Teksta izmērs

A A

 

9. Saeimā ievēlētie deputāti

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas 2006.gada 25.oktobra lēmumu Nr.53  9.Saeimā ir ievēlēti:

 

Rīgas vēlēšanu apgabalā:

1.      Boriss Cilevičs                          

2.      Sergejs Dolgopolovs              

3.      Andrejs Klementjevs                 

4.      Aleksandrs Mirskis                    

5.      Sergejs Mirskis                        

6.      Artūrs Rubiks                            

7.      Jānis Urbanovičs                       

8.      Nils Ušakovs                             

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

9.      Vladimirs Buzajevs                    

 

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

10.  Nikolajs Kabanovs                    

                                                        

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

11.  Jakovs Pliners

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

12.  Leopolds Ozoliņš

13.  Pauls Putniņš

14.  Jānis Strazdiņš

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

15.  Ainars Baštiks

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu apvienība)

16.  Inese Šlesere

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu apvienība)

17.  Ainārs Šlesers

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu apvienība)

18.  Juris Dalbiņš

19.  Vineta Muižniece

20.  Mareks Segliņš

21.  Oskars Spurdziņš

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

22.  Solvita Āboltiņa

23.  Ilma Čepāne

24.  Linda Mūrniece

25.  Inguna Rībena

26.  Kārlis Šadurskis

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

27.  Juris Dobelis

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

28.  Māris Grīnblats

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

29.  Dzintars Rasnačs

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

 

Vidzemes vēlēšanu apgabalā:

30. Oļegs Deņisovs                                                   

31. Ivans Klementjevs

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

32. Juris Sokolovskis

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

33. Indulis Emsis

34. Visvaldis Lācis

35. Ingmārs Līdaka

36. Mārtiņš Roze

37. Raimonds Vējonis

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

38. Andris Bērziņš

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

39. Ivars Godmanis

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

40. Gundars Bērziņš

41. Helēna Demakova

42. Aigars Kalvītis

43. Vents Armands Krauklis

44. Māris Kučinskis

45. Artis Pabriks

46. Raimonds Pauls

47. Aigars Štokenbergs

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

48. Ina Druviete

49. Sandra Kalniete

50. Arturs Krišjānis Kariņš

51. Ainars Latkovskis

52. Einars Repše

53. Ausma Ziedone-Kantāne

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

54. Imants Kalniņš

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

55. Anna Seile

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

 

 Latgales vēlēšanu apgabalā:

56. Sergejs Fjodorovs                      

57. Aleksandrs Golubovs

58. Ivans Ribakovs

59. Jānis Tutins

60. Aleksejs Vidavskis

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

(“Saskaņas Centrs”)

61. Miroslavs Mitrofanovs

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

62. Staņislavs Šķesters

(Zaļo un Zemnieku savienība)

63. Gunārs Upenieks

(Zaļo un Zemnieku savienība)

64. Vitālijs Aizbalts

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

65. Jānis Dukšinskis

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

66. Anatolijs Mackevičs

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

67. Jānis Eglītis

68. Jānis Klaužs

69. Anta Rugāte

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

70. Sarmīte Ķikuste

(Jaunais laiks)

71. Juris Boldāns

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

 

 

Kurzemes vēlēšanu apgabalā:

72. Valērijs Agešins                          

(“Saskaņas Centrs”)

73. Guntis Blumbergs

(Zaļo un Zemnieku savienība)

74. Augusts Brigmanis

(Zaļo un Zemnieku savienība)

75. Gundars Daudze

(Zaļo un Zemnieku savienība)

76. Pēteris Hanka

(Zaļo un Zemnieku savienība)

77. Oskars Kastēns

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

78.Māris Ārbergs

79. Aija Barča

80. Uldis Briedis

81. Jānis Lagzdiņš

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

(Tautas partija)

82. Silva Bendrāte

83. Ingrīda Circene

84. Uldis-Ivars Grava

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

85. Gunārs Laicāns

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

 

Zemgales vēlēšanu apgabalā:

86. Vitālijs Orlovs                           

(“Saskaņas Centrs”)

87. Valērijs Buhvalovs

(Politisko organizāciju apvienība “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”)

88. Andris Bērziņš

89. Baiba Rivža

90. Dagnija Staķe

91. Viktors Ščerbatihs

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

(Zaļo un Zemnieku savienība)

92. Karina Pētersone

(Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu
 apvienība)

93. Dzintars Ābiķis

94. Leons Līdums

95. Atis Slakteris

96. Imants Valers

(Tautas partija

(Tautas partija

(Tautas partija

(Tautas partija

97. Artis Kampars

98. Jānis Reirs

99. Dzintars Zaķis

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

(Jaunais laiks)

100. Pēteris Tabūns

(Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK)

 

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija
Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67322688
Fakss: +371 67325251

e-pasts: cvk@cvk.lv