Teksta izmērs

A A

Vēlēšanas / Eiropas Parlamenta vēlēšanas / 2014.gada vēlēšanas / Balsošanas iespējas ārvalstīs

 

Balsošanas iespējas ārvalstīs

 

Latvijas pilsoņi, kuri dzīvo ārvalstīs, 2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā var piedalīties,balsojot pa pastu. Pasta balsošanai bija iespējams pieteikties, nosūtot pieteikumu pa pastu, iesniedzot to klātienē vai elektroniski.

Pieteikumu pieņemšana pasta balsošanai noslēdzās 2014.gada 27.aprīlī.

 

Ja pieteicāties balsošanai pa pastu no ārvalstīm

Balsošanas materiālus ierakstītā vēstulē uz pieteikumā norādīto adresi ārvalstīs vēlēšanu iecirkņa komisija balsošanai pa pastu ir izsūtījusi 2014.gada 28.aprīlī.

Saņemot vēlēšanu materiālus, no visām vēlēšanu zīmēm izvēlieties vienu - ar to kandidātu sarakstu, kura ievēlēšanu Eiropas Parlamentā atbalstāt, zīmi aizpildiet, ievietojiet vēlēšanu aploksnē, aploksni aizlīmējiet un ielieciet reģistrācijas aploksnē.

Balsojumu pasta balsošanas iecirknim Rīgā, Elizabetes ielā 57 nosūtiet ar tādu aprēķinu, lai sūtījums iecirknī pienāktu līdz vēlēšanu dienai, 24.maijam.

 

Der zināt!

Eiropas Parlamenta vēlēšanās iecirkņi ārvalstīs netiek veidoti, bet Latvijas pilsoņiem, kuri uzturas kādā no ES dalībvalstīm, ir iespēja izvēlēties balsot par attiecīgās dalībvalsts deputātu kandidātu sarakstiem šīs dalībvalsts noteiktajā kārtībā.

 

Noklausies!

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāra Ritvara Eglāja saruna ar žurnālistu Ansi Bogustovu par  balsošanas iespējām ārvalstīs Latvijas Rado 1 raidījumā "21.gadsimta latvietis" (02.03.2014.)

 

 

 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv