Ozolnieku novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(115)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
1
Māris Ainārs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" priekšsēdētājs augstākā
2
14
Jānis Apeinis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" direktors augstākā
3
13
Jānis Auziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis augstākā
4
14
Aina Ābola
Partija "LPP/LC" apdrošināšanas speciālists vidējā
5
2
Zigmārs Babčuks
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
6
7
Igors Baimanovs
Partija "LPP/LC" valdes loceklis vidējā
7
9
Inta Balcere
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Direktores vietniece izglītības jomā augstākā
8
3
Edgars Balodis
"Jaunais laiks" īpašnieks augstākā
9
8
Kaspars Balodis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Projektu vadītājs augstākā
10
5
Māris Balodis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Darbu vadītājs vidējā
11
1
Rolands Baranovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Deputāts, sporta centra direktors vidējā
12
16
Edgars Barausks
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
13
14
Rita Barona
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" vadītāja augstākā
14
10
Artūrs Barsegjans
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" autovadītājs vidējā
15
4
Inga Bērziņa
"Jaunais laiks" direktora vietniece audzināšanas darbā augstākā
16
5
Aldis Bērziņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Tirdzniecības veicināšanas vadītājs augstākā
17
1
Oskars Bērziņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" ārsts augstākā
18
1
Anita Bībere
"Jaunais laiks" domes sekretāre augstākā
19
13
Edgars Buncis
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
20
10
Arnis Buškevics
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
21
6
Dace Cabe
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
22
3
Agnese Ditke
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Sabiedrisko attiecību speciāliste augstākā
23
9
Iveta Eglija
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vecākais grāmatvedis augstākā
24
2
Andris Ekmanis
"Jaunais laiks" galvenais speciālists augstākā
25
17
Ņina Freiberga-Ņitavska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" direktores vietniece augstākā
26
9
Andris Gailis
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
27
9
Andris Gailišs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" komercdirektors vidējā
28
9
Inga Gaišonoka
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Juriste augstākā
29
6
Jānis Golubevs
Partija "LPP/LC" Juridiskās daļas priekšnieka vietnieks augstākā
30
14
Madars Grasmanis
"Jaunais laiks" vadītājs augstākā
31
12
Aigars Grīnfelds
Partija "LPP/LC" rīkotājdirektors vidējā
32
5
Gints Grīnvalds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" īpašnieks, uzņēmējs vidējā
33
7
Anita Gulbe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
34
4
Vladimirs Jefremovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors, profesors augstākā
35
3
Juris Jurkjāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vadītājs augstākā
36
11
Dmitrijs Kačanovs
Partija "LPP/LC" Advokāta palīgs augstākā
37
1
Jānis Kažotnieks
"Tautas partija" Izpilddirektors augstākā
38
8
Žanna Kļimčuka
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" tehnoloģiskā cetnra operatore vidējā
39
15
Ainars Kozlovs
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs vidējā
40
11
Ilze Krišjāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" pirmskolas skolotāja augstākā
41
15
Maija Krīviņa
Partija "LPP/LC"   augstākā
42
3
Marita Krūskopa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vadītājas vietniece augstākā
43
12
Inese Kuniga
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" tirdzniecības vadtāja Baltijas valstīs augstākā
44
7
Anete Labanovska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" Klientu menedžere, mediju plānotāja augstākā
45
1
Dzintars Lagzdiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Ģenerāldirektora vietnieks augstākā
46
7
Ilgvars Lecis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" direktors augstākā
47
16
Jānis Leja
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
48
3
Gundars Liepa
Partija "LPP/LC" lauku attīstības speciālists vidējā
49
9
Dace Liepiņa
Partija "LPP/LC" valdes locekle augstākā
50
12
Līvija Zelma Liepiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
51
10
Aivars Liepiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
52
12
Lolita Meinharde
"Tautas partija" Ķīmijas skolotāja augstākā
53
2
Valentīna Miļūne
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
54
1
Sandris Miļūns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" komercdirektors pamata
55
4
Ingrīda Mutjanko
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Departamenta vadītāja augstākā
56
9
Ģirts Neija
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
57
6
