Skrundas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(77)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
5
Līvija Ancāne
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētāja augstākā
2
8
Māris Andersons
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" saimniecības strādnieks vidējā
3
3
Inta Bergmane
"Tautas partija" Ārsta palīgs vidējā
4
12
Sindra Bloka
Zaļo un Zemnieku savienība manikīre vidējā
5
15
Ainārs Brencis
"Jaunais laiks" elektromontieris vidējā
6
9
Inese Broka
Zaļo un Zemnieku savienība īpašniece augstākā
7
7
Jānis Brūveris
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs vidējā
8
13
Vineta Cāzere
"Tautas partija" Logopēde augstākā
9
15
Silva Daubare
Zaļo un Zemnieku savienība direktora vietniece vidējā
10
15
Andis Daubaris
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes loceklis pamata
11
7
Guntars Dreimanis
"Jaunais laiks" sagādnieks vidējā
12
11
Artis Dziemids
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" prokūrists vidējā
13
7
Vita Eglīte
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdes vietniece vidējā
14
8
Zane Eglīte
"Jaunais laiks" sabiedrisko attiecību speciālists augstākā
15
4
Dainis Eisaks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" iepirkumu aģents vidējā
16
6
Inga Flugrāte
"Tautas partija" Nīkrāces pamatskolas direktore augstākā
17
11
Vilnis Fogelis
"Tautas partija" Vadītājs vidējā
18
12
Ints Folkmanis
"DEMOKRĀTI.LV" administratīvās nodaļas vadītājs vidējā
19
8
Armands Freidenfelds
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs augstākā
20
10
Sarmīte Geine
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētāja vidējā
21
10
Ieva Gerdena
"DEMOKRĀTI.LV" valdes locekle vidējā
22
3
Vilnis Grāvelis
"DEMOKRĀTI.LV" Izpilddirektors vidējā
23
3
Ēriks Grinbergs
Zaļo un Zemnieku savienība direktors augstākā
24
13
Valda Grīnberga
"DEMOKRĀTI.LV"   vidējā
25
5
Ivars Grundmanis
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
26
5
Inese Ivāne
"Tautas partija" Bezdarbniece augstākā
27
6
Mārcis Jaunarājs
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētājs vidējā
28
4
Juris Jaunzems
"Tautas partija" Valdes priekšsēdētājs vidējā
29
9
Gita Johansone
"Tautas partija" Kultūras darba organizatore vidējā
30
16
Arvīds Kalniņš
"DEMOKRĀTI.LV"   vidējā
31
13
Helmuts Kalniņš
"Jaunais laiks" autovadītājs augstākā
32
1
Nellija Kleinberga
"DEMOKRĀTI.LV" valdes priekšsēdētāja augstākā
33
10
Atis Kokmanis
Zaļo un Zemnieku savienība mežsargs augstākā
34
11
Jana Kozjura
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
35
8
Rudīte Kronlaka
"DEMOKRĀTI.LV" Volejbola trenere augstākā
36
10
Egita Kurme
"Jaunais laiks" sociālā pedagoģe augstākā
37
13
Kaspars Lankovskis
Zaļo un Zemnieku savienība valdes loceklis vidējā
38
17
Raimonds Lapuķis
"DEMOKRĀTI.LV" līdzīpašnieks vidējā
39
18
Marina Lākute
"DEMOKRĀTI.LV" izpilddirektore augstākā
40
1
Santa Lencberga
"Tautas partija" Priekšsēdētāja augstākā
41
1
Benita Lielāmere
Zaļo un Zemnieku savienība grāmatvede augstākā
42
14
Jānis Lielāmers
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
43
2
Biruta Liepa
"Jaunais laiks" direktore augstākā
44
12
Dace Mickus
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktora vietniece augstākā
45
8
Madara Nikāze
Zaļo un Zemnieku savienība studente vidējā
46
5
Andris Norvaišs
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
47
2
Igors Norvaišs
"Tautas partija" Vadītājs vidējā
48
6
Armands Ozerovs
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieks vidējā
49
12
Ēriks Paculs
"Jaunais laiks" direktors vidējā
50
4
Ainars Piļeckis
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieks augstākā
51
5
Mirdza Raga
"DEMOKRĀTI.LV" dzimtsarakstu nodalas vadītāja - saimniecības pārzine vidējā
52
9
Vijars Reihlers
"Jaunais laiks" zemnieks vidējā
53
1
Inga Rence-Remte
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktore augstākā
54
12
Alvis Rožkalns
"Tautas partija" Vadītājs vidējā
55
7
Svetlana Rudzīte
"Tautas partija" Matemātikas skolotāja augstākā
56
2
Andris Vilnis Sadovskis
"DEMOKRĀTI.LV"   augstākā
57
11
Andrejs Salmins
"DEMOKRĀTI.LV" direktors vidējā
58
14
Sandra Skalbe
"Tautas partija" Tirdzniecības menedžere vidējā
59
9
Gunta Stepanova
"DEMOKRĀTI.LV" arodmācības skolotāja augstākā
60
14
Anta Storķe
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" izpilddirektora palīdze augstākā
61
4
Dzintars Strauts
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
62
6
Ingrīda Strazdiņa
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" friziere vidējā
63
11
Osvalds Sulojevs
Zaļo un Zemnieku savienība skolotājs augstākā
64
13
Kristaps Špels
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ugunsdzēsējs - glābējs vidējā
65
15
Rihards Valtenbergs
"DEMOKRĀTI.LV" īpašnieks augstākā
66
3
Dzintra Veģe
"Jaunais laiks" sekretāre vidējā
67
1
Ilgvars Veļika
"Jaunais laiks" direktors augstākā
68
10
Aivars Vīķis
"Tautas partija" Traktorists vidējā
69
6
Anda Vītola
"Jaunais laiks" direktore augstākā
70
4
Aldis Zalgauckis
"Jaunais laiks" direktora vietnieks augstākā
71
9
Oskars Zaļkalns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" inženieris augstākā
72
7
Ainārs Zankovskis
"DEMOKRĀTI.LV" direktors augstākā
73
3
Ligita Zavicka
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" koksnes iepirkšanas meistare vidējā
74
14
Gunārs Zeme
"DEMOKRĀTI.LV"   vidējā
75
2
Aldona Zīdere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" priekšsēdētāja augstākā
76
14
Oskars Zoniņš
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
77
2
Ieva Zuntmane
Zaļo un Zemnieku savienība juriste augstākā