Tukuma novada dome
deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts
N.
p.
k.
Nr.
sarak
stā
Vārds,Uzvārds
(139)
Dzimis
Partija/apvienība Darba vieta Amats Izglītība
1
4
Dina Ailte
"Pilsoniskā savienība" lauku attīstības speciāliste vidējā
2
15
Rihards Akimovs
"Jaunais laiks" būvdarbu uzraudzības nodaļas vadītājs augstākā
3
14
Sanita Apine
"Pilsoniskā savienība" mūzikas skolotāja augstākā
4
5
Jānis Apse
"Tautas partija" valdes loceklis augstākā
5
10
Jānis Apsītis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
6
8
Ilvars Auseklis
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
7
3
Romusis Balanas
Partija "LPP/LC" Direktors augstākā
8
5
Agris Baumanis
"Tukuma pilsētai un novadam" valdes priekšsēdētājs augstākā
9
8
Edvards Beinarovičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs augstākā
10
8
Inese Beitāne
Partija "LPP/LC" bērnu nodaļas virsmāsa vidējā
11
8
Jana Berezovska
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Studente vidējā
12
4
Anatolijs Berezovskis
Partija "LPP/LC" valdes priekšsēdētājs augstākā
13
7
Liene Bēniņa
"Jaunais laiks" mākslinieciskās daļas vadītāja augstākā
14
6
Juris Bogužs
"Jaunais laiks" ķirurgs augstākā
15
13
Guntis Bondars
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētājs augstākā
16
16
Lita Celitāne
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētāja augstākā
17
4
Inese Cīrule
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Direktora vietniece izglītības jomā augstākā
18
14
Ričards Černovs
"Jaunais laiks" automašīnu tirdzniecības vadītājs vidējā
19
18
Paulis Čimurs
"Pilsoniskā savienība" kultūras vēstures skolotājs augstākā
20
18
Igors Degterjonoks
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK lielo klientu menedžeris augstākā
21
15
Inta Dreimane-Riekstiņa
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
22
7
Arvīds Driķis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētājs augstākā
23
4
Uldis Eglītis
"Jaunais laiks" valdes priekšsēdētājs augstākā
24
14
Aigars Freibergs
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
25
16
Zigfrīds Freimanis
"Jaunais laiks" prezidents vidējā
26
2
Kristīne Gereiša
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" skolotāja augstākā
27
7
Visvaldis Girgensons
"Tukuma pilsētai un novadam" padomes priekšsēdētājs augstākā
28
1
Kaspars Gribusts
"Tautas partija" Valdes loceklis augstākā
29
18
Artjoms Grudcins
"Jaunais laiks" sporta skolotājs augstākā
30
2
Skaidrīte Gulbe
Partija "LPP/LC" direktore augstākā
31
5
Aigars Iesals
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
32
10
Egils Immermanis
"Jaunais laiks" finanšu direktors augstākā
33
16
Arnis Irbe
"Pilsoniskā savienība" Darba terapeits augstākā
34
7
Dzintra Ivančika
Partija "LPP/LC" direktore vidējā
35
11
Juris Jakušenoks
Partija "LPP/LC" ārsts augstākā
36
1
Agris Jaunkļaviņš
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK izpilddirektors augstākā
37
6
Santa Jākobsone
"Pilsoniskā savienība" docētāja augstākā
38
17
Vilnis Jenčs
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis vidējā
39
15
Armands Jēgers
"Tautas partija" tehniskās apskates inspektors augstākā
40
5
Artis Jomerts
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
41
12
Laura Jurevica
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" dzīvojamo un industriālo objektu projektu vadītāja vidējā
42
14
Pēteris Jurēvics
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" darbu vadītājs vidējā
43
3
Ilgvars Kalniņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" valdes priekšsēdētājs augstākā
44
3
Māris Kalniņš
"Pilsoniskā savienība" Tirdzniecības vadītājs augstākā
45
17
Gunta Kalviņa
"Tukuma pilsētai un novadam" valdes priekšsēdētāja augstākā
46
11
Vladimirs Kasparjosts
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Tukuma filiāles nodaļas vadītājs augstākā
47
6
Jānis Kotāns
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks augstākā
48
10
Armands Kotke
"Pilsoniskā savienība" vecākais referents vidējā
49
15
Marjans Kovaļevskis
"Pilsoniskā savienība" vadītājs vidējā
50
9
Ilga Kozule
"Jaunais laiks" valdes locekle augstākā
51
2
Leonīds Kradevics
Partija "Mūsu zeme" direktors augstākā
52
11
Sarmīte Krecere
"Tukuma pilsētai un novadam" pensionāre augstākā
53
17
Tālivaldis Krūmiņš
"Pilsoniskā savienība" strādnieks vidējā
54
6
Liene Kurka
Partija "LPP/LC" vērtētāja augstākā
55
13
Ziedonis Ķiģelis
"Tukuma pilsētai un novadam" darba aizsardzības dienesta priekšnieks augstākā
56
17
Andris Lagzdiņš
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"   pamata
57
12
Sergejs Larins
"Tautas partija" sporta instruktors augstākā
58
12
Valda Laugale
"Pilsoniskā savienība" pētniece augstākā
59
3
Dace Lebeda
"Jaunais laiks" direktore augstākā
60
2
Jānis Lepsis
"Pilsoniskā savienība" Valdes priekšsēdētājs augstākā
61
2
Arnis Lēnerts
"Tautas partija" mācību spēks augstākā
62
15
Jānis Lielmanis
"Tukuma pilsētai un novadam" valdes priekšsēdētājs vidējā
63
10
Kaspars Liepa
Partija "LPP/LC" neformālās izglītības apmācītājs vidējā
64
10
Modris Liepiņš
"Tukuma pilsētai un novadam" direktors augstākā
65
11
Mārtiņš Limanskis
"Tautas partija" tirdzniecības pārstāvis vidējā
66
4
Anna Lipska
Partija "Mūsu zeme" vecmāte vidējā
67
1
Artūrs Lipskis
Partija "Mūsu zeme" jurists augstākā
68
6
Ēriks Lukmans
"Tukuma pilsētai un novadam" izpilddirektors augstākā
69
4
Aija Lūse
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" padomes priekšsēdētāja vietniece augstākā
70
8
Māris Malvess
"Pilsoniskā savienība" narkoloģiskās rehabilitācijas programmas vadītājs augstākā
71
9
Mārtiņš Mamis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Īpašnieks vidējā
72
6
Māris Melnis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" inženieris medību un ugunsapsardzības jautājumos augstākā
73
7
Andis Meņģelis
"Tautas partija" īpašnieks vidējā
74
12
Andris Miezītis
Partija "LPP/LC" Sabiedrisko attiecību speciālists augstākā
75
12
Maksims Miņejevs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" skolnieks pamata
76
5
Gunta Neilande
"Pilsoniskā savienība" izpilddirektore augstākā
77
7
Aija Neimane
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" ekonomiste augstākā
78
5
Agija Novicka
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētāja augstākā
79
9
Ingars Ozols
Partija "LPP/LC" CNC operators vidējā
80
8
Jānis Ozols
"Tukuma pilsētai un novadam" treneris augstākā
81
20
Jānis Palkavnieks
"Jaunais laiks" vadītājs vidējā
82
7
Irēna Pavloviča
"Pilsoniskā savienība" lauku attīstības speciāliste vidējā
83
3
Raitis Penkevics
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs augstākā
84
14
Inese Petrova
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK prakses vadītāja - ģimenes ārsts augstākā
85
16
Andris Pētersons
"Tautas partija" Tukuma CR direktors augstākā
86
13
Juris Pinete
"Tautas partija" valdes priekšsēdētājs vidējā
87
1
Vilnis Pinka
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" darba aizsardzības speciālists augstākā
88
1
Juris Poga
Partija "LPP/LC" skolotājs augstākā
89
10
Ligita Proņina
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Pasu kontroliere augstākā
90
9
Lauris Pūkainis
"Pilsoniskā savienība" valdes priekšsēdētājs vidējā
91
4
Dzintra Rabkeviča
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktore augstākā
92
4
Silvija Rabkēviča
"Tukuma pilsētai un novadam" padomes priekšsēdētāja augstākā
93
4
Indra Rassone
"Tautas partija" valdes priekšsēdētāja vidējā
94
12
Ralfs Ratkevičs
"Jaunais laiks" Kandavas meža iecirkņa vadītājs augstākā
95
11
Sanita Ratniece
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" Pastariņa muzeja vadītāja augstākā
96
9
Daiga Reča
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK priekšsēdētāja augstākā
97
16
Kaspars Reihmanis
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" skolas saimniecības pārzinis, darbmācības skolotājs augstākā
98
3
Ludmila Reimate
"Tukuma pilsētai un novadam" direktora vietniece mācību darbā augstākā
99
11
Alda Revina
"Jaunais laiks" vadītāja augstākā
100
3
Agnese Ritene
"Tautas partija" valdes locekle augstākā
101
17
Gunita Rosicka
"Tautas partija" pasākumu koordinatore augstākā
102
9
Aldis Roze
"Tautas partija" nomas punkta vadītājs augstākā
103
19
Juris Rozenbergs
"Tukuma pilsētai un novadam" valdes loceklis augstākā
104
1
Maksis Rozenbergs
"Jaunais laiks" priekšsēdētāja vietnieks vidējā
105
2
Māris Rudaus-Rudovskis
"Jaunais laiks" Valdes loceklis augstākā
106
8
Iveta Safranoviča
"Tautas partija" direktore augstākā
107
11
Jānis Savickis
"Pilsoniskā savienība" vadītājs augstākā
108
2
Mihails Simonovs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Īpašnieks augstākā
109
12
Zelma Sirmā
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes locekle augstākā
110
19
Sandra Skļepoviča
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK kancelejas pārzine augstākā
111
18
Vladimirs Skuja
"Tukuma pilsētai un novadam" direktors augstākā
112
5
Armands Sproģis
Partija "LPP/LC" Valdes priekšsēdētājs vidējā
113
13
Romualds Stankevičs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks vidējā
114
16
Vitalts Stikuts
"Tukuma pilsētai un novadam" eksperts augstākā
115
2
Uldis Svilpe
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK būvju kadastrālās uzmērīšanas procesa vadītājs augstākā
116
1
Arnis Šablovskis
"Pilsoniskā savienība" Pagasta padomes deputāts, tekstu redaktors augstākā
117
1
Arvis Štrodahs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
118
1
Juris Šulcs
"Tukuma pilsētai un novadam" priekšsēdētājs augstākā
119
6
Andis Švāns
"Tautas partija" direktors augstākā
120
9
Ilmārs Talle
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" rehabilitācijas un sociālā atbalsta nodaļas vadītājs augstākā
121
19
Aina Teberniece
"Jaunais laiks" pensionāre vidējā
122
20
Arnis Upmanis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK direktors augstākā
123
14
Ainārs Vahtelis
"Tukuma pilsētai un novadam" attīstības direktors vidējā
124
5
Rasma Valdmane
"Jaunais laiks" direktora vietniece augstākā
125
12
Kaspars Valdmanis
"Tukuma pilsētai un novadam" Nekustamā īpašuma vērtētāja asistents augstākā
126
15
Atvars Važa
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" tirdzniecības menedžeris augstākā
127
3
Vilnis Vecriņķis
Partija "Mūsu zeme" eksperts augstākā
128
7
Jānis Verza
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Nekustāmā īpašuma konsultants vidējā
129
10
Solvita Viekale
"Tautas partija" sociālā darbiniece darbā ar ģimeni un bērniem augstākā
130
17
Juris Vīksna
"Jaunais laiks" tehniskais direktors augstākā
131
2
Aivars Volfs
"Tukuma pilsētai un novadam" padomes priekšsēdētājs augstākā
132
13
Arnis Zaņģis
"Pilsoniskā savienība" valdes loceklis augstākā
133
9
Indulis Zariņš
"Tukuma pilsētai un novadam" Kurzemes reģiona vadītājs augstākā
134
13
Meldra Zdanovska
"Jaunais laiks" direktore augstākā
135
10
Leonīds Zelčs
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI" īpašnieks augstākā
136
6
Oskars Zēbergs
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Jurists augstākā
137
11
Igors Zilbermans
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Valdes loceklis vidējā
138
8
Janeks Žizņevskis
Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis augstākā
139
3
Mareks Žizņevskis
Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs" Izpilddirektors vidējā