Teksta izmērs

A A

Starptautiskā sadarbība / Notikumi / Latvijā viesojas Azerbaidžānas vēlēšanu administratoru delegācija

 

Latvijā viesojas Azerbaidžānas vēlēšanu administratoru delegācija

 

No 2012.gada 25. līdz 29.jūnijam Latvijā Eiropas Drošības un sadarbības biroja (EDSO) vēlēšanu izglītības projekta ietvaros  uzturējās Azerbaidžānas vēlēšanu administratoru delegācija. Vizītes mērķis bija iepazīties ar Latvijas vēlēšanu sistēmu un pieredzi vēlēšanu sūdzību izskatīšanā. Vizīti Latvijā sadarbībā ar EDSO Baku biroju organizēja Centrālā vēlēšanu komisija. 

Azerbaidžānas delegācijas sastāvā bija EDSO pārstāvji, Azerbaidžānas Centrālās vēlēšanu komisijas Organizatoriskās nodaļas un Starptautisko attiecību nodaļas vadītāji, kā arī vairāku Azerbaidžānas pašvaldību vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji.

Vizītes laikā kolēģi no Azerbaidžānas iepazinās ar Latvijas vēlēšanu sistēmu un dažādu līmeņu vēlēšanu komisiju darbu, īpašu uzmanību pievēršot sūdzību izskatīšanas likumdošanai un praksei.

Azerbaidžānas delegācija tikās ar Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Arni Cimdaru, Satversmes tiesas, Administratīvās apgabaltiesas, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un Tiesībsarga biroja pārstāvjiem, kā arī Rīgas un Jūrmalas vēlēšanu komisiju priekšsēdētājiem.

 

Tiksanas_CVK.JPG

 

Tiksanas_CVK_2.JPG

Foto: T.Kastena

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv