Teksta izmērs

A A

Starptautiskā sadarbība / Notikumi / Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas delegācijas vizīte Gruzijā

 

Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas delegācijas vizīte Gruzijā

 

Ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu no 2008. gada 21. aprīļa līdz 25. aprīlim notika Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) delegācijas vizīte Gruzijā. Delegācijas sastāvā bija Latvijas CVKpriekšsēdētājs Arnis Cimdars, Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas sekretāre Gundega Drēska, Latvijas CVK vecākā speciāliste sadarbībai ar ārvalstu vēlēšanu institūcijām Tatjana Mihailova un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas vadītāja Inga Jaunskunga.

Gruzija_1.jpg

Vizītes laikā Latvijas delegācijas pārstāvji tikās ar Gruzijas CVKpriekšsēdētaju Levanu Tarknišvili, Gruzijas CVK locekļiem, Gruzijas CVK Cilvēkresursu vadības un attīstības nodaļas, Darba organizācijas nodaļas, Protokolu un reģistrācijas nodaļas, Informācijas tehnoloģiju nodaļas, Juridiskās nodaļas, Sabiedrisko attiecību un preses nodaļas vadītājiem, Gruzijas CVK preses sekretāru Zurabu Kačkačišvili, Finanšu monitoringa grupas pārstāvjiem, kā arī Telavi un Signahi pilsētu vēlēšanu apgabala komisiju locekļiem.

Gruzija_2.jpg

2008. gada 22. aprīli tika parakstīta divpusēja vienošanās starp Gruzijas CVK un Latvijas Republikas CVK, kas paredz padziļināt un attīstīt sadarbību vēlēšanu administrēšanas jomā.

Vizītes laikā Gruzijā Latvijas CVK priekšsēdētājs A. Cimdars sniedza arī vairākas intervijas Gruzijas plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem par vienošanās noslēgšanu, kā arī piedalījās Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas Novērošanas misijas vadītāja rīkotajā brīfingā diplomātiskajam korpusam.

Gruzija_3.jpg

 

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv