Teksta izmērs

A A

Starptautiskā sadarbība / Notikumi / Konference Kišiņevā

 

Konference “Vēlēšanu administrēšana Moldovas Republikā: attīstība un perspektīvas

2009.gada 2. un 3.novembrī Kišiņevā, Moldovas Republikā, notika starptautiska konference “Vēlēšanu administrēšana Moldovas Republikā: attīstība un perspektīvas”, kurā piedalījās arī Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas Arnis Cimdars.

Konferenci ar Eiropas Savienības, Eiropas Padomes, Starptautiskā vēlēšanu sistēmu fonda (IFES), ANO Attīstības programmas un ASV Starptautiskās attīstības aģentūras (USAID) atbalstu rīkoja Moldovas Centrālā vēlēšanu komisija. Konference bija noslēdzošais pasākums Eiropas valstu vēlēšanu administratoru asociācijas ierosinātajā projektā, kura mērķis bija vēlēšanu komisiju amatpersonu apmācība un kvalifikācijas paaugstināšana Moldovas Republikā.

Konferencē A.Cimdars bija uzaicināts piedalīties kā vēlēšanu eksperts un bijušais Eiropas valstu vēlēšanu administratoru asociācijas (ACEEEO) prezidents. A.Cimdars konferencē uzstājās ar ziņojumu par projekta ietvaros 2008.gadā novadīto apmācību semināru Moldovas vietējo vēlēšanu komisiju amatpersonām, kā arī sniedza savu vērtējumu par projektu un tā lietderību.

Vizītes laikā Moldovā A.Cimdaram bija tikšanās ar Moldovas Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Jevgēniju Štirbu, ar kuru tika pārrunātas turpmākas sadarbības iespējas starp Latvijas un Moldovas Centrālajām vēlēšanu komisijām. 

 

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv