Carnikavas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(58)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
5
Miķelis Ankipovs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Pašnodarbinātais augstākā
2
15
Diāna Aumeistere
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" valdes locekle vidējā
3
2
Ilga Balode
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Nodokļu inspektore augstākā
4
9
Gunārs Bebrišs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Volvo servisa vadītājs vidējā
5
18
Jānis Belevičs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" valdes priekšsēdētājs vidējā
6
2
Kristaps Bergmanis
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes loceklis, Finanšu direktors augstākā
7
3
Daira Brenča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Ārsts - pediatrs augstākā
8
4
Diāna Čūriška
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes locekle augstākā
9
5
Arta Deniņa
"DEMOKRĀTI.LV" Padomniece enerģētikas politikas jautājumos augstākā
10
5
Romualds Dovgjallo
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs augstākā
11
18
Antons Drēbnieks
"DEMOKRĀTI.LV" Zvērināts advokāts augstākā
12
11
Raimonds Garenčiks
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes loceklis augstākā
13
10
Guntis Ģērmanis
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" tirdzniecības daļas vadītājs, vecākais menedžeris vidējā
14
8
Gerds Jeļiņevskis
"DEMOKRĀTI.LV"   augstākā
15
1
Daiga Jurēvica
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Departamenta direktore augstākā
16
6
Inga Kartupele
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Psihoterapeite augstākā
17
7
Ruta Kaupe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētāja augstākā
18
9
Tamāra Kosmačeva
"DEMOKRĀTI.LV" Orientēšanās trenere augstākā
19
8
Genovefa Kozlovska
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētāja vidējā
20
3
Imants Krastiņš
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes priekšsēdētājs vidējā
21
4
Dairis Krūmiņš
"Tautas partija" maksājumu pakalpojumu direktors augstākā
22
16
Kristīne Kunšteina
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes locekle augstākā
23
7
Anita Laima Lancmane
"DEMOKRĀTI.LV" Veterinārā departamenta vecākā referente augstākā
24
9
Daiga Landsmane
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Sociālā dienesta vadītāja augstākā
25
10
Ilze Laure
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Finansu direktore augstākā
26
11
Rolands Laveiķis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis augstākā
27
3
Tils Edgars Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" direktors vidējā
28
12
Aldonis Lūkins
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis vidējā
29
17
Ģirts Lūsis
"DEMOKRĀTI.LV" Florbola pulciņa vadītājs vidējā
30
13
Ina Melkina
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Vadītāja augstākā
31
12
Juris Mencis
"DEMOKRĀTI.LV" Apdrošināšanas brokeru un starpniecības darījumu vadītājs augstākā
32
7
Mārīte Mundure
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" juriste augstākā
33
14
Iveta Neikšāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Komercdirektore vidējā
34
15
Ivars Oiguss
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs augstākā
35
16
Anna Plauča
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Zemgales priekšpilsētas Bērnu tiesību aizsardzības komisijas priekšsēdētāja augstākā
36
16
Ilmārs Prauliņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors vidējā
37
8
Ivo Purviņš
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" datorsistēmu administrators vidējā
38
10
Jolanta Rauga
"DEMOKRĀTI.LV" Politikas koordinācijas departamenta konsultante augstākā
39
4
Viesturs Rinkēvičs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Valdes priekšsēdētājs vidējā
40
15
Jolanta Rudzīte
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes priekšsēdētāja augstākā
41
1
Aija Rutka
"Tautas partija" deputāta palīdze augstākā
42
17
Anda Rūtenberga
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" produktu menedžere augstākā
43
1
Māris Sika
"DEMOKRĀTI.LV" Direktors augstākā
44
12
Inese Sindrūne
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" nodaļas priekšnieces vietniece vidējā
45
1
Elfa Sloceniece
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes priekšsēdētāja augstākā
46
3
Dace Stežkina
"Tautas partija" viesnīcas "Avalons" direktore augstākā
47
4
Aivars Sudrabs
"DEMOKRĀTI.LV" Valdes priekšsēdētājs augstākā
48
6
Pjotrs Špakovs
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" deputāts vidējā
49
17
Vaira Špīse
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Galvenā agronome augstākā
50
18
Elita Terentjeva
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Direktore augstākā
51
6
Ilze Tjarve
"DEMOKRĀTI.LV" Pārvaldniece augstākā
52
2
Bruno Treimanis
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" biroja vadītājs augstākā
53
13
Dainis Uzuliņš
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" valdes loceklis augstākā
54
14
Mārtiņš Vācietis
"DEMOKRĀTI.LV" Administratīvās nodaļas Pārvaldes vecākais referents vidējā
55
14
Ilze Vilka
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!"   augstākā
56
13
Einārs Voronovičs
"DEMOKRĀTI.LV" Komercdirektors vidējā
57
11
Andris Zakrevskis
Zaļo un Zemnieku savienība, "Jaunais laiks", Partija "Visu Latvijai!" Valdes loceklis vidējā
58
2
Romualds Zelčs
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā