Alojas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(86)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
17
Velta Andersone
Zaļo un Zemnieku savienība   vidējā
2
4
Mārtiņš Andersons
Zaļo un Zemnieku savienība Padomes priekšsēdētājs vidējā
3
10
Vilnis Andersons
"Jaunais laiks" mežziņa vietnieks augstākā
4
5
Aigars Apiņš
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
5
13
Aivars Auseklis
"Tautas partija" skolotājs augstākā
6
8
Jana Āboltiņa
"Tautas partija" NMP feldšere vidējā
7
1
Jānis Bakmanis
"Pilsoniskā savienība" deputāts augstākā
8
3
Ligita Balode
"Tautas partija" galvenā grāmatvede augstākā
9
1
Valdis Bārda
Zaļo un Zemnieku savienība zāģētavas vadītājs augstākā
10
13
Lana Berga
"Jaunais laiks" vispārējās pamatizglītības skolotāja vidējā
11
2
Arvīds Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" mājturības un fizikas skolotājs augstākā
12
3
Jānis Bērziņš
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
13
2
Inese Bite
"Tautas partija" direktore augstākā
14
15
Lāsma Bitmane
Partija "Visu Latvijai!" Mežziņa vietniece augstākā
15
7
Alvis Bondars
Partija "Visu Latvijai!" Būvdarbu vadītājs vidējā
16
4
Tālivaldis Brents
"Pilsoniskā savienība" jaunākais inspektors vidējā
17
10
Zaiga Briede
Zaļo un Zemnieku savienība valdes locekle augstākā
18
3
Kristīne Brūvere
"Jaunais laiks" īpašniece augstākā
19
5
Juta Circene
"Tautas partija" direktore augstākā
20
4
Gunta Dalka
"Tautas partija" sēru ceremoniju vadītāja vidējā
21
5
Ingars Dalka
"Jaunais laiks" komandieris augstākā
22
5
Ilona Dārziņa
"Pilsoniskā savienība" saimniecības ēku pārzine vidējā
23
12
Pārsla Eglīte
"Jaunais laiks" farmacēta palīgs vidējā
24
3
Gatis Endziņš
Partija "Visu Latvijai!" Īpašnieks augstākā
25
1
Sandra Fiļipova
"Jaunais laiks" direktore augstākā
26
16
Arnolds Gaugers
Zaļo un Zemnieku savienība operātors vidējā
27
11
Dzintars Grasbergs
Partija "Visu Latvijai!" Īpašnieks vidējā
28
15
Irēna Graviņa
"Tautas partija" skolotāja augstākā
29
16
Guna Grigorjeva
Partija "Visu Latvijai!" Skolotāja augstākā
30
6
Mārtiņš Groskaufmanis
Partija "Visu Latvijai!" Direktors augstākā
31
6
Gunta Grosmane
"Jaunais laiks" lietvede augstākā
32
7
Dainis Homko
"Tautas partija" ekspluatācijas daļas vecākais meistars augstākā
33
9
Didzis Irmejs
Zaļo un Zemnieku savienība Klientu darījumu vadītājs augstākā
34
6
Sandris Kalniņš
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
35
7
Ilze Kapmale
"Pilsoniskā savienība" direktora vietniece izglītības jomā augstākā
36
7
Rudīte Karlsone
"Jaunais laiks" pirmsskolas skolotāja augstākā
37
8
Gundars Karlsons
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
38
13
Gvido Kīns
Zaļo un Zemnieku savienība Brigādes komandieris augstākā
39
9
Kārlis Kļaviņš
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
40
18
Aloizs Koļesņikovs
Zaļo un Zemnieku savienība priekšsēdētājs augstākā
41
2
Guntis Konstantīns
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
42
14
Aiga Kraukle
Zaļo un Zemnieku savienība agronome, mārketinga menedžere augstākā
43
6
Ieva Kreišmane
"Tautas partija" kasiere - operatore augstākā
44
11
Dainis Kreišmanis
