Baldones novada dome
Deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Nr.p.k.
Nr.
kandi-
dējot
Vārds, uzvārds
(42)
Dzimis
Saraksts Pamatdarbs Amats Punkti Negroz.
zīmes
Plusi Svītro-
jumi
Nr.
sarakstā
pēc
vēlēšanām
Deputāti
( 15 )
1
2
RAIMONDS AUDZERS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
829
370
113
31
3
Ievēlēts
2
13
GERTIJA BEINARDTE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
783
384
83
47
8
3
15
AIJA CISEĻONOKA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1101
623
91
126
12
4
3
JĀNIS DILĀNS
PARTIJA "LPP/LC"
102
40
23
10
2
5
11
JĀNIS DŪMIŅŠ
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1197
653
124
63
3
Ievēlēts
6
6
SIGNE ENKUZENA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
752
409
55
50
12
7
2
INETA FOGELE
PARTIJA "LPP/LC"
88
44
14
15
4
8
6
SOLVITA FREIBERGA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1138
656
93
91
7
Ievēlēts
9
6
LIESMA GORELOVA
PARTIJA "LPP/LC"
84
48
10
15
8
10
7
VIKTORS GORELOVS
PARTIJA "LPP/LC"
87
45
13
15
6
11
18
SARMĪTE GRUNDŠTEINE
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1134
690
74
76
9
Ievēlēts
12
10
MĀRIS KALVE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
789
406
75
33
7
13
11
JURIS KOVAĻENKO
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
757
370
77
67
10
14
9
INESE LAGZDIŅA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1151
647
104
89
6
Ievēlēts
15
15
ĒRIKS LAIME-BABRIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
727
378
58
78
14
16
7
GUNĀRS LAZDA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1089
691
51
98
13
17
10
AIJA LEITĀNE
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1006
620
45
175
18
18
13
JĀNIS LEITĀNS
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1128
664
84
92
10
19
16
VELTA MATISĀNE
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1122
628
99
113
11
20
3
MALDA MEIJERE
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1186
616
137
87
5
Ievēlēts
21
14
ENIJA MUGUREVIČA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
673
312
64
138
15
22
1
JĀNIS MUGUREVIČS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
890
179
239
96
1
Ievēlēts
23
17
HELMUTS NEZINIS
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1135
627
106
107
8
Ievēlēts
24
7
GINTS OŠIŅŠ
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
814
397
92
25
4
Ievēlēts
25
12
IVARS PUNDIŅŠ
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1187
649
121
70
4
Ievēlēts
26
4
ARTIS PURIŅŠ
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
796
385
89
40
5
Ievēlēts
27
1
KARINA PUTNIŅA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1452
324
416
100
1
Ievēlēts
28
1
EINĀRS PŪCE
"TAUTAS PARTIJA"
58
0
24
5
1
29
8
BIRUTA ROLLE
PARTIJA "LPP/LC"
129
25
44
4
1
30
14
MĀRIS RUPEIKS
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1072
626
75
139
16
31
1
VIZBULĪTE SKADIŅA
PARTIJA "LPP/LC"
86
48
11
14
7
32
4
ANDRIS SKADIŅŠ
PARTIJA "LPP/LC"
87
45
13
15
5
33
8
BIRUTA SKRODERE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
776
413
65
36
9
34
12
AIGARS ŠUKSTS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
754
417
52
45
11
35
5
AGRIS TAURENIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
845
336
138
40
2
Ievēlēts
36
8
RŪTA TOMA
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1085
689
50
101
14
37
9
MUDĪTE UPATNIECE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
747
426
44
44
13
38
5
GUNTARS VAIDERS
PARTIJA "LPP/LC"
90
46
14
13
3
39
5
GUNITA VANCĀNE
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1032
640
48
152
17
40
2
ANDRIS VIDŽIS
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1284
546
221
73
2
Ievēlēts
41
3
IVITA VINDELA
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
790
375
91
48
6
Ievēlēts
42
4
GUNTIS ZILBERTS
POLITISKĀ PARTIJA "RĪGAS APRIŅĶA NOVADU APVIENĪBA"
1081
715
35
90
15