Igors Orlovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes loceklis pamata
58
12
Oskars Otgons
"Jaunais laiks" students vidējā
59
6
Edgars Jānis Paulovičs
"Tautas partija" Jaunatnes lietu koordinators augstākā
60
11
Diāna Pavlovska
"Jaunais laiks" galvenā inspektore augstākā
61
8
Valdis Pavlovskis
"Jaunais laiks" režisors augstākā
62
7
Jānis Pinnis
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
63
16
Jānis Počs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" Lauksaimniecības tehnikas servisa vadītājs augstākā
64
6
Ēriks Podaviļņiks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" menedžeris augstākā
65
14
Raitis Priede
"Tautas partija" Mērnieks augstākā
66
5
Marita Prohorova
"Tautas partija" Bibliotēkas vadītāja augstākā
67
5
Alfrēds Puriņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" saimniecības nodaļas vadītājs augstākā
68
4
Arvīds Račinskis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" būvvaldes vadītājs, arhitekts augstākā
69
13
Jānis Rimeicāns
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs augstākā
70
15
Rinalds Ripa
"Tautas partija" Valdes loceklis vidējā
71
10
Uldis Ripa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" apsardzes darbinieks vidējā
72
8
Irēna Rituma
Partija "LPP/LC" feldšere augstākā
73
2
Guntis Rozītis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" asociētais profesors augstākā
74
12
Māra Ruhmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" vecākā eksperte atļauju daļā augstākā
75
12
Inese Ruslevica
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ārējo sakaru koordinētāja augstākā
76
18
Solvita Saukuma-Kaša
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" juristkonsulte augstākā
77
8
Normunds Sergejevs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" galdnieks vidējā
78
4
Maruta Seržāne
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" ģimenes ārste augstākā
79
13
Anda Silgaile
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" skolotāja augstākā
80
13
Elmārs Siliņš
"Tautas partija" Izpilddirektors vidējā
81
10
Kaspars Siļķe
Partija "LPP/LC" Valdes priekšsēdētājs augstākā
82
2
Arnis Sinkevičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
83
16
Guntis Sinkevičs
"Tautas partija" Finansists augstākā
84
6
Zeltīte Skrabe
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" sociālais darbinieks augstākā
85
7
Guntars Skrabis
"Jaunais laiks" vadītājs augstākā
86
1
Rasma Skruļa
Partija "LPP/LC" pedagogs augstākā
87
2
Ivars Spirģis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" bezdarbnieks augstākā
88
4
Imants Stepēns
Partija "LPP/LC" saimnieks īpašnieks augstākā
89
8
Osvalds Strazds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis vidējā
90
13
Juris Strēlnieks
"Jaunais laiks" pārvaldnieks vidējā
91
3
Irina Strumpe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ārsta asistents augstākā
92
4
Ingars Sviklis
"Tautas partija" Tirdzniecības pārstāvis augstākā
93
7
Aļona Šeimane
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" galvenais operātors vidējā
94
11
Kira Šelegovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" grāmatvede inventarizātore vidējā
95
2
Arvīds Šteinbergs
"Tautas partija" Īašnieks/direktors vidējā
96
8
Dina Štelmahere
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" direktore augstākā
97
5
Dina Tauriņa
"Jaunais laiks" direktore augstākā
98
11
Jānis Teteris
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
99
11
Andrejs Tihonovs
"Tautas partija" Īpašnieks/direktors augstākā
100
10
Ainārs Tračums
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Valdes loceklis augstākā
101
6
Rodijs Trankalis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis augstākā
102
6
Voldemārs Tūcis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" būvdarbu vadītājs vidējā
103
7
Ilze Ungure
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" māksliniece augstākā
104
4
Edgars Valerts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs augstākā
105
9
Jānis Valerts
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
106
3
Anita Valtere
"Tautas partija" Deputāte augstākā
107
5
Artūrs Vardanjans
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   pamata
108
10
Pēteris Veļeckis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" direktors augstākā
109
5
Aija Vērniece
Partija "LPP/LC" skolotāja augstākā
110
2
Ervins Vēveris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Alternatīvo pārdošanas kanālu nodaļas vadītājs augstākā
111
10
Jānis Vilks
"Jaunais laiks" vadītājs augstākā
112
3
Jānis Vīgants
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" priekšsēdētājs augstākā
113
8
Einars Zalcmanis
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
114
15
Jānis Ziemelis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" pasniedzējs augstākā
115
11
Aija Ziemeļniece
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Pilsoniskā savienība" asociētā profesore augstākā