Teksta izmērs

A A

Jaunumi / 22.martā notiks preses konference par paziņojumiem vēlētājiem

 

22.martā notiks preses konference par paziņojumiem vēlētājiem

Rīga, 21. marts: Rīt, 22. martā, pulksten 11.30 notiks Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) preses konference „Paziņojumi vēlētājiem par pašvaldību vēlēšanām”.

Preses konferencē piedalīsies CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars un PMLP Personas datu apstrādes departamenta direktors Uldis Apsītis. Preses konference notiks CVK biroja telpās, Smilšu ielā 4, Rīgā, 2.stāva zālē.

Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei lieto iepriekš izveidotus vēlētāju sarakstus. Katrs balsstiesīgais pilsonis vēlēšanām tiek iekļauts savā iecirknī atbilstoši reģistrētajai dzīvesvietai 90 dienas pirms vēlēšanu dienas. Lai informētu par vēlēšanu iecirkni un balsošanas kārtību, PMLP vēlētājiem uz deklarētās dzīvesvietas adresi pa pastu nosūta informatīvu vēstuli par vēlēšanām.

Paziņojumu sagatavošana un izsūtīšana vēlētājiem notiks no 22. līdz 24. martam, kad PMLP kopīgi ar sadarbības partneriem A/S “Fitek” un VAS “Latvijas Pasts” sagatavos un izsūtīs vairāk nekā miljons vēstuļu.

Preses konferencē pastāstīsim, kā notiks paziņojumu vēlētājiem izsūtīšana, kā noskaidrot savu iecirkni, ja paziņojums nav saņemts, kā arī informēsim par kārtību, kādā iespējams mainīt vēlēšanu iecirkni pašvaldību vēlēšanās.

Ieeja preses konferencē bez iepriekšējas pieteikšanās.

 

20.03.2017.

CVK Informācijas nodaļa
tālr. 67814900

 

 
 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija
Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050
Tālrunis: +371 67322688
Fakss: +371 67325251

e-pasts: cvk@cvk.lv