Iecavas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(89)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
11
Armands Andersons
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
2
4
Uģis Antonovičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" operators pamata
3
13
Jana Arāja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
4
7
Guntis Arājs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" darbu vadītājs vidējā
5
1
Atis Avots
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" galvenais grāmatvedis augstākā
6
6
Ruta Āboliņa
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētāja augstākā
7
8
Laine Baha
"Jaunais laiks" mākslinieciskā noformētāja vidējā
8
18
Bruno Bahs
"Jaunais laiks" dizaineris vidējā
9
2
Vēsma Balode
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" NMP nodaļa, ārsta palīgs, brigādes vadītājs augstākā
10
2
Raitis Baltvilks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
11
8
Antra Bāgante
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" galvenā speciāliste augstākā
12
15
Aldis Beitiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" loģistikas speciālists augstākā
13
9
Pēteris Bite
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītājs augstākā
14
17
Nadežda Bokova
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētāja vidējā
15
12
Mirdza Brazovska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
16
5
Kristīne Casno
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" projektu vadītāja augstākā
17
11
Regīna Cibuļska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētāja vidējā
18
4
Edvīns Circenis
"Jaunais laiks" Būvniecības nodaļas vadītājs augstākā
19
14
Inga Dreimane
"Jaunais laiks" Ceha vadītāja augstākā
20
8
Stepans Drozdovs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" lauksaimniecības organizators augstākā
21
6
Egils Druviņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītājs augstākā
22
3
Anda Eniņa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes locekle, struktūrvienības vadītāja vidējā
23
5
Irīna Freimane
"Jaunais laiks" direktore augstākā
24
10
Vilnis Gailums
"Pilsoniskā savienība" Sporta skolotājs augstākā
25
7
Jevgēnijs Gedertsons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Datoroperators vidējā
26
3
Ginta Goldmane
"Jaunais laiks" Valsts pārvaldes darba samaksas politikas nodaļas konsultante augstākā
27
14
Vilnis Goldmanis
"Pilsoniskā savienība" Pārvaldnieks augstākā
28
1
Arnis Grundmanis
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
29
3
Mihails Haļitovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" students vidējā
30
2
Agnese Hauka
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētāja augstākā
31
4
Irēna Indāne
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Farmaceite-asistente vidējā
32
17
Melita Januša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Izpilddirektore vidējā
33
5
Juris Jašuks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Glābējs ugunsdzēsējs vidējā
34
12
Tatjana Kapusto
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Dabaszinību skolotāja augstākā
35
2
Andis Kaspars
"Jaunais laiks" jurists augstākā
36
16
Valdis Knāķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes priekšsēdētājs augstākā
37
1
Dzintra Kožujeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
38
6
Inta Krastiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Kvalitātes vadības un audita departamenta direktors augstākā
39
4
Lolita Krēmere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktora vietniece mācību darbā, skolotāja augstākā
40
3
Juris Krievs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" valdes loceklis vidējā
41
12
Dzintra Lapiņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" sociālā darbiniece augstākā
42
12
Juris Lapkovskis
"Jaunais laiks" psihologs augstākā
43
8
Antra Leice
"Pilsoniskā savienība" Ārsts psihoterapeits augstākā
44
7
Karīna Līvmane
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja augstākā
45
15
Juris Ludriķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" galvenais grāmatvedis augstākā
46
1
Aigars Luntēns
Partija "LPP/LC" objektu vadītājs vidējā
47
4
Aivars Mačeks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" zemes ierīcības dienesta vadītājs augstākā
48
9
Tatjana Martiņenko
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes locekle vidējā
49
1
Sergejs Mašiņenkovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" domes deputāts augstākā
50
6
Arnis Melderis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks- biškopis vidējā
51
11
Zigmārs Meļķis
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis vidējā
52
5
Aiva Mengote
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   vidējā
53
15
Beāta Mīlgrāve
"Pilsoniskā savienība" projektu koordinatore augstākā
54
9
Aigars Novickis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
55
7
Arkādijs Okolovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
56
16
Ginta Orinska
"Jaunais laiks" Fondu analītikas daļas vadošā pētniece augstākā
57
10
Sanda Osemļjaka
"Jaunais laiks" Ārstniecības personu un ārstniecības iestāžu reģistra nodaļas vadītāja augstākā
58
13
Guntis Pakalns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
59
18
Jānis Pastars
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" vadītājs augstākā
60
7
Kristīne Pauloviča
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētāja vidējā
61
17
Jānis Pārums
"Jaunais laiks" žurnālists augstākā
62
1
Jānis Pelsis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" priekšsēdētājs augstākā
63
3
Reno Potašs
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis augstākā
64
14
Ruta Priede
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" tirdzniecības daļas vadītāja, agronome- konsultante augstākā
65
14
Inese Puriņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pirmskolas skolotāja augstākā
66
4
Velta Puža
"Pilsoniskā savienība" Grāmatvede augstākā
67
8
Jūlija Rakovska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Iepirkumu daļas projektu vadītāja augstākā
68
9
Laija Riekstiņa
"Pilsoniskā savienība" Prokurore augstākā
69
6
Konrads Salietis
"Jaunais laiks" veterinārārsts augstākā
70
11
Jānis Siugalis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Zemgales reģiona tirdzniecības pārstāvis augstākā
71
15
Aigars Skrastiņš
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
72
10
Agris Skuja
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Iecavas nodaļas vadītājs augstākā
73
5
Līga Stūre
"Pilsoniskā savienība" Īpašniece augstākā
74
10
Eduards Šamarovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Tirdzniecības inženieris augstākā
75
18
Valdis Šusts
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ekspeditors augstākā
76
13
Andris Teilans
"Jaunais laiks" vadītājs vidējā
77
3
Andrejs Tiščenko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" auditors augstākā
78
13
Žanna Trihonova
"Pilsoniskā savienība" Pirmsskolas skolotāja augstākā
79
13
Ilze Vaičekone
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ģimenes ārsts augstākā
80
14
Normunds Vāvers
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" tehniskais direktors augstākā
81
16
Uģis Veips
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotājs, direktora vietnieks informātikas jautājumos augstākā
82
2
Marina Vesere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotāja augstākā
83
1
Astrīda Vītola
"Pilsoniskā savienība" Attīstības daļas vadītāja augstākā
84
5
Dace Vītola
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Individuāli praktizējoša juriste augstākā
85
12
Biruta Vītoliņa
"Pilsoniskā savienība" Direktore vidējā
86
2
Agra Zaķe-Fridrihsone
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, "Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" direktore augstākā
87
9
Dzintars Zaumanis
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
88
10
Anžela Zikrataja
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotāja augstākā
89
11
Imants Zīverts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Vadītāja vietnieks, būvinspektora palīgs augstākā