Kuldīgas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(163)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
4
Edgars Aišpurs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" šoferis vidējā
2
13
Raimonds Ansons
Partija "LPP/LC" Valdes priekšsēdētājs vidējā
3
3
Ziedonis Anšics
"Pilsoniskā savienība" plānotājs augstākā
4
20
Uldis Ante
"DEMOKRĀTI.LV" īpašnieks augstākā
5
19
Alvis Ausmanis
Partija "LPP/LC" plānotājs Dienvidkurzemes mežsaimniecībā augstākā
6
13
Jānis Auziņš
"Pilsoniskā savienība" Datu apstrādes daļas vadītājs augstākā
7
11
Egils Ābols
"Jaunais laiks"   augstākā
8
10
Ornets Āķis
"Pilsoniskā savienība" direktora vietnieks vidējā
9
11
Jānis Baukšis
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
10
5
Vilnis Beņķis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks vidējā
11
6
Nauris Bergmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotājs vidējā
12
9
Aivars Bergmanis
Zaļo un Zemnieku savienība mežsargs augstākā
13
2
Tālvaldis Bergmanis
Zaļo un Zemnieku savienība rajona padomes priekšsēdētājs augstākā
14
8
Daina Bērende
"Tautas partija" Priekšsēdētāja augstākā
15
15
Aivars Bērics
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieku saimniecības īpašnieks vidējā
16
10
Artis Bērics
Partija "Mūsu zeme" nav augstākā
17
1
Inga Bērziņa
"Tautas partija" Priekšsēdētāja augstākā
18
9
Ainars Bierands
"DEMOKRĀTI.LV" īpašnieks vidējā
19
19
Brigita Bindare
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vadītāja pamata
20
11
Kārlis Blūms
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētājs augstākā
21
15
Mārtiņš Blūms
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Šoferis -ekspeditors augstākā
22
4
Mārcis Brantevics
Zaļo un Zemnieku savienība pagasta padomes priekšsēdētājs vidējā
23
4
Aivars Brencis
Partija "Mūsu zeme" sertificēts būvuzraugs vidējā
24
6
Juris Brēdiķis
Partija "Mūsu zeme" izpilddirektors augstākā
25
5
Atis Broža
"Jaunais laiks" Valdes priekšsedētājs augstākā
26
9
Jānis Bruzinskis
"Pilsoniskā savienība" Nodaļas vadītājs augstākā
27
1
Vaira Brūdere
"DEMOKRĀTI.LV" izpilddirektore augstākā
28
2
Guntra Buivida
"Jaunais laiks" Skolotāja augstākā
29
18
Ausma Burkovska
Partija "LPP/LC" ārsta palīgs vidējā
30
1
Guntis Būmeisters
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Būvinspektors vidējā
31
14
Jānis Caune
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
32
1
Leons Cēbergs
Partija "Mūsu zeme" nav augstākā
33
2
Valdis Cimermanis
Partija "Mūsu zeme" direktors vidējā
34
15
Marija Cīrule
Partija "LPP/LC" direktora vietniece metodiskajā darbā augstākā
35
18
Dace Čača
Zaļo un Zemnieku savienība individuālā uzņēmuma īpašniece vidējā
36
7
Māris Čīma
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" veikala vadītājs augstākā
37
1
Valdis Danenbergs
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
38
6
Jolanta Derkevica-Pilskunga
"Pilsoniskā savienība" Vadītāja augstākā
39
6
Aldis Dilāns
"DEMOKRĀTI.LV" uzņēmuma vadītājs, datorprogrammu konsultants, sistēmadministrators augstākā
40
8
Ineta Eņģele
"DEMOKRĀTI.LV" sociālais darbinieks augstākā
41
7
Alvis Erbs
"Pilsoniskā savienība" Konsultants-referents augstākā
42
4
Dzintars Erdmanis
"Jaunais laiks" saimniecības īpašnieks vidējā
43
20
Modris Fokerots
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
44
15
Inta Freiberga
"Tautas partija" Priekšsēdētāja augstākā
45
6
Brigita Freija
"Tautas partija" Direktore augstākā
46
5
Gunārs Freimanis
Zaļo un Zemnieku savienība Medību daļas vadītājs augstākā
47
13
Marģers Funka
"Jaunais laiks" Ārsts augstākā
48
20
Pēteris Gobzemis
"Tautas partija" Deputāts vidējā
49
3
Artis Goldmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Kuldīgas biroja vadītājs vidējā
50
3
Viktors Gotfridsons
"Tautas partija" Izpilddirektors augstākā
51
11
Andris Grīns
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs vidējā
52
6
Daina Grundmane
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieku saimniecības īpašniece vidējā
53
9
Artis Gustovskis
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
54
15
Gunārs Gutlands
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks vidējā
55
4
Ilgonis Heinackis
