Dobeles novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(125)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
13
Normunds Agrums
"Tautas partija" inženieris augstākā
2
4
Andris Ansons
"Jaunais laiks" Valdes loceklis vidējā
3
9
Aļģerds Antanovičs
"Tautas partija" pašvaldības policijas inspektors vidējā
4
11
Tatjana Arole
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" skolotāja, arodbiedrības priekšsēdētāja augstākā
5
20
Inta Aroniete
"Pilsoniskā savienība" Zemgales reģiona valsts inspektore augstākā
6
2
Rita Asmusa
Sociālā Taisnīguma partija Piesēdētāja augstākā
7
1
Jānis Avotiņš
"Pilsoniskā savienība" Struktūrvienības vadītājs augstākā
8
16
Voldemārs Babris
"Jaunais laiks" Valdes loceklis vidējā
9
2
Tālis Beisjuks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Galvenais inženieris augstākā
10
4
Ints Bensons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Izpilddirektors vidējā
11
10
Raivis Bensons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" students vidējā
12
17
Ingmārs Bergmanis
"Pilsoniskā savienība" Mežsargs augstākā
13
19
Ziedonis Bergs
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs vidējā
14
12
Imants Bērtaitis
"Pilsoniskā savienība" Lektors augstākā
15
17
Eduards Bērziņš
"Tautas partija" vadītājs, vecākais inspektors augstākā
16
11
Mārtiņš Biete
"Pilsoniskā savienība" komunālās saimniecības pārzinis vidējā
17
15
Dace Blūma
"Tautas partija" direktore augstākā
18
7
Kārlis Bogens
"Pilsoniskā savienība" Mājsaimnieks augstākā
19
4
Juris Brahmanis
"Pilsoniskā savienība" deputāts augstākā
20
7
Ivars Brikmanis
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs augstākā
21
13
Raimonds Briņķis
"Pilsoniskā savienība" autoatslēdznieks vidējā
22
15
Maija Bujaka
"Pilsoniskā savienība" Vadītāja vidējā
23
8
Ivars Cimermanis
"Jaunais laiks" pasniedzējs augstākā
24
9
Valērijs Cimermanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
25
5
Aldis Cīrulis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
26
6
Raitis Čivčs-Vaivads
"Tautas partija" direktors augstākā
27
10
Ilze Derevjanko
"Pilsoniskā savienība" skolotāja augstākā
28
6
Inese Didže
"Jaunais laiks" Direktore augstākā
29
3
Dagnija Dīķe
"Pilsoniskā savienība" ārsts augstākā
30
11
Sarmīte Dude
Zaļo un Zemnieku savienība izglītības nodaļas vadītāja vietniece augstākā
31
6
Aija Eidinta
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētāja augstākā
32
8
Irēna Eidmane
"Tautas partija" Administratīvās nodaļas vadītāja augstākā
33
2
Viktors Eihmanis
Zaļo un Zemnieku savienība direktors vidējā
34
1
Andris Elksnītis
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
35
12
Aivars Ermanis
"Jaunais laiks" Vadītājs augstākā
36
7
Evija Fedoroviča
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
37
5
Jānis Fogels
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
38
13
Jānis Fogels
"Jaunais laiks" Projektu vadītājs augstākā
39
13
Maija Freiberga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" galvenā speciāliste lietvedības un personāljautājumos vidējā
40
17
Ansis Freimanis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" īpašnieks augstākā
41
16
Gunārs Freimanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
42
8
Anna Garkāja
"Pilsoniskā savienība" c.k Kroņauce vadītāja augstākā
43
15
Vidmants Gelžinis
"Jaunais laiks" Valdes loceklis vidējā
44
16
Elga Gintere
"Tautas partija" lauku attīstības speciālists augstākā
45
3
Rudīte Grinberga
Sociālā Taisnīguma partija Skolas māsa vidējā
46
9
Gvido Gudelis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" tehniskais direktors augstākā
47
19
Jana Hofrāte
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Pirmsskolas skolotāja augstākā
48
19
Ruta Igovena
"Tautas partija" nav augstākā
49
3
Jānis Īle
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs augstākā
50
15
Andris Janeks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" nekustamo īpašumu pārvaldnieks vidējā
51
20
Agita Jansone
Zaļo un Zemnieku savienība direktora vietniece audzināšanas darbā augstākā
52
6
Ivans Juhimenko
Sociālā Taisnīguma partija Vecākais muitas eksperts augstākā
53
4
Edīte Kaufmane
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
54
20
Indulis Kārkliņš
"Tautas partija" arhitekts augstākā
55
17
Genija Kigitoviča
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" vadītāja pamata
56
18
Lāsma Krama
"Tautas partija" priekšniece vidējā
57
16
Armands Kravalis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" nav vidējā
58
11
Mārīte Kreitenberga
"Tautas partija" bibliotekāre augstākā
59
12
Vaira Krievaite
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" sekretāre augstākā
60
13
Jānis Kukša
Zaļo un Zemnieku savienība arhitekts augstākā
61
17
Anita Kuzmicka
Zaļo un Zemnieku savienība sociālā darbiniece augstākā
62
2
Edgars Laimiņš
"Jaunais laiks" Vadītājs augstākā
63
1
Aigars Laurinovičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
