
131
8
Valdis Ūbelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
132
15
Kaspars Ūss
Partija "LPP/LC" Menedžeris vidējā
133
14
Dainis Vanags
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" matemātikas skolotājs vidējā
134
8
Guntars Vāvers
"Pilsoniskā savienība" Zemgales virsmežniecības virsmežziņa vietnieks augstākā
135
1
Valdis Veips
"Pilsoniskā savienība" padomes priekšsēdētājs augstākā
136
16
Ilona Virza-Zariņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" grāmatvede vidējā
137
9
Anita Vismane
"Jaunais laiks" direktora vietniece augstākā
138
5
Kitija Vīgupa
Partija "LPP/LC" Pedagogs augstākā
139
4
Daiga Vīlipa
"Pilsoniskā savienība" skolas direktore augstākā
140
5
Alfons Zaķis
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
141
11
Igors Zāle
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" iecirkņa vadītājs vidējā
142
14
Aivars Zeltiņš
"Tautas partija" vadītājs augstākā
143
2
Jānis Zeltiņš
Partija "LPP/LC" Valdes loceklis augstākā
144
1
Uģis Zeltiņš
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
145
7
Janīna Zubko
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" medicīnas māsa vidējā
146
4
Raimonds Žabovs
"Tautas partija" direktors augstākā
147
4
Jānis Žauna
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vadītājs vidējā