Ludzas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(77)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
16
Svetlana Adamāne
Partija "LPP/LC" radiologa asistents augstākā
2
5
Igors Afanasjevs
"Tautas partija" treneris augstākā
3
17
Svetlana Aleksejeva
Partija "LPP/LC" inspektore augstākā
4
8
Andrejs Andrejevs
Partija "LPP/LC" menedžeris augstākā
5
11
Stass Astaševs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Skolotājs augstākā
6
2
Juris Atstupens
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes priekšsēdētājs augstākā
7
17
Dāvis Barkāns
Zaļo un Zemnieku savienība Students vidējā
8
3
Aleksandrs Blins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" Valdes priekšsēdētājs augstākā
9
2
Sergejs Bogdanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
10
12
Imants Bogomols
"Tautas partija" skolotājs vidējā
11
17
Albīna Bokiša
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Medmāsa vidējā
12
17
Alvis Budrevičs
"Tautas partija" kadastra inženieris augstākā
13
5
Zinaīda Buliga
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktore augstākā
14
13
Jānis Cirmans
Zaļo un Zemnieku savienība Izpilddirektors augstākā
15
14
Voldemārs Dibaņins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Priekšsēdētājs vidējā
16
6
Artemijs Dobrovoļskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs augstākā
17
9
Dzidra Dukšta
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore augstākā
18
9
Valērijs Dzevaltovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Galvenais speciālists augstākā
19
16
Aina Fjodorova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Skolotāja augstākā
20
1
Alīna Gendele
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
21
2
Lolita Greitāne
"Tautas partija" direktore augstākā
22
5
Ināra Grišakova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" tulks augstākā
23
14
Larisa Gudkova
"Tautas partija" galvenā grāmatvede augstākā
24
5
Arturs Isakovičs
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētājs augstākā
25
3
Aleksandrs Jakimovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zvērināts advokāts augstākā
26
18
Arnolds Jakupāns
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes loceklis augstākā
27
5
Biruta Jermaka
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
28
15
Lija Kairova
"Tautas partija" valdes locekle vidējā
29
10
Aivars Kārkliņš
"Tautas partija" Kontroles daļas vadītāja vietnieks augstākā
30
9
Ēvalds Kokins
Partija "LPP/LC" juridisko pakalpojumu sniedzējs augstākā
31
7
Ināra Konovalova
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes priekšsēdētāja augstākā
32
1
Boriss Kozlovs
Zaļo un Zemnieku savienība Atvaļinātais pulkvedis augstākā
33
1
Jevgenija Kušča
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Priekšsēdētāja augstākā
34
4
Igors Lapšovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Ģimenes ārsts augstākā
35
1
Valentīna Lazovska
"Tautas partija" deputāte augstākā
36
1
Sergejs Lazovskis
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" sporta metodiķis vidējā
37
16
Mārīte Lipska
"Tautas partija"   vidējā
38
15
Anatolijs Lisovecs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   vidējā
39
9
Māris Losāns
"Tautas partija" darbu vadītājs vidējā
40
4
Tatjana Loseviča
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
41
2
Jevgeņijs Lukašenoks
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
42
8
Valentīna Lukina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Ludzas filiāles pārvaldniece augstākā
43
14
Georgijs Martuženoks
Zaļo un Zemnieku savienība Pensionārs vidējā
44
8
Vladimirs Marudenoks
Zaļo un Zemnieku savienība Skolotājs augstākā
45
2
Ivars Mauriņš
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
46
4
Aivars Meikšāns
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
47
4
Edgars Mekšs
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētājs augstākā
48
12
Ēriks Mickāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Vada komandieris vidējā
49
13
Kārlis Mičulis
Partija "LPP/LC" darba vadītājs vidējā
50
6
Ilga Mikijanska
Zaļo un Zemnieku savienība Padomes priekšsēdētāja vidējā
51
3
Ksenija Miklaševiča
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētāja vidējā
52
8
Eleonora Obrumāne
"Tautas partija" direktore augstākā
53
15
Lilija Patumse
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja augstākā
54
13
Aivars Paulins
"Tautas partija" plānotājs augstākā
55
10
Olga Petrova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Skolotāja augstākā
56
11
Aina Petrovska
"Tautas partija" direktora vietniece augstākā
57
11
Genādijs Petrovskis
Partija "LPP/LC" inspektors vidējā
58
7
Valērijs Petrovskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zvērināts advokāts augstākā
59
4
Maja Piroženoka
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
60
18
Aivars Pīterāns
Partija "LPP/LC" autovadītājs vidējā
61
11
Inga Prikule
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore augstākā
62
15
Viesturs Rancāns
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes loceklis augstākā
63
6
Svetlana Rjutkinena
Partija "LPP/LC" ģimenes ārste augstākā
64
12
Anastasija Sergejeva
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
65
6
Antoņina Sjakste
"Tautas partija" priekšsēdētāja augstākā
66
12
Jevģēnijs Slišāns
Zaļo un Zemnieku savienība Izpilddirektors augstākā
67
7
Valentīna Smirnova
"Tautas partija" priekšsēdētāja vidējā
68
3
Anatolijs Stjade
"Tautas partija" īpašnieks augstākā
69
3
Ojārs Strazds
Partija "LPP/LC" Meža infrastruktūras Latgales reģiona vadītāja vietnieks augstākā
70
14
Jolanta Strogonova
Partija "LPP/LC" metodiskā darba koordinatore augstākā
71
18
Jurijs Supovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Speciālists vidējā
72
10
Elīna Vaišļa
Partija "LPP/LC" skolotāja augstākā
73
16
Andris Valeinis
Zaļo un Zemnieku savienība Bāriņtiesas priekšsēdētājs augstākā
74
7
Ļubova Vanagele
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
75
6
Jekaterina Vaščenkova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"   vidējā
76
13
Vladimirs Vengra
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktors augstākā
77
10
Lina Zmičerevska
Zaļo un Zemnieku savienība Sekretāre vidējā