64
6
Inese Laurīte
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vadītāja augstākā
65
5
Māris Leimanis
"Jaunais laiks" informāciju sistēmu administrators augstākā
66
19
Beata Limanāne
"Jaunais laiks" Vadītāja augstākā
67
10
Baiba Lucaua
"Tautas partija" priekšsēdētāja augstākā
68
8
Lidija Lūriņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Vadītāja augstākā
69
11
Artūrs Ļaksa
"Jaunais laiks" Valdes priekšsēdētājs augstākā
70
3
Kaspars Ļaksa
"Jaunais laiks" Priekšsēdētājs augstākā
71
6
Ainārs Meiers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" vadītājs augstākā
72
18
Uldis Melderis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
73
10
Gatis Miezītis
Zaļo un Zemnieku savienība izpilddirektors augstākā
74
9
Valerijs Mihailovs
"Jaunais laiks" Iecirkņa vadītājs vidējā
75
12
Daiga Millere
"Tautas partija" priekšniece vidējā
76
6
Lauris Muzikants
"Pilsoniskā savienība" Projektu vadītājs vidējā
77
1
Astrīda Mūrniece
Sociālā Taisnīguma partija Deputāte augstākā
78
15
Sniedze Oļehnoviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" sekretāre augstākā
79
3
Agita Ozoliņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktora vietniece izglītības jomā, skolotāja augstākā
80
11
Diāna Ozoliņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Galvenā grāmatvede augstākā
81
4
Indra Ozoliņa
Sociālā Taisnīguma partija Valdes priekšsēdētāja augstākā
82
2
Jānis Ozoliņš
"Pilsoniskā savienība" īpašnieks vidējā
83
12
Māra Pole
Zaļo un Zemnieku savienība operāciju māsa vidējā
84
10
Zinaida Pravdiveca
"Jaunais laiks" Vadītāja vidējā
85
18
Maruta Priede
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" lauku attīstības speciālists, lopkopības pārraugs vidējā
86
5
Anžella Pūcēna
Sociālā Taisnīguma partija Vadītāja vidējā
87
20
Aleksandrs Radčenko
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
88
17
Dainis Rags
"Jaunais laiks" Vadītājs vidējā
89
12
Asja Ramate
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Apdrošināšanas speciāliste vidējā
90
1
Viesturs Reinfelds
"Jaunais laiks" Vadītājs augstākā
91
14
Anita Riekstiņa
"Jaunais laiks" Vadītāja vidējā
92
5
Aivars Rosickis
"Pilsoniskā savienība" deputāts augstākā
93
18
Lelde Roze
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
94
2
Ingus Rubenis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" scenārists vidējā
95
2
Guntis Safranovičs
"Tautas partija" Izglītības nodaļas vadītājs augstākā
96
5
Silvija Silāre
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" skolotāja augstākā
97
18
Mirdza Siliņa
"Pilsoniskā savienība" Dzemdību - ginekoloģijas nodaļas vadītāja augstākā
98
20
Raimonds Sīpols
"Jaunais laiks" Izpilddirektors augstākā
99
10
Laimonis Skujenieks
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" nav augstākā
100
1
Andrejs Spridzāns
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
101
1
Aiva Sproģe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" juriskonsulte, Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja augstākā
102
18
Imants Spruģis
"Jaunais laiks" Vecākais referents augstākā
103
7
Inga Stabulniece
"Jaunais laiks" Agronome augstākā
104
14
Ilona Stanga
"Tautas partija" īpašniece vidējā
105
7
Ivars Stanga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" īpašnieks vidējā
106
7
Līga Stepiņa
"Tautas partija" sociālā darbiniece vidējā
107
14
Dace Škorņika
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētāja vidējā
108
15
Ritvars Šķērsts
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
109
9
Laimdots Šmēmanis
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs vidējā
110
8
Guntis Šmīdlers
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs vidējā
111
14
Augusts Šveicars
"Pilsoniskā savienība" tehniskais direktors vidējā
112
13
Normunds Tomsons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Policijas inspektors augstākā
113
19
Līvija Ulmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" īpašniece vidējā
114
16
Rinalds Uļjanovs
"Pilsoniskā savienība" Servisa vadītājs vidējā
115
9
Agris Veidemanis
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis vidējā
116
19
Juris Veidemanis
"Pilsoniskā savienība" Apdrošināšanas konsultants augstākā
117
14
Uldis Veldre
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
118
3
Guna Vitte
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" sekretāre vidējā
119
4
Irēna Zaķe
"Tautas partija" direktore augstākā
120
8
Ainars Zalinkevics
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" nav vidējā
121
5
Zeltīte Zaļaiskalna
"Tautas partija" galvenā ārste augstākā
122
16
Ivars Zariņš
Zaļo un Zemnieku savienība autoeksperts vidējā
123
3
Mārīte Zvejniece
"Tautas partija" priekšsēdētāja vidējā
124
14
Aija Žideņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" projektu vadītāja augstākā
125
4
Gunārs Žideņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vecākais inspektors augstākā