Daugavpils novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(126)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
2
Aleksandrs Aizbalts
Zaļo un Zemnieku savienība Izpilddirektors augstākā
2
7
Ināra Aļeksejeva
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Feldšere vidējā
3
11
Aļona Annišineca
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Sekretāre vidējā
4
12
Ingrīda Avdejeva
Zaļo un Zemnieku savienība direktorrīkotājs augstākā
5
20
Roberts Bārzdiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis vidējā
6
2
Jānis Belkovskis
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
7
12
Valentīna Beresņeva
"Latgales tauta" apkopēja augstākā
8
13
Janīna Bēķe
Zaļo un Zemnieku savienība direktore vidējā
9
5
Inese Bērziņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktore augstākā
10
3
Juris Bleidelis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Skolotājs augstākā
11
9
Aleksandrs Bleiders
Zaļo un Zemnieku savienība Komunālās saimniecības vadītājs vidējā
12
2
Romualds Bleiders
"Tautas partija" īpašnieks augstākā
13
12
Modris Blūmentāls
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Elektrotehnikas, elektronikas, tehniskās grafikas un rasēšanas skolotājs vidējā
14
7
Anna Botore
"Jaunlatvija'' Administrators vidējā
15
10
Andrejs Bruns
Partija "LPP/LC" izpilddirektors vidējā
16
5
Jānis Butāns
"Tautas partija" Vadītājs augstākā
17
1
Aldis Cimoška
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs augstākā
18
20
Roberts Ciršs
Zaļo un Zemnieku savienība deputāts vidējā
19
6
Daiga Cvečkovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Darba plānošanas un analīzes daļas vadītāja augstākā
20
19
Inna Dubovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktore augstākā
21
19
Inesa Dudarenoka
"Latgales tauta" matemātikas skolotāja augstākā
22
16
Žanna Fjodorova
"Latgales tauta" pastniece pamata
23
19
Staņislavs Gabrens
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
24
4
Jevgeņijs Geveilers
"Tautas partija" vecākais inspektors augstākā
25
16
Tatjana Girja
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Ceha priekšnieka vietniece augstākā
26
15
Olga Goršantova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Krievu valodas un literatūras skolotāja augstākā
27
3
Valdis Grebežs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktora vietnieks augstākā
28
19
Germans Grigorjevs
Zaļo un Zemnieku savienība Sēlijas policijas iecirkņa priekšnieks augstākā
29
15
Iveta Guģe
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
30
15
Silvija Alberta Iliško
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
31
9
Sergejs Ivanovs
"Latgales tauta" pensionārs augstākā
32
8
Inita Ivdra
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktores vietniece audzināšanas jomā augstākā
33
1
Janīna Jalinska
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja augstākā
34
2
Staņislavs Jankelāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Energoizlietošanas uzraudzības daļas elektroinženieris augstākā
35
15
Valentīna Jaščenkova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Prezentants vidējā
36
4
Tatjana Judajeva
"Jaunlatvija'' angļu valodas skolotāja augstākā
37
1
Viktors Kalāns
Zaļo un Zemnieku savienība biroja vadītājs augstākā
38
11
Svetlana Kampāne
"Latgales tauta" kancelējas preču pārdevēja vidējā
39
16
Ināra Karņicka
Partija "LPP/LC" lietvede vidējā
40
20
Ēriks Kokins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Izpilddirektors augstākā
41
9
Gaļina Kondratenkova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Naujenes un Maļinovas pagasta vetārsts augstākā
42
17
Lolita Kozlovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes locekle augstākā
43
11
Leontīne Kravčuka
"Tautas partija" vecākā inspektore augstākā
44
1
Arvīds Kucins
"Tautas partija" izpilddirektors augstākā
45
9
Edgars Kucins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Jaunatnes iniciatīvas un sporta centra direktors augstākā
46
18
Imants Kučinskis
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks augstākā
47
8
Inguna Kudiņa
"Latgales tauta" latviešu valodas skolotāja augstākā
48
20
Jānis Kudiņš
Partija "LPP/LC" students vidējā
49
2
Roberts Kudiņš
"Jaunlatvija'' direktors augstākā
50
6
Jurijs Kuklis
"Tautas partija" direktors augstākā
51
10
Anna Kuņko
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Priekšniece vidējā
52
4
Janīna Kursīte
Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils biroja vadītāja augstākā
53
13
Evita Kusiņa-Koļesņika
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktore augstākā
54
6
Andris Ķesters
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks augstākā
55
10
Mihails Lapkovskis
"Latgales tauta" īpašnieks augstākā
56
13
Anna Lazdāne
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
57
5
Antons Lazdāns
Zaļo un Zemnieku savienība vadītājs augstākā
58
6
Aleksandrs Leits
"Jaunlatvija'' tehniskais direktors vidējā
59
1
Aleksandrs Linkevičs
"Jaunlatvija'' Kartības policijas biroja satiksmes uzraudzības nodaļas priekšnieks augstākā
