Tērvetes novada dome
Deputātu un kandidātu alfabētiskais saraksts
Nr.p.k.
Nr.
kandi-
dējot
Vārds, uzvārds
(59)
Dzimis
Saraksts Pamatdarbs Amats Punkti Negroz.
zīmes
Plusi Svītro-
jumi
Nr.
sarakstā
pēc
vēlēšanām
Deputāti
( 13 )
1
2
REGĪNA ALEKSEJENKO
"BUKAIŠI"
73
30
13
16
5
2
13
ELMĀRS ANTONS
NĀKOTNES VĀRDĀ
187
83
37
19
3
3
5
JĀNIS ANTONS
NĀKOTNES VĀRDĀ
159
93
18
28
11
4
10
INESE BARONIŅA
TĒRVETES NOVADAM BŪT
383
235
34
25
7
5
2
JEĻENA BELOVA
VIENOTI NOVADĀ
581
223
116
49
4
Ievēlēts
6
3
EDVĪNS BERŽINSKIS
"BUKAIŠI"
89
24
24
11
2
7
4
MAIJA BĒRZIŅA
VIENOTI NOVADĀ
536
272
69
47
6
8
1
INESE BLŪMA
"BUKAIŠI"
100
25
29
5
1
Ievēlēts
9
15
VILNIS BULS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
372
232
30
32
11
10
12
VELTA DEŅISOVA
VIENOTI NOVADĀ
477
309
21
58
14
11
9
INESE DEŅISOVA
NĀKOTNES VĀRDĀ
172
98
22
19
5
12
9
NAURIS DOMBROVSKIS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
377
243
27
24
9
13
11
GUNTIS DUDE
TĒRVETES NOVADAM BŪT
373
241
26
27
10
14
6
ANDREJS EGLIS
VIENOTI NOVADĀ
530
316
44
28
8
15
6
DAIGA FREIDENFELDE
NĀKOTNES VĀRDĀ
148
90
14
35
13
16
13
INITA GAŅĢE
VIENOTI NOVADĀ
481
301
27
60
13
17
9
MIĶELIS GEDIŅŠ
VIENOTI NOVADĀ
535
273
68
47
7
18
11
SANDRA GEISLERE
VIENOTI NOVADĀ
493
327
20
41
11
19
14
ASTRĪDA GERHARDE
TĒRVETES NOVADAM BŪT
395
209
53
32
4
Ievēlēts
20
12
GATIS GRANTS
NĀKOTNES VĀRDĀ
162
96
18
25
10
21
13
GUNĀRS GRICKEVIČS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
363
245
19
30
14
22
7
JANA JANSONE
NĀKOTNES VĀRDĀ
151
105
8
26
12
23
4
ELMĀRS JEKŠEVICS
"BUKAIŠI"
85
36
16
7
3
24
3
ANITA KALAŽA
NĀKOTNES VĀRDĀ
192
76
43
20
2
Ievēlēts
25
4
DAINA KAUFMANE
NĀKOTNES VĀRDĀ
165
95
20
24
7
26
2
ULLA KAVICKA
"JAUNLATVIJA"
132
57
21
10
5
27
4
MAIJA KLĀSUPA
TĒRVETES NOVADAM BŪT
383
217
43
34
6
28
5
LILITA KLOVA
"JAUNLATVIJA"
122
59
15
14
10
29
7
JĀNIS KRAVČENKO
TĒRVETES NOVADAM BŪT
365
237
24
33
13
30
12
AIVARS LACBERGS
"JAUNLATVIJA"
123
68
11
9
8
31
3
SANDRA LATIŠA
"JAUNLATVIJA"
136
63
20
5
3
32
7
JURIS LEGZDIŅŠ
"JAUNLATVIJA"
124
59
16
13
7
33
8
ANITA LEŠINSKA
TĒRVETES NOVADAM BŪT
380
224
38
32
8
34
11
ĒRIKA MAZURE
NĀKOTNES VĀRDĀ
182
92
30
17
4
35
5
JĀNIS MELDERIS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
466
120
133
41
1
Ievēlēts
36
4
MARITA MILTA
"JAUNLATVIJA"
122
69
10
9
9
37
5
NORMUNDS NAMNIEKS
VIENOTI NOVADĀ
515
317
36
35
10
38
1
NORMUNDS NARVAIŠS
NĀKOTNES VĀRDĀ
242
56
78
5
1
Ievēlēts
39
8
INĀRA OZOLIŅA
VIENOTI NOVADĀ
485
323
18
47
12
40
6
AUSTRA PODNIECE
TĒRVETES NOVADAM BŪT
392
212
50
32
5
41
1
ANDRIS RAMONS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
446
188
89
17
2
Ievēlēts
42
8
RASMA RAPA
"JAUNLATVIJA"
114
69
6
13
12
43
2
INITA ROZE
TĒRVETES NOVADAM BŪT
399
203
58
33
3
Ievēlēts
44
5
RITA SEGLIŅA
"BUKAIŠI"
74
31
13
15
4
45
10
DZINTRA SIRSONE
"JAUNLATVIJA"
131
60
19
9
6
46
1
ANITRA SKALBIŅA
"JAUNLATVIJA"
138
57
24
7
2
47
10
JĀNIS STRAKSIS
VIENOTI NOVADĀ
597
251
110
27
3
Ievēlēts
48
2
DAINA STRAPCĀNE
NĀKOTNES VĀRDĀ
164
66
34
39
8
49
3
ALDIS TISENKOPFS
TĒRVETES NOVADAM BŪT
360
228
26
40
15
50
10
GAIDA TURKA
NĀKOTNES VĀRDĀ
167
89
24
26
6
51
9
MAIRITA ULANOVA
"JAUNLATVIJA"
133
62
19
7
4
52
1
EDVĪNS UPĪTIS
VIENOTI NOVADĀ
657
159
186
43
1
Ievēlēts
53
3
AIVARS VALDIŅŠ
VIENOTI NOVADĀ
623
223
137
28
2
Ievēlēts
54
8
DACE VĀCERE
NĀKOTNES VĀRDĀ
163
99
17
23
9
55
6
INESE VEDĻA
"JAUNLATVIJA"
115
72
5
11
11
56
7
INDRIĶIS VĒVERIS
VIENOTI NOVADĀ
524
304
47
37
9
57
14
MODRIS VILSONS
VIENOTI NOVADĀ
540
246
84
58
5
Ievēlēts
58
11
RAIVO ZALCMANIS
"JAUNLATVIJA"
152
49
35
4
1
Ievēlēts
59
12
INTA ZARIŅA
TĒRVETES NOVADAM BŪT
369
243
23
28
12