Rēzeknes novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(134)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
4
Oļegs Agafonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vadītājs augstākā
2
13
Ksenija Agejeva
Politiskā partija "Spēks vienotībā" skolniece. pamata
3
19
Arsenijs Aksjonovs
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētājs vidējā
4
9
Marija Andina
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" skolotāja augstākā
5
14
Vladimirs Andrejevs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav. vidējā
6
4
Roberts Apšenieks
"Latgales tauta" īpašnieks vidējā
7
16
Valentīna Arbidāne
Zaļo un Zemnieku savienība lauku attīstības speciāliste augstākā
8
1
Andris Baltacis
Partija "LPP/LC" Projektu vadītājs augstākā
9
12
Valentīna Barkova
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ģeotehniķe augstākā
10
8
Ivo Barševskis
Politiskā partija "Spēks vienotībā" menedžeris augstākā
11
9
Sergejs Bašmakovs
Zaļo un Zemnieku savienība dabas aizsardzības daļas uzraudzības sektora vadītājs augstākā
12
7
Andris Bauska
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks (tēvs miris, tiek kārtota mantojuma lieta) vidējā
13
5
Nataļja Bibičeva
Politiskā partija "Spēks vienotībā" Nodaļas priekšniece. vidējā
14
1
Aleksandrina Binduka
"Latgales tauta" īpašniece augstākā
15
16
Zinaida Bodža
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" direktore augstākā
16
5
Aivars Buharins
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" koordinējošais eksperts augstākā
17
17
Dainis Butlers
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
18
10
Vitālijs Butlers
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs vidējā
19
17
Aldis Ciukmacis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" direktors augstākā
20
11
Ženija Čudare
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētāja vidējā
21
15
Juris Deglis
Zaļo un Zemnieku savienība komunālās saimniecības vadītājs vidējā
22
11
Vilis Deksnis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieks augstākā
23
5
Voldemārs Deksnis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
24
1
Antons Dervaniks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
25
13
Vinera Dimpere
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" direktore augstākā
26
4
Mārtiņš Drulis
Partija "LPP/LC" Valdes loceklis vidējā
27
4
Arvīds Dunskis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
28
18
Mārīte Dzene
Zaļo un Zemnieku savienība vetārste-veteksperte augstākā
29
2
Roberts Eisaks
Partija "LPP/LC" direktors augstākā
30
4
Andris Eriņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
31
3
Antoņina Erta
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   augstākā
32
10
Žanis Feldmanis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" direktors augstākā
33
20
Anna Gabrusāne
Zaļo un Zemnieku savienība lauku attīstības speciālists vidējā
34
3
Juris Gailums
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs vidējā
35
4
Pēteris Gailums
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" pasniedzējs vidējā
36
12
Mārtiņš Garjāns
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Noliktavas pārzinis augstākā
37
2
Eduards Grišuļonoks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekššēdētājs augstākā
38
8
Dainis Gudriks
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" pastnieks vidējā
39
6
Irēna Gžibovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētāja augstākā
40
9
Ivans Gžibovskis
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks vidējā
41
13
Stanislava Igaune
Zaļo un Zemnieku savienība direktore augstākā
42
14
Ivars Igaunis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" direktors augstākā
43
7
Sergejs Ignatjevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" docents augstākā
44
3
Pēteris Itkačs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav vidējā
45
7
Olga Jaroševiča
Partija "LPP/LC" Vecākais dispečieris vidējā
46
8
Valērijs Jasinskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"   augstākā
47
10
Vladislavs Jaudzems
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav vidējā
48
6
Aleksandrs Jemeļjanovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" transportu daļas vaditājs augstākā
49
12
Ļubova Jermakova
Partija "LPP/LC" iekārtu pārraugs - bārmenis vidējā
50
10
Marija Jukna
Partija "LPP/LC" Galvenā māsa augstākā
51
18
Voldemārs Jurčenko
Politiskā partija "Spēks vienotībā" objekta apsargs vidējā
52
9
Pēteris Karacejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs augstākā
53
12
Boļeslavs Kindzuļs
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs augstākā
54
19
Pāvels Kirsanovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" Drošības dienesta inkasents. vidējā
55
20
Ernests Klīdzējs
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" īpašnieks augstākā
56
1
Igors Kolosovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" Deputāts. augstākā
57
11
Anatolijs Kondrats
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav. vidējā
58
12
Elmārs Kotāns
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" īpašnieks vidējā
59
7
Jurijs Kovaļovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" maiņas meistars augstākā
60
9
Vladimirs Krasutins
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav vidējā
61
11
Juris Kravaļs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" darbu vadītājs augstākā
62
6
Irēna Kroiče
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktora vietniece profesionālās izglītības un mācību ražošanas darbā augstākā
63
5
Gunta Krukovska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" izpildirektore augstākā
64
2
Oskars Krukovskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" skolotājs augstākā
65
4
Nikolajs Kurašovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" īpašnieks. vidējā
66
2
Jevģēnijs Kurašovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" direktors augstākā
67
4
Oļegs Kvitkovskis
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs augstākā
68
11
Aigars Lemps
Partija "LPP/LC" kredītspeciālists augstākā
69
14
Ineta Litinska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" skolotāja augstākā
70
10
Andris Lucatnieks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" valdes priekšsēdētājs vidējā
71
11
Zigfrīds Lukaševičs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" direktors augstākā
72
14
Jānis Lumpovs
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieks augstākā
73
7
Jānis Macāns
Zaļo un Zemnieku savienība īpašnieks vidējā
74
5
Ēvalds Majors
"Latgales tauta" īpašnieks vidējā
75
5
Ilona Markunaite
Partija "LPP/LC" Valdes loceklis augstākā
76
15
Jānis Matvejenko
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
77
12
Laimdota Melne
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" lauku attīstības speciāliste augstākā
78
13
Raimonds Mietulis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" saimniecības daļas vadītājs augstākā
79
14
Viktors Miglāns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētāja vietnieks augstākā
80
10
Aleksandrs Mihnecovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
81
3
Aleksandrs Mironovs
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotājs augstākā
82
15
Olga Muravjova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pagasta priekšsēdētāja augstākā
83
8
Sandra Murinska
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" rektora palīdze augstākā
84
10
Agrita Mūrniece
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" studente augstākā
85
3
Marija Nizina
Partija "LPP/LC" Zemes ierīkotāja vidējā
86
12
Edgars Nizins
Politiskā partija "Spēks vienotībā" īpašnieks pamata
87
14
Jānis Novakšānovs
Partija "LPP/LC" Valdes priekšsēdētājs vidējā
88
7
Viktors Pankovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   vidējā
89
6
Jānis Pavlovskis
Partija "LPP/LC" īpašnieks vidējā
90
20
Agris Pavļukevičs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" Vilcienu sargs. vidējā
91
1
Elvīra Pizāne
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētāja augstākā
92
11
Jānis Pīgoznis
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs augstākā
93
3
Līvija Plavinska
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētāja augstākā
94
17
Jevgeņijs Poļakovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav. vidējā
95
16
Oļegs Poskrjobiševs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" ugunsdrošības uzraugs un CA vecākais inspektors augstākā
96
5
Arvīds Pujats
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" īpašnieks vidējā
97
1
Gundega Rancāne
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā, skolotāja augstākā
98
8
Aigars Runčis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" ētera personība vidējā
99
2
Pāvels Savickis
Politiskā partija "Spēks vienotībā" maltas pagasta padomes jurists augstākā
100
13
Oksana Semeneca
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" valdes priekšsēdētāja vidējā
101
17
Voldemārs Silagaiļs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" pagasta priekšsēdētājs vidējā
102
7
Zinaīda Skredele
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētāja vidējā
103
5
Imants Skudra
Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes reģionālā centra vadītājs augstākā
104
2
Vitālijs Skudra
Zaļo un Zemnieku savienība padomes priekšsēdētājs vidējā
105
7
Oksana Smirnova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolniece pamata
106
3
Nadežda Solovjova
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolotāja augstākā
107
1
Igors Sorokins
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolas psihologs augstākā
108
6
Valdis Spīķis
"Latgales tauta" pārdevējs pamata
109
1
Pēteris Stanka
Zaļo un Zemnieku savienība zemnieks augstākā
110
16
Aigars Stiuka
Politiskā partija "Spēks vienotībā" maiņas meistars vidējā
111
13
Dzintars Studens
Partija "LPP/LC" Ekskavatora vadītājs vidējā
112
19
Ivo Sutins
Zaļo un Zemnieku savienība valdes priekšsēdētājs augstākā
113
8
Silvija Svikša
Zaļo un Zemnieku savienība deputāte vidējā
114
9
Raitis Šakalovs
Partija "LPP/LC" Reklāmas aģents vidējā
115
3
Vadims Šaripovs
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" ārsts augstākā
116
2
Ināra Šindarjova
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" vadītāja augstākā
117
18
Vladimirs Špeļs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšsēdētājs augstākā
118
1
Monvīds Švarcs
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
119
6
Anna Tarakanova
Zaļo un Zemnieku savienība sociālā darbiniece augstākā
120
6
Juris Taukuls
Politiskā partija "Spēks vienotībā" Zemes ierīkotājs. augstākā
121
15
Vladimirs Traškovs
Politiskā partija "Spēks vienotībā" nav augstākā
122
6
Jānis Troška
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" priekšsēdētājs augstākā
123
2
Alfrēds Truskovskis
"Latgales tauta" direktors augstākā
124
19
Valda Tutina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" priekšniece vidējā
125
13
Vitolds Vabaļs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pagasta padomes deputāts vidējā
126
4
Jelena Vaičule
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" vaditāja vidējā
127
18
Viktors Vasiļevskis
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" zvejnieks vidējā
128
15
Aivars Vigups
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" zemes ierīcību konsultants vidējā
129
9
Dainis Viļums
"Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība", "Tautas partija" mežzinis augstākā
130
5
Ludmila Vinogradova
"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" skolotāja augstākā
131
3
Olga Zaiceva
"Latgales tauta" reklāmas menedžers augstākā
132
6
Saiva Zīmele
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" skolotāja augstākā
133
2
Ilga Zvejsalniece
"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija" Nagļu pagasta padomes priekšsēdētāja augstākā
134
8
Guna Zvīdre
Partija "LPP/LC" studente vidējā