Ilūkstes novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(59)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
10
Aivars Ancāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK mežsargs augstākā
2
4
Ēriks Apelis
"Tautas partija" pārdevējs - konsultants vidējā
3
1
Ainārs Astičs
Partija "LPP/LC" Pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
4
6
Solveiga Austruma
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK prakses vadītāja augstākā
5
7
Skaidrīte Azarstarpe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Pilskalnes pagasta kultūras pasākumu organizatore vidējā
6
2
Artūrs Bogdanovičs
Zaļo un Zemnieku savienība Ģimenes ārsts augstākā
7
7
Vasīlijs Bojarins-Bojarovs
"Latgales tauta" pensionārs pamata
8
1
Česlavs Bonders
"Latgales tauta" valdes priekšsēdētājs vidējā
9
1
Rita Butkeviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes priekšēdētāja vietniece augstākā
10
3
Valentīna Čamāne
"Latgales tauta" pastniece vidējā
11
3
Aldis Čamāns
Zaļo un Zemnieku savienība Internāta skolotājs vidējā
12
5
Agris Elerts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītājs augstākā
13
4
Vitālijs Grancovskis
Partija "LPP/LC" komunālā dienesta vadītājs vidējā
14
15
Valdis Jakubāns
Partija "LPP/LC" mežsargs augstākā
15
6
Ainārs Jasevičs
Partija "LPP/LC" Daugavpils RCD darbu vadītājs augstākā
16
12
Viktors Jasiņavičs
Partija "LPP/LC" skolotājs augstākā
17
15
Andris Keivomeģis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK autovadītajs - kurjers vidējā
18
12
Romualds Krasausks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK tirdzniecības pārstāvis augstākā
19
3
Olga Krasovska
"Tautas partija" pārdevējs - kasieris vidējā
20
5
Jānis Krievāns
Zaļo un Zemnieku savienība NPS "Skrudaliena" vadītājs augstākā
21
4
Maigurs Krievāns
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
22
6
Līga Kūliņa
Zaļo un Zemnieku savienība skolotāja augstākā
23
7
Vitolds Kveders
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
24
13
Andris Lapeško
Partija "LPP/LC" īpašnieks vidējā
25
2
Ļana Lazdāne
"Latgales tauta" pārdevēja vidējā
26
14
Eduards Lihoveckis
Partija "LPP/LC" priekšsēdētājs augstākā
27
4
Jāzeps Mačuks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
28
4
Vija Maskalāne
"Latgales tauta" bezdarbniece vidējā
29
3
Staņislavs Mežnieks
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
30
14
Anita Naļivaiko
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
31
1
Jānis Novickis
"Tautas partija"   pamata
32
6
Eduards Pankovs
"Tautas partija" metālgriezējs vidējā
33
5
Ivars Pavlovskis
"Tautas partija" Veikala vadītājs-pārdevējs vidējā
34
11
Iveta Plone
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
35
2
Jānis Puriņš
Partija "LPP/LC"   augstākā
36
8
Lenvija Rāzna
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētāja vidējā
37
1
Stefans Rāzna
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs augstākā
38
9
Pjotrs Rončs
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
39
10
Imants Rubļevskis
Zaļo un Zemnieku savienība direktora vietnieks augstākā
40
5
Jeļena Rugaine
"Latgales tauta" bezdarbniece vidējā
41
8
Andrejs Saušs
Partija "LPP/LC" pārvaldes vadītājs augstākā
42
7
Gunta Semjonova
Partija "LPP/LC" speciāliste augstākā
43
5
Valdis Silapēters
Partija "LPP/LC" reģionālais inspektors augstākā
44
2
Staņislavs Skridla
"Tautas partija" vecākais zemessargs vidējā
45
9
Juris Spaļva
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK autovadītājs vidējā
46
11
Dace Stapkeviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK grāmatvede - agronome vidējā
47
11
Inga Strode
Zaļo un Zemnieku savienība vadītāja augstākā
48
3
Arnis Surgovts
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 2.kursa students vidējā
49
12
Ingūna Svarāne
Zaļo un Zemnieku savienība vadītāja augstākā
50
2
Ērika Šaršune
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
51
8
Kristīne Šede
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK juriste augstākā
52
16
Līvija Tamane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītāja vidējā
53
13
Zita Timšāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Vadītāja augstākā
54
13
Amanda Upīte
Zaļo un Zemnieku savienība veterinārfeldšere vidējā
55
10
Iveta Ušacka
Partija "LPP/LC" PII"Rūķis" vadītāja augstākā
56
6
Zinaīda Ušakova
"Latgales tauta" pensionāre vidējā
57
9
Aija Valpētere
Partija "LPP/LC" direktora vietniece audzināšanas jomā augstākā
58
14
Inese Vuškāne
Zaļo un Zemnieku savienība sākumskolas skolotāja, logopēde augstākā
59
15
Maija Žigajeva
Zaļo un Zemnieku savienība skolotāja augstākā