Vecumnieku novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(53)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
10
Ainars Balcers
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" nodaļas vadītājs augstākā
2
8
Anna Balgalve
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" direktora vietniece augstākā
3
1
Česlavs Batņa
Zaļo un Zemnieku savienība skolotājs, diriģents augstākā
4
16
Silva Bērenfelde
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" vadītāja augstākā
5
14
Jānis Bračka
Zaļo un Zemnieku savienība Pārvaldnieks-agronoms augstākā
6
15
Edgars Bričs
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes priekšsēdētājs vidējā
7
16
Ēriks Cešeiko
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
8
10
Aija Cirša
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" ģimenes ārsts augstākā
9
4
Olga Černišova
Zaļo un Zemnieku savienība Sociālais darbinieks augstākā
10
13
Andis Didrihsons
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" Zemgales meliorācijas nodaļas Ogres sektora vadītājs augstākā
11
16
Svetlana Drezova
Zaļo un Zemnieku savienība Lauku attīstības speciālists vidējā
12
8
Zigmārs Eriņš
Zaļo un Zemnieku savienība Ražošanas plānotājs augstākā
13
9
Ziedonis Jankužs
Zaļo un Zemnieku savienība Direktors vidējā
14
10
Elmārs Jukonis
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētājs vidējā
15
3
Zinta Kalniņa
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" vadītāja augstākā
16
18
Guntis Kalniņš
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" izpilddirektors augstākā
17
7
Jānis Kalniņš
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētājs augstākā
18
4
Arvo Karelsons
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" skolotājs augstākā
19
14
Rūta Kārkliņa
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" direktore augstākā
20
9
Sanita Klauģe
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" grāmatvede augstākā
21
2
Jānis Klāviņš
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" vadītājs vidējā
22
7
Agris Kondrāts
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" priekšsēdētājs vidējā
23
2
Jānis Kovals
Zaļo un Zemnieku savienība Sabiedrības līdzdalības nodaļas vadītājs augstākā
24
3
Anda Kuzma
Zaļo un Zemnieku savienība Direktora vietniece izglītības jomā, bioloģijas skolotāja augstākā
25
11
Andris Ķēniņš
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" pārvaldnieks vidējā
26
8
Jānis Leitāns
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" enerģētiķis vidējā
27
7
Pēteris Liopa
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība"   vidējā
28
1
Andris Lisovskis
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" valdes loceklis augstākā
29
17
Andrejs Līdaks
Zaļo un Zemnieku savienība Īpašnieks augstākā
30
15
Uldis Mantons
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" ģimenes ārsts augstākā
31
13
Renārs Manuilovs
Zaļo un Zemnieku savienība Pedagogs vidējā
32
11
Arta Manuša
Zaļo un Zemnieku savienība Sociālā darbiniece ar ģimenēm un bērniem augstākā
33
6
Mārtiņš Mediņš
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" vadītājs augstākā
34
1
Rihards Melgailis
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
35
6
Česlavs Miklaševičs
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
36
15
Dace Peņķe
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" direktore augstākā
37
12
Ēriks Pīlādzis
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" valdes loceklis augstākā
38
11
Iveta Radziņa
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" priekšsēdētāja vietniece augstākā
39
9
Diāna Ruģele
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" darba aizsardzības inženiere augstākā
40
5
Valdis Rusiņš
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" vadītājs vidējā
41
14
Ainis Rušmanis
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" mežsargs vidējā
42
6
Normunds Sakalovskis
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" vadītājs augstākā
43
5
Aiga Saldābola
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" sabiedrisko attiecību koordinātore vidējā
44
12
Arvīds Sils
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība"   vidējā
45
2
Anita Smilškalne
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" vadītāja augstākā
46
5
Kristaps Sprūds
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes loceklis (īpašnieks) vidējā
47
17
Jānis Strēlis
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" teritoriālplānotājs augstākā
48
13
Vera Šahnova
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" ārsta palīgs vidējā
49
17
Voldemārs Šņoriņš
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība"   vidējā
50
18
Svetlana Štrobindere
Partija "Tēvzemes nacionālo spēku savienība" Skaistkalnes pasta nodaļas priekšniece vidējā
51
4
Svetlana Vāverniece
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" direktore augstākā
52
12
Dagmāra Venclova
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore, matemātikas skolotāja augstākā
53
3
Arvīds Zvirbulis
Partija "LPP/LC", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā