Mārupes novada dome
Deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Nr.p.k.
Nr.
kandi-
dējot
Vārds, uzvārds
(126)
Dzimis
Saraksts Pamatdarbs Amats Punkti Negroz.
zīmes
Plusi Svītro-
jumi
Nr.
sarakstā
pēc
vēlēšanām
Deputāti
( 15 )
1
10
RUTA AGBOBLI
"DEMOKRĀTI.LV"
648
362
41
40
14
2
4
JĀNIS AIZBALTS
PARTIJA "LPP/LC"
353
247
6
65
16
3
10
ĪRA ALKSNE
"TAUTAS PARTIJA"
1091
826
26
135
15
4
10
ZIGMUNDS ALSIŅŠ
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
300
181
12
52
17
5
3
ALDONIS ARNAVS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
317
176
23
46
5
6
13
NAURIS AUZENBAHS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
308
179
17
49
10
7
15
SANITA ĀĶE
"DEMOKRĀTI.LV"
659
347
54
42
9
8
12
ARNIS ĀĶIS
"DEMOKRĀTI.LV"
696
330
81
32
4
9
18
ANDREJS BALODIS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
303
190
9
46
15
10
18
SILVIJA BARTUŠEVIČA
"TAUTAS PARTIJA"
1109
758
69
160
13
11
16
ARTŪRS BATRAKS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
306
187
12
46
12
12
1
ANDRIS BELOUSOVS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
371
126
75
44
3
13
7
GUNITA BERĶE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
260
75
42
12
5
14
10
ANDREJS BESSOĻCEVS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
787
356
103
29
7
15
13
AIGA BĒRZIŅA
"JAUNAIS LAIKS"
1260
642
72
127
7
16
8
MĀRIS BIERNIS
"TAUTAS PARTIJA"
1137
740
92
155
9
17
9
OJĀRS BITE
"TAUTAS PARTIJA"
1133
798
61
128
10
18
1
MĀRTIŅŠ BOJĀRS
"JAUNAIS LAIKS"
1831
203
577
61
1
Ievēlēts
19
7
AINĀRS BORMEISTERS
PARTIJA "LPP/LC"
394
206
47
65
4
20
14
EDGARS BRASS
PARTIJA "LPP/LC"
357
245
9
64
15
21
14
SINTIJA BRIEDE
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
299
184
10
51
18
22
9
EDGARS BRIEDIS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
309
176
19
50
8
23
5
JĀNIS BUŠS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
265
74
45
10
3
24
14
LUDMILA ČAUPENOKA
"TAUTAS PARTIJA"
1072
821
19
147
17
25
4
MARINA ČERNOVA
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
800
325
125
38
5
26
18
VALTS DALBIŅŠ
"JAUNAIS LAIKS"
1212
670
34
137
16
27
7
ANDRIS DARVIŅŠ
"DEMOKRĀTI.LV"
655
371
40
32
10
28
3
LIENE DRAVNIECE
"JAUNAIS LAIKS"
1244
662
54
125
9
29
2
VIKTORIJA DUŠINSKA
"PCTVL - PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"
124
44
31
4
3
30
2
IRA DŪDUMA
PARTIJA "LPP/LC"
421
197
65
56
2
31
4
AGNESE EGLE
"DEMOKRĀTI.LV"
666
334
64
45
7
32
9
SARMĪTE EŅĢELE
PARTIJA "LPP/LC"
382
222
33
63
5
33
3
ALEKSEJS FJODOROVS
"PCTVL - PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"
138
34
43
2
1
34
12
INA FREIBERGA
"JAUNAIS LAIKS"
1256
634
74
133
8
35
15
ARTURS GAURUČS
"JAUNAIS LAIKS"
1242
676
46
119
11
36
8
ILGA GĻAUDA
"JAUNAIS LAIKS"
1243
623
73
145
10
37
8
INGRĪDA GRABOVSKA
RĪCĪBAS PARTIJA
93
34
18
11
7
38
1
DAINIS GRABOVSKIS
RĪCĪBAS PARTIJA
119
18
39
6
1
39
17
EINĀRS GRAUDIŅŠ
"DEMOKRĀTI.LV"
642
372
33
38
16
40
18
ELĪNA GRĀVE
PARTIJA "LPP/LC"
352
238
10
70
18
41
1
EDUARDS GRIBOVSKIS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
869
278
183
27
2
Ievēlēts
42
5
SILVIJA GRIEĶERE
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
326
159
36
50
4
43
2
IVETA GRIGULE
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
379
140
72
33
1
Ievēlēts
44
12
DZIDRA GRIŠKOITE
PARTIJA "LPP/LC"
352
248
5
65
17
45
4
ANITA GROPE
"TAUTAS PARTIJA"
1322
589
260
138
3
Ievēlēts
46
10
JURIS IVANOVS
"JAUNAIS LAIKS"
1236
638
62
141
13
47
1
EDGARS JANSONS
"DEMOKRĀTI.LV"
919
129
293
21
1
Ievēlēts
48
13
KĀRLIS JĀKOBSONS
"DEMOKRĀTI.LV"
651
367
40
36
12
49
1
LĪGA KADIĢE
"TAUTAS PARTIJA"
1704
335
578
74
1
Ievēlēts
50
15
MĀRIS KADIĢIS
"TAUTAS PARTIJA"
1115
764
69
154
12
51
15
AINĀRS KALNIŅŠ
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
302
187
10
48
16
52
7
ANDREJS KIRILLOVS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
844
273
173
42
3
53
11
ULDIS KĻAVA
"TAUTAS PARTIJA"
1101
814
37
136
14
54
11
MODRIS KĻAVIŅŠ
PARTIJA "LPP/LC"
379
231
27
60
7
55
4
SERGEJS KORŅIJENKO
"PCTVL - PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"
118
48
26
5
4
56
5
GAIDA KOSINSKA
"DEMOKRĀTI.LV"
652
356
46
41
11
57
11
JEĻENA KRŪMIŅA
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
762
349
94
45
9
58
6
EINĀRS KRŪMIŅŠ
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
750
363
81
44
11
59
12
DZINTRA KUSIŅA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
306
181
15
49
11
60
1
ANDRIS KUŽNIEKS
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
260
60
40
24
3
61
4
DAINIS LADIGS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
314
187
16
42
6
62
2
JĀNIS LAGZDKALNS
"TAUTAS PARTIJA"
1561
448
450
89
2
Ievēlēts
63
8
SANDRA LAPIŅA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
304
183
13
49
13
64
8
ANDREJS LASTOVSKIS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
779
360
97
31
8
65
17
ANATOLIJS LATOŠKINS
"JAUNAIS LAIKS"
1207
665
34
142
17
66
7
LĪGA LAUPERE
"TAUTAS PARTIJA"
1170
727
115
145
7
67
7
IVETA LEPEŠKO
"JAUNAIS LAIKS"
1278
632
86
123
6
68
10
BRUNO LIELKĀJA
PARTIJA "LPP/LC"
375
231
25
62
9
69
3
JURIS LIEPA
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
246
76
25
23
4
70
6
AIDA LISMANE
"TAUTAS PARTIJA"
1177
748
108
131
6
71
6
JĀNIS LĪBIETIS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
379
128
78
39
2
72
4
MAREKS MAGONE
"JAUNAIS LAIKS"
1160
574
56
211
18
73
1
ALEKSANDRS MALNAČS
"PCTVL - PAR CILVĒKA TIESĪBĀM VIENOTĀ LATVIJĀ"
130
40
36
3
2
74
16
ĻENA MARKAUSKA
"DEMOKRĀTI.LV"
624
346
37
60
17
75
6
KRISTĪNE MARTINSONE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
262
83
39
7
4
76
16
MĀRIS MEGNIS
"JAUNAIS LAIKS"
1233
675
42
124
15
77
6
ZIGMUNDS MELDERS
"DEMOKRĀTI.LV"
650
370
38
35
13
78
3
ZIGRĪDA ILZE MICKĀNE
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
796
343
114
31
6
79
2
INGRĪDA MIČĀNE
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
256
79
38
12
6
80
6
DAINIS MIGLĀNS
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
263
77
33
14
2
81
5
ALEKSANDRS MIHAILOVS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
874
269
190
29
1
Ievēlēts
82
1
EGĪLS MISĀNS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
287
56
65
8
1
83
11
LIENE MUCENIECE
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
309
174
20
51
9
84
6
JURIS ARVĪDS MŪRNIEKS
"JAUNAIS LAIKS"
1302
634
97
110
3
Ievēlēts
85
15
RONALDS NARNICKIS
PARTIJA "LPP/LC"
360
244
11
63
13
86
3
JURIJS ŅIKOĻENKO
RĪCĪBAS PARTIJA
109
22
32
9
2
87
12
SANDRA OBODOVA
"TAUTAS PARTIJA"
1063
810
20
157
18
88
2
JURIS OPUĻSKIS
"DEMOKRĀTI.LV"
768
252
156
35
2
Ievēlēts
89
14
DIĀNA ORLEĀNE
"JAUNAIS LAIKS"
1317
605
119
117
2
Ievēlēts
90
11
JĀNIS OZOLS
"JAUNAIS LAIKS"
1233
627
66
148
14
91
4
LĪGA PAUPERE
RĪCĪBAS PARTIJA
93
38
16
9
6
92
5
PĒTERIS PIKŠE
"JAUNAIS LAIKS"
1293
639
90
112
4
Ievēlēts
93
3
INGA PITERNIECE
PARTIJA "LPP/LC"
373
223
28
67
10
94
2
GINTA PĻAVIŅA
RĪCĪBAS PARTIJA
102
33
23
7
3
95
5
EDGARS PĻAVIŅŠ
RĪCĪBAS PARTIJA
102
31
24
8
4
96
2
IĻJA PODKOLZINS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
816
305
143
40
4
97
6
DZINTRA POIŠA
PARTIJA "LPP/LC"
398
202
51
65
3
98
9
AIGARS POMASKOVS
"DEMOKRĀTI.LV"
646
368
37
38
15
99
5
ANDRIS PUIDE
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
242
86
18
20
5
100
1
IVARS PUNCULIS
PARTIJA "LPP/LC"
523
125
152
41
1
Ievēlēts
101
7
ARNIS REMESS
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
312
175
21
49
7
102
11
ANDIS RIEKSTIŅŠ
"DEMOKRĀTI.LV"
683
339
70
34
5
103
6
TATJANA ROSAŅINA
RĪCĪBAS PARTIJA
86
39
12
12
8
104
2
LEONS ROŽICKIS
"JAUNAIS LAIKS"
1238
644
60
137
12
105
13
IVO RUBĻEVSKIS
"TAUTAS PARTIJA"
1078
829
18
140
16
106
14
DACE RUMPE
"DEMOKRĀTI.LV"
672
344
62
37
6
107
18
ALEKSANDRS SIMONS
"DEMOKRĀTI.LV"
608
348
28
67
18
108
17
HARALDS SKRODELIS
PARTIJA "LPP/LC"
364
242
14
62
11
109
4
ĒRIKS SPROĢIS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
256
93
31
5
7
110
5
MODRIS SPUĢIS
"TAUTAS PARTIJA"
1217
684
160
143
4
Ievēlēts
111
17
ANNA STAFECKA
ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA
304
183
13
49
14
112
16
AELITA STELPE
PARTIJA "LPP/LC"
358
244
10
64
14
113
3
ARNIS ŠIMKUSS
"DEMOKRĀTI.LV"
697
327
83
33
3
114
3
ANDRIS ŠTĀLS
"PILSONISKĀ SAVIENĪBA"
270
73
48
8
2
115
9
DACE ŠTRODAHA
"JAUNAIS LAIKS"
1288
644
85
112
5
Ievēlēts
116
5
IVETA TIMULE
PARTIJA "LPP/LC"
375
233
24
61
8
117
3
INESE TONE
"TAUTAS PARTIJA"
1205
748
122
117
5
118
13
ANTRA URČA
PARTIJA "LPP/LC"
361
245
11
62
12
119
8
MĀRTIŅŠ VANAGS
"DEMOKRĀTI.LV"
664
366
47
30
8
120
8
GATIS VĀCIETIS
PARTIJA "LPP/LC"
381
235
26
57
6
121
4
KRISTA VEIPA
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
233
75
19
30
6
122
7
OĻEGS VERESOVS
RĪCĪBAS PARTIJA
96
33
20
10
5
123
16
JĀNIS VILKAUŠS
"TAUTAS PARTIJA"
1139
788
69
130
8
124
2
GUNDARS VĪTOLS
APVIENĪBA "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI"/LNNK
285
63
51
10
1
125
9
ULDIS ZOMMERS
POLITISKO PARTIJU APVIENĪBA "SASKAŅAS CENTRS"
755
356
87
45
10
126
17
DAIGA ŽAGARE
"TAUTAS PARTIJA"
1127
778
68
141
11