Priekules novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(52)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
11
Liene Andersone
Partija "LPP/LC" studente vidējā
2
15
Patricija Andersone
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK galvenā grāmatvede augstākā
3
9
Romvalds Astrausks
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
4
5
Ruta Balode
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētāja augstākā
5
3
Modris Baumanis
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
6
10
Alda Binfelde
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vecākā inspektore augstākā
7
1
Arta Brauna
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" priekšsēdētāja augstākā
8
8
Ainars Cīrulis
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
9
2
Agrita Driviņa
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Pagasta padome priekšsēdētāja augstākā
10
3
Zigrīda Dūduma
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" skolotāja augstākā
11
12
Kaspars Dzintars
Partija "LPP/LC" vadītājs augstākā
12
7
Andris Džeriņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" mežsargs augstākā
13
1
Daiga Egle
Partija "LPP/LC" deputāte augstākā
14
4
Augustins Eidejus
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" padomes priekšsēdētājs augstākā
15
2
Tatjana Ešenvalde
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" valdes priekšsedētāja augstākā
16
12
Mārīte Gertnere
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sociālais darbinieks augstākā
17
10
Aldis Grinbergs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
18
5
Ģirts Grudulis
Partija "LPP/LC" direktors vidējā
19
3
Līga Gūtmane
Partija "LPP/LC" deputāte, lauku attīstības speciāliste, mājas aprūpētāja augstākā
20
1
Vija Jablonska
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes priekšsēdētāja augstākā
21
9
Ainars Jansons
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
22
10
Inese Jaunzeme
Partija "LPP/LC" laboratorijas vadītāja augstākā
23
15
Gunta Jonauska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" sociālā darbiniece augstākā
24
13
Līga Judvaite
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" vecākā inspektore augstākā
25
2
Vaclovs Kadaģis
Partija "LPP/LC" meistars vidējā
26
16
Juris Kaļiņins
Partija "LPP/LC" NMP nodaļas sanitārs pamata
27
13
Skaidra Klasiņa
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
28
4
Dzintars Kudums
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
29
18
Rita Kuļikova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" jaunākā apdrošināšanas speciāliste vidējā
30
14
Arnis Kvietkausks
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK students pamata
31
4
Henrijs Ķeružis
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
32
6
Gražina Ķervija
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vecākā inspektore augstākā
33
6
Gunta Leja
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" direktore augstākā
34
17
Olita Mauerzaka
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
35
11
Olga Niedola
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK bāriņtiesas priekšsēdētāja augstākā
36
14
Gatis Ozols
Partija "LPP/LC" īpašnieks vidējā
37
7
Inese Paulauska
Partija "LPP/LC" PI koordinatore, pag. avīzes redaktore - datorsalicēja vidējā
38
12
Jānis Pelnēns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" priekšnieks augstākā
39
11
Dainis Petrovics
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
40
7
Andris Razma
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektors augstākā
41
8
Imants Rozenbergs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" izpilddirektors augstākā
42
18
Inita Rubeze
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
43
15
Biruta Strjukiene
Partija "LPP/LC" pirmskolas skolotāja augstākā
44
9
Guntis Šalms
Partija "LPP/LC" skolotājs augstākā
45
5
Ruta Šekava
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" īpašniece vidējā
46
16
Dagnis Šmiukšis
"Tautas partija", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ugunsdrošības speciālists vidējā
47
6
Anitra Šneidere
Partija "LPP/LC" direktora vietniece izglītības jomā, skolotāja augstākā
48
13
Inese Šteinberga
Partija "LPP/LC" Valsts veterinārā inspektore augstākā
49
16
Ilgonis Šteins
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
50
14
Aija Vainovska
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" direktore augstākā
51
8
Zinaida Vamze
Partija "LPP/LC" vadītāja vidējā
52
17
Agris Volkevičs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība", "Jaunais laiks" īpašnieks vidējā