Teksta izmērs

A A

 

10.Saeimā ievēlētie deputāti

 

2. VIENOTĪBA (33 deputātu vietas)

1. Arvils Ašeradens                             Vidzemes vēlēšanu apgabals

2. Dzintars Ābiķis                                Vidzemes vēlēšanu apgabals

3. Solvita Āboltiņa                                Kurzemes vēlēšanu apgabals

4. Silva Bendrāte                                 Kurzemes vēlēšanu apgabals

5. Andris Buiķis                                   Rīgas vēlēšanu apgabals

6. Ingrīda Circene                                Kurzemes vēlēšanu apgabals

7. Ingmārs Čaklais                              Vidzemes vēlēšanu apgabals

8. Ilma Čepāne                                    Vidzemes vēlēšanu apgabals

9. Lolita Čigāne                                   Rīgas vēlēšanu apgabals

10. Ints Dālderis                                  Rīgas vēlēšanu apgabals

11. Valdis Dombrovskis                       Vidzemes vēlēšanu apgabals

12. Ina Druviete                                   Vidzemes vēlēšanu apgabals

13. Sarmīte Ēlerte                               Zemgales vēlēšanu apgabals

14. Guntars Galvanovskis                    Vidzemes vēlēšanu apgabals

15. Dzintra Hirša                                 Vidzemes vēlēšanu apgabals

16. Ojārs Ēriks Kalniņš                        Rīgas vēlēšanu apgabals

17. Artis Kampars                               Zemgales vēlēšanu apgabals

18. Rasma Kārkliņa                             Rīgas vēlēšanu apgabals

19. Ģirts Valdis Kristovskis                  Rīgas vēlēšanu apgabals

20. Janīna Kursīte - Pakule                  Kurzemes vēlēšanu apgabals

21. Ainars Latkovskis                          Vidzemes vēlēšanu apgabals

22. Atis Lejiņš                                    Zemgales vēlēšanu apgabals

23. Imants Viesturs Lieģis                   Rīgas vēlēšanu apgabals

24. Aleksejs Loskutovs                       Latgales vēlēšanu apgabals

25. Klāvs Olšteins                              Zemgales vēlēšanu apgabals

26. Artis Pabriks                                Vidzemes vēlēšanu apgabals

27. Inguna Rībena                              Rīgas vēlēšanu apgabals

28. Edvards Smiltēns                         Vidzemes vēlēšanu apgabals

29. Kārlis Šadurskis                           Latgales vēlēšanu apgabals

30. Aigars Štokenbergs                      Zemgales vēlēšanu apgabals

31. Andris Vilks                                 Vidzemes vēlēšanu apgabals

32. Ilze Viņķele                                  Rīgas vēlēšanu apgabals

33. Dzintars Zaķis                              Zemgales vēlēšanu apgabals

 

4. Politisko partiju apvienība „Saskaņas Centrs” (29 deputātu vietas)

1. Valērijs Agešins                             Kurzemes vēlēšanu apgabals

2. Jānis Ādamsons                             Vidzemes vēlēšanu apgabals

3. Aleksejs Burunovs                          Latgales vēlēšanu apgabals

4. Boriss Cilevičs                               Rīgas vēlēšanu apgabals

5. Sergejs Dolgopolovs                       Rīgas vēlēšanu apgabals

6. Sergejs Fjodorovs                          Latgales vēlēšanu apgabals

7. Valentīns Grigorjevs                       Zemgales vēlēšanu apgabals

8. Aleksejs Holostovs                        Rīgas vēlēšanu apgabals

9. Aleksandrs Jakimovs                     Latgales vēlēšanu apgabals

10. Nikolajs Kabanovs                        Rīgas vēlēšanu apgabals

11. Andrejs Klementjevs                     Rīgas vēlēšanu apgabals

12. Ivans Klementjevs                         Vidzemes vēlēšanu apgabals

13. Valērijs Kravcovs                          Kurzemes vēlēšanu apgabals

14. Igors Meļņikovs                             Rīgas vēlēšanu apgabals

15. Sergejs Mirskis                             Rīgas vēlēšanu apgabals

16. Vladimirs Nikonovs                        Latgales vēlēšanu apgabals

17. Ņikita Ņikiforovs                            Rīgas vēlēšanu apgabals

18. Vitālijs Orlovs                               Zemgales vēlēšanu apgabals

19. Igors Pimenovs                             Rīgas vēlēšanu apgabals

20. Ivans Ribakovs                              Latgales vēlēšanu apgabals

21. Dmitrijs Rodionovs                        Latgales vēlēšanu apgabals

22. Artūrs Rubiks                               Rīgas vēlēšanu apgabals

23. Raimonds Rubiks                         Latgales vēlēšanu apgabals

24. Aleksandrs Sakovskis                   Vidzemes vēlēšanu apgabals

25. Juris Silovs                                   Vidzemes vēlēšanu apgabals

26. Jānis Tutins                                  Latgales vēlēšanu apgabals

27. Jānis Urbanovičs                           Rīgas vēlēšanu apgabals

28. Mihails Zemļinskis                        Rīgas vēlēšanu apgabals

29. Igors Zujevs                                  Rīgas vēlēšanu apgabals

 

6. Zaļo un Zemnieku savienība (22 deputātu vietas)

1. Uldis Augulis                                  Zemgales vēlēšanu apgabals

2. Aija Barča                                      Kurzemes vēlēšanu apgabals

3. Andris Bērziņš                                Vidzemes vēlēšanu apgabals

4. Andris Bērziņš                                Zemgales vēlēšanu apgabals

5. Augusts Brigmanis                          Zemgales vēlēšanu apgabals

6. Gundars Daudze                             Kurzemes vēlēšanu apgabals

7. Aivars Dronka                                 Zemgales vēlēšanu apgabals

8. Jānis Dūklavs                                 Vidzemes vēlēšanu apgabals

9. Rihards Eigims                               Latgales vēlēšanu apgabals

10. Iveta Grigule                                  Vidzemes vēlēšanu apgabals

11. Jānis Klaužs                                 Latgales vēlēšanu apgabals

12. Armands Krauze                           Vidzemes vēlēšanu apgabals

13. Ingmārs Līdaka                              Vidzemes vēlēšanu apgabals

14. Dace Reinika                                Zemgales vēlēšanu apgabals

15. Dana Reizniece                             Kurzemes vēlēšanu apgabals

16. Kārlis Seržants                             Rīgas vēlēšanu apgabals

17. Vitauts Staņa                               Vidzemes vēlēšanu apgabals

18. Jānis Strazdiņš                             Rīgas vēlēšanu apgabals

19. Staņislavs Šķesters                       Latgales vēlēšanu apgabals

20. Raimonds Vējonis                         Rīgas vēlēšanu apgabals

21. Jānis Vucāns                                Kurzemes vēlēšanu apgabals

22. Oskars Zīds                                  Kurzemes vēlēšanu apgabals

 

8. Partiju apvienība „Par Labu Latviju” (8 deputātu vietas)

1. Imants Jānis Bekešs                         Latgales vēlēšanu apgabals

2. Māris Kučinskis                                Vidzemes vēlēšanu apgabals

3. Rita Strode                                       Latgales vēlēšanu apgabals

4. Andris Šķēle                                     Zemgales vēlēšanu apgabals

5. Inese Šlesere                                    Rīgas vēlēšanu apgabals

6. Ainārs Šlesers                                  Rīgas vēlēšanu apgabals

7. Guntis Ulmanis                                 Vidzemes vēlēšanu apgabals

8. Edgars Zalāns                                  Kurzemes vēlēšanu apgabals

 

12. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (8 deputātu vietas)

1. Gaidis Bērziņš                                 Kurzemes vēlēšanu apgabals

2. Einārs Cilinskis                                Rīgas vēlēšanu apgabals

3. Jānis Dombrava                                Vidzemes vēlēšanu apgabals

4. Raivis Dzintars                                  Vidzemes vēlēšanu apgabals

5. Inese Laizāne                                   Latgales vēlēšanu apgabals

6. Visvaldis Lācis                                  Vidzemes vēlēšanu apgabals

7. Imants Parādnieks                            Zemgales vēlēšanu apgabals

8. Dzintars Rasnačs                             Rīgas vēlēšanu apgabals

 

19.10.2010.

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv