Rojas novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(90)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
5
Juris Amers
"Tautas partija" strādnieks augstākā
2
7
Harijs Andersons
"Tautas partija" valdes loceklis vidējā
3
2
Juris Apse
"Tautas partija" tehniskais direktors augstākā
4
4
Inita Auniņa
"Jaunais laiks" izglītības iestādes vadītāja augstākā
5
14
Aija Barovska
DEMOKRĀTI.LV Rojas vidusskolas izglītojamā pamata
6
10
Līga Berķe
"Jaunais laiks" starptautisko pakalpojumu departamenta klientu apkalpošanas speciāliste augstākā
7
11
Gints Bervalds
"Jaunais laiks" meistars augstākā
8
4
Liāna Bērziņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
9
17
Pārsla Birzniece
"Jaunais laiks"   vidējā
10
7
Jānis Budreika
Partija "LPP/LC" Ostas pārvaldnieks augstākā
11
8
Agnese Celova
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Īpašniece pamata
12
16
Andis Dārziņš
Partija "LPP/LC" Īpašnieks augstākā
13
15
Uldis Feldbergs
DEMOKRĀTI.LV Valdes loceklis augstākā
14
11
Vilnis Freijs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"   vidējā
15
13
Eva Fricberga
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Modes deju studijas "Elfa" vadītāja augstākā
16
13
Austra Gitendorfa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"   vidējā
17
2
Drosma Greiško
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētāja augstākā
18
7
Veronika Grosbaha
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   augstākā
19
7
Dainis Grosbahs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Īpašnieks vidējā
20
8
Lita Grudkina
"Jaunais laiks" sociālais pedagogs augstākā
21
9
Ivars Haselbaums
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK būvdarbu vadītājs augstākā
22
7
Ilze Indruškeviča
"Jaunais laiks" direktore augstākā
23
3
Ivars Indruškevičs
"Jaunais laiks" sporta skolotājs augstākā
24
12
Egita Jansone
Partija "LPP/LC" Bibliotēkas vadītāja augstākā
25
2
Agris Jansons
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   augstākā
26
14
Rihards Jansons
Partija "LPP/LC" skolnieks Rojas vidusskolā pamata
27
14
Viesturs Jaunbērziņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Strādnieks - iekārtu remontētājs vidējā
28
9
Gundega Kalniņa
DEMOKRĀTI.LV Direktores vietniece IT jomā augstākā
29
9
Inga Kalniņa
Partija "LPP/LC" priekšniece augstākā
30
2
Jānis Kalniņš
DEMOKRĀTI.LV Valdes loceklis vidējā
31
4
Lauris Karlsons
Partija "LPP/LC" Īpašnieks vidējā
32
13
Modrīte Katkovska
"Jaunais laiks" bibliotekāre vidējā
33
1
Eva Kārkliņa
DEMOKRĀTI.LV Direktore augstākā
34
14
Daina Kiršteine
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   vidējā
35
2
Jānis Kivils
Partija "LPP/LC" Direktors augstākā
36
8
Ilona Klāviņa
DEMOKRĀTI.LV Vadītāja augstākā
37
13
Vija Klēvere
Partija "LPP/LC" Zobārste augstākā
38
10
Kristīna Kļaviņa
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" priekšniece vidējā
39
16
Gintis Krauze
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK dizainers vidējā
40
5
Lāsma Ķirse
DEMOKRĀTI.LV Sociālā dienesta vadītāja augstākā
41
3
Jurāte Labarēviča
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
42
8
Jolanta Leinarte
Partija "LPP/LC" psihologs, mākslas terapeits augstākā
43
11
Inga Lēmane
DEMOKRĀTI.LV Lauku attīstības speciāliste augstākā
44
7
Normunds Liepa
DEMOKRĀTI.LV Brigadieris vidējā
45
14
Viktors Līcis
"Jaunais laiks" zivju apstrādes meistars vidējā
46
16
Annemarija Lormane
"Jaunais laiks" ģimenesārsts augstākā
47
17
Māris Ļaudāms
Partija "LPP/LC" Valdes loceklis augstākā
48
6
Inga Maksakova
"Jaunais laiks" veterinārārste augstākā
49
6
Māris Maķinskis
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Direktors pamata
50
11
Aivars Mateika
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
51
17
Ilga Mazkalniņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK skolotāja augstākā
52
10
Jānis Megnis
DEMOKRĀTI.LV Pārvaldnieks augstākā
53
3
Ingrīda Miķelsone
Partija "LPP/LC" Daktere augstākā
54
1
Rudīte Mitenberga
"Tautas partija" Rojas vidusskolas ēdinīcas vadītāja vidējā
55
5
Egils Mūrnieks
Partija "LPP/LC" Fizikas skolotājs augstākā
56
12
Liāna Nāckalne
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK prakses vadītāja augstākā
57
1
Alberts Neilands
Partija "LPP/LC" Domes priekšsēdētājs pamata
58
18
Raitis Neilands
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   vidējā
59
12
Skaidrīte Nicmane
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"   vidējā
60
8
Andris Otmanis
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK   vidējā
61
5
Juris Ozols
"Jaunais laiks" rikotajdirektors augstākā
62
6
Egils Perekrests
Partija "LPP/LC" inspektors augstākā
63
4
Inga Puntule
"Tautas partija" skolotāja augstākā
64
5
Inese Puriņa
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ražošanas daļas vadītāja vidējā
65
15
Igors Roļa
"Jaunais laiks" apsargs vidējā
66
4
Guntra Stocka
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Direktors augstākā
67
11
Jānis Strods
Partija "LPP/LC" šoferis vidējā
68
6
Jurģis Svitiņš
"Tautas partija" nav vidējā
69
9
Salvis Svitiņš
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Valdes loceklis vidējā
70
1
Roberts Šiliņš
"Jaunais laiks" valdes priekssedētājs augstākā
71
6
Mareks Štāls
DEMOKRĀTI.LV Struktūrvienības vadītājs vidējā
72
10
Aigars Šteinbergs
Partija "LPP/LC" velkoņa kapteinis augstākā
73
9
Jānis Šteinbergs
"Jaunais laiks"   pamata
74
3
Ilze Šulce
"Tautas partija" īpašniece, zobu tehniķe vidējā
75
10
Andrejs Švalbe
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK individuālais komersants vidējā
76
13
Guntis Tamanis
DEMOKRĀTI.LV Eksperts augstākā
77
3
Andris Trukšāns
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"   augstākā
78
6
Einārs Ūdris
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Prokūrists vidējā
79
4
Zane Vaivode
DEMOKRĀTI.LV Viesnīcas valdes locekle augstākā
80
12
Rūdolfs Vaivods
DEMOKRĀTI.LV Rojas vidusskolas izglītojamais pamata
81
2
Haralds Valdemārs
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Ūdenssaimniecības vadītājs augstākā
82
12
Dace Veržbilovska
"Jaunais laiks" bibliotekāre vidējā
83
18
Ilga Vīksne
"Jaunais laiks" sākumskolas skolotāja augstākā
84
15
Jānis Zandbergs
Partija "LPP/LC" Šoferis vidējā
85
5
Ģirts Zanders
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Elektroiekārtu ekspluatācijas meistars augstākā
86
1
Juris Zeltiņš
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
87
15
Egīls Zigats
Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK īpašnieks vidējā
88
3
Ilona Zvaigzne
DEMOKRĀTI.LV   vidējā
89
15
Alvis Žoluds
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"   augstākā
90
1
Jānis Žoluds
"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība" Priekšsēdētāja vietnieks augstākā