Talsu novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(149)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
16
Jānis Abuhovs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
2
9
Gatis Apsītis-Ozoliņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" pārvaldnieks vidējā
3
19
Miķelis Ābols
"Jaunais laiks"   pamata
4
16
Varis Baņģieris
Zaļo un Zemnieku savienība pašnodarbinātais augstākā
5
13
Daiga Baraua
"Pilsoniskā savienība" valdes locekle augstākā
6
8
Raimonda Belicka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktore augstākā
7
5
Gunta Belševica
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Priekšsēdētāja vidējā
8
20
Aiga Bērziņa
"Jaunais laiks" direktora vietniece izglītības jomā augstākā
9
3
Ieva Bērziņa
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētāja augstākā
10
10
Dina Bičule
"Jaunais laiks" skolotāja augstākā
11
2
Mareks Bidzāns
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK mērnieks vidējā
12
7
Mareks Birkentāls
Partija "LPP/LC" izpilddirektors augstākā
13
13
Mārtiņš Blumbergs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 12.klases audzēknis pamata
14
6
Artis Bogdanovs
"Jaunais laiks" valdes loceklis vidējā
15
8
Anita Boitmane
Partija "LPP/LC" izpilddirektore augstākā
16
13
Guntis Brauns
"Tautas partija" pārdevējs vidējā
17
15
Inese Daugate
"Jaunais laiks" priekšsēdētāja vietniece vidējā
18
13
Artūrs Daugats
"Jaunais laiks" īpašnieks pamata
19
1
Andris Dedzis
"Jaunais laiks" domes deputāts augstākā
20
8
Ilmārs Deksnis
"Jaunais laiks" pašvaldības policijas vecākais inspektors vidējā
21
5
Vilnis Dragunas
"Jaunais laiks" īpašnieks augstākā
22
4
Maija Dubro
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
23
18
Jānis Dumbrājs
"Jaunais laiks" vadītājs vidējā
24
2
Andris Dzenis
"Jaunais laiks" direktors augstākā
25
3
Dzintra Eglīte
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" nodaļas vadītāja augstākā
26
6
Aivars Eņģelis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Sporta skolotājs augstākā
27
10
Elmārs Erdmanis-Hermanis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs vidējā
28
18
Ineta Erķevica
Partija "LPP/LC" vadītāja augstākā
29
12
Daiga Feldmane
"Jaunais laiks" vadītāja augstākā
30
13
Guntis Freibergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Īpašnieks vidējā
31
6
Inga Gluzda
"Pilsoniskā savienība" filiāles vadītāja augstākā
32
15
Jānis Grahoļskis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
33
11
Daina Grantiņa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" mežziņa vietniece augstākā
34
1
Uldis Grantiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" izpilddirektors vidējā
35
17
Jānis Grigalis
"Pilsoniskā savienība"   vidējā
36
6
Aigars Grinbergs
Zaļo un Zemnieku savienība Valdes loceklis augstākā
37
8
Andris Grīnbergs
"Tautas partija" domes priekšsēdētājs augstākā
38
17
Gints Grīnbergs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Talsu brigādes vecākais inspektors augstākā
39
18
Jānis Grīnbergs
"Tautas partija" padomes priekšsēdētājs vidējā
40
2
Māris Grīnvalds
Zaļo un Zemnieku savienība Agronoms augstākā
41
16
Mārtiņš Grīnvalds
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" nav vidējā
42
5
Ilgonis Grosvalds
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK telekomunikāciju inženieris vidējā
43
2
Juris Haberkorns
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Veselības aizsardzības un sociālās aprūpes nodaļas augstākā
44
16
Vilis Ieviņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK īpašnieks vidējā
45
7
Gunārs Indriksons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Priekšsēdētāja vietnieks vidējā
46
12
Dace Jankevica
"Pilsoniskā savienība" Direktore augstākā
47
16
Agnese Jansone
"Pilsoniskā savienība" sekretāre - lietvede augstākā
48
10
Iveta Jansone
"Tautas partija" padomes priekšsēdētāja augstākā
49
7
Lauma Jaunpujēna
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK inženiere teritoriālplānojumu un transformācijas jautājumos augstākā
