Teksta izmērs

A A

Jaunumi / Partijas un partiju apvienības aicinātas reģistrēt pārstāvjus darbam ar kandidātu sarakstu gatavošanas lietojumprogrammu

 

Partijas un partiju apvienības aicinātas reģistrēt pārstāvjus darbam ar kandidātu sarakstu gatavošanas lietojumprogrammu

Rīga, 2. jūlijs: No šodienas partiju un partiju apvienību pārstāvji, kas plāno iesniegt kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām, var saņemt piekļuvi Centrālās vēlēšanu komisijas kandidātu sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammai.

Lai saņemtu piekļuvi darbam ar lietojumprogrammu, jāuzraksta iesniegums, kurā jānorāda kandidātu saraksta gatavotāja vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasta adrese. Iesniegums jāparaksta personai, kura ir tiesīga pārstāvēt partiju vai partiju apvienību. Iesniegums jānogādā Centrālajā vēlēšanu komisijā Smilšu ielā 4, Rīgā. Ja iesniegums tiek sūtīts pa e-pastu, tam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

Pēc piekļuves tiesību piešķiršanas kandidātu saraksta gatavotājam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts uzaicinājums reģistrēties darbam ar lietojumprogrammu. Pēc reģistrēšanās partijas vai partiju apvienības kandidātu saraksta sagatavotājam būs tiesības darbam ar lietojumprogrammu reģistrēt arī citus saraksta gatavotājus un sekot līdzi kandidātu saraksta sagatavošanai.

Jautājumu gadījumā par darbu ar lietojumprogrammu partiju un partiju apvienību pārstāvji aicināti sazināties ar Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāru Ritvaru Eglāju (tālrunis 67814905, e-pasts: ritvars.eglajs@cvk.lv). Vairāk sadaļā "Kandidātu sarakstu iesniegšana”.

Kandidātu sarakstu iesniegšana 13.Saeimas vēlēšanām norisināsies no 18. jūlija līdz 7. augustam, un Saeimas vēlēšanu likums noteic, ka kandidātu saraksti un tam pievienojamie dokumenti sagatavojami, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu.

13.Saeimas vēlēšanas notiks šā gada 6. oktobrī.

 

02.07.2018.

CVK Informācijas nodaļa
tālr. 67814900 

 
 
 

© Centrālā vēlēšanu komisija

Smilšu iela 4, Rīga, LV 1050

Tālrunis: +371 67322688

Fakss: +371 67325251
e-pasts:cvk@cvk.lv