60
6
Ingrīda Litiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
61
1
Juris Livčāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
62
5
Paulis Lubgans
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Pasniedzējs augstākā
63
10
Sergejs Lukovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
64
8
Lidija Marhele
"Tautas partija" valdes locekle, ģimenes arste, arodslimību ārsts augstākā
65
17
Oskars Matisāns
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
66
18
Anatolijs Maždžulis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vecākais meistars vidējā
67
3
Guntars Melnis
Zaļo un Zemnieku savienība Lauku attīstības speciālists augstākā
68
15
Staņislavs Melnis
"Latgales tauta" klientu apkalpošanas speciālists augstākā
69
12
Valērijs Mihejevs
Partija "LPP/LC" menedžeris vidējā
70
11
Anita Miltiņa
Zaļo un Zemnieku savienība vecākā speciāliste veterinārmedicīnā vidējā
71
16
Sofija Mole
Zaļo un Zemnieku savienība skolotāja augstākā
72
17
Svetlana Naļivanaja
"Latgales tauta" pārdevēja palīgs vidējā
73
6
Jevgeņijs Nikolajevs
"Latgales tauta" jurists, psihologs augstākā
74
3
Ināra Ondzule
"Tautas partija" direktore augstākā
75
12
Konstantīns Paļunis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
76
4
Aleksandrs Papsujevičs
Partija "LPP/LC" bērnu nodaļas vadītājs augstākā
77
5
Olga Pastejeva
"Latgales tauta" Daugavpils nodaļas vadītāja augstākā
78
13
Dmitrijs Petrovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Īpašnieks augstākā
79
14
Jānis Poretis
"Latgales tauta" īpašnieks augstākā
80
17
Jeļena Potrjasova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
81
3
Vasilisa Pudovkina
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja augstākā
82
14
Brigita Puzāne
Zaļo un Zemnieku savienība pastniece vidējā
83
16
Kira Raķele
"Tautas partija" galvenā grāmatvede vidējā
84
6
Aivars Rasčevskis
Partija "LPP/LC" priekšsēdētājs augstākā
85
14
Jānis Razguļājevs
"Tautas partija" priekšsēdētājs vidējā
86
1
Antoņina Redkova
"Latgales tauta" direktora vietniece mācību darbā augstākā
87
8
Arnolds Rimšāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktors vidējā
88
4
Antonijs Rogoļevs
"Latgales tauta" pensionārs augstākā
89
7
Jānis Rubens
"Tautas partija" komunālās saimniecības vadītājs vidējā
90
11
Janīna Rubkova
Partija "LPP/LC" ģimenes ārsta palīgs vidējā
91
14
Spartaks Saharovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs augstākā
92
20
Ivans Saulevičs
"Latgales tauta" ceha vadītājs augstākā
93
7
Aleksejs Semjonovs
"Latgales tauta" īpašnieks augstākā
94
7
Aleksandrs Sibircevs
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
95
18
Vija Sivačova
Partija "LPP/LC" mežsargs augstākā
96
7
Aivars Skrinda
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
97
13
Osvalds Skromāns
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
98
4
Elita Skrupska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktore augstākā
99
2
Romualds Skudra
"Latgales tauta" pensionārs vidējā
100
2
Ēriks Skurjats
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis augstākā
101
14
Valērijs Smarguns
Partija "LPP/LC" deputāts, priekšsēdētāja vietnieks vidējā
102
19
Staņislavs Soms
Partija "LPP/LC"   vidējā
103
18
Pēteris Spriņģis
"Tautas partija" īpašnieks vidējā
104
8
Inguna Spūle
Zaļo un Zemnieku savienība lopkopības speciāliste augstākā
105
15
Bruno Staltmanis
"Tautas partija" komunālās saimniecības vadītājs augstākā
106
3
Mareks Svenčs
"Jaunlatvija'' Projekta asistents augstākā
107
13
Jeļena Šafronoviča
"Latgales tauta" II grupas invalīde vidējā
108
18
Antons Šeškens
"Latgales tauta" automeistars vidējā
109
5
Oskars Škapars
"Jaunlatvija'' Iecirkņu inspektors augstākā
110
7
Nataļja Škutāne
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra direktors augstākā
111
18
Ivans Šļapkins-Šļapkovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Komercdirektors vidējā
112
16
Igors Švilpe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis augstākā
113
8
Regīna Tamane
Partija "LPP/LC" Sociālā dienesta vadītāja augstākā
114
5
Leonards Tenis
Partija "LPP/LC" valdes loceklis, izpilddirektors augstākā
115
9
Anna Tenisa
"Tautas partija" valdes priekšsēdētāja augstākā
116
14
Svetlana Trofimova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
117
10
Jānis Vagalis
"Tautas partija" Direktors augstākā
118
9
Inta Valdone
Partija "LPP/LC" sekretāre augstākā
119
11
Marija Vansoviča
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
120
10
Antija Vēvere
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
121
3
Mečislavs Vēveris
"Latgales tauta" apsardzes vadītājs vidējā
122
12
Liene Vingre
"Tautas partija" lietvede vidējā
123
4
Viktors Voino
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Galvenais speciālists autotransportā augstākā
124
17
Lūcija Voitkeviča
Partija "LPP/LC" skolotāja augstākā
125
8
Aleksandrs Voitkevičs
"Jaunlatvija''   vidējā
126
17
Dina Žilvinska
"Tautas partija" vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā augstākā