50
17
Antra Jaunskalže
Partija "LPP/LC" vadītāja vidējā
51
11
Lita Jēce
Zaļo un Zemnieku savienība Lauku attīstības speciāliste augstākā
52
4
Ina Jurkeviča
"Tautas partija" padomes priekšsēdētāja augstākā
53
14
Valdis Kalderauskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" sporta organizators augstākā
54
6
Ģirts Kalnbirze
"Tautas partija" padomes priekšsēdētājs augstākā
55
17
Almants Kalniņš
Zaļo un Zemnieku savienība Darba vadītājs atpūtas bāzē Kamparkalns vidējā
56
19
Jānis Kalniņš
Zaļo un Zemnieku savienība Prokūrists augstākā
57
10
Māris Kalniņš
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
58
17
Juzefa Kļava
"Tautas partija" pārvaldes vadītāja augstākā
59
15
Rolands Kļava
"Pilsoniskā savienība" Valdes loceklis vidējā
60
14
Ivars Koloda
"Tautas partija" pārvaldes vadītājs augstākā
61
4
Kaspars Kreislers
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" nodaļas vadītājs augstākā
62
7
Ieva Krēķe
Zaļo un Zemnieku savienība Pārvaldniece augstākā
63
8
Gunārs Krišjānis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK elektrotehniķis vidējā
64
1
Miervaldis Krotovs
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētājs augstākā
65
9
Inga Krūmiņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja augstākā
66
12
Normunds Krūze
Partija "LPP/LC" direktors vidējā
67
3
Dzintra Kudiķe-Vizbele
"Jaunais laiks" direktore augstākā
68
8
Ingmārs Kuklis
"Pilsoniskā savienība" tirdzniecības vadītājs augstākā
69
4
Aivars Lakstīgala
"Jaunais laiks" sporta skolotājs augstākā
70
13
Jeļena Lasmane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes locekle vidējā
71
2
Maija Laukmane
"Pilsoniskā savienība" Galvenā speciāliste vidējā
72
1
Aivars Lācarus
"Tautas partija" domes priekšsēdētājs augstākā
73
17
Ināra Lācarus
"Jaunais laiks" kosmētiķe vidējā
74
3
Dzintars Legzdiņš
"Pilsoniskā savienība" brigādes komandiera vietnieks vidējā
75
11
Sandra Leja
Partija "LPP/LC" direktore vidējā
76
4
Doloresa Lepere
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore augstākā
77
3
Ilze Liepiņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK teritoriālplānotāja, dārzniece augstākā
78
16
Sigita Līdaka
"Jaunais laiks" brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja, kultūras augstākā
79
12
Aija Lorence
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK studente vidējā
80
17
Georgs Lukjanovičs
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK sporta skolotājs augstākā
81
2
Ainārs Lūks
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis augstākā
82
13
Mārtiņš Maķevics
Partija "LPP/LC" florbola treneris augstākā
83
1
Jānis Matulis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Projektu koordinātors augstākā
84
5
Ina Mežavilka
Partija "LPP/LC" Filiāles vadītāja vietnieks augstākā
85
16
Jānis Mucenieks
Partija "LPP/LC" Direktora vietnieks augstākā
86
11
Vija Nagle
"Jaunais laiks" direktore augstākā
87
11
Iveta Niedrāja
"Tautas partija" sociālā darbiniece vidējā
88
12
Dainis Norenbergs
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs vidējā
89
4
Valērijs Ogorodovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktors augstākā
90
12
Zinta Ošenberga
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" direktore augstākā
91
5
Eduards Ošiņš
"Pilsoniskā savienība" dzemdību un ginekoloģijas bloka vadītājs augstākā
92
17
Lauris Ozolnieks
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Students augstākā
93
11
Sigita Petrēvica
"Pilsoniskā savienība" Klientu apkalpošanas vadītāja augstākā
94
2
Sandra Pētersone
"Tautas partija" padomes priekšsēdētāja augstākā
95
19
Armands Pētersons
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis vidējā
96
14
Māra Pinkule
"Jaunais laiks" ārsts augstākā
97
3
Ramute Piterniece
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktore augstākā
98
5
Virma Poga
Zaļo un Zemnieku savienība Priekšsēdētāja augstākā
99
6
Rita Pole
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
100
7
Skaidrīte Priedīte
"Jaunais laiks" ārsts, ķirurgs augstākā
101
11
Ritma Prūse
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
102
15
Ineta Pugoviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
103
7
Aivars Pumpiņš
"Tautas partija" domes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
104
10
Daiga Purkalne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK lektore augstākā
105
20
Agris Purkalns
Zaļo un Zemnieku savienība Pasniedzējs vidējā
106
19
Igors Putins
Partija "LPP/LC" darba aizsardzības speciālists vidējā
107
20
Sandis Pūce
"Tautas partija" students vidējā
108
5
Vilnis Pūcītis
"Tautas partija" Talsu rajona nodaļas priekšnieks augstākā
109
1
Inguna Raituma
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
110
15
Andris Reinholds
Zaļo un Zemnieku savienība Vadītājs vidējā
111
14
Jolanta Riņķe
Partija "LPP/LC" valdes locekle augstākā
112
13
Inese Roze
Zaļo un Zemnieku savienība Direktore augstākā
113
9
Māris Rozenbergs
"Pilsoniskā savienība" izpilddirektors augstākā
114
3
Uldis Rozenbergs
Zaļo un Zemnieku savienība Padomes priekšsēdētājs augstākā
115
15
Jānis Rožlapa
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes priekšsēdētājs augstākā
116
6
Anita Rūtenberga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktores vietniece, sociālais pedagogs, psiholoģijas skolotāja augstākā
117
4
Jānis Sakne
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
118
9
Kristīne Sarma
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
119
4
Gundars Sebris
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Talsu filiāles pārvaldnieks augstākā
120
8
Alfons Spēks
Zaļo un Zemnieku savienība reģiona vadītājs augstākā
121
12
Egons Sproģis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Zemnieks pamata
122
9
Ingus Stauģis
Partija "LPP/LC" pulciņa vadītājs vidējā
123
19
Ainis Stūrmanis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
124
2
Aivars Šķuburs
Partija "LPP/LC" mācītājs vidējā
125
9
Edgars Šterns
"Tautas partija" namu apsaimniekošanas daļas vadītājs vidējā
126
1
Aleksandrs Tarabanovskis
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis vidējā
127
10
Emīls Tālbergs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" priekšsēdētājs augstākā
128
5
Raimonds Tigulis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis vidējā
129
18
Aivars Tutins
Zaļo un Zemnieku savienība Datorsistēmas inženieris vidējā
130
9
Egils Ulmanis
"Jaunais laiks" pārdošanas vadītājs augstākā
131
8
Artūrs Undrests
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" vācu valodas skolotājs vidējā
132
1
Solvita Ūdre
Partija "LPP/LC" priekšsēdētāja augstākā
133
12
Voldemārs Vadziņš-Vācietis
Zaļo un Zemnieku savienība   augstākā
134
14
Dikijs Vāne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektors augstākā
135
6
Gints Vecmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes loceklis vidējā
136
9
Andris Veršāns
Zaļo un Zemnieku savienība Filiāles vadītājs augstākā
137
3
Elga Vērdiņa
"Tautas partija" direktore augstākā
138
15
Ojārs Vētra
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" redaktors augstākā
139
18
Māris Vicinskis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks vidējā
140
16
Zintis Vicinskis
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs augstākā
141
15
Andris Vītols
Partija "LPP/LC" valdes loceklis augstākā
142
7
Gatis Vjaters
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
143
14
Ziedīte Začeste
Zaļo un Zemnieku savienība režisore augstākā
144
14
Dainis Zāģeris
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Kārtībnieks vidējā
145
10
Berta Zelmene
Zaļo un Zemnieku savienība Padomes priekšsēdētāja augstākā
146
7
Edžus Zeļģis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis augstākā
147
11
Kaspars Znotiņš
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Operators vidējā
148
10
Aivars Zutis
"Pilsoniskā savienība" Vecākais inspektors augstākā
149
14
Jānis Žindulis
"Pilsoniskā savienība" Ziemeļkurzemes iecirkņa meistars augstākā