Krāslavas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(123)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
9
Vitālijs Aišpurs
Zaļo un Zemnieku savienība Austrumu reģiona ekspluatācijas daļas, Krāslavas nodaļas vadītājs augstākā
2
3
Vjačeslavs Aprups
"Jaunais laiks" Ķirurģiskās nodaļas vadītājs augstākā
3
5
Ernests Avgucevičs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" KOKMATERIĀLU PIEŅĒMĒJS vidējā
4
10
Valentīna Bārtule
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" lauksaimniecības attīstības speciālists augstākā
5
8
Viktors Beinarovičs
Partija "LPP/LC" Direktors augstākā
6
5
Arnolds Bērs
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
7
8
Vera Bīriņa
Zaļo un Zemnieku savienība Robežnieku pagasta attīstības speciāliste augstākā
8
9
Zigmunds Blaževičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" muitas pārvaldes sektora vadītājs augstākā
9
8
Olga Buhalova
"Latgales tauta" nav vidējā
10
10
Vadims Buhalovs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" ĪPAŠNEKS vidējā
11
16
Inga Caune
"Jaunais laiks" ražošanas direktora vietniece augstākā
12
4
Ēvalds Cauņa
Zaļo un Zemnieku savienība direktors vidējā
13
17
Aivars Cimoško
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ražošanas direktors augstākā
14
9
Larisa Černika
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   augstākā
15
7
Aleksandrs Čerņenko
"Latgales tauta" nav vidējā
16
10
Biruta Čižika
Zaļo un Zemnieku savienība valdes locekle augstākā
17
11
Konstantīns Dilba
Partija "LPP/LC" Vecākais inspektors augstākā
18
16
Jāzeps Dobkevičs
Zaļo un Zemnieku savienība KM kultūras eksperts augstākā
19
11
Anastasija Dovgaļova
"Latgales tauta" pensionāre vidējā
20
4
Vladimirs Dovgaļovs
"Latgales tauta" pensionārs vidējā
21
5
Valērijs Drozdovs
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs vidējā
22
14
Žanna Drozdovska
"Tautas partija" sociālais pedagogs augstākā
23
9
Skaidrīte Gasperoviča
Partija "LPP/LC" Direktora vietniece augstākā
24
5
Edvīns Gasperovičs
Partija "LPP/LC" Sektora vadītājs augstākā
25
7
Jānis Geiba
Zaļo un Zemnieku savienība Krāslavas un Preiļu KAC vadītājs vidējā
26
3
Grigorijs Gontmahers
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" KORESPONDENTS augstākā
27
6
Gundega Grišāne
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
28
4
Vladislavs Grundāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
29
2
Sergejs Gusarovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" projektu vadītājs augstākā
30
12
Genrihs Ižiks
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   vidējā
31
13
Larisa Jacina
"Latgales tauta" nav vidējā
32
15
Andris Jakovelis
"Jaunais laiks" Vada komandieris augstākā
33
5
Andrejs Jakubovskis
Zaļo un Zemnieku savienība vēstures skolotājs, kultūras metodiķis augstākā
34
14
Inga Jākobsone
"Jaunais laiks" direktore augstākā
35
13
Ilona Jegorova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" īpašniece vidējā
36
3
Aleksandrs Jevtušoks
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis augstākā
37
3
Olga Jokste
"Tautas partija" priekšsēdētāja augstākā
38
1
Valērijs Karpovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ķirurgs augstākā
39
7
Konstancija Kirsanova
"Tautas partija" vadītāja augstākā
40
4
Aleksandrs Kļimovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" darba aizsardzības speciālists augstākā
41
11
Svetlana Koļesnika
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētāja augstākā
42
7
Vija Konceviča
Partija "LPP/LC" Direktore augstākā
43
15
Artis Konošonoks
Zaļo un Zemnieku savienība Aulejas pagasta lauku attīstības speciālists vidējā
44
1
Česlava Kozlovska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Direktore augstākā
45
8
Igors Krasnikovs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" ĪPAŠNIEKS vidējā
46
10
Andrejs Krikovs
"Latgales tauta" mežsargs augstākā
47
2
Malda Kristovska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" nestrādā augstākā
48
7
Viktors Kriviņš
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   vidējā
49
3
Valērijs Križanovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
50
11
Anna Krumpāne
"Jaunais laiks" ārste-ginekoloģe, ordinators augstākā
51
11
Aleksejs Kučiks
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" METINĀTĀJS vidējā
52
9
Ervīns Kuzmičs
"Latgales tauta" pārdevējs konsultants vidējā
53
18
Roberts Kuzņerevičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" mežzinis augstākā
54
17
Diāna Larionova
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" PĀRDEVĒJA vidējā
55
3
Anatolijs Lebedoks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" strādā vidējā
56
19
Viktorija Lene
Zaļo un Zemnieku savienība lauku attīstības speciāliste vidējā
57
13
Elvīra Linčika
Partija "LPP/LC" - augstākā
58
8
Rudīte Lipšāne
"Tautas partija" direktore augstākā
59
1
Mečislavs Lukša
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
60
12
Anatolijs Ļackis
Partija "LPP/LC" īpašnieks vidējā
61
13
Antons Ļaksa
Zaļo un Zemnieku savienība atbildīgais par elektrosaimniecību vidējā
62
8
Valērijs Ļaksa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" būvvaldes vadītājs augstākā
63
2
Normunds Mačuļskis
Partija "LPP/LC" Tirdzniecības pārstāvis augstākā
64
6
Jānis Mančinskis
Zaļo un Zemnieku savienība Administratīvās nodaļas vadītājs augstākā
65
18
Igors Menščikovs
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
66
9
Lidija Moiseja
"Jaunais laiks" nodaļas vadītāja augstākā
67
1
Viktors Moisejs
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
68
4
Ivars Murāns
Partija "LPP/LC" Vadītājs augstākā
69
2
Egils Muskars
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
70
6
Viktorija Naļivaiko
Partija "LPP/LC" Vēstures un sociālo zinātņu skolotāja augstākā
71
13
Pēteris Nipāns
"Tautas partija" īpašnieks vidējā
72
16
Jānis Noviks
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   vidējā
73
7
Viktorija Olehno
"Jaunais laiks" vadītāja augstākā
74
16
Elita Ornicāne
"Tautas partija" vadītāja augstākā
75
12
Uļjana Osadčaja
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšniece augstākā
76
18
Māris Osis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
77
17
Lidija Ostrovska
"Tautas partija" vadītāja augstākā
78
3
Stanislavs Pekšs
Partija "LPP/LC" Muitas posteņa virsuzraugs augstākā
79
4
Katrīna Pigina
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" PĀRDEVĒJA vidējā
80
2
Lidija Platonova
"Jaunais laiks" skolu speciāliste augstākā
81
5
Irēna Prilucka
"Latgales tauta" valdes loceklis vidējā
82
1
Inga Prilucka-Pūce
"Latgales tauta" pārdevēja vidējā
83
16
Marina Procevska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ģimenes ārsts augstākā
84
10
Lolita Proma
"Jaunais laiks" direktore augstākā
85
6
Veneranda Purpliša
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   vidējā
86
15
Žanna Račicka
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" FRIZIERIS vidējā
87
6
Pēteris Ratkevičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
88
19
Eduards Rītiņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
89
14
Andris Rukmans
Zaļo un Zemnieku savienība Projektu realizācijas speciālists augstākā
90
13
Aleksandrs Savickis
"Jaunais laiks" valdes loceklis augstākā
91
7
Antonijs Seilišs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
92
1
Aivars Skerškāns
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" VALDES LOCEKLIS augstākā
93
2
Ilmārs Skerškāns
"Latgales tauta" vecākais inspektors augstākā
94
14
Jānis Skerškāns
"Latgales tauta" pastnieks vidējā
95
17
Dina Skudra
"Jaunais laiks" vecākā referente augstākā
96
6
Jāzeps Skudra
"Latgales tauta" pensionārs vidējā
97
14
Valentīna Soročina
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" GRĀMATVEDE augstākā
98
5
Tatjana Sotņikova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Krāslavas filiāles vadītāja augstākā
99
15
Biruta Stivriņa
"Tautas partija" nav vidējā
100
17
Ēvalds Suveizda
Zaļo un Zemnieku savienība mehāniķis vidējā
101
8
Gunārs Svarinskis
"Jaunais laiks" Komunālās nodaļas vadītājs vidējā
102
13
Andrejs Šahirovs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ" ĪPAŠNIEKS vidējā
103
9
Jurijs Švabs
"Tautas partija" doktorants augstākā
104
1
Jānis Tračums
Partija "LPP/LC" deputāts augstākā
105
3
Pāvels Trofimovs
"Latgales tauta" pensionārs vidējā
106
11
Antoņina Tuče
"Tautas partija" skolotāja augstākā
107
4
Jānis Tukāns
"Jaunais laiks" direktors augstākā
108
2
Aivars Umbraško
Zaļo un Zemnieku savienība pagasta padomes priekšsēdētājs vidējā
109
10
Jānis Umbraško
Partija "LPP/LC" izejvielas kvalitātes tehniķis augstākā
110
1
Gunārs Upenieks
Zaļo un Zemnieku savienība deputāts augstākā
111
12
Andris Uzuls
Zaļo un Zemnieku savienība pagasta padomes priekšsēdētājs augstākā
112
11
Česlavs Varnass
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
113
12
Ņina Vasiļjeva
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
114
15
Viktorija Vengreviča
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētāja augstākā
115
6
Jānis Vēvers
"Tautas partija" plānotājs vidējā
116
4
Valdis Viļums
"Tautas partija" būvvaldes vadītājs augstākā
117
14
Irēna Voicehoviča
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes locekle augstākā
118
20
Vladimirs Voitjuls
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" 2.iecirkņa vecākais inspektors augstākā
119
10
Jeļena Vorošilova
"Tautas partija" vadītājas vietniece augstākā
120
2
Vasilijs Zaicevs
"PCTVL- PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"   vidējā
121
20
Francis Zalbovičs
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
122
12
Andrejs Zarovskis
"Tautas partija" veterinārārsts augstākā
123
12
Jeļena Žurņa
"Latgales tauta" Degvielas uzpildes stacijas operatore augstākā