Preiļu novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(117)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
1
Aldis Adamovičs
"Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
2
5
Konstantīns Agafonovs
Partija "Latvijas Atmoda"   augstākā
3
8
Viktors Agurjanovs
"Jaunais laiks" veikala direktora vietnieks vidējā
4
3
Elma Aksjonova
Zaļo un Zemnieku savienība pensionāre augstākā
5
2
Jānis Anspoks
"Jaunais laiks" ārsts augstākā
6
13
Ināra Batarāga
"Tautas partija"   augstākā
7
3
Anna Dzidra Bernāne
"Jaunais laiks" direktora vietniece augstākā
8
14
Edgars Biezaitis
"Tautas partija" skolnieks pamata
9
8
Aija Bitinas
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Kredītspeciāliste augstākā
10
3
Jānis Bogdanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" palīgstrādnieks vidējā
11
4
Nikolajs Bogdanovs
"Jaunais laiks" ārsts augstākā
12
12
Aldis Bogotais
Zaļo un Zemnieku savienība nav vidējā
13
5
Jāzeps Bogotais
Partija "Visu Latvijai!" direktora vietnieks saimnieciskajā darbā vidējā
14
1
Jevgeņijs Boļšakovs
Partija "Latvijas Atmoda" Darba aizsardzības nodaļas vadītājs augstākā
15
3
Vladislavs Brakovskis
Partija "Latvijas Atmoda"   vidējā
16
14
Apolinarija Bramane
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" matemātikas skolotāja augstākā
17
7
Gaitis Brencāns
Partija "Latvijas Atmoda" Pārdevējs, konsultants vidējā
18
11
Lidija Brice
"Jaunais laiks" īpašniece vidējā
19
1
Elvīra Brovacka
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Kultūras eksperts Preiļu rajonā augstākā
20
11
Anna Brūvere
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
21
16
Eduards Caics
"Tautas partija"   augstākā
22
3
Aija Caune
Partija "Visu Latvijai!" Direktore augstākā
23
14
Ludmila Čebiševa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Veikala vadītāja vidējā
24
6
Ārija Čipāne
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK grāmatvede augstākā
25
7
Vija Daukšte
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
26
18
Ēvalds Daukšts
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
27
6
Igors Derjagins
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktors augstākā
28
15
Ligita Dzene
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Līču KN vadītāja vidējā
29
11
Juris Erts
"Tautas partija" direktora vietnieks informātikas jautājumos augstākā
30
6
Vasīlijs Fatejevs
Partija "Latvijas Atmoda"   vidējā
31
8
Jānis Gavars
Zaļo un Zemnieku savienība pašnodarbinātais vidējā
32
3
Vladimirs Haritonovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" siltumapgādes un ūdens kanalizācijas nodaļas vadītājs vidējā
33
2
Oļegs Hļebņikovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Skolas direktors augstākā
34
7
Zenta Igolniece
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK komunālās daļas vadītāja vidējā
35
1
Sofija Indāne
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs vidējā
36
6
Silvija Ivanāne
"Jaunais laiks" NMP feldšere vidējā
37
13
Lauris Ivbulis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   vidējā
38
10
Zigurds Jaudzems
Zaļo un Zemnieku savienība elektroinženieris augstākā
39
8
Antoņina Jevdokimova
Partija "Latvijas Atmoda"   vidējā
40
17
Romualds Kairāns
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK pedagogs augstākā
41
2
Pēteris Kalvišs-Soida
Zaļo un Zemnieku savienība mežsargs augstākā
42
13
Ivars Kivriņš
"Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
43
13
Aivars Kjarkužs
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Kreditēšanas daļas vadītājs augstākā
44
10
Bonifācijs Kļavinskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" saimnieciskās daļas vadītājs vidējā
45
4
Pēteris Kočkers
Zaļo un Zemnieku savienība mehāniķis vidējā
46
7
Irēna Kokoriša
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" jurista palīgs augstākā
47
7
Uldis Koņečnijs
"Tautas partija" vadītājs augstākā
48
2
Juris Kovaļevskis
"Tautas partija" priekšsēdētājs vidējā
49
11
Lidija Krasnais
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK apdrošināšanas aģente vidējā
50
7
Vanda Kručāne
Zaļo un Zemnieku savienība īpašniece vidējā
51
4
Modris Krūze
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav vidējā
52
5
Jānis Latvelis
Zaļo un Zemnieku savienība nav vidējā
53
7
Veronika Lazdāne
Partija "Visu Latvijai!" klientu apkalpošanas vadītāja augstākā
54
9
Andris Lazdāns
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vecākais reģistrators augstākā
55
4
Jānis Lācis
"Tautas partija" ārsts augstākā
56
2
Ineta Liepniece
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītāja augstākā
57
14
Valentīna Limane
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Finanšu nodaļas galvenā speciāliste augstākā
58
5
Valentīna Liniņa
"Tautas partija" direktore augstākā
59
12
Edgars Livzāns
"Jaunais laiks" klientu apkalpošanas speciālists augstākā
60
5
Mavrikijs Lomakins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav vidējā
61
5
Vitolds Luriņš
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Apkalpošanas un servisa Preiļu centra vadītājs augstākā
62
14
Aleksejs Medvedevs
Zaļo un Zemnieku savienība autovadītājs vidējā
63
11
Jegors Mickevičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Būvstrādnieks augstākā
64
15
Ināra Mihailova
"Jaunais laiks" veterinārārste augstākā
65
17
Mārcis Muzikants
"Tautas partija" komercdirektors augstākā
66
3
Jānis Mūrnieks
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs augstākā
67
6
Marija Onufrijeva
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
68
7
Viktors Ozoliņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotājs augstākā
69
4
Lauris Pastars
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" sociālais darbinieks augstākā
70
6
Ingūna Patmalniece
Partija "Visu Latvijai!" Direktores vietniece audzināšanas darbā augstākā
71
1
Ligita Pauniņa
Partija "Visu Latvijai!" direktore augstākā
72
9
Anatolijs Petrovs
"Jaunais laiks" tehniskās daļas speciālists augstākā
73
10
Romāns Petrovs
"Tautas partija" direktors augstākā
74
2
Daina Pliča
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" galvenais ārsts augstākā
75
4
Maruta Plivda
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja augstākā
76
1
Vitālijs Plivda
Zaļo un Zemnieku savienība Preiļu pagasta centra vadītājs vidējā
77
4
Biruta Podskočija
Partija "Visu Latvijai!" direktore augstākā
78
16
Jānis Podskočijs
Zaļo un Zemnieku savienība direktors vidējā
79
9
Digna Prodniece
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" direktora vietniece augstākā
80
18
Lauris Putāns
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 4.kursa students vidējā
81
8
Māris Pūdžs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"   augstākā
82
15
Antons Rancāns
Zaļo un Zemnieku savienība pensionārs augstākā
83
12
Pāvels Romanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs augstākā
84
12
Arturs Romanovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks vidējā
85
6
Ruta Rožāne
"Tautas partija" direktore augstākā
86
10
Ilze Rožinska
Partija "Visu Latvijai!" skolotāja augstākā
87
5
Edgars Rožinskis
"Jaunais laiks" ugunsdzēsējs glābējs vidējā
88
14
Raimonds Rubins
"Jaunais laiks" īpašnieks vidējā
89
17
Aina Sarkane
Zaļo un Zemnieku savienība muitas uzraugs augstākā
90
9
Inga Savicka
Partija "Latvijas Atmoda"   vidējā
91
11
Deniss Silionovs
Zaļo un Zemnieku savienība students vidējā
92
9
Ilgonis Skrivļa
Zaļo un Zemnieku savienība saimnieciskās daļas strādnieks vidējā
93
8
Anita Skutele
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Menedžere vidējā
94
18
Anitra Sondore
Zaļo un Zemnieku savienība dienas centra vadītāja augstākā
95
5
Marija Spūle
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vadītājas vietniece izglītības jomā augstākā
96
10
Jevģenijs Stepanovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav augstākā
97
2
Jānis Stičinskis
Partija "Latvijas Atmoda" Radio meistars vidējā
98
1
Dzintra Šmukste
"Jaunais laiks" Izglītības pārvaldes skolu speciāliste augstākā
99
10
Janīna Šņepste
"Jaunais laiks" tirgus direktore vidējā
100
12
Nora Šņepste
"Tautas partija" direktore augstākā
101
10
Jānis Šņepsts
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK vadītājs augstākā
102
15
Jānis Taškāns
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK autovadītājs vidējā
103
8
Inga Teilāne
Partija "Visu Latvijai!" grāmatvede augstākā
104
16
Artis Utināns
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktora vietnieks augstākā
105
2
Skaidrīte Ūzuliņa
Partija "Visu Latvijai!" skolotāja augstākā
106
4
Jānis Vaivods
Partija "Latvijas Atmoda"   vidējā
107
6
Lidija Veigule
Zaļo un Zemnieku savienība Lauku attīstības speciāliste, kasiere vidējā
108
15
Viļgeļms Veleckis
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
109
13
Jānis Verze
Zaļo un Zemnieku savienība traktorists vidējā
110
9
Zinaida Vilcāne
"Tautas partija" klientu apkalpošanas centra vadītāja augstākā
111
9
Rihards Vilcāns
Partija "Visu Latvijai!" skolnieks pamata
112
3
Alberts Vucāns
"Tautas partija" direktors augstākā
113
1
Andrejs Zagorskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" vadītājs augstākā
114
13
Dmitrijs Zarjanskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Elektriķis vidējā
115
9
Vitālijs Zarjanskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Operators vidējā
116
12
Jānis Zieds-Ziediņš
Partija "LPP/LC", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   vidējā
117
8
Inta Ziemele
"Tautas partija"   augstākā