"DEMOKRĀTI.LV" apsardzes vadītāja vietnieks augstākā
56
5
Ramona Irbe
"DEMOKRĀTI.LV" vadītāja augstākā
57
3
Baiba Ivanovska
"DEMOKRĀTI.LV" līdzīpašniece, valdes locekle vidējā
58
4
Dace Jamonte
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētāja augstākā
59
8
Inta Jansone
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vadītāja augstākā
60
10
Andrejs Jansons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis augstākā
61
16
Aivars Junkers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Īpašnieks vidējā
62
3
Arnis Kadiķis
Partija "Mūsu zeme" valdes priekšsēdētājs vidējā
63
9
Inese Kalniņa
Partija "Mūsu zeme" skolotāja augstākā
64
10
Edgars Kapteinis
Zaļo un Zemnieku savienība Informācijas sistēmu administrators augstākā
65
8
Inese Kleinberga
"Jaunais laiks" Grāmatvede augstākā
66
16
Arvīds Kņazs
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
67
19
Uldis Komarovskis
"Tautas partija" Direktors augstākā
68
5
Guntis Agris Kormis
Partija "Mūsu zeme" strādnieks augstākā
69
12
Juris Kramēns
Partija "LPP/LC" ITD IT servisa daļas RIS administrators augstākā
70
15
Daiva Krastiņa
"DEMOKRĀTI.LV" direktore augstākā
71
19
Aiva Kraule
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
72
11
Imants Kristovskis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsē'dētājs, būvdarbu vadītājs vidējā
73
5
Guntra Krūkliņa
"Pilsoniskā savienība" Direktora vietniece audzināšanas jomā augstākā
74
8
Vega Kūma
Partija "Mūsu zeme" skolotāja augstākā
75
3
Vineta Ķine
Zaļo un Zemnieku savienība zvērināta advokāte augstākā
76
9
Līga Lagzdiņa
"Jaunais laiks" Valdes priekšsedētāja augstākā
77
8
Andris Lagzdiņš
"Pilsoniskā savienība" skolotājs augstākā
78
1
Uģis Lagzdiņš
"Jaunais laiks" Valdes priekšsedētājs vidējā
79
2
Aleksandrs Lange
"Tautas partija" Administratīvais direktors augstākā
80
14
Indulis Laškovs
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
81
17
Jānis Līdaks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Santehniķis-celtnieks vidējā
82
12
Ilze Lorence
"Jaunais laiks" Vecākā meistere augstākā
83
10
Melānija Mazberga
Partija "LPP/LC" pensionārs vidējā
84
1
Meinards Mētelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Īpašnieks vidējā
85
2
Baiba Mikāla
Partija "LPP/LC" Izpilddirektore augstākā
86
8
Māris Millers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" filiāles direktora vietas izpildītājs augstākā
87
6
Raivis Millers
"Jaunais laiks"   augstākā
88
17
Zigmunds Milzarājs
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
89
14
Jānis Miņins
"Tautas partija" Sportists vidējā
90
3
Vilnis Mūrnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pagasta priekšsēdētājs vidējā
91
9
Jānis Okmanis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Kuldīgas mežniecības mežsargs augstākā
92
1
Ināra Oļena
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
93
10
Ruta Orlova
"DEMOKRĀTI.LV" direktore augstākā
94
19
Guna Orna
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
95
13
Renāte Ozola
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Biroja vadītāja vidējā
96
17
Edijs Ozoliņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktors vidējā
97
2
Andris Ozolnieks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes priekšsēdētājs vidējā
98
18
Aivis Ozols
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks vidējā
99
12
Ināra Paiča
"Tautas partija" Priekšsēdētāja augstākā
100
4
Juris Perluhins
Partija "LPP/LC" Valdes priekšēdētājs augstākā
101
14
Rita Peterlevica
Zaļo un Zemnieku savienība pašnodarbinātā vidējā
102
18
Lidija Petrevica
"Tautas partija" Nodaļas vadītāja augstākā
103
10
Ziedonis Petrovics
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" jaunākais mērnieks vidējā
104
6
Oskars Pērkons
Partija "LPP/LC" pašnodarbināta persona augstākā
105
4
Ilmārs Pilenieks
"Tautas partija" Īpašnieks augstākā
106
1
Dainis Pilskungs
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis - jurists augstākā
107
17
Aija Piļka
Partija "LPP/LC" Valdes locekle augstākā
108
2
Valdis Plaudis
"Pilsoniskā savienība" Galvenais zivkopis augstākā
109
12
Mārtiņš Puķe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Būvtehniķis vidējā
110
2
Oskars Putra
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Juridisko jautājumu daļas sektora vadītājs augstākā
111
11
Kaspars Rasa
"Tautas partija" Direktors augstākā
112
10
Dace Reinkopa
"Tautas partija" Vadītāja augstākā
113
11
Jānis Rimeiks
Partija "Mūsu zeme" nav pamata
114
17
Artis Roberts
"Tautas partija" Priekšsēdētājs augstākā
115
18
Dzintra Roga
"DEMOKRĀTI.LV" pasniedzēja Darba likumdošanā augstākā
116
14
Gatis Rozenfelds
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
117
5
Ināra Rozentale
"Tautas partija" Valdes locekle augstākā
118
16
Anda Rozentāle
"Pilsoniskā savienība" Skolotāja augstākā
119
5
Māris Rozentāls
Partija "LPP/LC" instruktors vidējā
120
2
Artis Rozītis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes loceklis vidējā
121
9
Sergejs Rozītis
Partija "LPP/LC" loceklis augstākā
122
7
Juris Rudakovs
Partija "Mūsu zeme" direktors augstākā
123
19
Jānis Rudzāts
"DEMOKRĀTI.LV" tirdzniecības speciālsists augstākā
124
8
Aivars Rudzroga
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
125
8
Uģis Rukuts
Partija "LPP/LC" izpilddirektors vidējā
126
4
Indulis Sarma
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Mežzinis augstākā
127
15
Armanda Sokolovska
"Pilsoniskā savienība" Medicīniskai pārstāvis vidējā
128
12
Ivo Solomahins
Partija "Mūsu zeme" skolotājs vidējā
129
5
Inga Sproģe
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Finanšu-norēķinu daļas ekonomists,referents augstākā
130
7
Normunds Sproģis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs vidējā
131
13
Arvis Sprude
"Tautas partija" Tautisko deju skolotājs vidējā
132
12
Jānis Sprugevics
"Pilsoniskā savienība" Vecākais inspektors augstākā
133
20
Rita Stara
Partija "LPP/LC" medmāsa vidējā
134
14
Ingrīda Stepānova
Partija "LPP/LC" lopkopības pārraugs vidējā
135
20
Guntis Stucers
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks augstākā
136
16
Lija Šēle
"Tautas partija" Grāmatvede-ekonomiste augstākā
137
9
Artis Šimpermanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Izpilddirektors vidējā
138
6
Nauris Šīmans
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Valdes loceklis vidējā
139
11
Toms Šmēdiņš
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" sportists vidējā
140
17
Jānis Šmēdiņš
"Pilsoniskā savienība" Profesionāls sportists augstākā
141
11
Matīss Šmidbergs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Būvtehniķis vidējā
142
7
Raivo Šteins
"Jaunais laiks" Valdes priekšsedētājs augstākā
143
7
Juris Štorhs
"Tautas partija" Priekšsēdētājs augstākā
144
13
Elita Tisjaka
"DEMOKRĀTI.LV" direktore augstākā
145
18
Juris Ullas
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" izpilddirektors augstākā
146
7
Anda Upleja
Zaļo un Zemnieku savienība pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
147
16
Andris Upmalis
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
148
13
Māris Ušpelis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
149
3
Andrejs Uzulēns
Partija "LPP/LC" tirdzniecības menedžeris augstākā
150
16
Modris Ūdriņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Automehāniķis vidējā
151
13
Rauls Vaitka
Zaļo un Zemnieku savienība Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs augstākā
152
3
Sigita Vaivade
"Jaunais laiks" Konsultāciju pakalpojumu centra Kuldīgas nodaļas vadītāja augstākā
153
16
Jānis Valdmanis
Partija "LPP/LC" krasta matrozis vidējā
154
14
Iveta Vēra
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotāja augstākā
155
12
Ruta Vitkovska
Zaļo un Zemnieku savienība revidenta palīdze augstākā
156
20
Kārlis Vitkovskis
Zaļo un Zemnieku savienība celtnieks vidējā
157
7
Uldis Vizbulis
"DEMOKRĀTI.LV" pārvaldnieks vidējā
158
13
Agris Zanders
Partija "Mūsu zeme" īpašnieks vidējā
159
12
Rasma Zariņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašniece vidējā
160
10
Andris Zatlers
"Jaunais laiks" Veikala vadītājs vidējā
161
12
Sigunds Zavickis
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs augstākā
162
7
Artūrs Zazerskis
Partija "LPP/LC" tirdzniecības pārstāvis vidējā
163
17
Dace Zommere
Zaļo un Zemnieku savienība Lauku attīstības speciāliste vidējā