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks augstākā
45
10
Gunta Kundrāte
"Pilsoniskā savienība" ģimenes ārste augstākā
46
10
Aira Lapkovska
"Tautas partija" lietvede vidējā
47
3
Broņislavs Lapkovskis
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
48
4
Dace Lapšāne
Partija "Visu Latvijai!" Direktore augstākā
49
12
Jurijs Līcis
Zaļo un Zemnieku savienība skolotājs vidējā
50
13
Ineta Lopenova
Partija "Visu Latvijai!" Skolotāja augstākā
51
5
Arnis Lūcis
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
52
11
Ilona Lūdiņa
"Pilsoniskā savienība" direktore augstākā
53
8
Maija Martinova
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore augstākā
54
12
Inga Mauriņa - Kaļva
Partija "Visu Latvijai!" Valdes locekle augstākā
55
17
Daumants Mētriņš
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis augstākā
56
14
Ineta Miezīte
"Tautas partija" biroja vadītāja augstākā
57
9
Māris Miezītis
"Jaunais laiks" direktors vidējā
58
2
Modris Minalto
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks augstākā
59
2
Māris Možvillo
Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
60
6
Valdis Možvillo
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
61
12
Sigita Muķele-Bernharde
"Pilsoniskā savienība" Sociālā darba speciāliste, Bāriņtiesas priekšsēdētāja, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja augstākā
62
16
Linda Neļķe
"Tautas partija" kasiere-operatore augstākā
63
8
Guntars Netlovs
"Jaunais laiks" meža tehnologs augstākā
64
10
Arvīds Ozols
Partija "Visu Latvijai!" Noliktavas pārzinis vidējā
65
15
Aija - Dzintra Paukšēna
"Jaunais laiks" grāmatvede, lietvede augstākā
66
13
Tamāra Pavlova
"Pilsoniskā savienība" skolotāja augstākā
67
11
Aija Petriva
"Tautas partija" vecākā inspektore vidējā
68
11
Armands Plūmanis
"Jaunais laiks" strādnieks vidējā
69
14
Ausma Plūme
"Pilsoniskā savienība" vadītāja augstākā
70
14
Kitija Rebaine
"Jaunais laiks" frizieris vidējā
71
4
Gita Rudzīte
"Jaunais laiks" sākumskolas skolotāja augstākā
72
7
Velta Sigajeva
Zaļo un Zemnieku savienība apdrošināšanas speciāliste augstākā
73
1
Baiba Siktāre
Partija "Visu Latvijai!" Galvenā grāmatvede augstākā
74
8
Ina Skuja
Partija "Visu Latvijai!" Valdes locekle augstākā
75
15
Anita Strokša
"Pilsoniskā savienība" vadītāja augstākā
76
9
Andrejs Šišlo
Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs vidējā
77
16
Normunds Šķepasts
"Pilsoniskā savienība" īpašnieks vidējā
78
17
Ilga Šmite
"Pilsoniskā savienība" pašvaldības sekretāre augstākā
79
18
Laura Talce
"Tautas partija" Vidzemes personāla resursu daļa, galvenā speciāliste augstākā
80
9
Intars Teļšinsks
"Tautas partija" īpašnieks vidējā
81
18
Anda Timermane
"Pilsoniskā savienība" krājuma glabātāja pamata
82
14
Laila Ulmane
Partija "Visu Latvijai!" Direktore augstākā
83
12
Inatra Vaļicka
"Tautas partija" direktores vietniece izglītības darbā, skolotāja augstākā
84
1
Dace Vilne
"Tautas partija" plānošanas un attīstības projektu vadītāja augstākā
85
17
Artūrs Vītols
"Tautas partija" students vidējā
86
15
Uldis Vladimirovs
Zaļo un Zemnieku savienība Meža iecirkņa meistars vidējā